تالار گفتمان مانشت
باهنر کرمان یا تحصیلات تکمیلی؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲
باهنر کرمان یا تحصیلات تکمیلی؟ - parmiss - 10 خرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۴۳ ب.ظ

دوستان میخواستم اگه اطلاعاتی در مورد این ۲ تا دانشگاه در گرایش ۱و۴ آی تی دارید بهم بدید و کمکم کنید که این انتخاب‌ها چه جوری باشن؟
۱:تحصیلات تکمیلی کرمان
۲:باهنر کرمان
۳:صنعتی ارومیه
صنعتی ارومیه مثله اینکه تازه سازه و تازه تو خود ارومیه نیست.فکر کردم شاید کرمان بهتر باشه.میشه راهنماییم کنید.وب سایت دانشگاه های کرمان هم نمیدونم چرا بالا نمیاد!در ضمن من از تهران میخوام برم

RE: باهنر کرمان یا تحصیلات تکمیلی؟ - mmpf - 10 خرداد ۱۳۹۰ ۰۵:۱۳ ب.ظ

(۱۰ خرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۴۳ ب.ظ)parmiss نوشته شده توسط:  دوستان میخواستم اگه اطلاعاتی در مورد این ۲ تا دانشگاه در گرایش ۱و۴ آی تی دارید بهم بدید و کمکم کنید که این انتخاب‌ها چه جوری باشن؟
۱:تحصیلات تکمیلی کرمان
۲:باهنر کرمان
۳:صنعتی ارومیه
صنعتی ارومیه مثله اینکه تازه سازه و تازه تو خود ارومیه نیست.فکر کردم شاید کرمان بهتر باشه.میشه راهنماییم کنید.وب سایت دانشگاه های کرمان هم نمیدونم چرا بالا نمیاد!در ضمن من از تهران میخوام برم
من که هیچ کدوم رو نزدم. به هرقیمتی ارشد خوندن اصلا درست نیست. کرمان به خاطر مسافت ونوع شهر که یه کم خطرناکه.
صنعتی ارومیه هم که فقط یه سری به سایتش بزنید همه چی دستتوتن میاد(مخصوصا اساتید دانشکده کامپیوتر)

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

بازم بستگی به علاقه خودتون داره ولی با هنر کرمان از ۳ تای دیگه بهتره.

باهنر کرمان یا تحصیلات تکمیلی؟ - mmpf - 10 خرداد ۱۳۹۰ ۰۵:۵۲ ب.ظ

نه نزدم. چون از شهرستان ارزش مدرکش کمتره.اون به کنار اصلا استاداش کین؟
وقتی میرین تو سایت امیر کبیر اصلا لینک مربوط به دانشگاه امیر کبیر-واحد گرمسار کار نمیکنه و واحد بندر عباس هم همینطور. فقط لینک مربوط به واحد ماهشهر کارمیکنه . بعدش من که زنگ زدم امیر کبیر شماره واحد گرمسار رو بگیرم هیچکس شمارش رو نداشت!!!!!!!!این می گفت از اون بگیر،اون هم میگفت از اون یکی بگیر.انشالله. هر چی قسمت باشه.

RE: باهنر کرمان یا تحصیلات تکمیلی؟ - parmiss - 10 خرداد ۱۳۹۰ ۰۶:۲۱ ب.ظ

استاد هاش رو آمار گرفتم از امیرکبیر تهران میان ولی استادهای تاپش نمیاد.من هم دلم راضی نیس بزنم.نمیدونم چه کنم.هنوز انتخاب رشتم رو انجام ندادمSad

باهنر کرمان یا تحصیلات تکمیلی؟ - Potential - 10 خرداد ۱۳۹۰ ۰۶:۳۱ ب.ظ

شما که دانشگاه شاهد قبول میشید ... پارسال ۱۶۷ روزانه ش رو قبول شد ... اونجا رو دوست ندارید ؟؟

باهنر کرمان یا تحصیلات تکمیلی؟ - parmiss - 10 خرداد ۱۳۹۰ ۰۶:۵۹ ب.ظ

نه متاسفانه.دانشگاه شاهد مصاحبه هم داره که فکر کنم منو رد کنن

RE: باهنر کرمان یا تحصیلات تکمیلی؟ - mmpf - 10 خرداد ۱۳۹۰ ۰۷:۰۴ ب.ظ

(۱۰ خرداد ۱۳۹۰ ۰۶:۳۱ ب.ظ)Potential نوشته شده توسط:  شما که دانشگاه شاهد قبول میشید ... پارسال ۱۶۷ روزانه ش رو قبول شد ... اونجا رو دوست ندارید ؟؟
اخه این دانشگاه یه کم ناشناخته است.هیچکس اطلاعی ازش نداره که سطح علمیش چطوره. ادم میترسه بعد پشیمون بشه.
شما اطلاعی دارین؟

RE: باهنر کرمان یا تحصیلات تکمیلی؟ - parmiss - 10 خرداد ۱۳۹۰ ۰۷:۱۸ ب.ظ

(۱۰ خرداد ۱۳۹۰ ۰۷:۰۴ ب.ظ)mmpf نوشته شده توسط:  
(10 خرداد ۱۳۹۰ ۰۶:۳۱ ب.ظ)Potential نوشته شده توسط:  شما که دانشگاه شاهد قبول میشید ... پارسال ۱۶۷ روزانه ش رو قبول شد ... اونجا رو دوست ندارید ؟؟
اخه این دانشگاه یه کم ناشناخته است.هیچکس اطلاعی ازش نداره که سطح علمیش چطوره. ادم میترسه بعد پشیمون بشه.
شما اطلاعی دارین؟

من که واسه مشاوره رفتم .مشاور گفت از نظر کارهای تحقیقاتی و اینا دانشگاه خوبیه.ولی بچه هاش از محیطش ناراضین .بهم گفت بعد دانشگاه های معتبر این رو بزنم .ولی فکر کنم اگه برای ادامه تحصیل بخواهید برید خارج شاید یکم مشکل ساز باشه.مشاوره گفت برای خانم‌ها شرایط خاصی داره که اون هم چادره.در ضمن مصاحبه هم داره..........

RE: باهنر کرمان یا تحصیلات تکمیلی؟ - mmpf - 10 خرداد ۱۳۹۰ ۰۷:۳۸ ب.ظ

(۱۰ خرداد ۱۳۹۰ ۰۷:۱۸ ب.ظ)parmiss نوشته شده توسط:  من که واسه مشاوره رفتم .مشاور گفت از نظر کارهای تحقیقاتی و اینا دانشگاه خوبیه.ولی بچه هاش از محیطش ناراضین .بهم گفت بعد دانشگاه های معتبر این رو بزنم .ولی فکر کنم اگه برای ادامه تحصیل بخواهید برید خارج شاید یکم مشکل ساز باشه.مشاوره گفت برای خانم‌ها شرایط خاصی داره که اون هم چادره.در ضمن مصاحبه هم داره..........
یعنی قبل شهرستان‌ها بزنیم؟(تو سایتش که اساتید کامپیوتر رو دیدم اصلا تعریفی نداشت)من خودم که قبل مهندسی فناوری اطلاعات پزشکی زدمش ولی میخواهم جابجا کنمش؟ .مهندسی پزشکی هم که کلا میره رو سمت پزشکی که واقعا خسته کننده است حالا نمیدونم تو ادامه تحصیل ادم به مشگل بخوره یا نه.یا اینکه میشه پایان نامه رو تو یه زمینه دیگه کار کرد یا نه.
اسمش دانشگاه تهران دیگه.

RE: باهنر کرمان یا تحصیلات تکمیلی؟ - parmiss - 10 خرداد ۱۳۹۰ ۰۸:۰۳ ب.ظ

(۱۰ خرداد ۱۳۹۰ ۰۷:۳۸ ب.ظ)mmpf نوشته شده توسط:  
(10 خرداد ۱۳۹۰ ۰۷:۱۸ ب.ظ)parmiss نوشته شده توسط:  من که واسه مشاوره رفتم .مشاور گفت از نظر کارهای تحقیقاتی و اینا دانشگاه خوبیه.ولی بچه هاش از محیطش ناراضین .بهم گفت بعد دانشگاه های معتبر این رو بزنم .ولی فکر کنم اگه برای ادامه تحصیل بخواهید برید خارج شاید یکم مشکل ساز باشه.مشاوره گفت برای خانم‌ها شرایط خاصی داره که اون هم چادره.در ضمن مصاحبه هم داره..........
یعنی قبل شهرستان‌ها بزنیم؟(تو سایتش که اساتید کامپیوتر رو دیدم اصلا تعریفی نداشت)من خودم که قبل مهندسی فناوری اطلاعات پزشکی زدمش ولی میخواهم جابجا کنمش؟ .مهندسی پزشکی هم که کلا میره رو سمت پزشکی که واقعا خسته کننده است حالا نمیدونم تو ادامه تحصیل ادم به مشگل بخوره یا نه.یا اینکه میشه پایان نامه رو تو یه زمینه دیگه کار کرد یا نه.
اسمش دانشگاه تهران دیگه.
اونطور که مشاور گفت نمیشه تو زمینه هایی به جز پزشکی کار کرد.حالا نمیدونم تا چه حد درست باشه.

باهنر کرمان یا تحصیلات تکمیلی؟ - Potential - 10 خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۳۴ ب.ظ

من نمیدونستم شاهد مصاحبه داره !!!

مشاورهای پارسه گفتن استاداش بد نیستن .

RE: باهنر کرمان یا تحصیلات تکمیلی؟ - mmpf - 10 خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۴۳ ب.ظ

(۱۰ خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۳۴ ب.ظ)Potential نوشته شده توسط:  من نمیدونستم شاهد مصاحبه داره !!!

مشاورهای پارسه گفتن استاداش بد نیستن .

مصاحبه که نمیشه گفت . یه فرمیه که باید پر کنین. زیاد جدیش نگیرین.
اخه من که تو سایتش اساتید کامپیوتر رو نگاه میکردم . افتضاح بودن.؟

RE: باهنر کرمان یا تحصیلات تکمیلی؟ - delta - 10 خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۴۵ ب.ظ

(۱۰ خرداد ۱۳۹۰ ۰۷:۳۸ ب.ظ)mmpf نوشته شده توسط:  .مهندسی پزشکی هم که کلا میره رو سمت پزشکی که واقعا خسته کننده است حالا نمیدونم تو ادامه تحصیل ادم به مشگل بخوره یا نه.یا اینکه میشه پایان نامه رو تو یه زمینه دیگه کار کرد یا نه.
اسمش دانشگاه تهران دیگه.

دوست عزیز اشتباه نکنید که این رشته فناوری اطلاعات پزشکی اصلا مهندسی پزشکی نیست و هیچ ربطی به هم ندارن مهندسی پزشکی یه رشته کاملا الکترونیکیه و مربوط به رشته برق

RE: باهنر کرمان یا تحصیلات تکمیلی؟ - mmpf - 11 خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۰۳ ق.ظ

(۱۰ خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۴۵ ب.ظ)delta نوشته شده توسط:  
(10 خرداد ۱۳۹۰ ۰۷:۳۸ ب.ظ)mmpf نوشته شده توسط:  .مهندسی پزشکی هم که کلا میره رو سمت پزشکی که واقعا خسته کننده است حالا نمیدونم تو ادامه تحصیل ادم به مشگل بخوره یا نه.یا اینکه میشه پایان نامه رو تو یه زمینه دیگه کار کرد یا نه.
اسمش دانشگاه تهران دیگه.

دوست عزیز اشتباه نکنید که این رشته فناوری اطلاعات پزشکی اصلا مهندسی پزشکی نیست و هیچ ربطی به هم ندارن مهندسی پزشکی یه رشته کاملا الکترونیکیه و مربوط به رشته برق
این رشته همون مدیریت فناوری اطلاعات پزشکی که چند سالی هست به صورت مجازی تو امیر کبیر هست.
و تو اون چارت درسیش هم نوشته که یکی از گرایش های مهندسی پزشکی (جدید). پس شک نکنید که این یکی از گرایش های مهندسی پزشکی و نمیدونم چرا اسمش رو عوض کردن Huh
حالا شما نظری دارین در مورد این رشته وادامه تحصیلش؟

RE: باهنر کرمان یا تحصیلات تکمیلی؟ - bitash - 11 خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۳۵ ق.ظ

(۱۱ خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۰۳ ق.ظ)mmpf نوشته شده توسط:  
(10 خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۴۵ ب.ظ)delta نوشته شده توسط:  
(10 خرداد ۱۳۹۰ ۰۷:۳۸ ب.ظ)mmpf نوشته شده توسط:  .مهندسی پزشکی هم که کلا میره رو سمت پزشکی که واقعا خسته کننده است حالا نمیدونم تو ادامه تحصیل ادم به مشگل بخوره یا نه.یا اینکه میشه پایان نامه رو تو یه زمینه دیگه کار کرد یا نه.
اسمش دانشگاه تهران دیگه.

این رشته همون مدیریت فناوری اطلاعات پزشکی که چند سالی هست به صورت مجازی تو امیر کبیر هست.
و تو اون چارت درسیش هم نوشته که یکی از گرایش های مهندسی پزشکی (جدید). پس شک نکنید که این یکی از گرایش های مهندسی پزشکی و نمیدونم چرا اسمش رو عوض کردن Huh
حالا شما نظری دارین در مورد این رشته وادامه تحصیلش؟

من رفتم دانشگاه تهران پرسیدم.. درسهای it ا رویکرد پزشکی خونده میشه، مثلا پردازش تصاویر پزشکی، ذخیره اطلاعات پزشکی و...../ واسه همین پایان نامه ات هم باید تو همین زمینه باشه. در ضمن گفتن امسال بیشتر هم رو با پیش زمینه it گرفتند ولی از سال دیگه ممکنه با پیش زیمینه های دیگه هم( مثل مهندسی پزشکی و بهداشت و...) بگیرندو براشون دروس جبرانی بگذارند تا همه به یه سطحی برسند