زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۰۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳

ارسال: #۲۰۲۶
۱۵ بهمن ۱۳۹۲, ۰۶:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۲۱ ب.ظ، توسط ۱آسمان.)
حالا که دوباره یه هفته وقت دارم میخوام تسلطمو رو معماری زیاد کنم!!اخه تستاشو نمیتونم بزنم با اینکه ویس اجلالی. گوش دادم
خواهشا بچه هایی که خوب تست میزنن بگن چکار کنم که بتونم تستارو بزنم؟چه کتابی بخونم؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Engineer
ارسال: #۲۰۲۷
۱۵ بهمن ۱۳۹۲, ۰۶:۲۳ ب.ظ
بچه ها زدن تستای دانشگاه آزاد برای درس طراحی الگوریتم و ساختمان داده اشکالی داره ؟یا درس پایگاه داده؟
ارسال: #۲۰۲۸
۱۵ بهمن ۱۳۹۲, ۰۶:۴۰ ب.ظ
بچه ها من الان دو روزه فهمیدم دکتر حقیقت یه فصل ۱۳ به کتاب شبکه اضافه کرده، اگه شما هم مثل من هستید از این فرصت اضافه ای که پیش اومده برای خوندن این فصل ۱۳ استفاده کنید.
برید تو سایتش در صفحه زیر و دانلود کنید ، دمه شمالیا گرم عاشق شمال شدم Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: dzzv_13
ارسال: #۲۰۲۹
۱۵ بهمن ۱۳۹۲, ۰۶:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۵۰ ب.ظ، توسط hosshah.)
RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳
(۱۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۱۸ ب.ظ)۱آسمان نوشته شده توسط:  حالا که دوباره یه هفته وقت دارم میخوام تسلطمو رو معماری زیاد کنم!!اخه تستاشو نمیتونم بزنم با اینکه ویس اجلالی. گوش دادم
خواهشا بچه هایی که خوب تست میزنن بگن چکار کنم که بتونم تستارو بزنم؟چه کتابی بخونم؟
باز هم صدای دکتر اجلالی رو گوش بدین. مطمئن باشین کتاب فارسی خوب پیدا نمیکنید اما دکتر اجلالی بهترین منبعه
سوالاتتون رو بپرسین تو بخش معماری تا اگر بتونیم کمکتون کنیم

(۱۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۲۳ ب.ظ)sand نوشته شده توسط:  بچه ها زدن تستای دانشگاه آزاد برای درس طراحی الگوریتم و ساختمان داده اشکالی داره ؟یا درس پایگاه داده؟

به نظر من تا اونجا که میتونین برید سراغ تست های سراسری. حتی اگه مامپیوتر و آی تی رو زدید تست های علوم کامپیوتر رو بزارید تو اولویت و به تست های آزاد فکر نکنید بهتره. البته اگه فقط برای سراسری میخونید
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۱آسمان , mehdi.m2
ارسال: #۲۰۳۰
۱۵ بهمن ۱۳۹۲, ۰۷:۲۸ ب.ظ
بخش حافظه رو مشکل دارم با این که چند بار جزوه دکتر اجلالی خوندم ولی متوجه نمیشم
ارسال: #۲۰۳۱
۱۵ بهمن ۱۳۹۲, ۰۷:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۲۹ ب.ظ، توسط mehdi.m2.)
یعنی کسی یک درصد هم شک نمی کنه که این عکس دستکاری شده باشه
عالی عالی
فقط من رو یک ماه برنامه ریزی کرده بودم اگه لدف کنید به مکاتباتتون ادامه بدید تا به یک ماه برسه خیلی ممنون می شم
 سپاس‌گزاری شده توسط: hosshah , AEM4949 , zoltrix_66
ارسال: #۲۰۳۲
۱۵ بهمن ۱۳۹۲, ۰۷:۳۴ ب.ظ
خداروشکر

تمرکزCool
ارسال: #۲۰۳۳
۱۵ بهمن ۱۳۹۲, ۰۷:۳۹ ب.ظ
(۱۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۴۶ ب.ظ)unicornux نوشته شده توسط:  
(15 بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۴۴ ب.ظ)tarane1992 نوشته شده توسط:  شهر گیلان و مازندران
اینا استانن البته!

خوب شدی گفتیااااااااااااااا یادم رفته بود...
Blush
حالا من میگم مردا.......................یه سریا بگن نه خوبن . از یک میلیون مرد شاید دو نفر پیدا بشن باغیرت باشنو اونم شاید بقیش فقط دنبال همینن میتونن یه جوری از این اون سوژه بگیرن مسخرش کنن.Shy
هیچ کسی اینجا پهلون تر از hoomanab نیست واقعا تا حالا دیدین این داداشمون بخواد کسی رو اذیت کنه .ماهههههههههههههه ماه.Smile و البته بقیه هم خوبن.

تو کی نشستی کلن مچ میگیری مراقب باش .یعنی حواستو کامل جمع کن سر جلسه مبادا طراح سوال خواسته باشه با اون سوال حالتو بگیرهههههههههههه کلن اینقدر باهوشی مراقب باهوش حروم نشی............Shy

شمالی ها بی غیرت نیستن ولی نمیدونم چرا شما.............

خداوندا تو میدانی که من دلواپس فردای خود هستم ...
مبادا گم کنم راه قشنگ آرزوها را...
مبادا گم کنم اهداف زیبا را...
مبادا جا بمانم از قطار موهبتهایت...
دلم بین امیدی و نا امیدی میزند پرسه ...
میکند فریاد...
مـــــــــــــرا تنــــــــــــها تو نگـــــــــــذاری خداوندا.
ارسال: #۲۰۳۴
۱۵ بهمن ۱۳۹۲, ۰۷:۴۱ ب.ظ
بچه های مانشتی بالای سایت رو نگاه کنین.............متوجه تغییر شدین.Big GrinBig GrinTongue
یه همچین (عضو )نکته سنجیم.بهلهWink
امیدوارم سر جلسه کنکور هم دقتم همین اندازه باشه

یوسف میدانست تمام درها بسته هستند
اما بخاطر خدا حتی بسوی درهای بسته دوید
وتمام درهای بسته برایش باز شد...
اگر تمام درهای دنیا هم برویت بسته شدند
دنبال درهای بسته بدو
چون خدای تو و یوسف یکیست
 سپاس‌گزاری شده توسط: AEM4949 , dzzv_13
ارسال: #۲۰۳۵
۱۵ بهمن ۱۳۹۲, ۰۷:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ، توسط ka arman.)
۷ بهمن به یکی از دوستام این اس رو دادم...
۱۰///
گذشت تا امروز که این اسو دادم...
۹///
(گفت بمیری با این شمارندت...)
 سپاس‌گزاری شده توسط: zoltrix_66 , asiehmohammadian , kh.jafarzade , tarane1992 , mehdi.m2 , ایزدی
ارسال: #۲۰۳۶
۱۵ بهمن ۱۳۹۲, ۰۷:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۴۹ ب.ظ، توسط mohammad.ardeshiri.)
(۱۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۳۲ ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  چه حالی میده سیستم سنجش قرو قاطی کرده باشه کنکور یه دو سال بیفته عقب خدایا یعنی میشه؟ Tongue

یه دعا ۱۰ روز پیش کردمااااااااااااااااااااااااا ببین گرفت اصن دعا های من میگیره این حاکی از اینه که خدا خعلی منو دوست داره چون منم خعلی دوسش دارم .این همه سال یه روزم کنکور عقب نیفتاد تا به خدا رو زدیم خدا رومونو زمین ننداخت
دمه کنکوری کسی دعایی ... چیزی میخواد بگه خجالت نکشه
۱۰ تومن میشهBig Grin

با ۱۰۰۰ تومان چیکار میشه کرد؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

سپاس‌گزاری شده توسط: deadly_s2
ارسال: #۲۰۳۷
۱۵ بهمن ۱۳۹۲, ۰۷:۵۱ ب.ظ
نه خداییش مانشت گرامی ! شما تازه فهمیدی زمستون شده؟! Big Grin

گر نگهدار من آن است که من می دانم
شیشه را در بغل سنگ نگه می دارد
 سپاس‌گزاری شده توسط: AEM4949 , zoltrix_66 , Riemann
ارسال: #۲۰۳۸
۱۵ بهمن ۱۳۹۲, ۰۷:۵۳ ب.ظ
(۱۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۴۷ ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  
(13 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۳۲ ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  چه حالی میده سیستم سنجش قرو قاطی کرده باشه کنکور یه دو سال بیفته عقب خدایا یعنی میشه؟ Tongue

یه دعا ۱۰ روز پیش کردمااااااااااااااااااااااااا ببین گرفت اصن دعا های من میگیره این حاکی از اینه که خدا خعلی منو دوست داره چون منم خعلی دوسش دارم .این همه سال یه روزم کنکور عقب نیفتاد تا به خدا رو زدیم خدا رومونو زمین ننداخت
۱۰ تومن میشهBig Grin

واقعا قاطی کرده ، دو تا دوتا اعلامیه میده:
[تصویر:  246452_untitled.JPG]

"چشم اندازها" پس از "دست اندازهاست"... هر "چاله ای" ... "چاره ای" به من آموخت. "دوباره" فکر کن .... فرصت ها "دوباره" نمیشوند. "بکوش" .... ناامیدی را "بکش"... برای جلوگیری از "پس رفت" ... "پس باید رفت".
 سپاس‌گزاری شده توسط: zoltrix_66
ارسال: #۲۰۳۹
۱۵ بهمن ۱۳۹۲, ۰۷:۵۴ ب.ظ
(۱۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۵۳ ب.ظ)AEM4949 نوشته شده توسط:  
(15 بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۴۷ ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  
(13 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۳۲ ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  چه حالی میده سیستم سنجش قرو قاطی کرده باشه کنکور یه دو سال بیفته عقب خدایا یعنی میشه؟ Tongue

۱۰ تومن میشهBig Grin

واقعا قاطی کرده ، دو تا دوتا اعلامیه میده:
[تصویر:  246454_untitled.JPG]

حالا واسش دارم دوس دارم سوالای کنکور بد باشه من که اینجا بیکارم شبو روز براش دعا میکنمBig GrinBig GrinBig Grin اونم مجای

با ۱۰۰۰ تومان چیکار میشه کرد؟

سپاس‌گزاری شده توسط: deadly_s2
ارسال: #۲۰۴۰
۱۵ بهمن ۱۳۹۲, ۰۷:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۰۱ ب.ظ، توسط dzzv_13.)
sلام ..
عاقا بگو چرا اینقدر ریلکس بودم من این هفته .. بگو کنکور رفت هفته دیگه Smile

یاد سال ۸۶ بخیر
پانزدهمش امتحان ریاضی۱ داشتیم و هفدهم هم فیزیک۱
بعد من فکر میکردم فیزیک رو همون یک روزه میشه از اول خوند تا آخر .. ولی شب امتحان هنوز وسط کتاب هم نرسیده بودم که برف شدت گرفت و امتحانش لغو شد
دو هفته دیگه امتحانش رو دادیم نزدیک ۱۷ پاسش کردم Smile (درسی که به ۱۰ هم راضی باشی ۱۷ بشی خیلی حال میده Cool )

حالا بعد از ۶ سال باز هم هفدهم ماه (البته بهمن) امتحان لغو شد ..

آی لاویو هفدهـــم
آی لاویو برفـــــ
Wink

با خدای خود عهد ببندید :
تلاش با شما
انتخاب سرنوشت با خدا
اینطوری هم به آرامش مطلق میرسید و هم موفقترین فرد عالم میشین .. ان شاء الله Blush
 سپاس‌گزاری شده توسط: elynn66 , zoltrix_66

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۶۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۱۳ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۶۰ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۹۱۳ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۶۰۴ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۲۲ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۸,۳۹۰ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۹,۵۶۶ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۷,۶۴۸ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close