زمان کنونی: ۰۹ تیر ۱۴۰۳, ۰۱:۳۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳

ارسال: #۱۴۸۶
۱۳ بهمن ۱۳۹۲, ۰۸:۲۵ ب.ظ
RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳
(۱۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۵۵ ب.ظ)e.sharmi نوشته شده توسط:  وقتی به جای درس میرم برف بازی Big Grin
خدایی سازنده این اثر هنری حقش نیست بره شریف؟!
من اینقدر شریف شریف میکنم تا خدا تو رودرواسی یه کاریش کنه Big Grin
الان خدا بدجور تو رودرواسی گیر کرده Big Grin
همین که با این اثر هنری عذاب واسمون نازل نکنه جای شکر داره ، شریف پیشکش Angel

New LifeHeart
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: hosshah
ارسال: #۱۴۸۷
۱۳ بهمن ۱۳۹۲, ۰۸:۲۵ ب.ظ
سلام خدمت دوستان پرانرژی مانشت
بچه ها من هنوز فارغ التحصیل نشدم وتا ۳۱/۶/۹۳ فارغ التحصیل میشم میخواستم بدونم که الان من باید معدل این ترمم رو بنویسم ؟الن منظور این بند دقیقا چیه؟
ﺣﺪاﻛﺜﺮ ﺗﺎ ﺗﺎرﻳﺦ ۹۳/۶/۳۱ ﻳﺎ ۹۲/۱۱/۳۰ ﻓﺎرغ اﻟﺘﺤﺼﻴﻞ
ﺧﻮاﻫﻨﺪ ﺷﺪ، ﺑﺎﻳﺪ ﻣﻴﺎﻧﮕﻴﻦ واﺣﺪﻫﺎیﮔﺬراﻧﻴﺪه ﺷﺪه ﺗﺎ ﺗﺎرﻳﺦ ۹۲/۶/۳۱ ﻳﺎ ۹۲/۱۱/۳۰ آﻧﺎن ﺑﺎ ﻣﻌﺪل ﻣﻨﺪرج در ﻛﺎرت ﺷﺮﻛﺖ در آزﻣﻮن ﻳﻜﺴﺎن ﺑﺎﺷﺪ. در ﻏﻴﺮاﻳﻨﺼﻮرت ﻣﻲﺑﺎﻳﺴﺖ ﻧﺴﺒﺖ ﺑﻪ وﻳﺮاﻳﺶ ﻣﻌﺪل ﺧﻮد در ﺳﺎﻳﺖ ﺳﺎزﻣﺎن اﻗﺪام ﻧﻤﺎﻳﻨﺪ.
ارسال: #۱۴۸۸
۱۳ بهمن ۱۳۹۲, ۰۸:۲۶ ب.ظ
(۱۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۲۳ ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  
(13 بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۵۶ ب.ظ)hosshah نوشته شده توسط:  بچه ها راستی دقت کردین ۱۰ دقه وقت کامپیوتر کم شده ها
حواستون باشه Wink
داداش چرا سفسطه میکنی ، کجاش ده دقیقه کم شده ؟
ولی من هنوز موندم چرا دو سال پیش ، کنکور ارشد دانشگاه صنعتی ۸ونیم شروع شد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اره فکر کنم پارسال هم ۸/۳۰ شروع شد....امسالم به نظرم ۸/۳۰ شروع میشه...البته نوشته فرایند ازمون یعنی دیگه ۸ همه باید نشسته باشند و برگ نظرسنجی میدن ولی ۸/۳۰ میگن سوالات رو بردارین.

چشم نابیناست

با دل باید جستجو کرد ...
ارسال: #۱۴۸۹
۱۳ بهمن ۱۳۹۲, ۰۸:۲۷ ب.ظ
(۱۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۱۶ ب.ظ)AEM4949 نوشته شده توسط:  شنیدی میگن : طرف ب جای پای شتر ، رفته پای مگس رو نعل میکنه؟Big Grin
بابا گسسته ، ریاضی مهندسی ، کامپایلر و... کجا ، مدیریت و مهندسی نرم افزار کجاSmile

حالا شما که ریاضی نخوندی داری باهاشون کلاس میذاری؟؟؟ Big Grin

(۱۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۲۳ ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  داداش چرا سفسطه میکنی ، کجاش ده دقیقه کم شده ؟
ولی من هنوز موندم چرا دو سال پیش ، کنکور ارشد دانشگاه صنعتی ۸ونیم شروع شد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

چرا دیگه داداش مگه ۱۶۰ دقه دفترچه ۱ و ۸۰ دقه دفترچه ۲ نبود خب میشه ۲۴۰ دیگه ولی الان ۲۳۰ زده
 سپاس‌گزاری شده توسط: AEM4949 , deadly_s2
ارسال: #۱۴۹۰
۱۳ بهمن ۱۳۹۲, ۰۸:۳۰ ب.ظ
معدل رو چه جوری میشه اصلاح کرد؟

برای بدست آوردن چیز هایی که تا حالا نداشته ایم باید تبدیل به افرادی بشیم که تا حالا نبوده ایم
ارسال: #۱۴۹۱
۱۳ بهمن ۱۳۹۲, ۰۸:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۳۴ ب.ظ، توسط hosshah.)
(۱۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۲۵ ب.ظ)mahdieh1 نوشته شده توسط:  سلام خدمت دوستان پرانرژی مانشت
بچه ها من هنوز فارغ التحصیل نشدم وتا ۳۱/۶/۹۳ فارغ التحصیل میشم

شما دهه هفتادیا کی میخواین خودتون به کاراتون رسیدگی کنید Big Grin
سلام یعنی باید معدل کلت تا آخره ترم ۶ رو وارد کنی
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehdi.m2
ارسال: #۱۴۹۲
۱۳ بهمن ۱۳۹۲, ۰۸:۳۲ ب.ظ
(۱۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۲۷ ب.ظ)hosshah نوشته شده توسط:  چرا دیگه داداش مگه ۱۶۰ دقه دفترچه ۱ و ۸۰ دقه دفترچه ۲ نبود خب میشه ۲۴۰ دیگه ولی الان ۲۳۰ زده
والا یادم نیست. ولی فقط میدونم ۱۱:۵۰ پرتمون میکردن بیرون
اینم که ۲۳۰ تاست یعنی ۱۰دقیقه تا ۴ ساعت فاصله داره و جور درمیاد Tongue

New LifeHeart
ارسال: #۱۴۹۳
۱۳ بهمن ۱۳۹۲, ۰۸:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۳۳ ب.ظ، توسط maryam.raz.)
(۱۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۲۶ ب.ظ)fulgent نوشته شده توسط:  
(13 بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۲۳ ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  
(13 بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۵۶ ب.ظ)hosshah نوشته شده توسط:  بچه ها راستی دقت کردین ۱۰ دقه وقت کامپیوتر کم شده ها
حواستون باشه Wink
داداش چرا سفسطه میکنی ، کجاش ده دقیقه کم شده ؟

اره فکر کنم پارسال هم ۸/۳۰ شروع شد....امسالم به نظرم ۸/۳۰ شروع میشه...البته نوشته فرایند ازمون یعنی دیگه ۸ همه باید نشسته باشند و برگ نظرسنجی میدن ولی ۸/۳۰ میگن سوالات رو بردارین.
پارسال که شیراز ۹ شروع کردن!
دفترچه اول هم همیشه ۱۵۰ دقیقه بوده نه ۱۶۰

ریشه ی اعتقاد از آنجا خشک می شود
که بخواهند تحمیلش کنند...

باید دنبال شادی ها گشت، غمها خودشان ما را پیدا می کنند
ارسال: #۱۴۹۴
(۱۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۲۷ ب.ظ)hosshah نوشته شده توسط:  
(13 بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۱۶ ب.ظ)AEM4949 نوشته شده توسط:  شنیدی میگن : طرف ب جای پای شتر ، رفته پای مگس رو نعل میکنه؟Big Grin
بابا گسسته ، ریاضی مهندسی ، کامپایلر و... کجا ، مدیریت و مهندسی نرم افزار کجاSmile

حالا شما که ریاضی نخوندی داری باهاشون کلاس میذاری؟؟؟ Big Grin

(۱۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۲۳ ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  داداش چرا سفسطه میکنی ، کجاش ده دقیقه کم شده ؟

چرا دیگه داداش مگه ۱۶۰ دقه دفترچه ۱ و ۸۰ دقه دفترچه ۲ نبود خب میشه ۲۴۰ دیگه ولی الان ۲۳۰ زده

الان چک کردم پارسال هم ۲۳۰ دقیقه بوده!!!

چشم نابیناست

با دل باید جستجو کرد ...
ارسال: #۱۴۹۵
من دانشگاه تهران افتادم هربار کنکور دادم قبول شدم دانشگاه تهران بودم ما که جوازمونو گرفتیم بده کنکور همونجا ثبت نام میکنم

با ۱۰۰۰ تومان چیکار میشه کرد؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: ایزدی
ارسال: #۱۴۹۶
۱۳ بهمن ۱۳۹۲, ۰۸:۳۳ ب.ظ
من افتادم دانشگاه علوم و فنون. ۴ سال تو همین سال امتحان دادم ، و ۸ تا آزمون آزمایشی هم همینجا دادم. فقط آزمون آیین نامم و یجا دیگه دادم وگرنه بقیه آزمونای زندگیم همینجا برگزار شده!

امضا چیه؟ مرد باید غیرت داشته باشه.
ارسال: #۱۴۹۷
(۱۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۲۶ ب.ظ)fulgent نوشته شده توسط:  اره فکر کنم پارسال هم ۸/۳۰ شروع شد....امسالم به نظرم ۸/۳۰ شروع میشه...البته نوشته فرایند ازمون یعنی دیگه ۸ همه باید نشسته باشند و برگ نظرسنجی میدن ولی ۸/۳۰ میگن سوالات رو بردارین.
آخه من تو آزمون پریروز به بچه های مکانیک این حرفو زدم، همه زدن زیر خنده Confused و گفتند شوخی باحالی کردی
یه جای کار میلنگه

New LifeHeart
ارسال: #۱۴۹۸
(۱۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۲۵ ب.ظ)mahdieh1 نوشته شده توسط:  سلام خدمت دوستان پرانرژی مانشت
بچه ها من هنوز فارغ التحصیل نشدم وتا ۳۱/۶/۹۳ فارغ التحصیل میشم میخواستم بدونم که الان من باید معدل این ترمم رو بنویسم ؟الن منظور این بند دقیقا چیه؟
ﺣﺪاﻛﺜﺮ ﺗﺎ ﺗﺎرﻳﺦ ۹۳/۶/۳۱ ﻳﺎ ۹۲/۱۱/۳۰ ﻓﺎرغ اﻟﺘﺤﺼﻴﻞ
ﺧﻮاﻫﻨﺪ ﺷﺪ، ﺑﺎﻳﺪ ﻣﻴﺎﻧﮕﻴﻦ واﺣﺪﻫﺎیﮔﺬراﻧﻴﺪه ﺷﺪه ﺗﺎ ﺗﺎرﻳﺦ ۹۲/۶/۳۱ ﻳﺎ ۹۲/۱۱/۳۰ آﻧﺎن ﺑﺎ ﻣﻌﺪل ﻣﻨﺪرج در ﻛﺎرت ﺷﺮﻛﺖ در آزﻣﻮن ﻳﻜﺴﺎن ﺑﺎﺷﺪ. در ﻏﻴﺮاﻳﻨﺼﻮرت ﻣﻲﺑﺎﻳﺴﺖ ﻧﺴﺒﺖ ﺑﻪ وﻳﺮاﻳﺶ ﻣﻌﺪل ﺧﻮد در ﺳﺎﻳﺖ ﺳﺎزﻣﺎن اﻗﺪام ﻧﻤﺎﻳﻨﺪ.
هم می تونید معدل کلتون تا اخر تابستون پیش یعنی ۹۲/۶/۳۱ بنویسید هم می تونید معدل کل تا تاریخ ۹۲/۱۱/۳۰ بدید
ارسال: #۱۴۹۹
۱۳ بهمن ۱۳۹۲, ۰۸:۳۵ ب.ظ
(۱۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۳۲ ب.ظ)maryam.raz نوشته شده توسط:  پارسال که شیراز ۹ شروع کردن!
از شیراز بعیده انقدر زود شروع کنن Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

New LifeHeart
 سپاس‌گزاری شده توسط: hosshah , maryam.raz , friends , sh_s , deadly_s2
ارسال: #۱۵۰۰
۱۳ بهمن ۱۳۹۲, ۰۸:۳۶ ب.ظ
(۱۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۳۳ ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  
(13 بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۲۶ ب.ظ)fulgent نوشته شده توسط:  اره فکر کنم پارسال هم ۸/۳۰ شروع شد....امسالم به نظرم ۸/۳۰ شروع میشه...البته نوشته فرایند ازمون یعنی دیگه ۸ همه باید نشسته باشند و برگ نظرسنجی میدن ولی ۸/۳۰ میگن سوالات رو بردارین.
آخه من تو آزمون پریروز به بچه های مکانیک این حرفو زدم، همه زدن زیر خنده Confused و گفتند شوخی باحالی کردی
یه جای کار میلنگه

نه من دقیقا یادمه که با دوستام حرف میزدیم و میگفتیم ۸ شد و هیچ خبری از سوالا نیست....Sleepy

چشم نابیناست

با دل باید جستجو کرد ...

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۷,۸۲۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۲۴۴ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۴۸۴ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۶,۴۹۸ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۶,۳۶۰ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۹,۳۰۲ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۴۴,۸۹۰ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۱۹,۴۵۸ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۸,۰۵۳ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close