زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۹:۳۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ریاضی سیلورمن یا لیتهلد؟

ارسال:
۱۰ خرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۳۶ ق.ظ
ریاضی سیلورمن یا لیتهلد؟
سلام
من ریاضیات مهندسی‌ام خیلی قوی نیست. و میخوام عالی یادش بگیرم واسه ارشد و در یک پستی دیدم یکی از دوستان برای یادگیری از پایه، کتاب لیتهلد رو پیشنهاد داده بودند.
من سیلورمن رو دارم و باید لیتهلد رو بخرم.
به نظرتون با سیلورمن میتونم به نتیجه برسم یا لیتهلد بهتره؟
پولش مهم نیست. کیفیت برام مهمه
مرسیTongue
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۰ خرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۳۱ ب.ظ، توسط marjan2001.)
ریاضی سیلورمن یا لیتهلد؟
ریاضی مهندسی که پایه نمی خواد فقط انتگرال گیریش پایه می خواد البته نمی دونم شما تو مشتق هم ایراد دارید یا نه به هر حال اگه خیلی پایتون ضعیفه باید برید سراغ کتب ریاضی که من ریاضی ۶ و ریاضی عمومی پیام نور قسمت های انتگرال و مشتقشا پیشنهاد می کنم وگرنه نه اعداد مختلط نیاز به پایه داره نه نگاشت‌ها البته قسمتهاییش مربوط به معادلات دیفرانسیله که کتابهای کنکوری عالی از معادلات دیفرانسیل هست
برای ریاضی عمومی هم شاید استفاده از کتابهای کنکوری مثلا مدرسان شریف بهتر از باقی کتابا باشه

پازل دل یکی رو بهم ریختن هنر نیست ..... هر وقت با تیکه های شکسته ی دل یک نفر یک پازل دل جدید براش ساختی هنر کردی
 سپاس‌گزاری شده توسط: پشتکار , SarahArshad
ارسال:
۱۰ خرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۳۹ ب.ظ
RE: ریاضی سیلورمن یا لیتهلد؟
(۱۰ خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۲۸ ب.ظ)marjan2001 نوشته شده توسط:  ریاضی مهندسی که پایه نمی خواد فقط انتگرال گیریش پایه می خواد البته نمی دونم شما تو مشتق هم ایراد دارید یا نه به هر حال اگه خیلی پایتون ضعیفه باید برید سراغ کتب ریاضی که من ریاضی ۶ و ریاضی عمومی پیام نور قسمت های انتگرال و مشتقشا پیشنهاد می کنم وگرنه نه اعداد مختلط نیاز به پایه داره نه نگاشت‌ها البته قسمتهاییش مربوط به معادلات دیفرانسیله که کتابهای کنکوری عالی از معادلات دیفرانسیل هست
برای ریاضی عمومی هم شاید استفاده از کتابهای کنکوری مثلا مدرسان شریف بهتر از باقی کتابا باشه

متشکرم از پاسختان.
من در ریاضیات پایه خوبم و به عبارتی عالیم ولی معادلات دیفرانسیل اصلا هیچی بلد نیستم. به نظرتون باید چکار کنم. ریاضی مهندسی هم که خیلی جاهاش مربوط به معادلات خصوصا سری فوریه!
ارسال:
۱۰ خرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۵۸ ب.ظ
ریاضی سیلورمن یا لیتهلد؟
خوبه بدونید دانشگاه آزاد نصف سوالات ریاضی مهندسیش از معادلاته من تنها کتاب معادلاتی که دارم از مدرسانه شاید کتابهای بهتری هم باشه کتاب مدرسان حجمش خیلی زیاده تستهاشا نمی خواد بزنید تمام مثالهاش هم لازم نیست حل کنید یه نگاه کلی شاید کافی باشه ولی اگه هدفتون آزاد نیست خیلی هم نمی خواد رو معادلات کار کنید من می گم شما اصلا ریاضی مهندسی را شروع کنید (از روی پارسه ۸۹ یا نصیر) هر جا به اشکالی برخوردید به اون کتابهایی که گفتم رجوع کنید ما هم هستیم اینجا برای جواب دادن به سوالاتون

پازل دل یکی رو بهم ریختن هنر نیست ..... هر وقت با تیکه های شکسته ی دل یک نفر یک پازل دل جدید براش ساختی هنر کردی
 سپاس‌گزاری شده توسط: پشتکار , **sara**
ارسال:
۱۰ خرداد ۱۳۹۰, ۰۲:۳۰ ب.ظ
کتاب پرفسور شید فر بخون حالشو ببر

چه دوستی پاکی دارند کفشها...
هر کدام که گم شوند....
آن یکی را آواره خودش میکند
 سپاس‌گزاری شده توسط: پشتکار
ارسال:
۱۰ خرداد ۱۳۹۰, ۰۳:۱۰ ب.ظ
(۱۰ خرداد ۱۳۹۰ ۰۲:۳۰ ب.ظ)لهمشد نوشته شده توسط:  کتاب پرفسور شید فر بخون حالشو ببر

اونم دارم ولی فکر نکنم کفایت کنه؟ میکنه؟
تمرین زیاد داره ولی بعضی وقتا از تمارینش سر در نمیارمHuh
ارسال:
۱۳ خرداد ۱۳۹۰, ۰۸:۲۰ ق.ظ
ریاضی سیلورمن یا لیتهلد؟
با سلام دوست عزیز از همین ابتدا راه رو اشتباه نرو همین راهی که من یک سال به اشتباه انجام دادم ،شما جزوه‌ی پارسه رو چند بار بخوند و سپس با کتاب تست مدرسان شریف (اونم فقط تست های سالهای قبل رو بزنید) قدرت تست زنی و تسلط خودتون ببرید بالا.منخودم از ۵ تا سوال امسال ۴ تاشو تقریبا توی ۱۰ الی ۱۵ دقیقه زدم،بدون که خوند کتاب مرجع برای دروس ریاضی یه اشتباه محضه،موفق باشید
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara**
ارسال:
۱۳ خرداد ۱۳۹۰, ۰۹:۰۶ ق.ظ
ریاضی سیلورمن یا لیتهلد؟
ولی با همه توصیه دوستان اگه همچنان دوست دارید ریاضی پایه یاد بگیرید من لیتهلد رو توصیه میکنم چون آهنگ یکنواختی داره و سریع قابل عبوره ولی سیلور من یک کم در بعضی مطالب عمیق‌تر و در بعضی موارد سطحی است. بهر حال دانستن ریاضیات پایه و مطابقت اون با مهندسی شما رو کمک میکنه خیلی حفظ نخواهید بکنید.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , H-Arshad
ارسال:
۱۴ خرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۰۵ ب.ظ
(۱۰ خرداد ۱۳۹۰ ۰۲:۳۰ ب.ظ)لهمشد نوشته شده توسط:  کتاب پرفسور شید فر بخون حالشو ببر

من کتاب شیدفر رو زمانی که درسشو داشتم خوندم. خیلی جالب نیست. کتاب کریسزیگ یه سرو گردن ازش بهتره. البته حجمشم بیشتر ولی یه سری از قسمتاش جزو سرفصل ریاضی مهندسی نیست.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ترجمه‌ی عالم زده خیلی خوب بود.
ارسال: #۱۰
۲۰ خرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۱۹ ق.ظ
(۱۴ خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۰۵ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(10 خرداد ۱۳۹۰ ۰۲:۳۰ ب.ظ)لهمشد نوشته شده توسط:  کتاب پرفسور شید فر بخون حالشو ببر

من کتاب شیدفر رو زمانی که درسشو داشتم خوندم. خیلی جالب نیست. کتاب کریسزیگ یه سرو گردن ازش بهتره. البته حجمشم بیشتر ولی یه سری از قسمتاش جزو سرفصل ریاضی مهندسی نیست.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ترجمه‌ی عالم زده خیلی خوب بود.

منم کتاب اروین کریسزیگ رو خوندم ازش راضی بودم. البته اگه تمایل دارین بدونین که مثلا ضرایب سری فوریه چطور به دست اومدن و... و بیشتر دنبال اثبات و پایه مباحث ریاضی مهندسی هستین از این کتابای مرجع استفاده کنید.

یا به اندازه آرزوهایت تلاش کن
یا به اندازه تلاشت آرزو کن
 سپاس‌گزاری شده توسط: marjan2001 , shobair87
ارسال: #۱۱
۲۴ خرداد ۱۳۹۰, ۰۲:۰۳ ب.ظ
ریاضی سیلورمن یا لیتهلد؟
من هم با فاطمه خانوم موافقم اکر فرصت کافی دارید استفاده از کتاب اروین کمکتون میکنه و بنظرم راحت‌تر مطالب رو می فهمید!

it's better to be alone than being with someone who makes you feel alone
تنها بودن بهتر از اونه که کسیو داشته باشی و احساس تنهایی کنی!
 سپاس‌گزاری شده توسط: پشتکار , fateme66
ارسال: #۱۲
۲۴ خرداد ۱۳۹۰, ۰۴:۴۲ ب.ظ
(۲۴ خرداد ۱۳۹۰ ۰۲:۰۳ ب.ظ)shobair87 نوشته شده توسط:  من هم با فاطمه خانوم موافقم اکر فرصت کافی دارید استفاده از کتاب اروین کمکتون میکنه و بنظرم راحت‌تر مطالب رو می فهمید!
کتاب کرویت سیگ چی؟ یه ترجمه اش که بوسیله ۴ استاد ترجمه شده و جلد قرمز رنگ داره خوبه؟
ارسال: #۱۳
۲۴ خرداد ۱۳۹۰, ۰۵:۳۰ ب.ظ
(۲۴ خرداد ۱۳۹۰ ۰۴:۴۲ ب.ظ)پشتکار نوشته شده توسط:  
(24 خرداد ۱۳۹۰ ۰۲:۰۳ ب.ظ)shobair87 نوشته شده توسط:  من هم با فاطمه خانوم موافقم اکر فرصت کافی دارید استفاده از کتاب اروین کمکتون میکنه و بنظرم راحت‌تر مطالب رو می فهمید!
کتاب کرویت سیگ چی؟ یه ترجمه اش که بوسیله ۴ استاد ترجمه شده و جلد قرمز رنگ داره خوبه؟

من ترجمه‌ی عالم زاده رو داشتم.جلدش آبی بود. سرفصل ارشد فقط قسمتی از یک جلده که تا اونجا که یادمه جلد دو بود. کلا از ترجمه های عالم زاده خیلی خوشم میاد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: پشتکار

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  رتبه ۵۴ علوم کامپیوتر و ۷۶ ریاضی ارشد ۱۴۰۰ Computer92 ۰ ۲,۰۲۱ ۰۸ شهریور ۱۴۰۰ ۰۹:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Computer92
  [دانلود]کتاب مبانی ریاضی دکتر ابراهیمی و دکتر محمودی از دانشگاه شهید بهشتی انرژی مثبت ۶ ۱۷,۰۸۴ ۰۵ مهر ۱۳۹۹ ۰۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: sayeh.na
  ریاضی گسسته روزن ویرایش ۷ همراه با کتاب حل تمرین ها livestrong ۱۲ ۱۹,۵۷۲ ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: raziyeh.karbasi
  تغییر رشته از ریاضی به علوم کامپیوتر در ارشد Fghs ۳ ۴,۸۷۶ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
  کتاب ریاضی ۲ marvelous ۱ ۲,۰۶۰ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  دانلود ویدئو دروس دانشکده ریاضی و علوم کامپیوتر دانشگاه شریف به صورت رایگان H-Arshad ۳ ۳,۷۰۸ ۱۵ بهمن ۱۳۹۶ ۰۴:۲۰ ق.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
  امید ریاضی αɾια ۳ ۲,۳۵۹ ۱۳ دى ۱۳۹۶ ۰۱:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: msour44
  بهترین کلاس و کتاب آموزشی برای ریاضی ۱ و ۲؟ friendchp ۱ ۲,۷۶۲ ۱۱ دى ۱۳۹۶ ۱۲:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: mahmood180
  سوال در مورد رویه ها (ریاضی عمومی ۲) negar76 ۰ ۲,۲۲۲ ۰۲ دى ۱۳۹۶ ۰۹:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: negar76
Exclamation مباحث ریاضی ارشد کامپیوتر pouria_javid_tajrishi ۳ ۳,۰۱۴ ۲۶ آذر ۱۳۹۶ ۰۲:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: Milad_Hosseini

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close