زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۰۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

انتقال مانشت به سرور‌های داخلی ایران

نظرسنجی: آیا با انتقال سرور مانشت به ایران موافقید؟
بله
خیر
[نمایش نتایج]

ارسال: #۱۶
۲۷ دى ۱۳۹۲, ۰۹:۵۴ ب.ظ
(۲۷ دى ۱۳۹۲ ۰۹:۳۷ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  خدا نکنه بسته بشه. ان شالله که مسائل به زودی و به خوبی حل و فصل می شه. شما نیتتون واسه ایجاد این سایت خیر بوده و خدا کمک می کنه ان شالله
والا چه عرض کنم. ماجرایی که هیچ‌ ربطی به مانشت نداره توی مانشت مطرح شده و الان مای از همه‌جا بی‌خبر شدیم متن ماجرا. هر دو طرف جریان درگیر هم تنها چیزی که از مانشت می‌خوان باج دادن بهشون هست!
جالبیش اینه که هیچ خیری از طرفین دعوا به ما نمی‌رسه. برای دعوا می‌شیم رفیق و وقتی بحث حمایت و ... می‌ره می‌شیم غریبه.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۷
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: قلـ ♥ ـبْ مجروحْ
ارسال: #۱۷
۲۷ دى ۱۳۹۲, ۱۱:۲۷ ب.ظ
RE: انتقال مانشت به سرور‌های داخلی ایران
سلام

دکتر جان اگه انتقال به سرور داخلی ، مثل پیش نمایشش می خواد ارور بده ، نمی خواییم.TongueBig Grin

"چشم اندازها" پس از "دست اندازهاست"... هر "چاله ای" ... "چاره ای" به من آموخت. "دوباره" فکر کن .... فرصت ها "دوباره" نمیشوند. "بکوش" .... ناامیدی را "بکش"... برای جلوگیری از "پس رفت" ... "پس باید رفت".
۱
۰
ارسال: #۱۸
۲۸ دى ۱۳۹۲, ۱۲:۱۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ دى ۱۳۹۲ ۱۲:۲۸ ق.ظ، توسط Breeze.)
سرورهای داخلی قاعدتا از سرعت بالایی برخوردارن اما یک عیب بزرگ هم دارن .. اونم اینه که در صورت وجود کوچکترین محتوای مجرمانه ( مثلا یک جمله ی مسئله دار) که حتی ممکنه سهواً درج شده باشه ، با قوانین سخت و یکطرفه ی فیلترینگ مواجه میشه که در این مواقع فیلتر شکن و استفاده از پروتکل های امن برای کاربران مانشت که می خواهیم سایر مطالب رو بخونیم ، امکان پذیر نیست .
به نظر من اگه قصد این کار رو دارید ، بهتره که قوانین عضویت رو بازبینی کنید و مدیریت روی پیج ها رو فشرده تر .. که خدای نکرده با این مشکلات مواجه نشیم ..

از طرف دیگه ،از نظر رنک گوگل که فرمودید ، به نظر من از اونجا که نامگذاری سایت منحصر به فرد ( یا حداقل بگیم خاص ) هستش ، و از طرف دیگه مانشت معمولاً ( نه همیشه) توسط معرفی افراد به هم شناخته میشه و از سوی دیگه ، کاربرای فعلی هم که هستن و بازدیدشون ادامه داره ، به زودی مانشت رنک قبلی شو به دست خواهد آورد . مگه از روز اول همین رنک رو داشت ؟!

در مورد هزینه هم تا اونجا که اطلاع دارم قرار هستش که برای تشویق انتقال سایت های پر بازدید به سرور های داخلی ، به زودی قیمت ها خیلی پایین بیاد..

[تصویر:  2hpj6v9.png]
۰
۰
ارسال: #۱۹
۲۸ دى ۱۳۹۲, ۰۲:۴۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ دى ۱۳۹۲ ۰۴:۵۲ ق.ظ، توسط قلـ ♥ ـبْ مجروحْ.)
(۰۶ فروردین ۱۳۹۲ ۰۴:۴۲ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  تنها هزینه ملاک انتخاب نیست. کیفیت و امنیت اطلاعات خیلی مهم‌تر هست. داخل کشور به سادگی قابلیت تجسس و سرقت اطلاعات در صورت نیاز برخی نهادها هست. در حالی که خارج از ایران حداقل این ریسک وجود نداره.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

(۲۶ دى ۱۳۹۲ ۱۱:۲۸ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  در مورد امنیت همین الان هم در پشت صحنه مانشت یه خبرهایی هست. یعنی نامه‌هایی اومده و کلی فشار روی من هست. در هر حال فعلاً سیاست حفظ محرمانگی کاربران هست و خواهد بود.
(۲۶ دى ۱۳۹۲ ۰۷:۲۱ ب.ظ)قلـ ـبْ مجروحْ نوشته شده توسط:  در صورت انتقال هاست به سرورهای داخل کشور، اگر کسی تا آخر عمر، بخاطر فلان جک و طنز کنایه ای یا انتقادی که توی این سایت فرستاده، توسط نهادهای امنیتی رد صلاحیت شد معترض نباشد چون بدون اختیار و نظر مدیران سایت ، نهادهای امنیتی می توانند هر زمان که خواستند به شرکت میزبان سرور سایت دستور دهند، از سایت مانشت روی سرور داخل کشور بک آپ به آنها بدهند (پسوردها را با شنود بدست بیاورند) تا آنها مثلاً آی پی نویسنده تمام جک ها و طنزهای کمی کنایه ای یا انتقادی این سایت را دربیاورند

یا با روی کار آمدن دولتی جدید، پس از انتخابات، برخی نهادهای وابسته به آن دولت جدید ممکن است بخواهند آی پی نویسنده پستهایی که در ایام انتخابات به کاندیدای مورد نظر انتقادی ولو ضمنی داشته اند شناسایی کرده و ....
برخی مدعی هستند یکی دیگر از نگرانی های امنیتی در ایران این است که ممکن است اسکریپت اختصاصی نصب شده روی سرور به سرقت برود و کپی شود یعنی مدعی هستند احتمال دارد با زحمت و هزینه فراوان اسکریپیتی بطور اختصاصی برنامه نویسی کرده و آن را روی سرورمان نصب می کنیم ولی ممکن است متوجه شویم این اسکریپیت اختصاصی که خودمان برنامه نویسی کرده ایم احتمالاً فردی از روی سرور کپی کرده و در حال فروش به اشخاص دیگر است

پیشنهاد:
شاید اگر مانشت بخش عربی و انگلیسی را راه اندازی کند برای جذب دانشجویان کشورهای عرب زبان (یا اضافه کردن آزمایشی چند بخش به همین سایت فعلی)، ممکن است بتواند تبلیغات به زبان عربی و انگلیسی از کشورهای خارجی بگیرد، و در آن صورت اگر دانشجویان کشورهای خارجی را بخواهد جذب کند، پهنای باند بهتر سرورهای خارجی امتیازی خواهد بود
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: AEM4949
ارسال: #۲۰
۲۸ دى ۱۳۹۲, ۰۳:۴۴ ق.ظ
(۲۸ دى ۱۳۹۲ ۰۲:۴۴ ق.ظ)قلـ ـبْ مجروحْ نوشته شده توسط:  برخی مدعی هستند یکی دیگر از نگرانی های امنیتی در ایران این است که ممکن است اسکریپت اختصاصی نصب شده روی سرور به سرقت برود و کپی شود یعنی مدعی هستند احتمال دارد با زحمت و هزینه فراوان اسکریپیتی بطور اختصاصی برنامه نویسی کرده و آن را روی سرورمان نصب می کنیم ولی ممکن است متوجه شویم این اسکریپیت اختصاصی که خودمان برنامه نویسی کرده ایم احتمالاً فردی از روی سرور کپی کرده و در حال فروش به اشخاص دیگر است
برای سرور اختصاصی دسترسی به شخص ثالث داده نمی‌شه. بدون رمز نمی‌تونن فایل‌ها رو ببینند. مگر اینکه برن و سرور رو خاموش کنن و هارد رو در بیارن!

۴
۰
ارسال: #۲۱
۲۸ دى ۱۳۹۲, ۰۳:۵۲ ق.ظ
(۲۸ دى ۱۳۹۲ ۱۲:۱۵ ق.ظ)Breeze نوشته شده توسط:  سرورهای داخلی قاعدتا از سرعت بالایی برخوردارن اما یک عیب بزرگ هم دارن .. اونم اینه که در صورت وجود کوچکترین محتوای مجرمانه ( مثلا یک جمله ی مسئله دار) که حتی ممکنه سهواً درج شده باشه ، با قوانین سخت و یکطرفه ی فیلترینگ مواجه میشه که در این مواقع فیلتر شکن و استفاده از پروتکل های امن برای کاربران مانشت که می خواهیم سایر مطالب رو بخونیم ، امکان پذیر نیست .

سایت‌های داخلی هیچ‌وقت فیلتر نمی‌شن. در واقع مکانیزم فیلترینگ روی ترافیک ورودی هست. داخل خود ایران امکان فیلتر کردن به هیچ وجه وجود نداره. چون اصولاً امکان گذاشتن یه سرور بین هر شهر، یا انتقال کل ترافیک به تهران و مجدد به کل کشور وجود نداره. به همین خاطر واگذاری سرور به اشخاص در ایران محدود و بستگی به اعتبار طرف داره و با کلی سند قابل انجام هست.
یه دلیل سرعت بیشتر سرورهای ایران هم شاید همین نبود پروکسی فیلترینگ باشه.

(۲۸ دى ۱۳۹۲ ۱۲:۱۵ ق.ظ)Breeze نوشته شده توسط:  در مورد هزینه هم تا اونجا که اطلاع دارم قرار هستش که برای تشویق انتقال سایت های پر بازدید به سرور های داخلی ، به زودی قیمت ها خیلی پایین بیاد..
از بعیدیاته! وقتی یه شرکت از جیب داره می‌گذاره که نمیره ضرر ده بشه.

(۲۸ دى ۱۳۹۲ ۱۲:۱۵ ق.ظ)Breeze نوشته شده توسط:  به نظر من اگه قصد این کار رو دارید ، بهتره که قوانین عضویت رو بازبینی کنید و مدیریت روی پیج ها رو فشرده تر .. که خدای نکرده با این مشکلات مواجه نشیم ..
همین الانش پلیس دم به دقیقه زنگ می‌زنه بهم! دیگه رفیق شدیم با هم. کلا سرور ما هر جا باشه شماره تلفن من رو دارند و بخوان کاری کنن در دسترس هستم! مصیبت‌ها هم از همین‌جا شروع می‌شه که یه سایت یه خرده بزرگ بشه. فقط و فقط دردسر داره.

باید یه تاپیک دیگه به اسم: همه آنچه بین مانشت و دانشگاه صنعتی شریف هست باز کنم Big Grin دوستان شریفی هم کم از برادران رقیب ندارند!

۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: قلـ ♥ ـبْ مجروحْ , Breeze , Mohammad.K
ارسال: #۲۲
۲۸ دى ۱۳۹۲, ۰۳:۵۵ ق.ظ
صفحه ارتباط با ما با توجه به مشکلات پیش اومده تغییر کرده و نام دانشگاه شریف از آدرس فعلی برداشته شده. ان شا الله یه زمانی یه آدرس معتبر برای مانشت داشته باشیم!

۳
۰
ارسال: #۲۳
۲۸ دى ۱۳۹۲, ۱۱:۱۳ ق.ظ
استاد خداییش بذارید این سه هفته مونده به کنکور بگذره بعد هرکاری میخواید بکنیدSmile
ولی در هر صورت بدانید و آگاه باشید بچه های مانشت شمارو تنها نمیذارن.شما و همه کسایی که برای مانشت زحمت کشیدن.
تو وب ایران مانشت شده یه سایت تولید محتوای بسیار عالی و کارآمد.
من که اگه لازم باشه از هیچ کمکی دریغ نمیکنم(کمک مالی کمترین کمکه)
۴
۰
ارسال: #۲۴
۲۸ دى ۱۳۹۲, ۰۲:۵۰ ب.ظ
آی که چقدر آدمهای مزخرفی پیدا میشن. منتظرند یه اتفاقی بیافته تبلیغ مغازه شون را بکنند.
(منظورم همین دو نفر این بالاست.)

سایت مانشت بسته نمیشه خیالتون راحت.
آقای دکتر سالی یه بار این را برای نظر سنجی میگویند که می بندیم. Smile
۹
۰
ارسال: #۲۵
۲۸ دى ۱۳۹۲, ۰۴:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ دى ۱۳۹۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ، توسط reyman.)
(۲۷ دى ۱۳۹۲ ۰۹:۰۰ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  متاسفانه بر اثر صحبت‌های هفته‌های اخیر یه سری مشکلات شخصی و حقوقی داره برای من پیش میاد. ممکنه کل سرویس مانشت بسته بشه!

آقای دکتر از این حرفا نزنید پس جواب اعتیاد ما رو به مانشت کی میده!!

از شوخی بگذریم فکر میکنم این سایت برای بچه های کنکور مخصوصا خود من بسیار مفید بوده
اگر مثل همیشه دست های پشت پرده وجود داره برای متوقف کردن انجمن به دلیل معروف شدن بیش از اندازه!! هر کاری لازمه انجام بدید تا این اتفاق نیفته
از زحماتی که می کشید ممنونم.

همه جای دنیا وقتی وب سایتی معروف میشه امتیازات بیشتری نصیب صاحبش میشه ولی اینجا دردسرهای بیشتر نصیب اون میشه!! Big Grin

شکست خورده کسی است که طاقت ندارد شکست را تحمل کند...
۳
۰
ارسال: #۲۶
۲۸ دى ۱۳۹۲, ۰۵:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ دى ۱۳۹۲ ۰۷:۵۱ ب.ظ، توسط قلـ ♥ ـبْ مجروحْ.)
در سرور داخل ایران می توان انجمن سازهای پولی و پیشرفته را بدون خرید لایسنس آن نصب کرد
(۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۰۴ ق.ظ)admin نوشته شده توسط:  یه سری مشکلات هم توی ذات mybb هست که با بزرگ شدن انجمن ما رو دچار مشکل کرده.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

(۲۶ دى ۱۳۹۲ ۰۷:۵۸ ب.ظ)قلـ ـبْ مجروحْ نوشته شده توسط:  
هرچند اطلاع و تخصصی ندارم ولی ممکن است با تغییر سیستم فروم به دیگر سیستم ها مثل

یا

شاید فشار کمتری به سرور وارد شود و نیاز به سرورهای قدرتمند و گران کمتر شود
از مزیت های مهم انتقال سرور به داخل کشور این است که می توان به رایگان و مجانی از انجمن ساز mybb به انجمن سازهای پولی مدرن و پیشرفته منتقل شد و هیچ هزینه ای بابت خرید لایسنس آنها پرداخت نکرد
چون ایران جزء سازمان مالکیت معنوی نیست و کپی رایت محصولات خارجی از نظر قانون پذیرفته نشده لذا می توان انجمن سازهای پولی و پیشرفته را بدون خرید لایسنس آن نصب کرد

(۲۸ دى ۱۳۹۲ ۰۳:۵۲ ق.ظ)admin نوشته شده توسط:  همین الانش پلیس دم به دقیقه زنگ می‌زنه بهم! دیگه رفیق شدیم با هم. کلا سرور ما هر جا باشه شماره تلفن من رو دارند و بخوان کاری کنن در دسترس هستم! مصیبت‌ها هم از همین‌جا شروع می‌شه که یه سایت یه خرده بزرگ بشه. فقط و فقط دردسر داره.
باید یه تاپیک دیگه به اسم: همه آنچه بین مانشت و دانشگاه صنعتی شریف هست باز کنم Big Grin دوستان شریفی هم کم از برادران رقیب ندارند!
(۲۸ دى ۱۳۹۲ ۰۳:۵۵ ق.ظ)admin نوشته شده توسط:  صفحه ارتباط با ما با توجه به مشکلات پیش اومده تغییر کرده و نام دانشگاه شریف از آدرس فعلی برداشته شده. ان شا الله یه زمانی یه آدرس معتبر برای مانشت داشته باشیم!
این دعا در کتاب جمال الأسبوع،[۱] المزار (للشهید الأول)،[۲] مصباح کفعمی،[۳] المزار الکبیر[۴] ذکر شده است، در کتاب «الزام الناصب» چنین نقل شده است: شیخ جلیل امین الاسلام فضل بن حسن طبرسی مؤلف کتاب تفسیر «مجمع البیان» در کتاب «کنوز النجاح» گفته است: دعایی که حضرت امام مهدی(عج) به أباالحسن محمد بن أحمد بن أبی لیث -رحمت خدای متعال بر او باد- در شهر بغداد در مقابر قریش به او تعلیم داد و أبو الحسن از زندان از ترس کشتن به مقابر قریش پناه برده بود و به برکت این دعا خداوند او را از کشته شدن نجات داد.
أبو الحسن گوید: همانا حضرت مهدی(ع) به من این دعا را آموزش داد و فرمود که چنین بگویم:
«اللَّهُمَّ عَظُمَ الْبَلَاءُ وَ بَرِحَ الْخَفَاءُ وَ انْقَطَعَ الرَّجَاءُ وَ انْکَشَفَ الْغِطَاءُ وَ ضَاقَتِ الْأَرْضُ وَ مَنَعَتِ السَّمَاءُ وَ إِلَیْکَ یَا رَبِّ الْمُشْتَکَى وَ عَلَیْکَ الْمُعَوَّلُ فِی الشِّدَّةِ وَ الرَّخَاءِ....
.... یَا مَوْلَایَ یَا صَاحِبَ الزَّمَانِ الْغَوْثَ الْغَوْثَ الْغَوْثَ أَدْرِکْنِی أَدْرِکْنِی أَدْرِکْنِی».

خدایا! بلا و مصایب ما بزرگ شد و بیچارگى ما بسى روشن و پرده از روى کار برداشته شد و امیدم ناامید شد و زمین [با همه پهناورى] بر ما تنگ آمد و آسمان، رحمتش را از ما منع کرد و تنها تویى یاور و معین ما و مرجع شکایت ما و یگانه اعتماد ما در هر سختى و آسانى بر لطف توست.....
.... اى مولاى من! اى صاحب الزمان! فریادرس فریادرس فریادرس، مرا دریاب مرا دریاب مرا دریاب.[۵]
-----------------------------------------------
[۱]. سید ابن طاووس، رضی الدین علی، جمال الأسبوع بکمال العمل المشروع، ص ۲۸۰- ۲۸۱، دار الرضی، قم، چاپ اول، بی تا.
[۲]. عاملی (شهید اول)، محمد بن مکی، المزار فی کیفیة زیارات النبی و الأئمة(ع)، ص ۲۱۲، مدرسه امام مهدی(عج)، قم، چاپ اول، ۱۴۱۰ق.
[۳]. کفعمی، ابراهیم بن علی، المصباح (جنة الأمان الواقیة و جنة الإیمان الباقیة)، ص ۱۷۶، دار الرضی (زاهدی)، قم، چاپ دوم، ۱۴۰۵ق.
[۴]. ابن مشهدی، محمد بن جعفر، المزار الکبیر، محقق و مصحح: قیومی اصفهانی، جواد، ص ۵۹۱، دفتر انتشارات اسلامی، قم، چاپ اول، ۱۴۱۹ق.
[۵]. یزدی حایری، علی‏، الزام الناصب فی إثبات الحجة الغائب (عجّل الله تعالی فرجه الشریف)‏، محقق و مصحح: عاشور، علی‏، ج ۲، ص ۴۳، مؤسسة الأعلمی‏، بیروت، چاپ اول، ۱۴۲۲ق.

۰
۳
ارسال: #۲۷
۲۸ دى ۱۳۹۲, ۰۶:۰۲ ب.ظ
(۲۸ دى ۱۳۹۲ ۰۵:۳۳ ب.ظ)قلـ ـبْ مجروحْ نوشته شده توسط:  
(26 دى ۱۳۹۲ ۰۷:۵۸ ب.ظ)قلـ ـبْ مجروحْ نوشته شده توسط:  
(۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۰۴ ق.ظ)admin نوشته شده توسط:  یه سری مشکلات هم توی ذات mybb هست که با بزرگ شدن انجمن ما رو دچار مشکل کرده.

هرچند اطلاع و تخصصی ندارم ولی ممکن است با تغییر سیستم فروم به دیگر سیستم ها مثل

یا

شاید فشار کمتری به سرور وارد شود و نیاز به سرورهای قدرتمند و گران کمتر شود

از مزیت های مهم انتقال سرور به داخل کشور این است که می توان به رایگان و مجانی از انجمن ساز mybb به فروم های انجمن ساز پولی مدرن و پیشرفته منتقل شد و هیچ هزینه ای بابت خرید لایسنس آنها پرداخت نکرد

چون ایران جزء سازمان مالکیت معنوی نیست و نقض کپی رایت منع قانونی ندارد لذا می توان سیستم های انجمن ساز پولی و پیشرفته را بدون خرید لایسنس آن نصب کرد

قلب مجــروح شما ریز ترم بنویسی ما میبینیم .
۸
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: AEM4949 , Eh3SAN , alime
ارسال: #۲۸
۲۸ دى ۱۳۹۲, ۰۷:۴۹ ب.ظ
۹۹ درصد کابرای مانشت ایرانی و ساکن ایران هستند.
سرور ایرانی ۱۰۰% برای همچین سایتی بهترین انتخاب هستSmile
فقط حیف که گرونترهSad

-
منابع سوالات زبان کنکور ارشد امسال و سال قبل

-
کارمند بانک/در حسرت ارشد - شاید اگه قبول هم بشم نتونم بخونمSad
۰
۱
ارسال: #۲۹
۲۸ دى ۱۳۹۲, ۰۸:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ دى ۱۳۹۲ ۰۸:۱۰ ب.ظ، توسط fsi2013.)
(۲۸ دى ۱۳۹۲ ۰۷:۴۹ ب.ظ)foranyone نوشته شده توسط:  ۹۹ درصد کابرای مانشت ایرانی و ساکن ایران هستند.
سرور ایرانی ۱۰۰% برای همچین سایتی بهترین انتخاب هستSmile
فقط حیف که گرونترهSad
واسه گوگل مهم نیست که ما کاربر توی ایران باشیم یا خارج ایران!
سرور ایرانی واسه کاربراییکه روزانه سر میزنن خوبه ولی واسه اونایی که قراره از طریق گوگل با اینجا آشنا شن خوب نیس.
مهمترین چالش هم بحث محرمانگی اطلاعات هستش که من فک میکنم همون سرور خارجی بهتر باشه

یه مورد دیگه خدمت admin محترم توی نظرسنجی ها به جای اینکه با علامت ستاره گزینه رو مشخص کنید به نظرم بهتره اینه که رنگ css اون متفاوت باشه و مشخص باشه که کدوم گزینه انتخاب شده

HeartTongue
۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: قلـ ♥ ـبْ مجروحْ , admin
ارسال: #۳۰
۲۹ دى ۱۳۹۲, ۰۱:۳۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ دى ۱۳۹۲ ۰۱:۳۴ ق.ظ، توسط aria.)
(۲۸ دى ۱۳۹۲ ۰۲:۲۰ ب.ظ)mr.soroush نوشته شده توسط:  به اطلاع کلیه کاربران عزیز سایت مانشت می رساند: اصلا نگران انتقال هاست و یا بسته شدن سایت مانشت نباشید! امروز که تو اینترنت سرچ کردم یه سایت جدید پیدا کردم به اسم «ارشد تست» که توش می تونید آزادانه درمورد مباحث تخصصی کنکور کارشناسی ارشد بحث و گفتگو کنید. فقط کافیه به این آدرس مراجعه کنید: arshadtest.ir

یعنی در مانشت ما نمی تونستیم ازادانه در مورد مسائل تخصصی حرف بزنیمBig Grin برو دوست عزیز هنوزخیلی ...

به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل اگر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم
۳
۱

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۳۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
Question در آمد مهندسین در ایران. اشتباه کردم پزشکی نخوندم؟ sepanta1990 ۷۴ ۴۷,۵۷۵ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  تصمیم گیری مهم درباره مکان سرور سایت admin ۴ ۴,۳۹۵ ۲۸ دى ۱۴۰۰ ۰۳:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahsa3323
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۷۷۳ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
Rainbow طبیعت زیبای ایران! αɾια ۱۵ ۸,۹۸۰ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۴:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: AXEL.
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۴۵۰ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
  چجوری بفهمیم سرور hp اورجینال است یا خیر!؟ azade1992 ۱ ۲,۲۵۲ ۰۳ مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۵۹ ق.ظ
آخرین ارسال: diiyan
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۸۶۱ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  انتقال داده از ص a به ص b بدون php با js amirmtf ۰ ۱,۹۸۷ ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: amirmtf
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۹,۱۲۷ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close