زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۱۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ریاضی در فرصت باقیمانده

ارسال:
۰۵ دى ۱۳۹۲, ۱۱:۵۳ ب.ظ
ریاضی در فرصت باقیمانده
سلام
من به شدت توی ریاضی ها مشکل دارم! درصد های تخصصی و مشترک ام خیلی خوب میشن و راضی ام از خودم
ولی ریاضی رو خیلی وقتا در حد صفر میزنم و وقتی کارنامم رو با بقیه مقایسه میکنم میبینم یه ریاضی صفر زدن رتبه ام رو چیزی حدود ۵۰ تا بیشتر کرده!
با توجه به این که مباحث ریاضی خیلی زیاد هستن (مخصوصا آمار) و تقریبا یک ماه و نیم دیگه فرصت باقی مونده برای این که چیزی حدود ۲۰ درصد بتونم بزنم چه درس یا مباحثی رو تمرکز کنم روش؟ و چه درسایی رو حذف کنم؟
good-wishes، در تاریخ ۰۵ دى ۱۳۹۲ ۱۱:۵۶ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

منتقل شد

۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۷ دى ۱۳۹۲, ۰۶:۴۹ ب.ظ
ریاضی در فرصت باقیمانده
کسی ایده ای نداره؟
۰
۰
ارسال:
۰۸ دى ۱۳۹۲, ۰۷:۳۹ ب.ظ
ریاضی در فرصت باقیمانده
نمیشه خیلی واضح گفت چون هر سال یه جور سوال میدن
قبلا میگفتن محاسبات راحترین درس بین ریاضی ها هست ولی سوالات پارسال محاسبات کاملا متفاوت با سالهای گذشته بود و کمتر کسی پاسخ داد.
یه نکته هم اینه که شما از چه درسهایی پیش زمینه دارید مثلا از آمار چیزهایی تو ذهنتون مونده یا از مهندسی یا..
ریاضی تمرین زیاد لازم داره بنظر من بیشتر روی آمار وقت بذارید مث فصل اول و فصل چهارم.

ریشه ی اعتقاد از آنجا خشک می شود
که بخواهند تحمیلش کنند...

باید دنبال شادی ها گشت، غمها خودشان ما را پیدا می کنند
۰
۰
ارسال:
۱۳ دى ۱۳۹۲, ۱۲:۳۳ ق.ظ
ریاضی در فرصت باقیمانده
ممنون از پاسختون
ریاضی گسسته یه مقدار آشنایی دارم + آمار هم اون اوایل
۰
۰
ارسال:
۱۴ دى ۱۳۹۲, ۰۲:۵۷ ق.ظ
RE: ریاضی در فرصت باقیمانده
(۰۵ دى ۱۳۹۲ ۱۱:۵۳ ب.ظ)۳۰noohe نوشته شده توسط:  سلام
من به شدت توی ریاضی ها مشکل دارم! درصد های تخصصی و مشترک ام خیلی خوب میشن و راضی ام از خودم
ولی ریاضی رو خیلی وقتا در حد صفر میزنم و وقتی کارنامم رو با بقیه مقایسه میکنم میبینم یه ریاضی صفر زدن رتبه ام رو چیزی حدود ۵۰ تا بیشتر کرده!
با توجه به این که مباحث ریاضی خیلی زیاد هستن (مخصوصا آمار) و تقریبا یک ماه و نیم دیگه فرصت باقی مونده برای این که چیزی حدود ۲۰ درصد بتونم بزنم چه درس یا مباحثی رو تمرکز کنم روش؟ و چه درسایی رو حذف کنم؟

آمار از دوفصل آخرش هر سال یه سوال میاد. گراف هر سال یه سوال میاد. شمارش هر سال یه سوال میاد. سری فوریه هر سال یه سوال میاد. انتگرال مخطلط هر سال یه سوال میاد.
تا این جا ۳۷/۵ درصد من واست لیست کردم حالا شما ۴ تاش رو انتخاب کن. ( لیست من محاسبات رو هم شامل میشه حل عددی معادلات، معادلات دیفرانسیل، انتگرال ها)Big Grin
۱
۰
ارسال:
۱۴ دى ۱۳۹۲, ۰۱:۰۰ ب.ظ
(۱۴ دى ۱۳۹۲ ۰۲:۵۷ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(05 دى ۱۳۹۲ ۱۱:۵۳ ب.ظ)۳۰noohe نوشته شده توسط:  سلام

آمار از دوفصل آخرش هر سال یه سوال میاد. گراف هر سال یه سوال میاد. شمارش هر سال یه سوال میاد. سری فوریه هر سال یه سوال میاد. انتگرال مخطلط هر سال یه سوال میاد.
تا این جا ۳۷/۵ درصد من واست لیست کردم حالا شما ۴ تاش رو انتخاب کن. ( لیست من محاسبات رو هم شامل میشه حل عددی معادلات، معادلات دیفرانسیل، انتگرال ها)Big Grin

ممنون Smile
آمار کتاب پارسه اون فصل های آخرشو که باز کردم وحشت کردم :دی
سری فوریه و انتگرال مختلط آسونه؟ (ریاضی مهندسی پاس نکردم هنوز)
۰
۰
ارسال:
۱۴ دى ۱۳۹۲, ۰۱:۲۷ ب.ظ
ریاضی در فرصت باقیمانده
(۱۴ دى ۱۳۹۲ ۰۱:۰۰ ب.ظ)۳۰noohe نوشته شده توسط:  آمار کتاب پارسه اون فصل های آخرشو که باز کردم وحشت کردم
فصلای آخرش خیلی فکر نمیخواد فقط حجم مطلبش بالاست.
(۱۴ دى ۱۳۹۲ ۰۱:۰۰ ب.ظ)۳۰noohe نوشته شده توسط:  سری فوریه و انتگرال مختلط آسونه؟
بستگی به پایه ریاضی ۱ تون داره که چقدر با انتگرال و ... راحت هستید. از نظر من آسون هست ولی باز اینا هم حجم مطالبشون بالاست!
۱
۰
ارسال:
۱۴ دى ۱۳۹۲, ۰۱:۴۲ ب.ظ
(۱۴ دى ۱۳۹۲ ۰۱:۲۷ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(14 دى ۱۳۹۲ ۰۱:۰۰ ب.ظ)۳۰noohe نوشته شده توسط:  آمار کتاب پارسه اون فصل های آخرشو که باز کردم وحشت کردم
فصلای آخرش خیلی فکر نمیخواد فقط حجم مطلبش بالاست.
(۱۴ دى ۱۳۹۲ ۰۱:۰۰ ب.ظ)۳۰noohe نوشته شده توسط:  سری فوریه و انتگرال مختلط آسونه؟
بستگی به پایه ریاضی ۱ تون داره که چقدر با انتگرال و ... راحت هستید. از نظر من آسون هست ولی باز اینا هم حجم مطالبشون بالاست!

آهان
ممنون از راهنمای خیلی خوبتون
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  رتبه ۵۴ علوم کامپیوتر و ۷۶ ریاضی ارشد ۱۴۰۰ Computer92 ۰ ۲,۰۴۶ ۰۸ شهریور ۱۴۰۰ ۰۹:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Computer92
Information راهنمایی برای فرصت باقیمانده تا کنکور ۱۴۰۰ marge_setare ۷ ۵,۲۱۰ ۱۰ بهمن ۱۳۹۹ ۱۰:۴۸ ق.ظ
آخرین ارسال: fatemehbin
  تا به حال شده خدا فرصت زندگی کردن دوباره رو بهت بده؟مرگ از جلوی چشمات رد شده؟ abraham ۲۱ ۱۴,۸۴۰ ۲۰ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: raam
  [دانلود]کتاب مبانی ریاضی دکتر ابراهیمی و دکتر محمودی از دانشگاه شهید بهشتی انرژی مثبت ۶ ۱۷,۱۷۳ ۰۵ مهر ۱۳۹۹ ۰۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: sayeh.na
  ریاضی گسسته روزن ویرایش ۷ همراه با کتاب حل تمرین ها livestrong ۱۲ ۱۹,۷۰۸ ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: raziyeh.karbasi
  فرصت استفاده از استعداد برای ورودی دکتری wskf ۳ ۳,۰۱۹ ۲۴ فروردین ۱۳۹۹ ۰۵:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: wskf
  تغییر رشته از ریاضی به علوم کامپیوتر در ارشد Fghs ۳ ۴,۹۱۹ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
  کتاب ریاضی ۲ marvelous ۱ ۲,۰۸۷ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  راهنمائی برای آمادگی در درس هوش مصنوعی در فرصت باقیمانده تا کنکور ارشد۹۷ HamidReza1 ۲ ۳,۱۴۷ ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  راهنمائی برای آمادگی در درس معماری کامپیوتر در فرصت باقیمانده تا کنکور ارشد۹۷ HamidReza1 ۰ ۱,۸۲۱ ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ ۰۳:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close