زمان کنونی: ۳۰ تیر ۱۳۹۸, ۰۲:۲۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

راهنمائی برای آمادگی در درس معماری کامپیوتر در فرصت باقیمانده تا کنکور ارشد۹۷

ارسال:
۲۷ اسفند ۱۳۹۶, ۰۳:۱۷ ب.ظ
راهنمائی برای آمادگی در درس معماری کامپیوتر در فرصت باقیمانده تا کنکور ارشد۹۷
دوستان سلام علیکم
وقتتون بخیر

امیدوارم حالتون خوب باشه و مطالعات خوبی رو پشت سر گذاشته باشید.
من قصد دارم در فرصت باقیمونده تا کنکور، درس معماری کامپیوتر رو مطالعه کنم و برای مطالعه، کتاب پوران پژوهش رو انتخاب کردم. اما از فصل اول که شروع به خواندن کردم، مفاهیم کمی پیچیده هستند و بعضی از ان ها مانند تقسیم و ضرب و .. به صورت عمیق و تشریحی توضیح داده نشده اند.
با توجه به اینکه نزدیک به ۱ ماه تا کنکور کارشناسی ارشد، زمان باقیمانده است،
عزیزانی که در حال مطالعه برای کنکور ارشد هستین یا تجربه ی شرکت کردن در کنکور رو دارین
به نظرتون در زمان باقیمانده تا کنکور ارشد، چند درصد از مطالب معماری رو میتونم، یاد بگیرم و بر اون ها مسلط بشم؟
اگه ممکنه بفرمائین که مطالعه معماری چقدر زمان میبره و برای این درس چه تکنیک ها و روش هایی رو باید برای یادگیری بکار بگیرم؟
و هم چنین در صورت لزوم، کدوم مباحث رو حذف کنم؟

ممنون میشم اگه در این خصوص اطلاع دارین، راهنمایی کنین.
موفق باشید
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۵ ۲۱,۵۵۳ ۲۳ تیر ۱۳۹۸ ۰۶:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: fo-eng
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۰ ۱۰۵ ۰۳ فروردین ۱۳۹۸ ۰۵:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
Thumbs Up گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ دختر مهربان ۵۹۶ ۵۷,۰۰۸ ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ ۰۱:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
  راهنمائی برای آمادگی در درس هوش مصنوعی در فرصت باقیمانده تا کنکور ارشد۹۷ HamidReza1 ۲ ۷۱۲ ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  راهنمائی برای آمادگی در فرصت باقیمانده تا کنکور ارشد۹۷ HamidReza1 ۳ ۹۱۰ ۲۷ آذر ۱۳۹۶ ۰۵:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: h@3!n
Star بهترین منابع برای کنکور مهندسی فناوری اطلاعات. لطفا هر کسی می تونه کمک کنه sina72 ۲ ۵۱۹ ۲۵ آذر ۱۳۹۶ ۰۲:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: BehnamBiBo
  آمادگی برای کنکور کارشناسی ارشد سال ۹۶ از پاییز HamidReza1 ۱۷ ۴,۸۷۶ ۰۳ آبان ۱۳۹۶ ۱۰:۱۰ ق.ظ
آخرین ارسال: khak
  قبولی در دوره غیر روزانه ارشد ۹۶ (شبانه . پردیس . مجازی و ...) و کنکور مجدد در ارشد۹۷ Happiness.72 ۱ ۷۲۵ ۳۰ مهر ۱۳۹۶ ۰۵:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: so@
  کنکور ارشد علوم کامپیوتر ۹۶ نوشین غلامی ۳ ۸۸۴ ۱۷ خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: math96
  فرصت باقیمانده HamidReza1 ۲ ۵۹۴ ۱۹ فروردین ۱۳۹۶ ۰۱:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: mahdi261

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close