زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۰۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ثبت نام تکمیل ظرفیت بهمن ماه دانشگاه آزاد

ارسال: #۳۰۱
۰۳ بهمن ۱۳۹۲, ۱۲:۱۸ ب.ظ
RE: ثبت نام تکمیل ظرفیت بهمن ماه دانشگاه آزاد
نتایج هفته دیگه میاد؟!
ثبـــــــــــت نام تکمیل ظرفیت بهمن ماه کی بود ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfused
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۰۲
۰۳ بهمن ۱۳۹۲, ۰۱:۳۱ ب.ظ
(۰۳ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۱۱ ق.ظ)navidghanad نوشته شده توسط:  از اونجایی که همه عزیزان استرس دارن تا نتیجه ها بیاد یک نمونه کارنامه تکمیل ظرفیت بهمن پارسال رو میذارم . ایشاالله بتونه به کاهش استرس کمک کنه چون نمره قبولی بعضی از واحد ها ۱۰۰۰ تا کاهش پیدا کرده بود

امیدوارم امسال هم مثل سال قبل ترازها پایین بیاد ولی یه مشکلی که هست سال قبل اونایی که شهریور قبول شده بودند نمیتونستند در تکمیل ظرفیت بهمن شرکت کنند ولی امسال همه تونستند در تکمیل بهمن شرکت کنند و در ضمن هم امسال دانشگاههای تهران اصلا تکمیل برنداشتند به همین خاطر از شانس بد ما فکر نکنم امسال مثل سال قبل ترازها پایین بیاد . باز هم امید به خدا
۳
۰
ارسال: #۳۰۳
۰۳ بهمن ۱۳۹۲, ۰۴:۳۵ ب.ظ
(۰۳ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۱۸ ب.ظ)itsgu88 نوشته شده توسط:  نتایج هفته دیگه میاد؟!
ثبـــــــــــت نام تکمیل ظرفیت بهمن ماه کی بود ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfused

یکی از دوستان، در تاپیک تکمیل ظرفیت سال ۹۱ نوشته بود: شروع کلاس ها ۲۵ بهمن ماه هستش.
یکی دیگه از دوستان هم در همون تاپیک نوشته بود: به خودتون استرس وارد نکنید. دو هفته ای واسه ثبت نام بهتون وقت میدن.
ایشالا هممون قبول شیم Smile
۰
۰
ارسال: #۳۰۴
۰۳ بهمن ۱۳۹۲, ۰۴:۵۹ ب.ظ
سلام م م م
تراز آخرین فرد قبولی شبکه قزوین امسال ۶۴۰۰ بود
من ترازم ۶۱۵۰ شده بنظرتون تکمیل شبکه قزوین رو میارم؟؟؟

آنچه تو را نگفتمت ای کاش یادم بود !
۱
۰
ارسال: #۳۰۵
۰۳ بهمن ۱۳۹۲, ۰۵:۰۶ ب.ظ
(۰۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۳۱ ب.ظ)behrouz_eng نوشته شده توسط:  
(03 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۱۱ ق.ظ)navidghanad نوشته شده توسط:  از اونجایی که همه عزیزان استرس دارن تا نتیجه ها بیاد یک نمونه کارنامه تکمیل ظرفیت بهمن پارسال رو میذارم . ایشاالله بتونه به کاهش استرس کمک کنه چون نمره قبولی بعضی از واحد ها ۱۰۰۰ تا کاهش پیدا کرده بود

امیدوارم امسال هم مثل سال قبل ترازها پایین بیاد ولی یه مشکلی که هست سال قبل اونایی که شهریور قبول شده بودند نمیتونستند در تکمیل ظرفیت بهمن شرکت کنند ولی امسال همه تونستند در تکمیل بهمن شرکت کنند و در ضمن هم امسال دانشگاههای تهران اصلا تکمیل برنداشتند به همین خاطر از شانس بد ما فکر نکنم امسال مثل سال قبل ترازها پایین بیاد . باز هم امید به خدا

پارسالم قبول شده ها میتونستند شرکت کنند تفاوتش این بود که خیلی ها نمیدونستن

یاد خدا ارامش بخش دلهاست
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hadirr
ارسال: #۳۰۶
۰۳ بهمن ۱۳۹۲, ۰۹:۳۵ ب.ظ
(۰۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۵۹ ب.ظ)user22 نوشته شده توسط:  سلام م م م

ببین فکر کنم از اول انتخابای جدید بررسی میکنند ....ولی فکر کنم احتمال قبولید بالا باشه.امیدوارم هر چی خیره و وافعا خیره

ولی پارسال تو کارنامه من که اولش فقط یه رشته میتونستی انتخاب کنی اونو بررسی کرده بودن اگه قبول نشده بودم رفتند سراغ بعدی

یاد خدا ارامش بخش دلهاست
۰
۰
ارسال: #۳۰۷
۰۳ بهمن ۱۳۹۲, ۱۰:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۲۹ ب.ظ، توسط BufeKur.)
برا تکمیل ظرفیت بجز قزوین، تراز بقیه ی جاها میاد پایین. نگران نباشید...
قزوین هم بخاطر اینکه پارسال توی بهمن تهران جنوب و تهران مرکز، دانشجو گرفت. ولی امسال امکان انتخاب این دوتا نیست. Sad

[تصویر:  240169_azad%252091.png]

ابلیسِ پیروزِ مست، سور عزای ما را بر سفره نشسته است
خدای را، در پستوی خانه نهان باید کرد ...
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Talnetir
ارسال: #۳۰۸
۰۳ بهمن ۱۳۹۲, ۱۰:۴۲ ب.ظ
سلام
عکس اول مال تکمیل اول هست؟
عکس از کارنامه اصلی دارید که ببینیم چقدر تراز کم شده؟ مرسی
۱
۰
ارسال: #۳۰۹
۰۳ بهمن ۱۳۹۲, ۱۰:۵۱ ب.ظ
(۰۳ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۴۲ ب.ظ)Talnetir نوشته شده توسط:  سلام
عکس اول مال تکمیل اول هست؟
عکس از کارنامه اصلی دارید که ببینیم چقدر تراز کم شده؟ مرسی

اون موقع فقط یک حق انتخاب بیشتر نداشتیم.
علوم تحقیقات تهران زده بودم، ۶۹۰۰ بود، توی تکمیل ظرفیت مهر شد ۶۶۸۰

ابلیسِ پیروزِ مست، سور عزای ما را بر سفره نشسته است
خدای را، در پستوی خانه نهان باید کرد ...
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Talnetir
ارسال: #۳۱۰
۰۳ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۱۱ ب.ظ
(۰۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۳۵ ب.ظ)arshad91 نوشته شده توسط:  
(03 بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۵۹ ب.ظ)user22 نوشته شده توسط:  سلام م م م

ببین فکر کنم از اول انتخابای جدید بررسی میکنند ....ولی فکر کنم احتمال قبولید بالا باشه.امیدوارم هر چی خیره و وافعا خیره

ولی پارسال تو کارنامه من که اولش فقط یه رشته میتونستی انتخاب کنی اونو بررسی کرده بودن اگه قبول نشده بودم رفتند سراغ بعدی

انتخاب اولم هموون قزوین بود که نیاوردم
الانم دوباره اول همون قزوینو زدم
مرسی ی ی ی خدا از دهنت بشنوه

آنچه تو را نگفتمت ای کاش یادم بود !
۱
۰
ارسال: #۳۱۱
۰۴ بهمن ۱۳۹۲, ۱۲:۰۴ ق.ظ
دوستان به نظرتون من با تراز ۵۵۰۰ امیدی به شبکه قزوین دارم یا نه؟
۱
۰
ارسال: #۳۱۲
۰۴ بهمن ۱۳۹۲, ۰۲:۰۰ ق.ظ
(۰۳ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۱۱ ب.ظ)user22 نوشته شده توسط:  
(03 بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۳۵ ب.ظ)arshad91 نوشته شده توسط:  
(03 بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۵۹ ب.ظ)user22 نوشته شده توسط:  سلام م م م

انتخاب اولم هموون قزوین بود که نیاوردم
الانم دوباره اول همون قزوینو زدم
مرسی ی ی ی خدا از دهنت بشنوه

تکمیل بهمن فکر میکنم بیاد پایین تر..ضمن اینکه بگم هرجا قبول شدید احتمال اینکه بتونی ترم بعد مهمان بگیری زیاده و کل تئوریهای ارشد ۲۴

واحده زود تموم میشه....هر چی خیره همیشه اطمینان داشته باشید هر چی خیره

یاد خدا ارامش بخش دلهاست
۲
۰
ارسال: #۳۱۳
۰۴ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۲۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۲۱ ق.ظ، توسط ahmviva.)
Shocked RE: ثبت نام تکمیل ظرفیت بهمن ماه دانشگاه آزاد
دوستان سلام این کارنامه امسال منه ببینید شاید بدرتون خورد و بهم بگید بنظرتون من قزوین یا پردیسش میتونم قبول بشم؟؟؟

۲
۰
ارسال: #۳۱۴
۰۴ بهمن ۱۳۹۲, ۱۲:۰۰ ب.ظ
(۰۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۰۶ ب.ظ)arshad91 نوشته شده توسط:  
(03 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۳۱ ب.ظ)behrouz_eng نوشته شده توسط:  
(03 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۱۱ ق.ظ)navidghanad نوشته شده توسط:  از اونجایی که همه عزیزان استرس دارن تا نتیجه ها بیاد یک نمونه کارنامه تکمیل ظرفیت بهمن پارسال رو میذارم . ایشاالله بتونه به کاهش استرس کمک کنه چون نمره قبولی بعضی از واحد ها ۱۰۰۰ تا کاهش پیدا کرده بود

نه دوست عزیز. من خودم سال قبل هم شرکت کرده بودم . موقع تکمیل ظرفیت بهمن تو سایت نوشته بود که اونایی که در شهریور و تکمیل اول که مهر بود قبول شدند اعم از اینکه در واحد قبولی ثبت نام کرده باشند یا نه امکان شرکت در تکمیل دوم (بهمن) رو نداشتند.
۱
۰
ارسال: #۳۱۵
۰۴ بهمن ۱۳۹۲, ۰۱:۱۲ ب.ظ
(۰۴ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۰۰ ب.ظ)behrouz_eng نوشته شده توسط:  
(03 بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۰۶ ب.ظ)arshad91 نوشته شده توسط:  
(03 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۳۱ ب.ظ)behrouz_eng نوشته شده توسط:  

نه دوست عزیز. من خودم سال قبل هم شرکت کرده بودم . موقع تکمیل ظرفیت بهمن تو سایت نوشته بود که اونایی که در شهریور و تکمیل اول که مهر بود قبول شدند اعم از اینکه در واحد قبولی ثبت نام کرده باشند یا نه امکان شرکت در تکمیل دوم (بهمن) رو نداشتند.

سلام دوست عزیز راستش تا اونجایی که من میدونم اولش اینجور بود بعد شنیدم این شرط برداشته شد

یاد خدا ارامش بخش دلهاست
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Smile حضور خود را با صلوات بر محمد و آل محمد به ثبت برسانید soheila-zd ۴۱۲ ۸۸,۰۰۶ ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: salam az ma
  پیشنهاد نام برای سلسه گفتگوها با افراد مختلف Doctorwho ۰ ۱,۴۱۷ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۹۰۸ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  تکمیل قطعه کد مجموع آرایه Xzrix ۰ ۱,۳۰۰ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Xzrix
  چگونگی پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۸۵۸ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  ثبت نام نمونه دولتی هفتم ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۷۶۶ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۷,۵۵۰ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore
  همفکری انتخاب نام شرکت ۲ Distance ۳ ۳,۲۷۲ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  ثبت نام آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف،کنکور کارشناسی ارشد ،اردیبهشت ۹۶ modaresan sharif ۸۴ ۵۷,۲۹۴ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025
  معماری روزانه محقق اردبیلی یا دانشگاه آزاد علوم تحقیقات تهران aryaeei ۱۷ ۱۵,۷۷۸ ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close