زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۳۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مانشت پانصد نفره شد!

ارسال:
۱۱ مرداد ۱۳۸۹, ۰۵:۳۸ ب.ظ
Question مانشت پانصد نفره شد!
سلام
امروز اعضای مانشت ۵۰۰ نفر شدن. به دوستان تبریک میگم.
من توی وبلاگم یه شبهه نقدی گذاشتم واسه نقد وبلاگهای ارشد در صورتی که دوست دارید مانشت رو توی این بخش یاری کنید و از تجربه کار با این وبلاگها واسه مانشتیها بگید تا بتونن بیشترین استفاده رو از محیط وب ببرند.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: tayebe68
ارسال:
۱۲ مرداد ۱۳۸۹, ۱۱:۳۴ ب.ظ
RE: مانشت پانصد نفره شد!
(۱۱ مرداد ۱۳۸۹ ۰۵:۳۸ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  سلام
امروز اعضای مانشت ۵۰۰ نفر شدن. به دوستان تبریک میگم.
ما هم به شما تبریک میگیم!Big Grin
از شهریور و مهر که اکثرا شروع به خوندن می کنند مطمئنا تعداد اعضا خیلی بیشتر از این میشهAngel

سخته، ولی ممکنه!
۰
۰
ارسال:
۱۳ مرداد ۱۳۸۹, ۱۱:۰۷ ق.ظ
مانشت پانصد نفره شد!
سلام با تبریک.
اقای تنهایی با توجه به این که شما زحمت زیادی در ارتباط با سایت می کشید که البته این زحمات هم مادی هستند هم معنوی من اعلام می کنم که حاضرم حق عضویت برای شرکت در این سایت بپردازم که کمکی به شما برای اداره سایت بکنم امیدوارم دوستان هم همراهی کنند

موفقیت از آن سوی رنج ها اغاز می شود (roya)
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Soheil , حامد
ارسال:
۱۳ مرداد ۱۳۸۹, ۰۵:۵۳ ب.ظ
مانشت پانصد نفره شد!
سلام
من هم به نوبه خودم تشکر میکنم و اعلام آمادگی. در مملکتی که همه عادت دارند گلیم خودشون رو از آب بکشند و حاضر نیستن بدون چشمداشت قدمی برای کسی بردارن واقعا" جای تشکر و تقدیر داره و نشان دهنده روحیه فداکارانه ایشون هست.

بقول خودشون یه اقدام نمادینه!Tongue

سخنرانی خوبی بود؟
Big Grin
حالا لطفا" نفری ۱۰۰/۰۰۰ بیاین بالا میخواهیم تالار را جهانی کنیم.
نظرتون چیه یه صندوق مانشتی هم درست کنیم؟ من با وجود کمبود وقت حاضرم مسئولیتش رو بپذیرم.Big Grin
البته با اجازه آقای تنهایی یه خاطره ای براتون بگم جالبه.از اینکه
دوستی داشتم که رشته مدیریت در دانشگاه آزاد خونده بود ولی کاری پیدا نمیکرد. چند تا از این کتابهای موفقیت خوند و یه هویی متحول شد. یه دفتر گرفت و یه شرکت تحقیقات مدیریت زد. حالا همه مونده بودن که تو این مملکت که مدیریت ارثی هست میخواد چیکار کنه. باورتون نمیشه که یک تالار اجاره کرد و یه سمینار مدیریت راه انداخت. فقط خوب حرف میزد(از فواید کتابهای موفقیت) . خلاصه کسی تقریبا" نمیدونست اون میخواد در این سمینار چکارکنه. همه هم فکر میکردن اون به دانشگاهی جایی وابسته هست در حالیکه هیچی پشت ماجرا نبود. با نامه هایی که برای سازمانهای بزرگ دولتی فرستاد و سخنرانیهایی که کرد بالاخره سمینار رو برگزار کرد. کارش همین شد که هر سال این سمینار رو برگزار کنه و خودش شده بود دبیر سمینار . باورتون نمیشه که یه دفتر ۴۰ متری داشت با ۲۰ خط تلفن ،سایت. فراخوان بین المللی میداد .خب دار اینجور موارد همه مقاله میدن وکسی نمیدونه پشت ماجرا چیزی نیست.خلاصه میلیاردر شد. یادم میاد مهمانهای خارجی هم بعد از دو سه سال داشت اوایل از بنگلادش و نیجر و ساحل عاج ودر سالهای اخیر از کشورهای اروپایی و امریکا.تقریبا" این سمینار بیشتر سمی نهار هست واسه مدیران دولتی ولی درآمد ناشی از اسپانسرها و شرکتهای خدمات مدیریتی از میلیارد هم گذشته. بعد از ۸ سال اخیرا" سازمانهای دولتی در برگزاری سمینار باهاش شریک شده اند. دفتر ۴۰ متری استیجاری که هم محل زندگی و هم محل کار بود الآن به یک دفتر ۴۰۰ متری تبدیل شده با بیش از سی چهل نفر کارمند.برای ملاقات با ایشون باید کلی وقت بگذاری. باورتون نمیشه من که میدونم اون با معدل ۱۳ در رشته مدیریت دانشگاه آزاد خوراسکان فارغ التحصیل شده و تقریبا" از همه چی غیر از مدیریت سر در میآره ولی گاهی در روزنامه‌ها با هاش مصاحبه هم میکنن. بخودم میگم صفای بچه های فنی که نان فکر شون رو میخورن.نه نان زبانشون را! با وجود این همه زحمت انقدر بی ادعا هستن.
بریا همه آرزوی موفقیت دارمSmile

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: karostami , good-wishes , tayebe68
ارسال:
۱۳ مرداد ۱۳۸۹, ۰۶:۰۶ ب.ظ
مانشت پانصد نفره شد!
رویا خانم از حسن نیتتون متشکرم، مانشت اهداف تجاری حداقل در زمان جاری نداره، فعلاً هدف هدایت دوستان در مسیر درست و کمک به اونها برای رسیدن به اهدافشونه، حق عضویت باعث کند شدن سرعت برخی از دوستان خواهد شد چرا که همه دوستان وسع مالی ندارند و این کار شاید اونها رو محروم کنه، در اقدام‌ی جالب‌تر شاید مانشت به دوستان با هوش و برتر جایزه هم بده!!
دوستان لطفاً در مطلب جدید وبلاگ مانشت شرکت نمایند.

۰
۰
ارسال:
۱۴ مرداد ۱۳۸۹, ۰۶:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ مرداد ۱۳۸۹ ۰۶:۲۸ ب.ظ، توسط hanif.)
مانشت پانصد نفره شد!
سلام اقای تنهایی (البته من اقای رویا هستم !!!!!)
اول اینو بگم که چون زیاد در مورد این سایت تو خونه صحبت می کنم بابام می خواست بیاد تشکر کنه از شما(شبیه شعر نو شد) ولی من بهش گفتم به جاش از شما تشکر می کنم .
ممنون
راستی ما می تونیم اینو اختیاری کنیم و وجهشم زیاد در نظر نگیریم(اخه فرداد جون من از اول زندگیم ۱۰۰/۰۰۰ تومن یکجا ندیدم !!!!!!!) مثلا ۱۰/۰۰۰ چه طوره.
هر چی خرج سایته از این صندوق ور داریم بقیشم به قول شما واسه رتبه اولای سایت جایزه بدیم.
البته هر طور شما به خاین چون شما رییسید. اقای تنهایی

۰
۰
ارسال:
۱۵ مرداد ۱۳۸۹, ۱۰:۵۷ ق.ظ
RE: مانشت پانصد نفره شد!
(۱۴ مرداد ۱۳۸۹ ۰۶:۲۷ ب.ظ)roya نوشته شده توسط:  سلام اقای تنهایی (البته من اقای رویا هستم !!!!!)
اول اینو بگم که چون زیاد در مورد این سایت تو خونه صحبت می کنم بابام می خواست بیاد تشکر کنه از شما(شبیه شعر نو شد) ولی من بهش گفتم به جاش از شما تشکر می کنم .
ممنون
راستی ما می تونیم اینو اختیاری کنیم و وجهشم زیاد در نظر نگیریم(اخه فرداد جون من از اول زندگیم ۱۰۰/۰۰۰ تومن یکجا ندیدم !!!!!!!) مثلا ۱۰/۰۰۰ چه طوره.
هر چی خرج سایته از این صندوق ور داریم بقیشم به قول شما واسه رتبه اولای سایت جایزه بدیم.
البته هر طور شما به خاین چون شما رییسید. اقای تنهایی
خرج سایت فعلاً فقط هزینه مربوط به سروره که خودم پرداخت می‌کنم فعلاً که خرج اضافه‌ای نداریم. باز هم ممنونم اما هنوز این برنامه رو نداریم. جهت حمایت از مانشت لوگوی سایت رو توی وبلاگ و سایتتون اضافه نمایید.Smile

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: tayebe68
ارسال:
۱۶ مرداد ۱۳۸۹, ۰۲:۲۰ ب.ظ
مانشت پانصد نفره شد!
اگه داشتم چشم بلاخره به خاطر استفاده ای که از سایت می کردیم وظیفه داشتیم بقیش رو شما هر جور صلاح ببیند.

۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۲۸ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  جزوه اسکن شده " سیستم های توزیع شده " دکتر پدرام arash691 ۸ ۱۴,۲۲۷ ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: negarrah
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۸۷۱ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  تا به حال شده خدا فرصت زندگی کردن دوباره رو بهت بده؟مرگ از جلوی چشمات رد شده؟ abraham ۲۱ ۱۴,۸۴۵ ۲۰ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: raam
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۵۷۵ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۲۰ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۹,۳۹۰ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۶۸۶ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  مانشت اینجا.مانشت اونجا...مانشت همه جا fahimehazimi ۵ ۵,۷۸۷ ۱۹ دى ۱۳۹۷ ۰۶:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: mrsami

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close