زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۰۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کارنامه علوم کامپیوتر رتبه ۶۳

ارسال: #۷۶
۰۸ خرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۰۶ ب.ظ، توسط MehrTa.)
RE: کارنامه علوم کامپیوتر رتبه ۶۳
(۰۸ خرداد ۱۳۹۰ ۰۶:۳۵ ب.ظ)delta نوشته شده توسط:  ممنون از پاسختون.کرمان که تو دفترچه نوشته فاقد خوابگاه شما که کرمان بودید واقعا خوابگاه نمیده؟من از یکی دیگه از دانشجوهاش پرسیدم گفت مشکلی از لحاظ خوابگاه نداره و راحت خوابگاه میدن نظر شما چیه؟بعد این که گفتید بزد خیلی تئوریکه یعنی چی؟چون من از ریاضیاتم بدم نمیاد.اگه میشه یه کم در مورد اینکه سیستم هوشمند بعد از فارغ التحصیل چه کار میکنه با یکی که محاسبات خونده چه کار توضیحی بدید.بی نهایت سپاس

کرمان تو دفترچه مینویسه که خوابگاه نمیده، ولی خوابگاه میده نگران نباشید از این جهت!
خوب هوش مصنوعی هر جایی می تونه کاربرد داشته باشه:
رباتیک، صنایع هوا فضا، سیستم های خبره، صنایع نظامی و ...
و من فکر میکنم حتی تو ایران هم میشه براش یه کاری پیدا کرد ولی البته آسون نیست مسلماً چون برنامه نویسی تحت وب که نیست که بگی میرم توی یک شرکت نرم افزاری کار می کنم!
اما محاسبات
محاسبات علمی منظورتون هست یا نظریه محاسبات؟
هر دوی این رشته‌ها تا حد زیادی ریاضیاتی هستند. ولی نظریه محاسبات ریاضیات محضه ولی مجاسبات علمی ریاضیات کاربردیه!

نظریه محاسبات که پاس کردید حتماً. ادامه همونه. بحث تورینگ، محاسبه پذیری، تصمیم پذیری، ...
فکر نمی کنم حتی تو آمریکا هم به جز تدریس توی دانشگاه، کاری برای این رشته پیدا بشه!!!!!

اما محاسبات علمی
این کاربردیه کاملاً. توی صفحه قیلی همین تاپیک هرچی بلد بودم در موردش رو نوشتم Tongue
(۰۸ خرداد ۱۳۹۰ ۰۸:۰۰ ب.ظ)matu نوشته شده توسط:  واقعا mehrta راهنمایی های کارایی میکنه به نظر منم اول کرمانو بزن چارت درسی کارشناسی ارشد ریاضی کاربردی گرایش انالیز عددی رو ببین تقریبا با محاسبات علمی یکیه تیوری یعنی ریاضیاتی در ضمن با این وضعیت که دارن ارشد ریاضی جذب میکنن(بیش از ۶صفحه دفترچه شماره ۲مربوط به ریاضیه)بازار کارش معلومه به نظر من سعی کنید گرایشتون کاربردی‌تر باشه و از ریاضی دور شید منم به ریاضی علاقه دارم ولی میتونم به کامپیوترم علاقه داشته باشم

شما خیلی لطف دارید به من matu جان، خیلی خیلی ممنونم
(۰۸ خرداد ۱۳۹۰ ۰۸:۰۹ ب.ظ)delta نوشته شده توسط:  از بین کرمان و زنجان کدامیک بهتر که بعد از تبریز بزنم چون دیگه فکر کنم تبریز رد بشه حتما بعد تبریزا میارم.خیلی خیلی از راهنماییهاتون ممنونم.۴۵۰ کیلومتر تا زنجان ۹۰۰ کیلومتر تا کرمان

با وجود اینکه قبلا گفتید که دانشگاه زنجان خیلی دانشگاه بزرگی نیست فکر کنم بهتر باشه کرمان رو بزنید! نگران راه نباشید، ترمی ۱ بار میخوایم بریم خونه سر بزنیم!! ما که عادت کردیم دیگه به دوری
ضمنا کرمان برای تهران پرواز داره. از کرمان به شهرهای دیگه رو خبر ندارم
دانشگاه کرمان دانشگاه خیلی بزرگیه، چیزی کم نداره - رشته کامپیوترش هم بد نیست
توجه داشته باشید که برای ارشد علوم کامپیوتر ما زیاد به استادهای ریاضی نیاز داریم و بخش ریاضی کرمان خیلی قویه
(۰۸ خرداد ۱۳۹۰ ۰۸:۳۸ ب.ظ)delta نوشته شده توسط:  وای خدای من.دوباره با یکی دیگه از دانشجویان دانش صحبت کردم.گفت این رشته دقیقا هوش مصنوعیه واقعا رشته خوبیه از علوم کامپیوترم خیلی بهتر بازار کارشم خوبه امکان ادامه در مقطع بعدی هم هست گفت با علاقه خیلی زیادم دارم این رشته را میخونم.رشته هم سخت هست فکر نکنی راحت باید با علاقه زیاد بخونیش خدایا من دیگه چه کار کنم؟از این همه که پرسیدم فقط یه نفر از بدیش گفت.بچه‌ها کمک کنید من رتبه هاشونم پرسیدم صد درصد قبولم با اینکه امسالم افزایش ظرفیت داره

delta جان به لیست درس‌ها دقت کنید یکم!! معلومه که این درس کاملا شبیه هوش مصنوعیه!!!
محاسبات نرم
یادگیری ماشین
داده کاوی
وب کاوی
شبکه های عصبی
نظریه بازی
سیستم های هوشمند چند عامله

خوب اینا همه درس های رشته هوش مصنوعیه دیگه!
حالا فقط باید درباره دانشگاهش (تربیت معلم) تصمیم بگیری.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: delta
ارسال: #۷۷
۰۸ خرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۳۵ ب.ظ، توسط delta.)
ممنون mehrta جان.خیلی لطف کردی.اره نظر خودمم اینه که کرمانا زودتر از زنجان بزنم ولی خب باید از اصفهان برم نمیتونم دور بزنم بیام تهران که با هواپیما برم.درسته مسافتم تا کرمان زیاد ولی همان طوری که شما هم میگید دانشگاش بهتر-بزرگ‌تر -... دیگه باید دوری را تحمل کرد.البته من خودم تدریسا بیشتر از اون زمینه هایی که گفتید دوست دارم دانشگاه تربیت معلمم دانشگاه خوبیه لیست اساتیدشم نگاه کردم خوبن حالا دیگه مونده تصمیم من که دیگه باید انتخاب کنم.شما حتما انتخاب اولتونا شریف میزنید که اونم محاسبات علمی و نظریه محاسبات
شما تو رشتتون هوش مصنوعی پاس کردید؟اگه پاس نکردید این درس پیش میخورید منم خودم سخت افزارم هوش نداشتم پیش میخورم.اگه هم محاسبات علمی برم فکر کنم جبر و انالیز پیش بخورم
رتبه دانشگاه های ایران همراه با رتبه جهانی

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: MehrTa
ارسال: #۷۸
۰۸ خرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۳۶ ب.ظ
من علوم کامپیوتر خوندم. بله هوش پاس کردم
من اول سیتمهای هوشمند امیرکبیر رو میزنم (که ۱۰۰% قبول نمیشم اونجا)
بعدش تهران، شریف‌، تبریز، شهید بهشتی، کرمان، زنجان، یزد، دامغان
و امیدوارم تبریز قبول بشم
۰
۰
ارسال: #۷۹
۰۸ خرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۴۲ ب.ظ
(۰۸ خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۳۶ ب.ظ)MehrTa نوشته شده توسط:  من علوم کامپیوتر خوندم. بله هوش پاس کردم
من اول سیتمهای هوشمند امیرکبیر رو میزنم (که ۱۰۰% قبول نمیشم اونجا)
بعدش تهران، شریف‌، تبریز، شهید بهشتی، کرمان، زنجان، یزد، دامغان
و امیدوارم تبریز قبول بشم

امیدوارم به هر چی که دوست دارید برسید
موفق باشید
۰
۰
ارسال: #۸۰
۰۸ خرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۴۷ ب.ظ
ممنونم، و همچنین شما
۰
۰
ارسال: #۸۱
۰۹ خرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۱۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۱۴ ق.ظ، توسط ف.ش.)
یعنی تربیت مدرس و علامه طباطبایی و بقیه گرایشهای امیرکبیر رو نمیزنید ؟!!؟!؟!!؟ حتی قبل از دامغان!!

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰
ارسال: #۸۲
۰۹ خرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۱۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۲۱ ق.ظ، توسط MehrTa.)
نه! تربیت مدرس فقط گرایش نظریه محاسبات داره. دانشگاه طباطبایی هم که اصلا بدرد نمیخوره برای ما !! طباطبایی یه دانشگاه برای رشته های علوم انسانیه و حتی دانشکده ریاضی هم نداره (تو سایتش نگاه کردم)
اصلا نمی دونم چرا بهش رشته علوم کامپیوتر دادن! فکر مکینم تبریز خیلی معتبر‌تر از طباطباییه.
دلم میخواست برم شهید بهشتی (رتبه‌ام هم میرسه بهش) ولی چاره دیگه ای ندارم ظاهراً‌، باید برم تبریز هوش بخونم!
اینم بهایه که برای علاقم باید بپردازم دیگه!
البته همه گرایش های امیر کبیر رو پشت سر هم می زنم، چون ظاهراً میشه از یه گرایش بری یه گرایش دیگه
ولی کیه که حالا امیرکبیر قبول بشه !
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش
ارسال: #۸۳
۰۹ خرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۵۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ خرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۲۴ ق.ظ، توسط matu.)
(۰۹ خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۱۹ ق.ظ)MehrTa نوشته شده توسط:  نه! تربیت مدرس فقط گرایش نظریه محاسبات داره. دانشگاه طباطبایی هم که اصلا بدرد نمیخوره برای ما !! طباطبایی یه دانشگاه برای رشته های علوم انسانیه و حتی دانشکده ریاضی هم نداره (تو سایتش نگاه کردم)
اصلا نمی دونم چرا بهش رشته علوم کامپیوتر دادن! فکر مکینم تبریز خیلی معتبر‌تر از طباطباییه.
دلم میخواست برم شهید بهشتی (رتبه‌ام هم میرسه بهش) ولی چاره دیگه ای ندارم ظاهراً‌، باید برم تبریز هوش بخونم!
البته همه گرایش های امیر کبیر رو پشت سر هم می زنم، چون ظاهراً میشه از یه گرایش بری یه گرایش دیگه

اتفاقا به نظر من شما احتمال داره امیرکبیرو بیاری منم تبریزو زدم بعدم زنجان امید وارم همون تبریزو بیارم Rolleyes
(۰۸ خرداد ۱۳۹۰ ۰۸:۳۸ ب.ظ)delta نوشته شده توسط:  وای خدای من.دوباره با یکی دیگه از دانشجویان دانش صحبت کردم.گفت این رشته دقیقا هوش مصنوعیه واقعا رشته خوبیه از علوم کامپیوترم خیلی بهتر بازار کارشم خوبه امکان ادامه در مقطع بعدی هم هست گفت با علاقه خیلی زیادم دارم این رشته را میخونم.رشته هم سخت هست فکر نکنی راحت باید با علاقه زیاد بخونیش خدایا من دیگه چه کار کنم؟از این همه که پرسیدم فقط یه نفر از بدیش گفت.بچه‌ها کمک کنید من رتبه هاشونم پرسیدم صد درصد قبولم با اینکه امسالم افزایش ظرفیت داره

من یه تحقیقاتی راجه به مهندسی دانش کردم به نظر رشته قشنگی باشه فقط بازار کارش مبهمه شاید بیارزه بعد تبریز بزنیش بازم مشورت کن

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: delta
ارسال: #۸۴
۰۹ خرداد ۱۳۹۰, ۰۸:۵۵ ق.ظ
تبریز سال گذشته ۷ تا میگرفت امسال ۵ تا.پارسال با ۱۲۰ تبریز قبول شدن
۰
۰
ارسال: #۸۵
۰۹ خرداد ۱۳۹۰, ۰۹:۲۶ ق.ظ
من احتمالا اینجوری انتخاب کنم‌:

۱- شریف
۲-امیرکبیر-سیستم کامپیوتری
۳-تهران
۴-امیرکبیر سیستم هوشمند
۵-امیرکبیر-نظریه محاسبات
۶-شهیدبهشتی
۷-تربیت مدرس
۸-یزد
۹-کرمان
۱۰-تربیت معلم
۱۱-علوم اقتصادی
۱۲-تبریز
۱۳-زنجان
۱۴-شبانه شریف
۱۵-شبانه امیرکبیر سیستم های کامپیوتری
۱۶-شبانه تهران
۱۷-شبانه امیرکبیر سیستم هوشمند
۱۸-شبانه امیرکبیر نظریه محاسبات

ظرفیت این کد رشته‌ها = ۱۵۳ تا!

نظرتون چیه؟

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰
ارسال: #۸۶
۰۹ خرداد ۱۳۹۰, ۰۹:۳۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ خرداد ۱۳۹۰ ۰۹:۴۸ ق.ظ، توسط MehrTa.)
(۰۹ خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۵۶ ق.ظ)matu نوشته شده توسط:  [quote='MehrTa' pid='27648' dateline='1306698572']
نه! تربیت مدرس فقط گرایش نظریه محاسبات داره. دانشگاه طباطبایی هم که اصلا بدرد نمیخوره برای ما !! طباطبایی یه دانشگاه برای رشته های علوم انسانیه و حتی دانشکده ریاضی هم نداره (تو سایتش نگاه کردم)

اتفاقا به نظر من شما احتمال داره امیرکبیرو بیاری منم تبریزو زدم بعدم زنجان امید وارم همون تبریزو بیارم Rolleyes

من امیرکبیر قبول بشم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ..... !!!!
پس اون ۶۲ نفر قبل از من همه دانشگاه زاهدان رو انتخاب می کنند یعنی! Tongue

(۰۹ خرداد ۱۳۹۰ ۰۹:۲۶ ق.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  من احتمالا اینجوری انتخاب کنم‌:

۱- شریف
۲-امیرکبیر-سیستم کامپیوتری
۳-تهران
۴-امیرکبیر سیستم هوشمند
۵-امیرکبیر-نظریه محاسبات
۶-شهیدبهشتی
۷-تربیت مدرس
۸-یزد
۹-کرمان
۱۰-تربیت معلم
۱۱-علوم اقتصادی
۱۲-تبریز
۱۳-زنجان
۱۴-شبانه شریف
۱۵-شبانه امیرکبیر سیستم های کامپیوتری
۱۶-شبانه تهران
۱۷-شبانه امیرکبیر سیستم هوشمند
۱۸-شبانه امیرکبیر نظریه محاسبات

ظرفیت این کد رشته‌ها = ۱۵۳ تا!

نظرتون چیه؟

آفاق خانم بچه‌ها میگفتند از یه گرایش امیرکبیر میشه رفت یه گرایش دیگه، اگه این حرف درست باشه فکر نمی کنید بهتر باشه همه امیرکبیر‌ها رو کنار هم بزنید؟
ضمناً دانشگاه تبریز از یزد و کرمان بهتره و شما پایین‌تر زدید اون رو. حالا اگه شما شرایط شخصی خودتون رو هم در نظر گرفتید که اون یه بحث دیگه است.
به نظر من که خوبه. و اینجور که پیداست قبول شدن توی تهران براتون خیلی مهمه.
و انشاالله که تهران یه دانشگاه خوب قبولید، از همین الان تبریک عرض میکنم قبولی تون رو Smile
(۰۹ خرداد ۱۳۹۰ ۰۸:۵۵ ق.ظ)delta نوشته شده توسط:  تبریز سال گذشته ۷ تا میگرفت امسال ۵ تا.پارسال با ۱۲۰ تبریز قبول شدن

شما مطمئن هستید که با ۱۲۰ قبولی داشتیم تو تبریز ؟!!
۰
۰
ارسال: #۸۷
۰۹ خرداد ۱۳۹۰, ۰۹:۵۸ ق.ظ
(۰۹ خرداد ۱۳۹۰ ۰۹:۳۵ ق.ظ)MehrTa نوشته شده توسط:  آفاق خانم بچه‌ها میگفتند از یه گرایش امیرکبیر میشه رفت یه گرایش دیگه، اگه این حرف درست باشه فکر نمی کنید بهتر باشه همه امیرکبیر‌ها رو کنار هم بزنید؟
ضمناً دانشگاه تبریز از یزد و کرمان بهتره و شما پایین‌تر زدید اون رو. حالا اگه شما شرایط شخصی خودتون رو هم در نظر گرفتید که اون یه بحث دیگه است.
و انشاالله که تهران یه دانشگاه خوب قبولید، از همین الان تبریک عرض میکنم قبولی تون رو Smile
بعید میدونم چون من به یکی از بچه های امیرکبیر که گرایششون نظریه محاسبات هست گفتم اگر دوباره انتخاب رشته کنید کجا رو میزنید گفتند اگر رتبم بهتر باشه گرایش سیستم های کامپیوتری یا هوشمند امیرکبیر

خوب اگه میشد از یه گرایش رفت به یه گرایش دیگه که این حرف رو نمیزدن!!

تبریز خیلی از اصفهان دوره فکر کنم ۱۵ ساعتی باشه ولی یزد ۵ ساعته و من که زیاد میرم خونه تبریز واسم سخته!
ممنون انشاالله که شما هم هر جایی که دوست دارید قبول بشید.

(Anna Quindlen)
۰
۰
ارسال: #۸۸
۰۹ خرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۱۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۱۵ ق.ظ، توسط matu.)
[quote='afagh1389' pid='27687' dateline='1306733321']
[quote='MehrTa' pid='27681' dateline='1306731958']
آفاق خانم بچه‌ها میگفتند از یه گرایش امیرکبیر میشه رفت یه گرایش دیگه، اگه این حرف درست باشه فکر نمی کنید بهتر باشه همه امیرکبیر‌ها رو کنار هم بزنید؟
[/quote]
بعید میدونم چون من به یکی از بچه های امیرکبیر که گرایششون نظریه محاسبات هست گفتم اگر دوباره انتخاب رشته کنید کجا رو میزنید گفتند اگر رتبم بهتر باشه گرایش سیستم های کامپیوتری یا هوشمند امیرکبیر

خوب اگه میشد از یه گرایش رفت به یه گرایش دیگه که این حرف رو نمیزدن!!

تبریز خیلی از اصفهان دوره فکر کنم ۱۵ ساعتی باشه ولی یزد ۵ ساعته و من که زیاد میرم خونه تبریز واسم سخته!
ممنون انشاالله که شما هم هر جایی که دوست دارید قبول بشید.
[/quote]
امیدوارم موفق باشید ولی به نظر من دانشگاه تهران رو جلو امیرکبیر بزنید واقعا علوم کامپیوتر دانشگاه تهران جالبه رو مسایل نو کار میکنن اساتید قوی داره
[quote='MehrTa' pid='27681' dateline='1306731958']
[quote='matu' pid='27656' dateline='1306700808']
[quote='MehrTa' pid='27648' dateline='1306698572']

من امیرکبیر قبول بشم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ..... !!!!
پس اون ۶۲ نفر قبل از من همه دانشگاه زاهدان رو انتخاب می کنند یعنی! Tongue

[quote='afagh1389' pid='27675' dateline='1306731417']
نه امیرکبیر ظرفیتش زیادتر شده من شنیدم سالهای قبلم با رتبه بین ۵۰ تا ۶۰ امیر کبیر قبول شدن پس بعید نیست شما هم قبول شید

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش , MehrTa
ارسال: #۸۹
۰۹ خرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۳۲ ق.ظ
اره مطمئن دقیقا یادم میاد که سال گذشته میگفتن رتبه هاشونا با ۱۲۰ تبریز قبول شده بود البته امسال انتخابا فرق میکنه ظرفیتشم کمتر شده شاید نهایتا تا ۸۰ قبول بشن
۰
۰
ارسال: #۹۰
۰۹ خرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۴۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۴۶ ق.ظ، توسط ف.ش.)
نه من کارنامه دوستم رو که بررسی کردم حداکثر رتبه ۴۶ میتونسته امیرکبیر نظریه محاسبات قبول بشه.
سیستم کامپیوتری هم که زیر ۲۲
و سیستم هوشمند زیر ۴۲
قبول میشدند.

این ۵۰‌، ۶۰ که میگین احتمالا شبانه بودن و گرنه دوست من هم قبول میشد.

(Anna Quindlen)
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  گرایش های علوم کامپیوتر alisaaa ۴ ۳,۷۵۹ ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: hashemhamidi
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۶۸۰ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۷۰ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  کارنامه ارشد ۱۴۰۰ فاطمه دیبا ۰ ۱,۶۴۶ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  رتبه ۵۴ علوم کامپیوتر و ۷۶ ریاضی ارشد ۱۴۰۰ Computer92 ۰ ۲,۰۵۱ ۰۸ شهریور ۱۴۰۰ ۰۹:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Computer92
  کارنامه های آزمون دکتری هوش مصنوعی ۹۶ robotic1981 ۵ ۷,۸۳۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۳۸۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۸۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۶۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  درخواست کارنامه معماری کامپیوتر آزمون آزاد ۹۲ sanazp1388 ۱ ۳,۶۲۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۰۰ ق.ظ

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close