زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۴۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کارنامه علوم کامپیوتر رتبه ۶۳

ارسال: #۶۱
۰۸ خرداد ۱۳۹۰, ۰۳:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ خرداد ۱۳۹۰ ۰۳:۰۲ ب.ظ، توسط matu.)
ممنون بد نیست ولی حال کارای ریاضیاتی ندارم کاربردی‌تر باشه بهتره
(۰۸ خرداد ۱۳۹۰ ۰۲:۵۸ ب.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  آقای matu شما که آنالیز و ریاضیتون عالیه فکر کنم محاسبات علمی به درد شما بخوره.

ممنون بد نیست ولی حال کارای ریاضیاتی ندارم کاربردی‌تر باشه بهتره

۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش
ارسال: #۶۲
۰۸ خرداد ۱۳۹۰, ۰۴:۵۶ ب.ظ
RE: کارنامه علوم کامپیوتر رتبه ۶۳
(۰۸ خرداد ۱۳۹۰ ۰۲:۴۷ ب.ظ)matu نوشته شده توسط:  راستش من انتخاب رشته تموم شده هست به ترتیب زیر چون اهل ریسک نیستم اصلا مهندسی دانشو نزدم
شریف
تهران
امیرکبیر
تبریز
زنجان
بهشتی
کرمان
مدرس
شبانه تهران
شبانه امیرکبیر
شبانه شریف
یزدم و بقیه رو چون علاقه به محاسبات ندارم نمیزنم
راستش من انتخاب رشته تموم شده هست به ترتیب زیر چون اهل ریسک نیستم اصلا مهندسی دانشو نزدم
شریف
تهران
امیرکبیر
تبریز
زنجان
بهشتی
کرمان
مدرس
شبانه تهران
شبانه امیرکبیر
شبانه شریف

شما چرا بهشتی رو بعد از زنجان زدی آقای matu !!
۰
۰
ارسال: #۶۳
۰۸ خرداد ۱۳۹۰, ۰۵:۰۰ ب.ظ
(۰۸ خرداد ۱۳۹۰ ۰۲:۴۷ ب.ظ)matu نوشته شده توسط:  راستش من انتخاب رشته تموم شده هست به ترتیب زیر چون اهل ریسک نیستم اصلا مهندسی دانشو نزدم
شریف
تهران
امیرکبیر
تبریز
زنجان
بهشتی
کرمان
مدرس
شبانه تهران
شبانه امیرکبیر
شبانه شریف

خوش به حالت راحت شدی ان شاا... به تهران برسی ولی با این انتخاب رشتت تبریز قبولی یه ظرقیت تبریز پر شد ۴ نفر دیگه
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: matu
ارسال: #۶۴
۰۸ خرداد ۱۳۹۰, ۰۵:۰۱ ب.ظ
(۰۸ خرداد ۱۳۹۰ ۰۴:۵۶ ب.ظ)MehrTa نوشته شده توسط:  
(08 خرداد ۱۳۹۰ ۰۲:۴۷ ب.ظ)matu نوشته شده توسط:  راستش من انتخاب رشته تموم شده هست به ترتیب زیر چون اهل ریسک نیستم اصلا مهندسی دانشو نزدم
شریف
تهران
امیرکبیر
تبریز
زنجان
بهشتی
کرمان
مدرس
شبانه تهران
شبانه امیرکبیر
شبانه شریف

شما چرا بهشتی رو بعد از زنجان زدی آقای matu !!
خوب بخاطر گرایشش اخه فک کنم همون تبریز بگیره بقیه رو زیاد دقت نکردم البته هنوز به طور رسمی تموم نشده شاید جاشونو عوض کردم شما چی اول بهشتیو زدید؟

۰
۰
ارسال: #۶۵
۰۸ خرداد ۱۳۹۰, ۰۵:۰۶ ب.ظ

فکر نکنم مهندسی دانش حالا حالا‌ها غوغا کنه. این رشته رو برای مدت ۵ سال تصویب کردند. بعد از این مدت باید دوباره در موردش تصمیم بگیرند که آیا نیاز هست تصویبش کنند یا نه!
همین علوم کامپیوتر بعد از این همه مدت نتونتسته غوغا کنه تو ایران . فکر نمی کنم این رشته هم بتونه ...
۰
۰
ارسال: #۶۶
۰۸ خرداد ۱۳۹۰, ۰۵:۱۳ ب.ظ
مدیریت mba که یادتون میاد چیزی نیست که به وجود اومده اونم برا یه چند سال تحت بازنگری بود ولی خب داوطلباش شانس اوردن و الان که میبینی چی شده چون دانشم یه جورایی مدیریت داره شاید این طور باشه یه نفر میگفت اگه فوق مدیریت داشته باشی سر شاخ همه رشته هایی.نمیدونم منم بعید میدونم بزنم دیگه سپردم دست خدا که اگه خوبه یه جوری درست کنه که من این رشته را بزنم وگرنه که هیچی .به نظرتون ارزش داره این رشته بعد دامغان بزنم.دامغان اساتید علومش فوق لیسانس بودن از لحاظ شهری هم کوچیکه دانشگاشم علوم پایس.شما چی میگید
۰
۰
ارسال: #۶۷
۰۸ خرداد ۱۳۹۰, ۰۵:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۲۳ ب.ظ، توسط MehrTa.)
راستش من با دوستام خیلی مشورت کردم. هر کسی یه نظری داشت. ولی یکی از دوستام حرف جالبی زد بهم که فکر کنم درست‌تر از بقیه باشه.
اون به من گفت که تو به هوش علاقه داری و از یه طرف نمیخوای موقعیت تهران و دانشگاه بهشتی رو از دست بدی. ولی کدوم موقعیت تهرانه که برات خیلی مهمه؟
منم گفتم بیشتر کار کردن توی تهران برام مهمه و همین که بگم توی بهشتی خوندم مهمه
در جواب من گفت که تو می خوای چیزی بخونی که اصلا نیازی به موقعیت خوب توی تهران نداره! تو اگه بری تبریز بیشتر به کار تحقیقاتی نیاز داری و نه اینکه بری توی یه شرکت نرم افزاری develop کنی! و به فرض که بری تهران. اول اینکه از علاقه ات دست کشیدی، دوم اینکه وارد بازار کاری میشی که دوستش نداری و اصلاً هم دوست نداری عمرت رو صرفش کنی!

با پدرم هم که صحبت کردم گفت علاقه ات رو بگیر بابا !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Rolleyes
با این اوصاف فکر کنم تبریز رو اول بزنم

اینا رو گفتم، شاید برای شما هم ...
(۰۸ خرداد ۱۳۹۰ ۰۵:۱۳ ب.ظ)delta نوشته شده توسط:  مدیریت mba که یادتون میاد چیزی نیست که به وجود اومده اونم برا یه چند سال تحت بازنگری بود ولی خب داوطلباش شانس اوردن و الان که میبینی چی شده چون دانشم یه جورایی مدیریت داره شاید این طور باشه یه نفر میگفت اگه فوق مدیریت داشته باشی سر شاخ همه رشته هایی.نمیدونم منم بعید میدونم بزنم دیگه سپردم دست خدا که اگه خوبه یه جوری درست کنه که من این رشته را بزنم وگرنه که هیچی .به نظرتون ارزش داره این رشته بعد دامغان بزنم.دامغان اساتید علومش فوق لیسانس بودن از لحاظ شهری هم کوچیکه دانشگاشم علوم پایس.شما چی میگید

راستش من دامغان رو نمیدونم چجوریه دانشگاهش ولی فکر نکم خیلی چیز خاصی داشته باشه.
چرا زنجان رو اول نمی زنید؟ اونجا قبول میشید که. زنجان بهتر از دامغان نیست؟
میتونید به کرمان هم فکر کنید. دانشگاه کرمان دانشگاه بزرگیه. من اونجا درس خوندم. ریاضیش توی کشور کاملاً معتبره. کامپیوترش هم خوبه (بد نیست)
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: delta
ارسال: #۶۸
۰۸ خرداد ۱۳۹۰, ۰۵:۴۴ ب.ظ
(۰۸ خرداد ۱۳۹۰ ۰۵:۲۰ ب.ظ)MehrTa نوشته شده توسط:  راستش من دامغان رو نمیدونم چجوریه دانشگاهش ولی فکر نکم خیلی چیز خاصی داشته باشه.
چرا زنجان رو اول نمی زنید؟ اونجا قبول میشید که. زنجان بهتر از دامغان نیست؟
میتونید به کرمان هم فکر کنید. دانشگاه کرمان دانشگاه بزرگیه. من اونجا درس خوندم. ریاضیش توی کشور کاملاً معتبره. کامپیوترش هم خوبه (بد نیست)
اره زنجانا میزنم.به این صورت انتخاب میکنم.تبریز-یزد-کرمان-زنجان-دانش یا دامغان.به کار سنجش نمیشه اعتماد کرد یه موقع به شهرهای دیگه نرسیدم افتادم دامغان گفتم دیگه اگه الان دانشا قبل دامغان بزنم دیگه ارزش داره این طوری بهتر نیست؟راهنمایی کنید.ممنون
۰
۰
ارسال: #۶۹
۰۸ خرداد ۱۳۹۰, ۰۵:۵۵ ب.ظ
آره- در این حالت دیگه ارزشش رو داره! چون یگه ارزشی نداره برید دامغان توی یه شهر کوچیک

فکر کنم اگه یزد رو بعد از کرمان بزنید بهتر باشه. گرایشی که یزد داره خیلی خیلی تئوریکه! بعد از اینکه تو یزد نظریه محاسبات خوندید می خواید چیکار کنید آخه!
دانشگاه کرمان گرایش سیستم های هوشمند داره.
البته اینم بگم که شهر یزد بهتر از کرمانه
۰
۰
ارسال: #۷۰
۰۸ خرداد ۱۳۹۰, ۰۶:۳۵ ب.ظ
ممنون از پاسختون.کرمان که تو دفترچه نوشته فاقد خوابگاه شما که کرمان بودید واقعا خوابگاه نمیده؟من از یکی دیگه از دانشجوهاش پرسیدم گفت مشکلی از لحاظ خوابگاه نداره و راحت خوابگاه میدن نظر شما چیه؟بعد این که گفتید بزد خیلی تئوریکه یعنی چی؟چون من از ریاضیاتم بدم نمیاد.اگه میشه یه کم در مورد اینکه سیستم هوشمند بعد از فارغ التحصیل چه کار میکنه با یکی که محاسبات خونده چه کار توضیحی بدید.بی نهایت سپاس
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: MehrTa
ارسال: #۷۱
۰۸ خرداد ۱۳۹۰, ۰۸:۰۰ ب.ظ
واقعا mehrta راهنمایی های کارایی میکنه به نظر منم اول کرمانو بزن چارت درسی کارشناسی ارشد ریاضی کاربردی گرایش انالیز عددی رو ببین تقریبا با محاسبات علمی یکیه تیوری یعنی ریاضیاتی در ضمن با این وضعیت که دارن ارشد ریاضی جذب میکنن(بیش از ۶صفحه دفترچه شماره ۲مربوط به ریاضیه)بازار کارش معلومه به نظر من سعی کنید گرایشتون کاربردی‌تر باشه و از ریاضی دور شید منم به ریاضی علاقه دارم ولی میتونم به کامپیوترم علاقه داشته باشم

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: delta , MehrTa
ارسال: #۷۲
۰۸ خرداد ۱۳۹۰, ۰۸:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ خرداد ۱۳۹۰ ۰۸:۱۳ ب.ظ، توسط delta.)
از بین کرمان و زنجان کدامیک بهتر که بعد از تبریز بزنم چون دیگه فکر کنم تبریز رد بشه حتما بعد تبریزا میارم.خیلی خیلی از راهنماییهاتون ممنونم.۴۵۰ کیلومتر تا زنجان ۹۰۰ کیلومتر تا کرمان
۰
۰
ارسال: #۷۳
۰۸ خرداد ۱۳۹۰, ۰۸:۲۴ ب.ظ
(۰۸ خرداد ۱۳۹۰ ۰۸:۰۹ ب.ظ)delta نوشته شده توسط:  از بین کرمان و زنجان کدامیک بهتر که بعد از تبریز بزنم چون دیگه فکر کنم تبریز رد بشه حتما بعد تبریزا میارم.خیلی خیلی از راهنماییهاتون ممنونم.۴۵۰ کیلومتر تا زنجان ۹۰۰ کیلومتر تا کرمان

خب به نظر من زنجان عاقلانه تره من خودمم اینطوری زدم تبریز و زنجان و بهشتی و کرمان

۰
۰
ارسال: #۷۴
۰۸ خرداد ۱۳۹۰, ۰۸:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ خرداد ۱۳۹۰ ۰۸:۴۰ ب.ظ، توسط delta.)
وای خدای من.دوباره با یکی دیگه از دانشجویان دانش صحبت کردم.گفت این رشته دقیقا هوش مصنوعیه واقعا رشته خوبیه از علوم کامپیوترم خیلی بهتر بازار کارشم خوبه امکان ادامه در مقطع بعدی هم هست گفت با علاقه خیلی زیادم دارم این رشته را میخونم.رشته هم سخت هست فکر نکنی راحت باید با علاقه زیاد بخونیش خدایا من دیگه چه کار کنم؟از این همه که پرسیدم فقط یه نفر از بدیش گفت.بچه‌ها کمک کنید من رتبه هاشونم پرسیدم صد درصد قبولم با اینکه امسالم افزایش ظرفیت داره
۰
۰
ارسال: #۷۵
۰۸ خرداد ۱۳۹۰, ۰۸:۵۱ ب.ظ
(۰۸ خرداد ۱۳۹۰ ۰۸:۳۸ ب.ظ)delta نوشته شده توسط:  وای خدای من.دوباره با یکی دیگه از دانشجویان دانش صحبت کردم.گفت این رشته دقیقا هوش مصنوعیه واقعا رشته خوبیه از علوم کامپیوترم خیلی بهتر بازار کارشم خوبه امکان ادامه در مقطع بعدی هم هست گفت با علاقه خیلی زیادم دارم این رشته را میخونم.رشته هم سخت هست فکر نکنی راحت باید با علاقه زیاد بخونیش خدایا من دیگه چه کار کنم؟از این همه که پرسیدم فقط یه نفر از بدیش گفت.بچه‌ها کمک کنید من رتبه هاشونم پرسیدم صد درصد قبولم با اینکه امسالم افزایش ظرفیت داره
خب من که زیاد اطلاعی از این رشته ندارم اگه از مدیریتی کامپیوتری خوشتون میاد بزنیدش در هر صورت تصمیم با شماست . به نظر من شما حتما زنجانو میارید تبریزم شاید پس بین این سه تا باید انتخاب کنید
واقعا دیگه انتخاب با شماست

۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  گرایش های علوم کامپیوتر alisaaa ۴ ۳,۷۵۹ ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: hashemhamidi
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۶۸۳ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۷۱ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  کارنامه ارشد ۱۴۰۰ فاطمه دیبا ۰ ۱,۶۴۶ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  رتبه ۵۴ علوم کامپیوتر و ۷۶ ریاضی ارشد ۱۴۰۰ Computer92 ۰ ۲,۰۵۱ ۰۸ شهریور ۱۴۰۰ ۰۹:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Computer92
  کارنامه های آزمون دکتری هوش مصنوعی ۹۶ robotic1981 ۵ ۷,۸۳۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۳۸۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۸۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۶۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  درخواست کارنامه معماری کامپیوتر آزمون آزاد ۹۲ sanazp1388 ۱ ۳,۶۲۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۰۰ ق.ظ

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close