زمان کنونی: ۰۷ تیر ۱۴۰۳, ۱۰:۴۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو.

ارسال: #۴۰۶
۱۱ مرداد ۱۳۹۳, ۰۴:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ مرداد ۱۳۹۳ ۰۴:۱۷ ب.ظ، توسط happy07.)
RE: سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو.
(۱۱ مرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۰۵ ق.ظ)olom tahghighat نوشته شده توسط:  من خواب دیدم قبول شدم اونجایی که نمیخواستم حالا فک کن همونم چپش باشه یعنی کلا قبول نشده باشم...

اگه قبولی رو چپه کنی میشه عدم قبولی ولی اگه جایی که دوست نداری رو چپه کنی میشه "جایی که دوست داری" خوب چرا اینجوری چپه نمیکنید؟؟ ‎Big Grin ;-)

با هزار تومن می‌شه چیکار کرد؟
به درمان یه کودک سرطانی کمک کرد :-)
لینک زیر و پرداخت آنلاین

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , olom tahghighat , chaka
ارسال: #۴۰۷
۱۴ مرداد ۱۳۹۳, ۰۶:۰۴ ب.ظ
بد خیلییییییییییییییییییی بدددددددددددددددددددددد

멈추지 말고

My Dream is to fly
ارسال: #۴۰۸
۱۶ مرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۰۱ ب.ظ
یه نفر دعا کنه برا من خواهش

رکاب بزن فرمون رو دس نزن خودش میبره اون جایی که باید ببرهBlushCool
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , Engineer , elham_sh219
ارسال: #۴۰۹
۱۹ مرداد ۱۳۹۳, ۰۸:۰۳ ب.ظ
Rainbow RE: سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو.
آذر ماه سال قبل بود. چند وقت بود حال روحیم اصلا خوب نبود. نه از این حسا که هر کی ببیندت حالتو بفهمه ها. از اینا که هیشکی نمیفهمه حالت خوب نیست و فقط خودتی که از درون میسوزی. یه مطلبی نوشتم برا خودم که حال اون روز و چند وقت قبل از اون رو برای وضعیت من توصیف میکرد. طبق بازخوردایی که از اون مطلبم گرفتم حال خیلیا میتونه باشه.
آذر ماه ۹۲ :
«خیلی وقته حس میکنم تو خلسه ام. بیشتر از یک ساله که حس میکنم تو خلسه ام. حالم نه خوبه نه بد، اما نه، حس میکنم حالم خیلی بده.
حس میکنم نه از بودن با کسی شادم، نه از نبودن با کسی غمگین. خیلی وقته احساساتم، عقایدم و رفتارم تو بالا و پایین رفتن ها گم شده.خیلی وقته حس میکنم گم شدم.
خیلی وقته توی آفتاب دلم بارون نمیخواد تا زیرش قدم بزنم و بارون که میاد توی سیل خیالم غرق میشم.
خیلی وقته ... توی پیاده رو که میرم دوستان و آشنایان رو نمیبینم، از خیابون که رد میشم حواسم به ماشینا نیست و از هر جا که میرم دلم میخواد یه پل هوایی باشه. این رو نمیدونم یعنی چی ولی انگار تنها چیزیه که دلم میخواد ... یه پل هوایی.
خیلی وقته درا بسته است. نه هوا میاد تو، نه هوا میره بیرون. حس میکنم یه چیزی گیر میکنه تو گلوم، یه چیزی ... مثل هوا.
خیلی وقته نمیدونم خوبم یا بد. نمیدونم میخوام خوب باشم یا بد.
خیلی وقته حس میکنم تو خلسه ام. بیشتر از یک ساله که حس میکنم تو خلسه ام. حالم نه خوبه نه بد، اما نه، حس میکنم حالم خیلی بده. خیلی وقته حس میکنم گم شدم.»

و امروز (بعد از تقریبا هشت ماه) :
«چند وقتی هست حس میکنم بیدار شدم. چند وقتی هست حس میکنم دیگه خواب نمیبینم. اما همچنان ، حالم نه خوبه نه بد.
حس میکنم دلیل شادی و ناراحتی هام دیگه فرق کرده. احساساتم، عقایدم و رفتارم تو بالا و پایین رفتن ها تکونی خوردن.خیلی وقت بود حس میکردم گم شدم.
چند وقتی هست حس میکنم بیدار شدم. چند وقتی هست حس میکنم دیگه خواب نمیبینم. همچنان ، حالم نه خوبه نه بد. اما نه، حس میکنم حالم بهتره. چند وقتی هست حس میکنم پیدا شدم. حس میکنم خودمو شاید نه ... اما راهمو پیدا کردم.»

[تصویر:  289507_ghasedak.jpg]

هان مشو نومید چون واقف نه‌ای از سر غیب
باشد اندر پرده ، بازی‌های پنهان غم مخور
-------------------------------------------------
۹۹ درصد از مواردی که نگرانشان هستید هرگز اتفاق نخواهند افتاد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , نازین , نارین
ارسال: #۴۱۰
۲۰ مرداد ۱۳۹۳, ۰۸:۳۶ ب.ظ
خیلی وقته تو خلسه ام. نه خوبم. نه بد.

Sent from my C6603

آنچه جذاب است سهولت نیست، دشواری هم نیست، بلکه دشواری رسیدن به سهولت است
 سپاس‌گزاری شده توسط: نازین , tabassomesayna , dr.a_AI
ارسال: #۴۱۱
۲۱ مرداد ۱۳۹۳, ۰۳:۱۹ ب.ظ
حالم خیلی خیلی بده...بچه ی معصوممو زیر خاک کردن...اون وقت با بارتی بازی و برونده عوض کردن دارن از زیر بارگناهشون فرار میکنن.دارم دیوونه میشم....خدایا چیکار کنم؟ برم بیمارستانو به اتش بکشم؟

تنبلی دزد آرزوهاست...
 سپاس‌گزاری شده توسط: نارین , farahnaz
ارسال: #۴۱۲
۲۱ مرداد ۱۳۹۳, ۰۸:۲۵ ب.ظ
(۲۱ مرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۱۹ ب.ظ)ریحان نوشته شده توسط:  حالم خیلی خیلی بده...بچه ی معصوممو زیر خاک کردن...اون وقت با بارتی بازی و برونده عوض کردن دارن از زیر بارگناهشون فرار میکنن.دارم دیوونه میشم....خدایا چیکار کنم؟ برم بیمارستانو به اتش بکشم؟

آره اگه حق باتوئه برو دفاع کن .نذار حقتو بخورن!!۱

رفت
ارسال: #۴۱۳
۲۱ مرداد ۱۳۹۳, ۰۹:۱۰ ب.ظ
(۲۱ مرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۲۵ ب.ظ)نازین نوشته شده توسط:  
(21 مرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۱۹ ب.ظ)ریحان نوشته شده توسط:  حالم خیلی خیلی بده...بچه ی معصوممو زیر خاک کردن...اون وقت با بارتی بازی و برونده عوض کردن دارن از زیر بارگناهشون فرار میکنن.دارم دیوونه میشم....خدایا چیکار کنم؟ برم بیمارستانو به اتش بکشم؟

اگه میدیدی چه اشنا بازیه....خدایا..اعصابم خورده.کمکم کن...نمیتونم درس بخونم..ذهنم به هم ریختست...فقط هم امسال وقت دارم..

تنبلی دزد آرزوهاست...
 سپاس‌گزاری شده توسط: نازین
ارسال: #۴۱۴
۲۲ مرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ مرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۲۰ ب.ظ، توسط happy07.)
(۲۱ مرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۱۰ ب.ظ)ریحان نوشته شده توسط:  
(21 مرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۲۵ ب.ظ)نازین نوشته شده توسط:  
(21 مرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۱۹ ب.ظ)ریحان نوشته شده توسط:  حالم خیلی خیلی بده...بچه ی معصوممو زیر خاک کردن...اون وقت با بارتی بازی و برونده عوض کردن دارن از زیر بارگناهشون فرار میکنن.دارم دیوونه میشم....خدایا چیکار کنم؟ برم بیمارستانو به اتش بکشم؟

اگه میدیدی چه اشنا بازیه....خدایا..اعصابم خورده.کمکم کن...نمیتونم درس بخونم..ذهنم به هم ریختست...فقط هم امسال وقت دارم..

اخهی عزیزم قربون اون دل شکسته ات SadHeart
به نظر بنده که این جور اشتباهات رو نباید به راحتی از کنارش گذشت چون حساسه با جون یک نفر اگه بازی بشه با احساس چندین نفر بازی می‌شه ولی عزیزم پیگیری این جور مسائل هم زمان بره اگه می‌بینی خیلی داری از درست می‌افتی یا اعصابت رو داره بدتر به هم می‌ریزه بذار پرونده‌ات رو بعدا به جریان بنداز، خدا با حقه، حتی اگه زمانی برسه که خودتم بتونی فراموش کنی با نازدونه ات چه کردند خدا یادش می‌مونه هر کسی که کوتاهی کرده رو.
از خدا برات یه دل آروم و راضی می‌خوام عزیزمHeart

با هزار تومن می‌شه چیکار کرد؟
به درمان یه کودک سرطانی کمک کرد :-)
لینک زیر و پرداخت آنلاین

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: نارین
ارسال: #۴۱۵
۲۲ مرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۳۱ ب.ظ
یه دنیا تشکر از محبتت

تنبلی دزد آرزوهاست...
ارسال: #۴۱۶
۲۲ مرداد ۱۳۹۳, ۰۲:۰۶ ب.ظ
امروز حال روحیم خوبه خداروشکر...
خداروشاکرم که سالم و سلامتم...

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: M*Gh , **sara** , zahra_ce87
ارسال: #۴۱۷
۲۳ مرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۲۶ ب.ظ
(۲۳ مرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۱۵ ق.ظ)mar_zieh نوشته شده توسط:  
(22 مرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۰۶ ب.ظ)Snow White نوشته شده توسط:  امروز حال روحیم خوبه خداروشکر...
خداروشاکرم که سالم و سلامتم...

خدا را شکر که حالتون خوبه Smile
مرسی مرسی مرضیه خانوم عزیز و گل :-*

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: M*Gh
ارسال: #۴۱۸
۲۳ مرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۵۱ ب.ظ
امروز حالم مزخرفه تجربه ی کنکورای سال قبل اینکه تنبلی کردم و نخوندم ،اینکه دوباره می خوام واسه کنکور بخونم بازم میترسم که جا بزنم....کلا موج منفی!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna
ارسال: #۴۱۹
۲۳ مرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۴۸ ب.ظ
حالم خیلی بده
اعصاب ندارم کاش یه کار داشتم ماهی ۳۰۰ هم بود می رفتم............................................................................​.....................
................................................................................​................................................................................​................................................................................​................................................................................​................................................................................​................................................................................​................................................................................​................................................................................​................................................................................​....
....
...
..
.

.

You can't reach any skills without hardworking
Maybe you fall
You shouldn't give up
You should stand
and
Try again and again...
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna , نارین
ارسال: #۴۲۰
۲۳ مرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۵۴ ب.ظ
بعد از یک هفته کار پر زحمت اومدم خونه و استراحت با حاج عاغا
..........!!!

هیج وقت دیر نیست
........................!!!

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  هرچه می خواهد دل تنگت بگو... mengan ۵۸,۱۶۲ ۱۳,۴۹۱,۴۸۱ ۲۰ خرداد ۱۴۰۳ ۱۰:۱۶ ق.ظ
آخرین ارسال: mostafaww
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۷,۸۱۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۶۱,۰۶۶ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
Exclamation سلام لطفاً یکی به من بگه مرتبه زمانی ها چطوری به log تبدیل میشن فرمول داره؟؟ Azadam ۶ ۴,۳۴۲ ۰۶ دى ۱۴۰۰ ۰۹:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Soldier's life
  سلام بچه های کدهای سیستم تهویه هوا رو کسی داره فاطمه دیبا ۰ ۱,۲۸۱ ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ۰۹:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  سلام آیا اینجا کسی رشتش کامپیوتر هست؟ parisa1140 ۲ ۴,۰۵۴ ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: farsamw
  تا به حال شده خدا فرصت زندگی کردن دوباره رو بهت بده؟مرگ از جلوی چشمات رد شده؟ abraham ۲۱ ۱۵,۳۰۰ ۲۰ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: raam
  درآمد فروشگاه کامپیوتری چطوره چقدر سرمایه می خواد؟ friends ۶ ۱۸,۰۴۲ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  همشاگردی سلام mosavat ۱۰ ۸,۱۴۱ ۲۴ مرداد ۱۳۹۸ ۰۴:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: beygvand
  در حال حاضر بهترین منبع برای هوش مصنوعی چیه؟ Mehdi.Sarf ۴ ۷,۳۴۴ ۱۳ مرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close