زمان کنونی: ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۳۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اطاعیه مهم سازمان سنجش در مورد پذیرفته شدگان و رتبه های برتر

ارسال:
۰۴ خرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۵۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۱۲ ق.ظ، توسط Maryam-X.)
اطاعیه مهم سازمان سنجش در مورد پذیرفته شدگان و رتبه های برتر
طبق اطلاعیه سازمان سنجش مورخ ۴/۳/۹۰
"تمامی قبول شدگان رشته های مهندسی کامپیوتر(نرم افزار،سخت افزار)مهندسی فناوری اطلاعات وعلوم کامپیوتر در مرحله‌ی اول که رتبه‌ی بالای ۵۰۰ را در کنکور سراسری ارشد کسب کرده اند و عضو رسمی پایگاه اطلاع رسانی مانشت می باشند لازم است قبل از ارسال انتخاب رشته‌ی اینترنتی شیرینی قبولی خود را در قالب سیستم danation به تالار مانشت پرداخت نموده و رسید آن را که یک کد رهگیری ۱۶ رقمی می باشد از مدیر سایت تحویل گرفته و در سیستم سنجش وارد نمایند.
بدیهی است سیستم به طور خودکار از انتخاب رشته داوطلبانی که فاقد کد رهگیری ۱۶ رقمی می باشند ممانعت به عمل آورده و حق هرگونه اعتراض من باب این موضوع از ایشان سلب می شود.

لازم به ذکر است مبلغ donate داوطلبان رتبه های یک و دو رقمی دو برابر سایرین می باشد.

TongueTongueTongue

زندگی ، همیشه فریاد زدن نیست ...، بلکه صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید: فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , ایرسا , sina_n , 54m4n3h , ramezanpour.r , Muhamad , mosenabdoli , موج , polarisia , fatima1537 , Helmaa , sina_bhh , fantasia , mosaferkuchulu , shahryar
ارسال:
۰۴ خرداد ۱۳۹۰, ۰۲:۱۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ خرداد ۱۳۹۰ ۰۲:۱۶ ق.ظ، توسط ایرسا.)
RE: اطاعیه مهم سازمان سنجش در مورد پذیرفته شدگان و رتبه های برتر
الانه که ناظم خان بیان و به جرم نشر اکاذیب‌، تشویش اذهان عمومی و اقدام علیه امنیت مانشت عزیز باهاتون برخورد قانونی و فراقانونی بشه! Cool

عزیزم تا Banned نشدی ماست مالیش کن! Big Grin Tongue

نکته‌: باحال بود!

من شکوفایی گلهای امیدم را در رؤیاها می بینم
و ندایی که به من می گوید :
گر چه شب تاریک است
دل قوی دار ، سحر نزدیک است ...
۰
۰
ارسال:
۰۴ خرداد ۱۳۹۰, ۰۲:۲۲ ق.ظ
RE: اطاعیه مهم سازمان سنجش در مورد پذیرفته شدگان و رتبه های برتر
ما ایرانیا حتما باید زور بالای سرمون باشه تا یه کاری رو انجام بدیم.
حرف سازمان سنجش زورگو رو گوش می کنیم ولی حرف دکتر تنهایی مهربون رو نه!

زبان لطیف دوستان که من باب این موضوع اثر نکرده بود.
گفتم یه ذره جدی و خشن تر!! بگیم بلکه افاقه کنهCool

زندگی ، همیشه فریاد زدن نیست ...، بلکه صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید: فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ایرسا , sina_n , polarisia , fatima1537 , Parva , mosaferkuchulu , shahryar

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۵۶۰ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  تصمیم گیری مهم درباره مکان سرور سایت admin ۴ ۴,۴۳۱ ۲۸ دى ۱۴۰۰ ۰۳:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahsa3323
  سوال مهم از کمتازیا jamshid51 ۰ ۱,۸۱۰ ۲۹ مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: jamshid51
  سوال در مورد سهمیه رتبه اولی rezamim2020 ۰ ۲,۰۰۸ ۱۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۴:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: rezamim2020
  موسسه برتر کنکور ارشد؟؟؟ Fatemeh... ۰ ۱,۹۶۹ ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Fatemeh...
  قبول شدگان گروه مهندسی کامپیوتر ۹۷ F.N.44 ۵۱ ۲۷,۷۷۴ ۰۷ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۵ ۵,۰۹۷ ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ ۰۶:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  قبول شدگان مجازی ارشد خواجه نصیر z.hosseinkhani ۵ ۵,۹۵۰ ۱۶ شهریور ۱۳۹۸ ۰۸:۵۴ ق.ظ
آخرین ارسال: ۷۲۵
  نرم‌افزار انتخاب رشته سازمان سنجش WILL ۰ ۲,۲۳۶ ۱۸ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۰ ۱,۸۱۵ ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ۱۲:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close