زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۵۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

یه منبع واسه کسی که تا حالا پایگاه نخونده

ارسال: #۱۶
۰۸ تیر ۱۳۹۳, ۱۱:۵۴ ب.ظ
من هم شرایط این دوستمون رو دارم سخت افزار بودم و پایگاه پاس نکردم اگه کتاب رانکوهی رو بخونم خوب متوجه میشم؟ یا حتما باید کلاس برم؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۰۹ تیر ۱۳۹۳, ۱۲:۳۴ ب.ظ
سلام.
من موارد زیر را بررسی کردم :
کتاب پارسه
ویس و جزوه دکتر ابراهیمی مقدم
قسمت های آخر ویس و جزوه دکتر رانکوهی

واقعا همشون فوق العاده هستند.

کتاب پارسه خیلی عالیه و برای تست واقعا منبع خیلی خوبیه و درسنامه اش هم خیلی روان و کامله و واقعا مطابق با سلیقه من بوده و ایشون در مفاهیم بنیادی کاملا اشراف دارن ولی کمی غلط املایی و از این چیزا داره که طبیعیه وقتی کتابی به این خوبی به سرعت چاپ بشه این مسائل پیش می آد و فکر می کنم در ویرایش بعدی بسیار بهتر هم می شه.

ویس و جزوه دکتر ابرهیمی مقدم هم خیلی خوبه ولی یکمی متفاوت از باقی منابع هست ولی با این حال اون هم به تنهایی کافیه ولی برای تست از کتاب پارسه استفاده کنید.

جزوه و ویس دکتر رانکوهیو آخراشو بررسی کردم. بسیار بسیار بسیار بسیار عالی بود. ایشون پدر علم پایگاه داده ایران هستند و این درسو فوق العاده بررسی می کنند و شوخ طبع هم هستند و بسیار عالی تدریس می کنند.

به نظر من ویس و جزوه دکتر روحانی رانکوهیو بررسی کنید و برای تست از کتاب پارسه استفاده کنید. البته کتاب پارسه به تنهایی هم جوابگوی کنکور هست.
 سپاس‌گزاری شده توسط: csun , ریحان , ashena1
ارسال: #۱۸
۰۹ تیر ۱۳۹۳, ۰۳:۳۵ ب.ظ
RE: یه منبع واسه کسی که تا حالا پایگاه نخونده
(۰۹ تیر ۱۳۹۳ ۱۲:۳۴ ب.ظ)Morris نوشته شده توسط:  سلام.
من موارد زیر را بررسی کردم :
کتاب پارسه
ویس و جزوه دکتر ابراهیمی مقدم
قسمت های آخر ویس و جزوه دکتر رانکوهی

واقعا همشون فوق العاده هستند.

کتاب پارسه خیلی عالیه و برای تست واقعا منبع خیلی خوبیه و درسنامه اش هم خیلی روان و کامله و واقعا مطابق با سلیقه من بوده و ایشون در مفاهیم بنیادی کاملا اشراف دارن ولی کمی غلط املایی و از این چیزا داره که طبیعیه وقتی کتابی به این خوبی به سرعت چاپ بشه این مسائل پیش می آد و فکر می کنم در ویرایش بعدی بسیار بهتر هم می شه.

ویس و جزوه دکتر ابرهیمی مقدم هم خیلی خوبه ولی یکمی متفاوت از باقی منابع هست ولی با این حال اون هم به تنهایی کافیه ولی برای تست از کتاب پارسه استفاده کنید.

جزوه و ویس دکتر رانکوهیو آخراشو بررسی کردم. بسیار بسیار بسیار بسیار عالی بود. ایشون پدر علم پایگاه داده ایران هستند و این درسو فوق العاده بررسی می کنند و شوخ طبع هم هستند و بسیار عالی تدریس می کنند.

به نظر من ویس و جزوه دکتر روحانی رانکوهیو بررسی کنید و برای تست از کتاب پارسه استفاده کنید. البته کتاب پارسه به تنهایی هم جوابگوی کنکور هست.

ممنون از پاسختون. متاسفانه هر چی لینک مربوط به ویس دکتر رانکوهی هست اکسپایر شده. شما ویس های کلاس ایشون رو دارین آپلود کنین؟ یا اگر کس دیگه ای داره ممنون میشم آپلود کنه
ارسال: #۱۹
۰۹ تیر ۱۳۹۳, ۰۴:۳۰ ب.ظ
...
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
...
 سپاس‌گزاری شده توسط: csun
ارسال: #۲۰
۰۹ تیر ۱۳۹۳, ۰۵:۳۸ ب.ظ
جناب موریس من درسنامه بایگاه بارسه را کامل خوندم و راضی هم بودم البته تستهاشو گداشتم فاز دوم...به نظرتون برای محکم کاری که بتونم هر ۵ تا تست رو بزنم لازمه ویس دکترروحانی رانکوهی راهم گوش بدم؟

تنبلی دزد آرزوهاست...
ارسال: #۲۱
۰۹ تیر ۱۳۹۳, ۰۶:۰۳ ب.ظ
(۰۹ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۸ ب.ظ)ریحان نوشته شده توسط:  جناب موریس من درسنامه بایگاه بارسه را کامل خوندم و راضی هم بودم البته تستهاشو گداشتم فاز دوم...به نظرتون برای محکم کاری که بتونم هر ۵ تا تست رو بزنم لازمه ویس دکترروحانی رانکوهی راهم گوش بدم؟

فکر می کنم اگر با دقت از یکی از این منابع بخونید به باقی احتیاجی نیست و مثلا می تونید فقط مباحثیو که احساس کردید یکی از منابع مطابق طبع شما نگفته از دیگری بخونید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: ریحان , Amoojan
ارسال: #۲۲
۰۹ تیر ۱۳۹۳, ۰۹:۱۳ ب.ظ
(۰۹ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۸ ب.ظ)ریحان نوشته شده توسط:  جناب موریس من درسنامه بایگاه بارسه را کامل خوندم و راضی هم بودم البته تستهاشو گداشتم فاز دوم...به نظرتون برای محکم کاری که بتونم هر ۵ تا تست رو بزنم لازمه ویس دکترروحانی رانکوهی راهم گوش بدم؟
وقتتون رو باجزوه ویس رانکوهی حروم نکنید پایگاه سوالاتش تخصصی بود تخصصی تر شده!
سیلبرشاتس اخرین نسخه و حل تمریناتش به همراه یکی از دو کتاب پایگاه مدرسان یا پایگاه کیوان پور پارسه کافی وعالی است.
 سپاس‌گزاری شده توسط: ریحان
ارسال: #۲۳
۰۴ خرداد ۱۳۹۴, ۰۵:۲۱ ب.ظ
سلام دوستان من چند روز دیگه امتحان دارم کسی جواب سوالای پایان فصل بهروز معصومی درس پایگاه رو نداره خواهش میکنم کمکم کنید میترسم بیفتم
این ایمیلم هستشdelafrooz_ebrahimi@yahoo.com

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۲ ۱۳,۱۲۶ دیروز ۱۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  فیلم کامل آفلاین پایگاه داده استاد خلیلی فر mona64 ۶ ۵,۶۵۸ ۱۱ آذر ۱۴۰۲ ۱۰:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: Noura9999
  دانلود حل نمونه مسائل پایگاه داده المصری jazana ۳ ۶,۳۱۸ ۱۱ آبان ۱۴۰۲ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M--mohammadi
  راهنمایی در مورد تعریف محیط عملیاتی داروخانه برای آز پایگاه داده ngmsshd ۲ ۷,۵۷۷ ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Eris_mw
  فایل تصویری پایگاه داده پیشرفته دکتر حق جو yaser.b ۱۹ ۱۶,۴۹۱ ۲۷ دى ۱۴۰۱ ۰۸:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: zahrazahra54
  بهترین منبع برای درس شبکه ارشد msnmkh ۲ ۱,۲۴۸ ۱۲ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: پشتکار
Question بهترین منبع ساختمان داده برای کنکور ارشد marvelous ۱۰ ۱۱,۴۷۱ ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: msnmkh
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۴۶ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  معرفی منبع مناسب برای ارشد گسسته saharitst ۲۱ ۲۴,۸۲۳ ۲۲ دى ۱۴۰۰ ۰۶:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: YasiAli
  سلام بچه های کدهای سیستم تهویه هوا رو کسی داره فاطمه دیبا ۰ ۱,۱۹۲ ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ۰۹:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close