تالار گفتمان مانشت
آزمون ۲۵ درصد سوم رشته مهندسی IT نصیر - نسخه‌ی قابل چاپ

آزمون ۲۵ درصد سوم رشته مهندسی IT نصیر - f2000 - 15 آذر ۱۳۹۲ ۰۳:۰۰ ب.ظ

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

آزمون ۲۵ درصد سوم رشته مهندسی IT نصیر - ka arman - 15 آذر ۱۳۹۲ ۰۷:۴۰ ب.ظ

دمت گرم...

RE: آزمون ۲۵ درصد سوم رشته مهندسی IT نصیر - zimenswall - 15 آذر ۱۳۹۲ ۰۹:۱۶ ب.ظ

(۱۵ آذر ۱۳۹۲ ۰۳:۰۰ ب.ظ)f2000 نوشته شده توسط:  

سلام. شما نصیر هستید کیفیت آزمونهاش نسبت به سایر موسسات چه جوریه؟

آزمون ۲۵ درصد سوم رشته مهندسی IT نصیر - نارین - ۱۵ آذر ۱۳۹۲ ۰۹:۲۳ ب.ظ

ممنونم از اینکه سوالای نصیرو میذارین من ۲۵ درصد اول و دوم را نتونستم دانلود کنم ممکنه مثل همین ۲۵ درصد ۳ بذارین تا منم بتونم دانلودش کنم؟سپاسگذارم...

RE: آزمون ۲۵ درصد سوم رشته مهندسی IT نصیر - f2000 - 15 آذر ۱۳۹۲ ۱۱:۲۳ ب.ظ

(۱۵ آذر ۱۳۹۲ ۰۹:۱۶ ب.ظ)zimenswall نوشته شده توسط:  
(15 آذر ۱۳۹۲ ۰۳:۰۰ ب.ظ)f2000 نوشته شده توسط:  

سلام. شما نصیر هستید کیفیت آزمونهاش نسبت به سایر موسسات چه جوریه؟

خب من هنوز فرصت نکردم سوالات سایر موسسات رو حتی دانلود کنم و بعدش اونا رو با نصیر مقایسه کنم اصلش هم به نظرم روش جالبی نیست چون فکر میکنم مهم اینه که هر سری سوالات آمون آزمایشی رو بگیرین و با جوابها چک کنید و اشکالها رو پیدا کنید و حلشو یاد بگیرین.
بعضی درسها رو یه دفعه میتونید بزنید یه دفعه دیگه نمیشه زد , مثلا گسسته رو سری قبل ۳ تا زدم و درست اما این سری هیچی نتونستم بزنم
شبکه هم همینطور اکثرا نمیتونم بزنم
درسهای دیگه هم کم و بیش میزنم

از نظر تعداد هم بخواین بدونین تا سری قبل ۱۰۰ نفر بودیم شاید این سری بیشتر شده باشیم

(۱۵ آذر ۱۳۹۲ ۰۹:۲۳ ب.ظ)نارین نوشته شده توسط:  ممنونم از اینکه سوالای نصیرو میذارین من ۲۵ درصد اول و دوم را نتونستم دانلود کنم ممکنه مثل همین ۲۵ درصد ۳ بذارین تا منم بتونم دانلودش کنم؟سپاسگذارم...

سلام
به این صفحات مراجعه کنین:
این ۲۵ درصد اول:

۲۵ درصد دوم:

۵۰ درصد اول:

RE: آزمون ۲۵ درصد سوم رشته مهندسی IT نصیر - zimenswall - 15 آذر ۱۳۹۲ ۱۱:۴۰ ب.ظ

(۱۵ آذر ۱۳۹۲ ۱۱:۲۳ ب.ظ)f2000 نوشته شده توسط:  خب من هنوز فرصت نکردم سوالات سایر موسسات رو حتی دانلود کنم و بعدش اونا رو با نصیر مقایسه کنم اصلش هم به نظرم روش جالبی نیست چون فکر میکنم مهم اینه که هر سری سوالات آمون آزمایشی رو بگیرین و با جوابها چک کنید و اشکالها رو پیدا کنید و حلشو یاد بگیرین.
بعضی درسها رو یه دفعه میتونید بزنید یه دفعه دیگه نمیشه زد , مثلا گسسته رو سری قبل ۳ تا زدم و درست اما این سری هیچی نتونستم بزنم
شبکه هم همینطور اکثرا نمیتونم بزنم
درسهای دیگه هم کم و بیش میزنم

ممنون. فقط خواستم بدونم کلیت نصیر به چه صورتی هست. چون بعضیها میگفتند آزمون هاش تقریبا خوبه ولی مشکل جامعه آماری داره.

آزمون ۲۵ درصد سوم رشته مهندسی IT نصیر - navid_itboy - 16 آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۰۷ ب.ظ

واقعا ممنون...

آزمون ۲۵ درصد سوم رشته مهندسی IT نصیر - abraham - 17 آذر ۱۳۹۲ ۰۴:۳۸ ق.ظ

ممنون
ولی من نتونستم سوال رو دانلود کنم

آزمون ۲۵ درصد سوم رشته مهندسی IT نصیر - hamedit89 - 18 آذر ۱۳۹۲ ۰۳:۱۵ ق.ظ

(۱۵ آذر ۱۳۹۲ ۰۳:۰۰ ب.ظ)f2000 نوشته شده توسط:  

بازم ممنون
بیشترین درصد ها رو هم بذاری خیلی خوب میشه!!!!!!

RE: آزمون ۲۵ درصد سوم رشته مهندسی IT نصیر - f2000 - 18 آذر ۱۳۹۲ ۱۲:۲۸ ب.ظ

(۱۸ آذر ۱۳۹۲ ۰۳:۱۵ ق.ظ)hamedit89 نوشته شده توسط:  
(15 آذر ۱۳۹۲ ۰۳:۰۰ ب.ظ)f2000 نوشته شده توسط:  

بازم ممنون
بیشترین درصد ها رو هم بذاری خیلی خوب میشه!!!!!!

سلام ؛خواهش میشه
زبان عمومی و تخصصی ۶۳/۳۳
دروس مشترک ۲۸/۸۹
اصول و مبانی مدیریت ۳۱/۱۱
اصول طراحی پایگاه داده ها ۱۰۰/۰۰
هوش مصنوعی ۱۰۰/۰۰
سیستم های عامل ۱۰۰/۰۰
معماری کامپیوتر ۱۱/۱۱

آزمون ۲۵ درصد سوم رشته مهندسی IT نصیر - navid_itboy - 19 آذر ۱۳۹۲ ۰۲:۲۸ ب.ظ

انصافا سطح سوالاتش اسسووووونههههه....

RE: آزمون ۲۵ درصد سوم رشته مهندسی IT نصیر - mozafari1369 - 20 آذر ۱۳۹۲ ۰۸:۵۱ ب.ظ

(۱۹ آذر ۱۳۹۲ ۰۲:۲۸ ب.ظ)navid_itboy نوشته شده توسط:  انصافا سطح سوالاتش اسسووووونههههه....

شما سوالات مدرسان رو آپلود کن ببینیم سطحش چجوریه؟