زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۷:۴۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲

ارسال: #۳۱
۲۸ فروردین ۱۳۹۲, ۱۲:۵۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ فروردین ۱۳۹۲ ۰۱:۰۳ ق.ظ، توسط انرژی مثبت.)
خب ببینید زنجان که مثلا ۱ نفر می خواد ممکنه نفرات اول زنجان زو نزنن اصلا ، پس مثلا اخرین رتبه دعوت شده به مصاحبه برای اینجا، بجای ۱۰ بشه ۲۵! ولی عموما رتبه های برتر دانشگاه های بالا رو میزنن حداقلش اینه که شانسشون رو امتحان می کنن.

راستش من یه سوال در مورد نحوه پذیرش بعد از مصاحبه داشتم از سنجش پرسیدم هنوز جواب نگرفتم. فرض کنید نفر اول برای ۵ جا به مصاحبه دعوت می شه و در هر ۵ جا نمره لازم رو کسب می کنه و اون دانشگاه ها میگن که می خوان این فرد دانشجوشون باشه. حالا بر اساس این که نمره مصاحبه این فرد در کدوم دانشگاه بیشتره فرد رو پذیرش می کنن یا بر اساس ترتیب انتخاب رشته اش؟

اینو واسه این میگم که یکی از رتبه های خوب سال قبل مثلا علاوه بر شریف واسه دو جای دیگه مصاحبه رفته بود و اونجاها هم قبولش کرده بودند بعد که فهمید شریف می گیردش گفته بود اونجاها نمره مصاحبش رو کم بدن که شریف پذیرش بشه! البته نمی دونم کار ایشون لازم بوده یا نه! کلا این روند گرفتن دانشجو اصلا شفاف سازی نشده به نظرم!!!!!!!

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahdiii , Lonely Palm , Dark Knight , sepidsal
ارسال: #۳۲
۲۸ فروردین ۱۳۹۲, ۱۰:۴۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ فروردین ۱۳۹۲ ۱۰:۴۷ ق.ظ، توسط nasrin407.)
RE: بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲
(۲۸ فروردین ۱۳۹۲ ۱۲:۵۸ ق.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  خب ببینید زنجان که مثلا ۱ نفر می خواد ممکنه نفرات اول زنجان زو نزنن اصلا ، پس مثلا اخرین رتبه دعوت شده به مصاحبه برای اینجا، بجای ۱۰ بشه ۲۵! ولی عموما رتبه های برتر دانشگاه های بالا رو میزنن حداقلش اینه که شانسشون رو امتحان می کنن.

راستش من یه سوال در مورد نحوه پذیرش بعد از مصاحبه داشتم از سنجش پرسیدم هنوز جواب نگرفتم. فرض کنید نفر اول برای ۵ جا به مصاحبه دعوت می شه و در هر ۵ جا نمره لازم رو کسب می کنه و اون دانشگاه ها میگن که می خوان این فرد دانشجوشون باشه. حالا بر اساس این که نمره مصاحبه این فرد در کدوم دانشگاه بیشتره فرد رو پذیرش می کنن یا بر اساس ترتیب انتخاب رشته اش؟

اینو واسه این میگم که یکی از رتبه های خوب سال قبل مثلا علاوه بر شریف واسه دو جای دیگه مصاحبه رفته بود و اونجاها هم قبولش کرده بودند بعد که فهمید شریف می گیردش گفته بود اونجاها نمره مصاحبش رو کم بدن که شریف پذیرش بشه! البته نمی دونم کار ایشون لازم بوده یا نه! کلا این روند گرفتن دانشجو اصلا شفاف سازی نشده به نظرم!!!!!!!

من فکر می کنم که از اولویت اول فرد نگاه می کنند و اگر مجموع نمره آزمون و مصاحبه او در میان مصاحبه شونده های آن رشته-محل بالاتر باشد(مثلا اگر شریف ۳ نفر می خواهد رتبه مجموع نمرات او در ردیف ۳ نفر اول باشد)، در این اولویت پذیرفته می شود و به همین صورت تمام اولویت های او بررسی می شود.
فکر نمی کنم لزومی داشته که آن فرد نمره آزمونش را در دانشگاه های دیگر کم کند. چرا که تقریبا مسلم است که نمره فرد در اولویت های پایین ترش، بیشتر خواهد شد ... (البته اگر ناحقی ها را در نظر نگیریم!)
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , Farid_Feyzi , Lonely Palm , sepidsal
ارسال: #۳۳
۲۸ فروردین ۱۳۹۲, ۰۱:۵۵ ب.ظ
اره اما مشخص نیست چطور انتخاب میشن. مصاحبه ها تقریبا در یک زمانه و اگه یکی در همه قبول بشه خوب اون دانشجو یکی رو میره و یه جوری بقیه دانشگاههایی هم که اون قبول شده حالا باید پر بشه بعد تو تکمیل ظرفیت این اتفاق میوفته؟؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: Lonely Palm
ارسال: #۳۴
۲۸ فروردین ۱۳۹۲, ۰۳:۵۳ ب.ظ
(۲۸ فروردین ۱۳۹۲ ۰۱:۵۵ ب.ظ)mahdiii نوشته شده توسط:  اره اما مشخص نیست چطور انتخاب میشن. مصاحبه ها تقریبا در یک زمانه و اگه یکی در همه قبول بشه خوب اون دانشجو یکی رو میره و یه جوری بقیه دانشگاههایی هم که اون قبول شده حالا باید پر بشه بعد تو تکمیل ظرفیت این اتفاق میوفته؟؟

مسئله اینه که یک فرد در همه قبول نمی شه. چون نمره مصاحبه و آزمون با هم جمع میشه و این سازمان سنجش هست که نتیجه نهایی را مشخص می کند و براساس نمره های کسب شده ی فرد و اولویتش تعیین می کند که به کجا برود.
مثلا فردی در شریف نمره مصاحبه ۴۰ از ۵۰ را کسب کرده و در امیرکبیر ۴۵/ و نمره آزمونش هم با نرمال سازی ۳۵ از ۵۰ شده است. حال او در شریف مجموع ۷۵ و در امیرکبیر ۸۰ کسب کرده است و این فرد جزء افراد منتخب در هر دو دانشگاه باشد. در این صورت اگر شریف را بالاتر زده باشد، سازمان سنجش او را قبول در شریف اعلام می کند و فرد بعد از او در امیرکبیر پذیرفته می شود.
پس اگر قرار است هر کس حداکثر به ۵ دانشگاه معرفی شود برای آنکه ظرفیت ها خالی نماند تقریبا باید ۵ برابر ظرفیت هر دانشگاه به مصاحبه دعوت شوند..
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , mahdiii , sepidsal
ارسال: #۳۵
۲۹ فروردین ۱۳۹۲, ۱۰:۴۶ ق.ظ
بله کاملا درسته. من پارسال رتبه ۲۵ معماری بودم. کارنامه نتایج دعوت به مصاحبه را ضمیمه کردم ببینید. پارسال ۲۴ تا روزانه و ۵ تا شبانه پذیرش بود. تکمل ظرفیت هم علم و صنعت ۲ تا روزانه و ۱ نفر شبانه.

فایل‌(های) پیوست شده

سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , equilibrium , baran , sepidsal
ارسال: #۳۶
۲۹ فروردین ۱۳۹۲, ۱۱:۱۰ ق.ظ
(۲۹ فروردین ۱۳۹۲ ۱۰:۴۶ ق.ظ)mkiani نوشته شده توسط:  بله کاملا درسته. من پارسال رتبه ۲۵ معماری بودم. کارنامه نتایج دعوت به مصاحبه را ضمیمه کردم ببینید. پارسال ۲۴ تا روزانه و ۵ تا شبانه پذیرش بود. تکمل ظرفیت هم علم و صنعت ۲ تا روزانه و ۱ نفر شبانه.

پارسال در مصاحبه پذیرفته نشدید؟
ارسال: #۳۷
۲۹ فروردین ۱۳۹۲, ۱۱:۴۱ ق.ظ
(۲۹ فروردین ۱۳۹۲ ۱۱:۱۰ ق.ظ)nasrin407 نوشته شده توسط:  
(29 فروردین ۱۳۹۲ ۱۰:۴۶ ق.ظ)mkiani نوشته شده توسط:  بله کاملا درسته. من پارسال رتبه ۲۵ معماری بودم. کارنامه نتایج دعوت به مصاحبه را ضمیمه کردم ببینید. پارسال ۲۴ تا روزانه و ۵ تا شبانه پذیرش بود. تکمل ظرفیت هم علم و صنعت ۲ تا روزانه و ۱ نفر شبانه.

پارسال در مصاحبه پذیرفته نشدید؟

خیر. صنعتی سوم شدم که ۲ نفر می خواست. اصفهان هم خوب نشدم.
ارسال: #۳۸
۱۷ بهمن ۱۳۹۹, ۰۲:۱۹ ق.ظ
مجموعه آی لیلیوم فعالیت خود در صنعت گل فروشی آنلاین در سال ۱۳۹۶ با الهام از سبک سنتی اصیل و سلیقه ایرانی و با ترکیب آن با مکتب گل آرایی مدرن جهان آغاز نمود و قصد دارد الگوی جدیدی در این صنعت ایجاد نماید. البته ارائه محصولات با حداکثر زیبایی، طراوت، طراحی خاص و منحصر به فرد، بی نظیر بودن و کیفیت آن از آغاز تاکنون جزء چالش های همیشگی آی لیلیوم بوده و هست و در راستای حفظ حقوق مصرف کننده تا پایان خواهد بود.
گلفروشی آنلاین آی لیلیوم تمایل به عرضه شادی و زیبایی دارد که با تولید محصولات خاص و هیجان انگیز سعی در انجام آن و شراکت در تمام لحظات مشتریان خود دارد.

فروش گل و گیاه آنلاین
بازار گل و گیاه آنلاین
فروش گل آنلاین ارزان
فروش گل آنلاین مجهز
فروشگاه گل آنلاین
گلفروشی آنلاین
گل فروشی آنلاین
بازار های معروف گل در گل فروشی آنلاین
گل های خاردار گل فروشی آنلاین

گل فروشی آنلاین ارزان
فروش گل آنلاین
خرید گل اینترنتی
خرید اینترنتی گل
بازار آنلاین گل
فروش گل
گل اینترنتی
گل آنلاین
آی لیلیوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۱۰ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۵۸,۷۱۷ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۴۳۷ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۱۷۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۱۲ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۳۳۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  ازمون های استخدامی فراگیر و امزش وپرورش شانی ۰ ۱,۷۴۸ ۲۸ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: شانی
  ایده تز دکتری در مصاحبه دکتری wskf ۱ ۳,۳۴۱ ۲۹ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  بحث و تبادل نظر راجع به نرم افزارهای شبیه سازی -Ali- ۱۶۸ ۱۰۱,۲۵۹ ۲۸ خرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: bahareh
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۲۹۹ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close