زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۱۱:۰۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تنظیم جلد پایان نامه

ارسال:
۲۷ آبان ۱۳۹۲, ۰۴:۱۱ ق.ظ
تنظیم جلد پایان نامه
سلام
من و دوستم پایان نامه مشترک دارم هر دو رشته آی تی هستیم .من گرایش مهندسی آی تی و دوستم گرایش تجارت الکترونیک، حالا من نمی دونم روی جلد پایان نامه هر دو گرایش رو چطوری بنویسم؟ مثلا
پایان نامه کارشناسی فناوری اطلاعات و ارتباطات
گرایش:تجارت الکترونیک-فناوری اطلاعات
اسم دوستم
اسم خودم
یا
پایان نامه کارشناسی فناوری اطلاعات
اسم دوستم-گرایش تجارت الکترونیک
اسم خودم- گرایش فناوری اطلاعات
کلا استاندارد در این مورد چیست؟ حتما باید گرایش رو نوشت؟
با سپاس رستگار بمانید.
good-wishes، در تاریخ ۲۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۱:۵۰ ق.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

منتقل شد
ممنون میشم در انتخاب مکان مناسب دقت بیشتری بفرمایید

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۷ آبان ۱۳۹۲, ۰۴:۱۵ ب.ظ
تنظیم جلد پایان نامه
سلام.
بهتره با مدیر گروه تون در این مورد صحبت کنید تا ایشون راهنمایی لازم رو بحضورتون برسونند.
پیشتر حتما از صحت اطلاعاتی که درج میکنید اطمینان داشته باشید تا هزینه و وقتتون هدر نره.
موفق باشید.

ای درد توام درمان در بستر ناکامی .... ای یاد توام مونس در گوشه تنهایی
در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم ... لطف آن چه تو اندیشی حکم آن چه تو فرمایی
 سپاس‌گزاری شده توسط: لاله عباسی
ارسال:
۰۲ آذر ۱۳۹۲, ۰۹:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ آذر ۱۳۹۲ ۱۰:۰۷ ب.ظ، توسط لاله عباسی.)
تنظیم جلد پایان نامه
سلام
دوستان آیا استفاده از همترازی justiy در تنظیمات پایان نامه اجباری است؟ من در پایان نامه این مورد رو رعایت نکردم(نوشته هایم به سمت چپ یکدسته و زیرهم نبودن) استاد تذکر دادند و به من گفتند این پایان نامه ها محتوا که ندارند لا اقل ظاهر درستی باید داشته باشند. برای من سواله استاد یبارهم ازمن در مورد اینکه مثلا نمودار ها رو توضیح بده یا ... هیچ نکته ای از من نپرسیدن و فقط ایراد نگارشی گرفتند منم هاج و واج به استاد نگاه می کردم که ای بابا این همه سرچ کردم ، خودم رشنال رز یاد گرفتم ، کتاب خوندم کار کردم حالا فقط استاد دارن ایراد تایپی میگیرن.البته ناگفته نمون که من فقط یکبار برای پروژه با استاد صحبت کردم فکر کنم بابت این قضیه ناراحتن آخه به نظر شما وقتی استاد بگن تو سه هفته شما می تونید پروژتونو تموم کنید و یک نمونه پروژه هم بدن شما چی فکر میکنید؟ من وقتی استاد این طوری گفتن خیلی ناراحت شدم پیش خودم گفتم وای خودم باید پروژه رو کارکنم این طور که معلومه ازاستاد کمکی به ما نمیرسه.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست راهنمایی جهت اتمام پایان نامه Maryam-X ۰ ۰ ۰۶ شهریور ۱۴۰۱ ۰۸:۵۸ ق.ظ
آخرین ارسال: Maryam-X
Information فصل یک تا پنج پایان نامه αɾια ۵ ۴,۸۸۳ ۲۶ بهمن ۱۴۰۰ ۰۴:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: HoseinMos
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۷,۹۵۴ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  چارچوب فصول پایان نامه H.Mohammadi ۰ ۱,۷۶۴ ۲۶ فروردین ۱۴۰۰ ۱۱:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: H.Mohammadi
  کمکم لطفا پایان نامه ارشد mahtab1928 ۰ ۱,۸۵۰ ۰۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۶:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahtab1928
  موضوعات پایان نامه ارشد IT و کامپیوتر αɾια ۳ ۱۵,۲۴۱ ۰۶ آبان ۱۳۹۹ ۰۳:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: mahtab1928
  انتحاب موضوع پایان نامه ارشد mahtab1928 ۴ ۳,۰۶۰ ۲۶ مهر ۱۳۹۹ ۰۱:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
  پیدا کردن موضوع پایان نامه k1.technology ۲ ۷,۷۷۱ ۲۱ خرداد ۱۳۹۹ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: bankabzar
Information فروش کتابهای گسسته گریمالدی ۴ جلد + راهنمای حل مسائل tabassomesayna ۱ ۳,۳۴۱ ۲۷ فروردین ۱۳۹۹ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: tabassomesayna
  انجام پایان نامه برای داده کاوی استقرایی روی FIM ویافتن ARM با دوتا یا بیشتر CUDA GPU zaliabbass ۲ ۴,۰۲۷ ۰۶ اسفند ۱۳۹۸ ۰۸:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bankabzar

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close