زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۸:۲۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مانشت درست می گه یا مدرسان ؟

ارسال:
۲۵ آبان ۱۳۹۲, ۰۲:۲۲ ق.ظ
سلام
وقت همگی بخیر

تو سایت مدرسان آخرین رتبه قبولی در دانشگاه شهید بهشتی رتبه ۲۸۴ بوده که روزانه قبول شده !

بعد در فایل اکسل مانشت , رتبه های ۲۶۰ دانشگاه کرمانشاه قبول شده !!!! و قبولی های شهید بهشتی رتبه های ۹۷ و ۹۸ هستن !!!

حالا مانشت درست می گه یا مدرسان ؟

به طور کلی حد اقل رتبه قبولی برای دانشگاه شهید بهشتی و دانشگاهی بهتر چند باید باشه ؟!!!!
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۵ آبان ۱۳۹۲, ۰۳:۱۶ ق.ظ
خدا همیشه درست میگه
۳
۰
ارسال:
۲۵ آبان ۱۳۹۲, ۰۵:۵۸ ق.ظ
سلام.
اولا اینجا که همه عضو نیستن.
دوما مانشت اطلاع رسانی میکنه.
سوما در صورتی که سهمیه داشته باشه بعید نیست.
من که ۱۶۰ بودم و رفیقم ۱۱۰ رتبه اونجا رو نیووردیم.
۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: ایزدی
ارسال:
۲۵ آبان ۱۳۹۲, ۰۷:۳۳ ق.ظ
مدرسان اطلاعاتش قدیمیه و به هیچ دردی نمی خوره

Big Grin
۱
۱
ارسال:
۲۵ آبان ۱۳۹۲, ۰۱:۲۴ ب.ظ
مانشت هیچوقت مدعی نیست که آخرین رتبه چند است. چون فرآیند اطلاع از رتبه های قبولی یه امر اختیاری است و علاوه براین عوامل دیگری وجود داره که بعضی افراد از اعلام رتبه یا کارنامه به مانشت یا مدرسان یا هر جای دیگه خودداری میکنن مثل سهمیه های مختلف. مثلا" آخرین رتبه در فلان کدرشته محل ۱۰۰ هست ولی یه نفر با رتبه ۲۵۰ و سهمیه شاگرد اولی قبول شده و اصلا" هم نمیگه من سهمیه داشتم.
حتی اونهایی هم که آزاد قبول میشن همه شان نمیروند به مدرسان یا مانشت بگویند ما قبول شدیم یا کارنامه بگذارند. شاید بشه گفت صحیح ترین اطلاعات که موثق هست مربوط به شریف و تهران و دو سه تا دانشگاه دیگر هست. که تا حدودی میشه از روی اونهایی که قبول شدن و اونهایی که زدن و قبول نشده اند بشه مرز را تعیین کرد.

در کارنامه نهایی هم که صادر میشه تا جایی که من میدونم رتبه فرد را در رشته یا کنکور نمیزنن بلکه رتبه اش بین اونهایی که اون کد رشته محل ،را انتخاب کردند میزنه و همچنین آخرین نفری که انتخاب کرده. ممکنه شخص بیست امین نفری باشه که بهشتی را انتخاب کرده ولی رتبه اش در اصل ۱۴۰ باشه. در مورد شریف و تهران این باز خیلی راحت تره چون همه بترتیب انتخاب میکنن معمولا" بخصوص در مورد شریف آخرین رتبه قبولی در هر کد رشته رتبه شخص هم میتواند باشد.
بنظرم الآن فصل این موضوع نیست و بیخودی فکرتون را درگیرش نکنید.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: admin , mahyar0011
ارسال:
۲۵ آبان ۱۳۹۲, ۰۳:۲۱ ب.ظ
خوب سال به سال فرق میکنه ولی کارنامه های مدرسان رو نگاه کردم اکثرأ درست بوده چون سایت مدرسان کارنامه اون فرد رو هم گذاشته .
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahyar0011
ارسال:
۲۵ آبان ۱۳۹۲, ۰۶:۱۴ ب.ظ
RE: مانشت درست می گه یا مدرسان ؟
(۲۵ آبان ۱۳۹۲ ۰۳:۲۱ ب.ظ)Nazanin_kheradmand نوشته شده توسط:  خوب سال به سال فرق میکنه ولی کارنامه های مدرسان رو نگاه کردم اکثرأ درست بوده چون سایت مدرسان کارنامه اون فرد رو هم گذاشته .

اگه برای هر نفر دو تا کارنامه زده که اولی درصدها و رتبه است و دومی کارنامه نهایی انتخاب رشته است که نشانمیده اون فرد در کد رشته محل مشخص بعنوان آخرین نفر پذیرفته شده ،ادعای مدرسان درسته. اگه نه که ادعایش مستند نیست. یعنی مدرکی نداره.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۱
۰
ارسال:
۲۵ آبان ۱۳۹۲, ۰۹:۴۴ ب.ظ
سلام دوست عزیز.بعضیا با سهمیه شاگرد اولی قبول میشن احتمالا اونیکه توی مدرسان دیدی سهمیه داشته وگرنه غیر ممکنه
۰
۰
ارسال:
۲۵ آبان ۱۳۹۲, ۰۹:۵۲ ب.ظ
توی موسسات یه اشتباه رایج وجود داره. که برای رتبه خود من هم توی اعلامی برخی‌هاشون بود!
من تو دو رشته آی‌تی و نرم‌افزار شرکت کردم که تو یکیش (آی‌تی) ۴۰ اینا شدم و توی اون یکی (نرم‌افزار) ۲۳ اگه اشتباه نکنم. توی انتخاب رشته هر دو تا رشته محل رو زدم و همون انتخاب اول که شریف بود رو (نرم‌افزار) قبول شدم. موسسه مذکور رتبه من رو چند اعلام کنه حالا؟ آیا اطلاعات کاملی داره که من بر اساس کدوم گرایش و چه رتبه‌ای شریف رو آوردم؟ جواب اینه که نه خیلی!! موسسه مذکور رتبه من رو این‌طوری نوشته بود: رتبه ۴۰ خورده‌ای!، نرم‌افزار شریف. در حالی که فکر می‌کنم خود من آخرین قبولی نرم‌افزار اون سال شریف بودم.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: tarane1992 , iammiti

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۸۷ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۶,۱۹۳ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۱۱۵ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۴,۹۲۶ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۷۲۷ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۴,۰۳۷ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  تفکیک سوالات پاسخ درست بر اساس هر درس Distance ۰ ۲,۶۷۳ ۲۹ آذر ۱۳۹۸ ۰۸:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Distance
  ثبت نام آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف،کنکور کارشناسی ارشد ،اردیبهشت ۹۶ modaresan sharif ۸۴ ۵۶,۸۳۴ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۴۸۰ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close