زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۰۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

دنبال تشکیل یه گروه کاری هستیم !

ارسال:
۰۲ آبان ۱۳۹۲, ۰۴:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ آبان ۱۳۹۲ ۱۰:۵۱ ب.ظ، توسط ihelpu.)
سلام دوستان !
بی مقدمه برم سر اصل مطلب .
من دوست دارم بچه های کامپیوتری دور هم جمع شیم و بتونیم یه کار هماهنگ انجام بدیم . بنظرم خیلی مهم نیست چقدر تخصص داشته باشیم مهم اینکه بخوایم فعل خواستن رو صرف کنیم .
متاسفانه الان وضعیت اشتغال طوریه که معمولا برای استخدام باید مهارت بالایی داشته باشی . خب چه بهتر اینکه ما این مهارتها رو در قالب یه کار گروهی که چه بسا رزومه خوبی برای آیندمون بشه یاد بگیریم . اگه تخصص های مختلف از برنامه نویسی و هوش مصنوعی و ... گرفته تا سخت افزار کنار هم جمع شن و تو یه محیط بدون ادعا دور هم فعالیت کنن آینده خوبی رو برای گروه متصور هستم .

خواهشا هر کسی وقتشو داره و دوست داره تو یه محیط صادقانه و بی ادعا کار کنه اعلام کنه . من خودم هم تخصص خاصی ندارم ولی اعضای گروه میتونن از همین تخصص های کوچک هم بشرط اینکه یه طرح و ایده موفقی باشه مکمل هم باشن .

هر کی دوست داره فعالیت کنه اینجا اعلام کنه یا پیام خصوصی بده یا به cdpishtaz@yahoo.com ایمیل بده .

لطفا این فرم را پر کنید و به این ایمیل cdpishtaz@yahoo.com بفرستید :
good-wishes، در تاریخ ۰۲ آبان ۱۳۹۲ ۰۹:۲۴ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

ضمن آرزوی موفقیت برای دوستان
به بخش مناسب منتقل شد Smile

فایل‌(های) پیوست شده
myform.docx
اندازه فایل: ۱۸/۲۵ KB
۷
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Denize , miss_mx , pmoradi , ida_isp , baran
ارسال:
۰۳ آبان ۱۳۹۲, ۰۲:۲۰ ب.ظ
خیلی خوبه ................
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ihelpu
ارسال:
۰۳ آبان ۱۳۹۲, ۰۳:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ آبان ۱۳۹۲ ۰۳:۳۵ ب.ظ، توسط infinity31.)
در مورد این کار هماهنگ بیشتر توضیح میدین؟

هدف یا ایده چیه؟
اعضا کیان؟ (دانشگاه/شهر)
۰
۰
ارسال:
۰۳ آبان ۱۳۹۲, ۰۳:۴۳ ب.ظ
لطفا بیشتر توضیح بده ...
۰
۰
ارسال:
۰۳ آبان ۱۳۹۲, ۰۴:۲۸ ب.ظ
RE: دنبال تشکیل یه گروه کاری هستیم !
سلام...همونطور که بقیه دوستان هم نوشتند اگر ممکنه بیشتر توضیح بدید
۰
۰
ارسال:
۰۳ آبان ۱۳۹۲, ۰۶:۰۹ ب.ظ
خیلی ممنون از دوستانی که شرکت میکنن .
در حقیقت هدف جمع شدن تخصص های کم و تبدیل شدن به تخصص بزرگه .
در مورد ایده در حال حاضر چند تا ایده تو ذهنم هست که ترکیبی از برنامه نویسی و هوش مصنوعی و سخت افزار هست . با اینکه خیلی کار بزرگی نیست ولی نیازمند چند تا تخصصه .
خب مثلا یکی سخت افزار و برنامه نویسی اون سیستم ها رو بلده و یکی هم الگوریتم های پردازش تصویر و ایده خوبی که پشت سرشه ، این میشه تولید و شاید اختراع ( به همین راحتی ) ، در حقیقت هم کار علمی انجام شده میتونه به درآمدزایی خوبی برسه و رزومه خوبی هم برای آینده گروه میشه .

و خیلی کارهای دیگه ....

اینا همش نیازش صبر و اعتماد متقابله .
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: baran
ارسال:
۰۳ آبان ۱۳۹۲, ۰۷:۲۹ ب.ظ
(۰۳ آبان ۱۳۹۲ ۰۶:۰۹ ب.ظ)ihelpu نوشته شده توسط:  خیلی ممنون از دوستانی که شرکت میکنن .
در مورد ایده در حال حاضر چند تا ایده تو ذهنم هست که ترکیبی از برنامه نویسی و هوش مصنوعی و سخت افزار هست . با اینکه خیلی کار بزرگی نیست ولی نیازمند چند تا تخصصه .
خب مثلا یکی سخت افزار و برنامه نویسی اون سیستم ها رو بلده و یکی هم الگوریتم های پردازش تصویر و ایده خوبی که پشت سرشه ، این میشه تولید و شاید اختراع ( به همین راحتی ) ، در حقیقت هم کار علمی انجام شده میتونه به درآمدزایی خوبی برسه و رزومه خوبی هم برای آینده گروه میشه .

و خیلی کارهای دیگه ....

با این اوصاف ، پیشنهاد میکنم توی همایش های استارتاپ ویکند شرکت کنی ، ۵۴ ساعت بهت وقت میدن تا ایده ات رو به واقعیت تبدیل کنی ... خیلی تاثیر داره !
۱
۰
ارسال:
۰۳ آبان ۱۳۹۲, ۰۸:۰۱ ب.ظ
(۰۳ آبان ۱۳۹۲ ۰۶:۰۹ ب.ظ)ihelpu نوشته شده توسط:  خیلی ممنون از دوستانی که شرکت میکنن .

و خیلی کارهای دیگه ....

سلام دوست عزیز
خیلی فکر خوبیه که بخوایم با هم کار کنیم.
اما به نظرم
ما به جای اینکه از افراد متخصص و دوستانه به یک گروه کاری برسیم باید از یک ایدۀ کاری مناسب و بررسی شده، به جمع آوری گروه و افراد و تخصص های مورد نیازمون بپردازیم. چون هر تیم کاری نیاز به تخصصهایی داره، از مهندسین ای تی و کامپیوتر (در حوزه کاری ما) گرفته تا مدیر و مالی و ... . که افراد رو یه مدیر باید با توجه به اهداف و نیاز ها و هماهنگی اعضا انتخاب و در جای خودشون قرار بده.
صرفا کنار هم بودن افراد متخصص به موفقیت منجر نخواهد شد.
امیدوارم این نکته ای که از روی تجربۀ کوچکم گفتم باعث بشه پایۀ گروه بهتر شکل بگیره.
در کل پیشنهادم به شما این هست که اول روی ایده ها کار کنید. پیشنهادات رو بررسی و بهترین رو انتخاب کنید. در مرحلۀ بعد با شناخت کار و هدف، گروه مورد نیاز تشکیل بشه.
با آرزوی موفقیت شما
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: infinity31 , shokoohsun , ihelpu , MShariati
ارسال:
۰۳ آبان ۱۳۹۲, ۱۱:۰۲ ب.ظ
از شهرهای مختلف ؟
۰
۰
ارسال: #۱۰
۰۴ آبان ۱۳۹۲, ۱۲:۱۱ ق.ظ
اگه شبکه باشه من هستم ولی تو مانشت فکر نکنم بشه تخصص اونقدر با هم در میون بذاریم!!!!!

کامیابی و شادمانی تو در درونت قرار دارد، اراده کن که شاد بمانی، آن زمان، تو و شادمانی‌ات، میزبان نامریی دشواریها خواهید بود.((هلن کلر))Big GrinBig Grin
۰
۰
ارسال: #۱۱
۰۴ آبان ۱۳۹۲, ۰۱:۵۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ آبان ۱۳۹۲ ۰۲:۰۸ ق.ظ، توسط ihelpu.)
حقیقتش من از اول هم تو فکر جمع شدن تو یه محیط واقعی بودم ، البته ترکیبی از محیط واقعی و مجازی هم بد نیست .
ایده کاری هست ، زیاد هم هست . شاید با مطرح کردنش هم خیلی ها این طرح ها رو به شوخی بگیرن ولی برای خودم ارزشمنده . نمیشه تو جای عمومی مطرح کرد . حتی توی هر جای خصوصی هم نمیشه !!!
الان مشکل تخصص دارم (علی الخصوص سخت افزار) اگه کسی در این زمینه فعالیت کرده و برنامه نویسی این سیستمها رو انجام داده خصوصا دوربین های قابل برنامه نویسی خوشحال میشم ازش کمک بگیرم .

همونطور که میدونید ثبت شرکت کار بسیار راحتیه و متاسفانه خیلی از افراد از ترس شکست وارد فعالیت های ریسکی نمیشن . خدا رو شکر ریسک در عرصه نرم افزار خیلی پایین تر از بقیه زمینه هاست.

پیشنهاد استارتاپ ویکند هم جالب بود . ممنون . ما خودمون هم میتونیم کارآفرین باشیم .
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: One Minute , be_sooye_movafaghiat
ارسال: #۱۲
۰۴ آبان ۱۳۹۲, ۱۱:۳۸ ق.ظ
(۰۲ آبان ۱۳۹۲ ۰۴:۰۵ ب.ظ)ihelpu نوشته شده توسط:  سلام دوستان !
بی مقدمه برم سر اصل مطلب .
من دوست دارم بچه های کامپیوتری دور هم جمع شیم و بتونیم یه کار هماهنگ انجام بدیم . بنظرم خیلی مهم نیست چقدر تخصص داشته باشیم مهم اینکه بخوایم فعل خواستن رو صرف کنیم .
متاسفانه الان وضعیت اشتغال طوریه که معمولا برای استخدام باید مهارت بالایی داشته باشی . خب چه بهتر اینکه ما این مهارتها رو در قالب یه کار گروهی که چه بسا رزومه خوبی برای آیندمون بشه یاد بگیریم . اگه تخصص های مختلف از برنامه نویسی و هوش مصنوعی و ... گرفته تا سخت افزار کنار هم جمع شن و تو یه محیط بدون ادعا دور هم فعالیت کنن آینده خوبی رو برای گروه متصور هستم .

خواهشا هر کسی وقتشو داره و دوست داره تو یه محیط صادقانه و بی ادعا کار کنه اعلام کنه . من خودم هم تخصص خاصی ندارم ولی اعضای گروه میتونن از همین تخصص های کوچک هم بشرط اینکه یه طرح و ایده موفقی باشه مکمل هم باشن .

هر کی دوست داره فعالیت کنه اینجا اعلام کنه یا پیام خصوصی بده یا به cdpishtaz@yahoo.com ایمیل بده .

rmahdian92@gmail.com
فکر خوبی است.من هم دنبال اینم که بیشتر یاد بگیرم.
ممنون
۰
۰
ارسال: #۱۳
۰۴ آبان ۱۳۹۲, ۱۲:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ، توسط saeedehs.)
saeideh.s149@gmail.com
موافقم و همراه

تقدیر تقویم افراد عادی است ولی تغییر تدبیر اشخاص خاص است
۰
۰
ارسال: #۱۴
۰۴ آبان ۱۳۹۲, ۱۲:۳۲ ب.ظ
منم موافقم. امیدورام به کار بیایم چون هم میگین تخصص لازم نیست هم از اونطرف میخواین یه کار خیلی تخصصی انجام بدین.
m_pari2010@yahoo.com
۰
۰
ارسال: #۱۵
۰۴ آبان ۱۳۹۲, ۰۱:۵۳ ب.ظ
سلام
به نظر من این چنین گروه هایی برای کسانی که تخصص زیادی ندارن(مثل من) مفیده البته به شرطی که متخصصین یه کم حوصله به خرج بدن. مرسی ایشالا موفق باشید.
آسمان
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۱۲ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۸,۲۴۹ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
  لینک گروه تلگرام کنکور ارشد آی تی و کامپیوتر firstiped ۱ ۳,۸۵۶ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580
  گروه پر انرژی کنکور ارشد کامپیوتر و فناوری اطلاعات در تلگرام popreza94 ۲ ۶,۳۴۶ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580
  قبول شدگان گروه مهندسی کامپیوتر ۹۷ F.N.44 ۵۱ ۲۷,۶۱۱ ۰۷ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Thumbs Up گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ دختر مهربان ۵۹۶ ۲۴۸,۷۵۳ ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ ۰۱:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
  [memrise.com] اعضا، گروه ها و اطلاعیه ها Farzamm ۱۷۱ ۷۴,۱۵۲ ۱۳ تیر ۱۳۹۷ ۰۱:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: omidah
  لینک گروه تلگرام ارشد آی تی arsin ۴ ۱۲,۷۶۹ ۰۸ تیر ۱۳۹۷ ۰۴:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: firstiped
  گروه ارشد سیستم های چندرسانه ای شهید بهشتی ۹۶ mmdsharifi ۳ ۴,۰۳۴ ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Parisa__karimi
  گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ edward71 ۳,۴۹۵ ۹۴۷,۸۲۷ ۲۹ فروردین ۱۳۹۷ ۰۲:۲۱ ق.ظ
آخرین ارسال: edward71

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close