زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۴۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت آبانماه ۹۲(کنکور ۹۳)

ارسال: #۵۸۶
۱۴ آبان ۱۳۹۲, ۱۱:۰۲ ب.ظ
RE: گروه درسی مانشت آبانماه ۹۲(کنکور ۹۳)
امروز رفتم راهیان ارشد هوشش رو گرفتم
کلا کتاب جدید که میخرم تا یه مدت ساعت مطالعم بالا میره پس امیدوارمAngel
(۱۴ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۳۸ ب.ظ)elisa نوشته شده توسط:  سلام ....

میگمااااا من واسه ۲۵ درصد دوم آزمون پارسه کم آوردم بخدااااا .... کسی هست کمک کنه منو از لحاظ روحیه ؟

بخصوص که تازه از دیروز متوجه شدم ضرایب هم تغییر کرده ...... !!!!

بهم ریختم ..... خیلی ... خیلی ... خیلی .
تا حالا از نزدیک ندیدم کسی به ۲۵ درصد دوم برسه (البته بودن ولی به روش ماست مالی درس خوندن)
(۱۴ آبان ۱۳۹۲ ۰۷:۵۱ ب.ظ)pesaredelsokhte نوشته شده توسط:  بابام گفت اگه شریف قبول بشی واست زن میگیرم ! Smile Smile Smile Smile Smile Smile

پیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــش به سوی موفقیت ... !!!

بابای منم گفته به من ربطی نداره خودت برو زن بگیر البته گفته تا دکترا نگرفتی حق نداری زن بگیریTongue
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: pesaredelsokhte , SnowBlind , kati , ایزدی , Mänu
ارسال: #۵۸۷
۱۴ آبان ۱۳۹۲, ۱۱:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ آبان ۱۳۹۲ ۱۱:۳۷ ب.ظ، توسط kati.)
منم امروز رفتم کتاب مدار الکتریکی پارسه رو گرفتم ...نصف فصل یکش رو خوندم دیگه ایی چاره ایی نیست ضریبا تغییر کرده نباید حذفش کرد باید بخونمش Angel
 سپاس‌گزاری شده توسط: ایزدی , afshin18
ارسال: #۵۸۸
۱۴ آبان ۱۳۹۲, ۱۱:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ آبان ۱۳۹۲ ۱۱:۴۱ ب.ظ، توسط m@hboobe.)
(۱۴ آبان ۱۳۹۲ ۰۹:۰۴ ب.ظ)master of net نوشته شده توسط:  خواهش میکنم کمک کنید: میخواستم کتاب ۶۰۰ مسئله دکتر قدسی رو بگیرم، سایت فاطمی بالا نمیاد!راستی نظرتون راجع به این کتاب چطوره؟ من چطوری تهیش کنم؟(عذرخواهی اگر نباید اینجا میپرسیدم، گفتم شلوغتره یکی ج میده)
اگر مطالب درسی رو بلد هستید خوندن مطالب درسی که فقط تکرار مکررات هست و تستهای کنکور هم که بعضیاشون هست که نکته های تاپ دارن !!
اما این کتاب، اگر سطح متوسط رو به بالایی دارید خیلی بهتون کمک میکنه دید خوبی میده بهتون .

پتانسیل انسان آنقدر زیاد است که میتواند صد زندگی همزمان داشته باشد. ما میتوانیم بیاموزیم و در هرچیزی متخصص شویم.

درس و دانشگاه یعنی مانشت و دیگر هیچ
Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: afshin18
ارسال: #۵۸۹
۱۴ آبان ۱۳۹۲, ۱۱:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۰ ق.ظ، توسط SnowBlind.)
(۱۴ آبان ۱۳۹۲ ۱۱:۳۶ ب.ظ)kati نوشته شده توسط:  کلا کتاب جدید که میخرم تا یه مدت ساعت مطالعم بالا میره پس امیدوارم
کلا کتاب جدید خریدن، خیلی حال میده. میگن واسه هوش یه سری ویدئو هم هست، اونا رو حتما ببین!

(۱۴ آبان ۱۳۹۲ ۰۸:۰۰ ب.ظ)tarane1992 نوشته شده توسط:  دوستان برای رسیدن به هدف هاتون سخت تلاش کنید...
من همیشه به پشت کنکوری ها میگفتم، بعضی تلاش ها تاریخ مصرف دارن، یا بهتر بگم بازه مصرف دارن، اگه تو این ماه تلاش کردی که خوش به حالت، اگر نه از اسفند ۹۲ هم بشینی بخونی فایده نداره(البته واسه سال بعد چرا :دی)

تا الان هم ۶:۳۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ایزدی , afshin18
ارسال: #۵۹۰
۱۵ آبان ۱۳۹۲, ۱۲:۳۸ ق.ظ
سلام

شبکه فصل Mac رو وقت نشد بخونم ایشالله ۵۰ درصد
سیستم تموم شد باتستاش البته شدید خطرناکن....
ساختمانم با تستاش رو به موت رفت...
پایگاه هم ک فصل جبر رابطه ای تموم شد اما چون وقت نمیشه واسه مرور و تست نمیخونمش...
الگوریتم هم ک فصل تقسیم و غلبه و حریصانه(فردا وپس فردا هم تستاش)
مهندسی هم ک با تستاش تموم شده...
هوش رو وقت نشد بخونم کلا فعلا تا همون فصل جستجوی نااگاهانه

اصلا عادت ب ماست مالی ندارم از همینی ک میخونم بهره کافی میگیرم ودلخوش ب خوندن زیاد نیستم...

فقط ی سوال من بااینکه فصل انحصار متقابل و فصول شبکه رو کامل تسلط دارم و بقول معروف میتونم همین الان از ذهنم بنویسمشون بازم تو تستا مشکل دارم و اوضاع تستاش خ بی ریخته

ایا مشکل از خوندنه؟یا بقیه هم مثل منن؟

فعلا

گرگ باش ، مثه من ، مثه ببر // مثه جغد تو‌ پرسه‌ های شب
مثه سنگ تو‌ لحظه‌ های سخت ، تو‌ عرصه های تنگ
نعرتُ بذار تو‌ بارون‌ُ // بشکون ردشو حتی قانونُ
دل نبند که تش تلخیِ // میشی‌ مثه من نفس تخلیه

(حصین)
 سپاس‌گزاری شده توسط: SnowBlind , afshin18 , Mindhunter , sara901 , alagh
ارسال: #۵۹۱
۱۵ آبان ۱۳۹۲, ۱۲:۵۰ ق.ظ
بچه ها به نظرتون جای روز و شب رو عوض کنم و بشینم شبا بخونم ؟ روزا انگار اصلا قسمت نمی شه درس بخونم!

CoolBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: afshin18 , ریحان
ارسال: #۵۹۲
۱۵ آبان ۱۳۹۲, ۰۱:۰۳ ق.ظ
(۱۵ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ)ایزدی نوشته شده توسط:  بچه ها به نظرتون جای روز و شب رو عوض کنم و بشینم شبا بخونم ؟ روزا انگار اصلا قسمت نمی شه درس بخونم!
من تابستون این طوری بودم، اصلا خوب نیست!
الان من به صورت اتوماتیک ۷ صبح بیدارم، ۱۲ هم خاب، مفید ۸ ساعت میشه خوند اگه کلاس نداشته باشی.
 سپاس‌گزاری شده توسط: afshin18 , ایزدی , ایزدی , Onix
ارسال: #۵۹۳
۱۵ آبان ۱۳۹۲, ۰۱:۴۹ ق.ظ
ریاضی مهندسی تکمیل نشد و امروز هم باید ادامه اش بدم
مدار هم امیدوارم بتونم برسم
(۱۴ آبان ۱۳۹۲ ۰۲:۵۱ ب.ظ)tarane1992 نوشته شده توسط:  اینجا کسی قسمت پرولوگ خونده از هوش مصنوعی ؟

میگم تا الان یه سوال بیشتر نیومده اصلا مهم نیست فک کنم سوالای مهمتری هست که میتونه داده بشه.آخه وقت ندارم میخوام حذفش کنم کارم ریسکه؟

هر چند الان دیگه فقط تو کار حذف کردن این درسو اون فصل افتادم ...............خدایا بهم رحم کن.(آمین.)
یه کم درکش سخته
خیلی شبیه ارلنگ هست اگه کد ارلنگ زده باشی راحت می تونی یادش بگیری

(۱۵ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ)ایزدی نوشته شده توسط:  بچه ها به نظرتون جای روز و شب رو عوض کنم و بشینم شبا بخونم ؟ روزا انگار اصلا قسمت نمی شه درس بخونم!

من الان همین کار رو می کنم خیلی عالیهBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: ایزدی
ارسال: #۵۹۴
۱۵ آبان ۱۳۹۲, ۰۲:۰۹ ق.ظ
یه برنامه از ۲۵٪ دوم امروز بدم:
ساختمان داده درخا تارو با تست فینیش کردم
الگوریتم تقسیم و غلبه با تست تموم حریصانه با تست تموم
مهندسی نرم : تازه طراحی رو خوندم فردا باید تمومش کنم این معماری نرم
معماری واقعا همش یادم رفت بخش محاسبات مزخرفترین بخش معماریهSmile
مدیریت یه فصل خوندم به کل یادم رفت Smile)
سیستم فصل انحصار متقابل رو خوندم اما سمافور اصلا تو کتم نمیره
هوش تموم کردم
شبکه به مک رسیدم
زبان نخوندم

واسه آزمون نمیخونم فقط برنامش خوبه Smile

تمرکزCool
 سپاس‌گزاری شده توسط: afshin18
ارسال: #۵۹۵
۱۵ آبان ۱۳۹۲, ۰۲:۲۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ آبان ۱۳۹۲ ۰۲:۵۲ ق.ظ، توسط taknamecom.)
سلام بچه ها
خوبید ؟
من نمیدونم چرا ۲و۳ روزه کلا از همه چی بریدم و اعتماد به نفس و امیدم رو بر عکس روزهای پیش از دست دادم :-(
اصلا نمیتونم به خودم حرکت بدم
نمیدونم عقب هستم ، جلو هستم اصلا نمیدونم وضعیتم چطوره. هیچ بنچ مارکی از خودم ندارم نسبت به کسی که الان از خودش راضی هست.
IT شرکت کردم.
من سیستم عامل رو کلا تموم کردم ، شبکه هم کلا تموم کردم (۲x) بجز فصل فوریه ها که تو مغزم نمیره. مهندسی هم ۳فصل رفتم جلو.
نمیدونم چه کار کنم
یکی بیاد منو راهنمایی کنه
rescue me Pleaseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Sad
مرسی.
 سپاس‌گزاری شده توسط: black_knight , afshin18
ارسال: #۵۹۶
۱۵ آبان ۱۳۹۲, ۰۲:۳۶ ق.ظ
سلام و دروود فراوان به تموم مانشتیان گرام
آقا اجازه بدید به خاطر حفظ روحیه خودمو خودتونو خودشون از خیر گزارش کلی بگذریم
امروز مرورو تست منطقی(هلو) +تست سمافور(یکم گنگ و در بعضی جاها هلو)+یکم تست درخت
تا فردا بازهم مرور و مرورو مرورررررررررررررررررررررررررررررررررررررBig Grin به امید آزمون خوب جمعه

اللهم اخرجنی من ظلمات الوهم و اکرمنی بنور الفهم اللهم افتح علینا ابواب رحمتک وانشر علینا خزائن علومک برحمتک یا ارحم الراحمین
پروردگارا، ذهن مرا از تاریکی های وهم خارج کن و به نور فهم مرا گرامی بدار. پروردگارا، درب های رحمتت را به روی ما بگشای و گنج های دانشت را بر ما بگستران به امید رحمت تو ای مهربان ترین مهربانان
 سپاس‌گزاری شده توسط: taknamecom
ارسال: #۵۹۷
۱۵ آبان ۱۳۹۲, ۰۲:۴۴ ق.ظ

سلام

اره تقریبا مثه بچه هایی یکم و جلو و عقب.اما تمامی مشاوره های عالی(نمیشه اسم ببرم)گفتن طبق ازمونا پیش برین.یعنی
میزان حجم درسی....

اگه هم مثل من عقب موندی تو ۵۰ درصدا جبران میکنیم...

پارسا باشید

گرگ باش ، مثه من ، مثه ببر // مثه جغد تو‌ پرسه‌ های شب
مثه سنگ تو‌ لحظه‌ های سخت ، تو‌ عرصه های تنگ
نعرتُ بذار تو‌ بارون‌ُ // بشکون ردشو حتی قانونُ
دل نبند که تش تلخیِ // میشی‌ مثه من نفس تخلیه

(حصین)
 سپاس‌گزاری شده توسط: afshin18 , sara901 , alagh
ارسال: #۵۹۸
۱۵ آبان ۱۳۹۲, ۰۲:۴۵ ق.ظ
(۱۵ آبان ۱۳۹۲ ۰۲:۲۷ ق.ظ)taknamecom نوشته شده توسط:  من نمیدونم چرا ۲و۳ روزه کلا از همه چی بریدم و اعتماد به نفس و امیدم رو بر عکس روزهای پیش از دست دادم :-(
من بارها و بارها همچین حسی داشتم اما می دونی یه چیز منو آروم میکنه اینکه من تلاش خودمو می کنم حالا اگرم نتیجش خوب نشد مهم نیست مهم اینه که من از خودم و تلاش خودم راضی باشم.هرجند هر تلاشی نتیجه میده به امید حق هممون به اون چیزی که می خوایم میرسیم.
پس به خودت ایمان داشته باش و امیدت به حق باشه.
Wink

اللهم اخرجنی من ظلمات الوهم و اکرمنی بنور الفهم اللهم افتح علینا ابواب رحمتک وانشر علینا خزائن علومک برحمتک یا ارحم الراحمین
پروردگارا، ذهن مرا از تاریکی های وهم خارج کن و به نور فهم مرا گرامی بدار. پروردگارا، درب های رحمتت را به روی ما بگشای و گنج های دانشت را بر ما بگستران به امید رحمت تو ای مهربان ترین مهربانان
 سپاس‌گزاری شده توسط: taknamecom , ایزدی , tarane1992 , nazanin_sh , Engineer , sara901 , alagh
ارسال: #۵۹۹
۱۵ آبان ۱۳۹۲, ۰۲:۵۳ ق.ظ
خدایا واسه هر چی دختر دم بخت رتبه زیر ۱۰۰ کنکور امسال یه خواستگار توپ بفرست (یعنی پولدارااااا)که عقدو عروسی با هم بگیره !!!!!!!
آخه یه حساب کتاب کوچولو کردم اگه این دعام نزدیک ۳۰% مستجاب بشه و قرار باشه ۵۰% از رتبه های زیر ۱۰۰ خانوم باشن احتمال قبولی هر پسر ۱/۱% بیشتر میشه و اگه هممون (پسرا) شروع کنیم دعا کردن این شاید تا ۱۰% بالا بره و اگه خودمون دس به کار بشیم (بریم خواستگاری) ۱۰۰% میشه و شانس هر نفر ۲۰% بیشتر میشه!! واقعا هنوز داری این چرتو پرتا رو میخونی(من که کار دارم بیکار نیستم اینا رو بنویسم!!)!!!!!!!
این حساب کتاب خط پایینیو بخون بدرت میخوره نه اینا!!!!

-----

هر سوال مشترک که بزنیم ۳/۳۳درصد میشه تو نمره کلی به اندازه۱۳/۳۲تاثیر داره تونمره کل
سوالات تخصصی که بزنیم ۵/۵۵درصد میشه ضریبش هم ۲ به اندازه۱۱/۱
معماری هرسوال۸/۳۳ و زبان ۳/۳۳

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: unicornux , taknamecom , afshin18 , mehdi.m2
ارسال: #۶۰۰
۱۵ آبان ۱۳۹۲, ۰۴:۱۴ ق.ظ
(۱۵ آبان ۱۳۹۲ ۰۲:۵۳ ق.ظ)eh3an2010 نوشته شده توسط:  خدایا واسه هر چی دختر دم بخت رتبه زیر ۱۰۰ کنکور امسال یه خواستگار توپ بفرست (یعنی پولدارااااا)که عقدو عروسی با هم بگیره !!!!!!!
آخه یه حساب کتاب کوچولو کردم اگه این دعام نزدیک ۳۰% مستجاب بشه و قرار باشه ۵۰% از رتبه های زیر ۱۰۰ خانوم باشن احتمال قبولی هر پسر ۱/۱% بیشتر میشه و اگه هممون (پسرا) شروع کنیم دعا کردن این شاید تا ۱۰% بالا بره و اگه خودمون دس به کار بشیم (بریم خواستگاری) ۱۰۰% میشه و شانس هر نفر ۲۰% بیشتر میشه!! واقعا هنوز داری این چرتو پرتا رو میخونی(من که کار دارم بیکار نیستم اینا رو بنویسم!!)!!!!!!!
این حساب کتاب خط پایینیو بخون بدرت میخوره نه اینا!!!!

-----

هر سوال مشترک که بزنیم ۳/۳۳درصد میشه تو نمره کلی به اندازه۱۳/۳۲تاثیر داره تونمره کل
سوالات تخصصی که بزنیم ۵/۵۵درصد میشه ضریبش هم ۲ به اندازه۱۱/۱
معماری هرسوال۸/۳۳ و زبان ۳/۳۳

بسه دیگهSleepy

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۳۷ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۱۲ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۶۰ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۸۷۸ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۵۸۳ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۲۰ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۸,۳۵۳ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۹,۴۲۳ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۶۸۶ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close