زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۴۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

دسته بندی پرسش و پاسخ های هر درس بر اساس فصول

ارسال:
۲۷ مهر ۱۳۹۲, ۰۳:۲۷ ب.ظ
درود
پیشنهاد دارم که در قسمت پرسش و پاسخ(مساله و حل) که سوالات درسی اعضا برای هر درس جداگانه دسته بندی شده، مباحث هر درس بر اساس فصلهای کتاب دسته بندی شود؛ تا مثلا بعد از خوندن و زدن تستهای فصل ۱ مهندسی نرم افزار؛ بریم و پرسش و پاسخ های مربوط به این فصل که در یک بخش جداگانه متمرکز شده اند رو مطالعه و بررسی کنیم. اینجوری مطالب خیلی بهتر برامون جا می افتن.

پاینده باشید

دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ
ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ
دانی که ز عمر ما چه ماند باقی
مهر است و محبت است و باقی همه هیچ

http://www.bonshad.com/
۱۸
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes , Parva , zeinab , sybarite , nazanin_sh , maneshty , itmanesh , Mänu , friends , tabassomesayna , shine , DrMohammad , student_92 , cat , slinda , nazanin2020 , eli-77 , soada , minami
ارسال:
۲۷ مهر ۱۳۹۲, ۱۰:۱۳ ب.ظ
RE: دسته بندی پرسش و پاسخ های هر درس بر اساس فصول
موافقم.منم شبا میام سراغ سوالای حل شده تو مانشت،اگه فصل بندی باشه راحتتره.

پس به جان باید خرید
زجر پوست انداختن چون دانه ای گندم
گر بخواهی سبز شد…
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: nazanin_sh , tayebe68
ارسال:
۲۹ مهر ۱۳۹۲, ۰۳:۰۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ مهر ۱۳۹۲ ۰۳:۰۸ ق.ظ، توسط sybarite.)
با توجه به تعدد منابع ، و همچنین عدم یکنواخت بودن سر فصل ها در منابع متفاوت ، یعنی ممکنه در منابع مختلف تقدم تاخر سرفصل ها رعایت نشده باشه و حتی برخی منبع بنا به دیدگاه مولف سرفصل ها رو در فصول کتاب ترکیب یا تفکیک کرده باشن ، در تکمیل پیشنهاد عالی tayebe68 ، عرض می کنم که اگر دسته بندی ها و تفکیک ها بر اساس سرفصل های مصوب باشه بسیار عالی تر خواهد بود . حالا هر کی از هر منبعی خونده باشه میاد تو سرفصل مربوطه و سوالات و مسایل همون سرفصل رو بررسی می کنه . اگر تونست که پاسخ گو می شه و اگر خودش اشکالی داشت مطرح می کنه .
فکر می کنم اگر استقبال کننده داشته باشه مسیولین محترم هم موافقت داشته باشن . چرا که نه ! نظم بیشتری بوجود میاد . یکی از دلایل رای مثبت من به پیشنهاد کاربر محترم tayebe68 این بود که با دیدن پیشنهاد ایشون یهو فهمیدم چرا این بخش از سایت اینقدر کمرنگ هست و من خودم هر بار که مراجعه می کردم بهره کافی نمی بردم . شاید تقسیم بندی ناقص باعث عدم دسترسی اسانتر و روانتر می شده .
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: سجاد۶۷ , tayebe68
ارسال:
۱۸ آبان ۱۳۹۲, ۰۴:۴۵ ب.ظ
اگر کارهای زیر ساختی برای طبقه بندی سرفصل ها دشواره و یا زمانبره؛ میشه فعلا شماره فصل رو به عنوان هر بحث اضافه کرد.
اینجوری لازم نیست همه سوالات رو باز کنیم تا متوجه بشیم متعلق به فصل مورد نظر ماست یا خیر

دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ
ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ
دانی که ز عمر ما چه ماند باقی
مهر است و محبت است و باقی همه هیچ

http://www.bonshad.com/
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mänu
ارسال:
۱۶ آذر ۱۳۹۲, ۰۱:۰۳ ب.ظ
با سلام
من هم کاملا موافقم
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: tayebe68
ارسال:
۲۹ دى ۱۳۹۲, ۰۳:۵۷ ب.ظ
پیشنهاد برای دسته بندی مطالب برای جلوگیری از سردرگمی کاربران و استفاده بهینه از مطالب
سلام و خسته نباشید خدمت بنیان گذار و همه ی مدیران و کاربران
من یه پیشنهاد داشتم ،دسته بندی مطالب دروس مختلف بود.بیشتر منظورم قسمت سوالات درسی کاربران هستش،تقریبا هر درس سرفصلش مشخصه،اما مشکلی که هست اینه که سوالات و مباحث درسی به صورت پراکنده قرار دارن،این خیلی خوبه که قسمت سوالات اعضا دسته بندی بشه،مثلا برای هر درس فصل هایی براساس کتاب های مرجع بشه،سوالات هم که مشخصه مال کدم بخش هستش،میشه یه بخش ترکیبی هم به هر درس اضافه بشه که سوالات ترکیبی اون بخش هم توی اون قسمت قرار بگیره
برای درس سیستم عامل مثال ساده بزنم
میتونیم چند تا بخش تعریف کنیم
۱)مفاهیم سیتسم عامل ۲)زمان بندی پردازنده ۳)مدیریت حافظه ۴)بن بست و همزمانی ۵)دیسک و ... براساس یه کتاب مرجع وسوالات کنکور میشه با دقت این فصل هارو تعریف کرد
و کاربران هم موظف هستن سوال هر بخش رو توی قسمت مربوطه خودش تعریف کنن ، فک کنم کار مدیرا راحت تر بشه،از مطالب هم استفاده بهتری صورت میگیره،و کاربران سردرگم نیستن

HeartTongue
۲
۰
ارسال:
۲۹ دى ۱۳۹۲, ۰۸:۲۰ ب.ظ
پیشنهاد برای دسته بندی مطالب برای جلوگیری از سردرگمی کاربران و استفاده بهینه از مطالب
به نظرم پیشنهاد شما با پیشنهاد داده شده در این ادرس مشترکه درسته؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۱
۰
ارسال:
۳۰ دى ۱۳۹۲, ۱۱:۳۹ ق.ظ
RE: پیشنهاد برای دسته بندی مطالب برای جلوگیری از سردرگمی کاربران و استفاده بهینه از مطالب
(۲۹ دى ۱۳۹۲ ۰۸:۲۰ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  به نظرم پیشنهاد شما با پیشنهاد داده شده در این ادرس مشترکه درسته؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

Big GrinانگارHuh

HeartTongue
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۵۳۰ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  سوال در مورد صفحه بندی در سیستم عامل Azadam ۱ ۱,۵۶۳ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۱۱:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Azadam
  چارچوب فصول پایان نامه H.Mohammadi ۰ ۱,۷۸۱ ۲۶ فروردین ۱۴۰۰ ۱۱:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: H.Mohammadi
  دانشگاه های پزشکی رو برای رشته انفورماتیک چطوری اولویت بندی کنم ؟ mrpool ۷ ۸,۴۰۶ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991
  سوالات آزمونهای کارشناسی ارشد با پاسخ تشریحی sima84 ۰ ۲,۲۳۷ ۰۱ اسفند ۱۳۹۹ ۱۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  دانلود وویس درس سیستم های توزیعی دکتر پدرام x86 ۴۴ ۳۹,۵۳۳ ۲۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: محسن افضلی
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  تفکیک سوالات پاسخ درست بر اساس هر درس Distance ۰ ۲,۷۱۲ ۲۹ آذر ۱۳۹۸ ۰۸:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Distance
Star کارگاه داستان نویسی دسته جمعی marvelous ۹ ۶,۵۶۴ ۱۲ آبان ۱۳۹۸ ۰۶:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  دانلود آموزش تصویری کلاس درس تحلیل و طراحی الگوریتم های پیشرفته دانشگاه فردوسی jazana ۱۳ ۱۲,۹۳۹ ۱۰ خرداد ۱۳۹۸ ۰۵:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Valipourh20

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close