زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۱۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

برنامه ریزی برای پاییز ۲

ارسال: #۱۶
۲۱ مهر ۱۳۹۲, ۰۱:۲۲ ق.ظ
برنامه ریزی برای پاییز ۲
من میخوام تازه شروع کنم خوندن برای ارشد فکر میکنید امیدی باشه برای قبول شدن؟؟؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۲۱ مهر ۱۳۹۲, ۰۱:۴۵ ق.ظ
فاطمه بینایی
سلام خسته باشید/اول تشکرمیکنم از مطالب مفیدتون
من از اول مهر شروع کردم به خوندن برای کنکورو در موسسه پارسه رشته نرم افزار کامپیوتر ثبت نام کردم ومطابق با ازمونها همه سرفصل ها تصمیم گرفتم که بخونم ولی الان که پیش رفتم /متوجه شدم زمانش رو ندارم واینکه انرژیم و وقتم تحلیل میره.میخواستم بدونم که نظر شما چیه که اگه از ۴تا درس تخصصی۲تاش مثلا پایگاه وبرنامه سازی روانتخاب کنم و دروس مشترک رو ۵تاش روبخونم و از ریاضی ها :گسسته وفصول انتخابی امار رو ؟
علاوه براین داخل ریاضیاتم زیاد قوی نیستم/از طراحی هم خوشم نمیاد ولی در عوض پایگاه ومدار ومعماری ونظریه رو خیلی دوست دارم
ایا کیفیت داره؟یا دروس بیشتری رو حذف کنم؟وقت هست؟ممنون میشم راهنماییم کنید.
۰
۰
ارسال: #۱۸
۲۱ مهر ۱۳۹۲, ۰۲:۰۱ ق.ظ
برنامه ریزی برای پاییز ۲
خسته نباشید
من از دقیقا ۲۰ مهر یعنی دیروز شروع کردم و واسه خودم این برنامه رو در نظر گرفتم:
واسه ازمونهای ۲۵% تقریبا سعی میکنم در ۱۲ روز بتونم تمام مطالب رو بخونم و تعداد خیلی کمی هم تست از هر مبحث بزنم (تقریبا یک پنجم) و تا حدودی هم خلاصه برداری انجام بدم موقع خوندن .
موقع ازمون ۵۰% که شد میام خلاصه ها رو میخونم و خلاصه ها رو برای مرور اخر سال غربال میکنم . این پروسه شاید سه یا ۴ روز وقت بگیره . حالا که خلاصه ها رو خوندم بقیه روزها رو فقط به زدن تست میگذرونم .
برنامه مطالعاتیم هم سه درس در روزه که فعلا ۵ ساعته و تصمیم دارم تا اخر هفته به ۹اعت برسونمش .

اول میخواستم دقیقا از روش شما پیش برم اما با توجه به زمان کمم و شرایطم تصمیم گرفتم برنامه ای ترکیبی از روش مز و روش شما برای خودم بسازم .
۰
۰
ارسال: #۱۹
۲۱ مهر ۱۳۹۲, ۰۲:۴۱ ق.ظ
RE: برنامه ریزی برای پاییز ۲
خلاصه برداری بعد کنکور پس خوبهBig Grin
Big Grin
۰
۰
ارسال: #۲۰
۲۱ مهر ۱۳۹۲, ۰۳:۰۴ ق.ظ
برنامه ریزی برای پاییز ۲
خیلی ممنون آقای جهانی
فقط۱ مساله این که من از الان دارم خلاصه برداری رو انجام میدم چون به نظرم موقع مرور سریعتر میتونم پیش برم تا اینکه تو ۵۰% بخوام اینهمه درس رو از رو کتاب بخونم و در عین حال خلاصه برداری هم بکنم.بنظرتون خوبه؟
۰
۰
ارسال: #۲۱
۲۱ مهر ۱۳۹۲, ۱۱:۵۱ ق.ظ
برنامه ریزی برای پاییز ۲
ممنون از وقتی که میذارین
۰
۰
ارسال: #۲۲
۲۱ مهر ۱۳۹۲, ۰۲:۱۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ مهر ۱۳۹۲ ۰۳:۰۲ ب.ظ، توسط amin750.)
(۲۰ مهر ۱۳۹۲ ۱۰:۰۳ ب.ظ)jahani نوشته شده توسط:  
(20 مهر ۱۳۹۲ ۰۳:۱۹ ب.ظ)amin750 نوشته شده توسط:  ممنون بابت پست مفیدتون
نوشتین که گروه سوم ۸ روز مطالعه و ۴ روز تست
روزهای باقیمانده رو چه کار کنیم؟؟
ما ۱۴ روز وقت داریم بین هر ازمون (با توجه به ازمونهای مدرسان و پارسه گفتم) ۱ روز که خود ازمونه ۱ روز مرور میمونه ۱۲ روز. اگر ازمون دیگری میدید خوب باید خودتان وقتتان را متناسب با تایم ازمون برنامه ریزی کنیدSmile

درسته من آزمون اول رو در نظر گرفتمBig Grin واسه آزمونهای همینطوره که شما میگینSmile
مرسی

(۱۹ مهر ۱۳۹۲ ۰۶:۵۸ ب.ظ)jahani نوشته شده توسط:  برنامه ریزی برای دسته سوم
فرض من برای این دسته این هست که کمتر از سه درس را مطالعه کردند. و بین شش تا تمام درسها را برای مطالعه دارند. کارهایی که این گروه باید انجام دهند این میباشد.
طبقه گفتتون ۸ روز رو به دوتا ۴ روز تقسیم کردم توی هر کدوم از این ۴ روز یه سری از درسارو میخونم
مهمه که توی هر روز چند درس خوند؟ اگه تعداد بالا باشه مشکلی پیش میاد مثلا ۵ یا ۶ درس؟؟
با توجه به اینکه تعداد درسها زیاده اگه درسی رو حذف موقت کنیم میرسیم توی ۵۰% ها بخونیمشون؟؟؟
پیشنهادتون واسه حذف چند درسه؟؟

برای چیزهایی که میخوایم بجنگیم، تلاش کنیم، سختی بکشیم و تا بهش نرسیدیم از پا ننشینیم
حتی اگه چندین و چند بار شکست خوردیم
به ادیسون نگاه کن...!!!
۰
۰
ارسال: #۲۳
۲۱ مهر ۱۳۹۲, ۰۶:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ مهر ۱۳۹۲ ۰۶:۲۰ ب.ظ، توسط Soodabezare.)
برنامه ریزی برای پاییز ۲
سلام جناب جهانی بابت راهنمایی هاتون ممنون خیلی مفید بود
راستش در مورد خلاصه نویسی
من هیچ وقت توی عمرم خلاصه نویسی نکردم جز در حد عنوان اونم واسه امتحان که توی ماشین موقع رفتن به دانشگاه بهشون نگا کنم مطالبو توی ذهنم مرور کنم اما برای مرور توی خونه همیشه حاشیه نویسی و متنو هایلایت می کنم و تجربه دارم که توی یه ساعت کتاب رو دوره کردم
می خوام بدونم با این وضع بازم برای من خلاصه نویسی لازمه یا همون روش خودم جواب میده ؟

E=mc2
۰
۰
ارسال: #۲۴
۲۱ مهر ۱۳۹۲, ۱۱:۳۵ ب.ظ
برنامه ریزی برای پاییز ۲
سلام خسته باشید/اول تشکر می کنم از مطالب مفیدتون
من از اول مهر شروع کردم به خوندن برای کنکورو در موسسه پارسه رشته نرم افزار کامپیوتر ثبت نام کردم ومطابق با ازمونها همه سرفصل ها تصمیم گرفتم که بخونم ولی الان که پیش رفتم /متوجه شدم زمانش رو ندارم واینکه انرژیم و وقتم تحلیل میره.میخواستم بدونم که نظر شما چیه که اگه از ۴تا درس تخصصی۲تاش مثلا پایگاه وبرنامه سازی روانتخاب کنم و دروس مشترک رو ۵تاش روبخونم و از ریاضی ها گسسته وفصول اتنخابی امار رو ؟
علاوه براین داخل ریاضیاتم زیاد قوی نیستم/از طراحی هم خوشم نمیاد ولی در عوض پایگاه ومدار ومعماری رو خیلی دوست دارم
۱
۰
ارسال: #۲۵
۲۹ مهر ۱۳۹۲, ۰۱:۲۹ ب.ظ
برنامه ریزی برای پاییز ۲
سلام
میشه منو راهنمایی کنید؟؟
میدونم خیلی دیره برا شروع کردن درس برا ارشد ولی متاسفانه موقعیت برام جور نشد
دلم نمیخواد نا امید باشم ولی متاسفانه هستم و به قبولی تو یه دانشگاه تو استان حاضرم حتی آزاد و در تکمیل ظرفیت!
خیلی احتیاج به کمک دارم
ترم ۷ کارشناسی علوم کامپیوترم و در رشته خودم و نرم افزار میخوام امتحان بدم
ولی متاسفانه منابع رشته ما خیلی سر درگم هست
ینی نیدونم منبع درسام چیا هستن
( مثل اصول سیستم کامپیوتری یا ریاضیات گسسته )
لطفا کسی که در این مورد اطلاعات درست داره منو راهنمایی کنه و لیست کتابایی که باید داشته باشم رو بگه
یه هفته نشده آماده میکنم
و اینکه با وجود اینکه ترم ۷ هستم و ۲۰ واحد دارم ، روزی چند ساعت برا ارشد باید بخونم
تو رو خدا زودتر جواب بدین تا شروع کنم
خیلی عقب افتادم
ممنون میشم
۰
۰
ارسال: #۲۶
۲۹ مهر ۱۳۹۲, ۰۲:۰۰ ب.ظ
برنامه ریزی برای پاییز ۲
سلام
به نظرم من تو این فرصت کم توی یدونه رشته تمرکز کنین خیلی بهتره حالا اگه میخواین اون یکی رشته هم شرکت کنین مشکلی نداره اون درسایی که مشترکن رو میتونین بزنین
یه مسئله دیگه ایی که هست شما فرصت کافی رو دارین واسه آزاد بخونین
موضوع بعد اینکه شما بسته به زمانی که دارین و اینکه واحد هم دارین باید ساعات مطالعه خودتون رو در بیارین هر چه بیشتر بخونین بهتره
به نظره من درسا رو گزینشی بخونین بهتره مثلا اگه میخواین نرم افزار آزمون بدین اول رو دروس مشترک و بعد تخصصی تمرکز کنین بهتره

برای چیزهایی که میخوایم بجنگیم، تلاش کنیم، سختی بکشیم و تا بهش نرسیدیم از پا ننشینیم
به ادیسون نگاه کن...!!!
۱
۰
ارسال: #۲۷
۳۰ مهر ۱۳۹۲, ۰۳:۱۸ ق.ظ
(۲۹ مهر ۱۳۹۲ ۰۲:۰۰ ب.ظ)amin750 نوشته شده توسط:  سلام
به نظرم من تو این فرصت کم توی یدونه رشته تمرکز کنین خیلی بهتره حالا اگه میخواین اون یکی رشته هم شرکت کنین مشکلی نداره اون درسایی که مشترکن رو میتونین بزنین
یه مسئله دیگه ایی که هست شما فرصت کافی رو دارین واسه آزاد بخونین
موضوع بعد اینکه شما بسته به زمانی که دارین و اینکه واحد هم دارین باید ساعات مطالعه خودتون رو در بیارین هر چه بیشتر بخونین بهتره
به نظره من درسا رو گزینشی بخونین بهتره مثلا اگه میخواین نرم افزار آزمون بدین اول رو دروس مشترک و بعد تخصصی تمرکز کنین بهتره

سلام
خب همین دیگه ، میخوام اول رو رشته خودم تمرکز کنم ، چون مشترک زیاده ، اگه وقتی موند دروس راحت تر رشته نرم افزار هم بتونم بخونم خوبه
یه سری کتاب ها رو طبق گفتگو های اینجا تهیه کردم ولی میخوام بدونم چی کم دارم
اگه لیست کاملش رو بتونم جایی پیدا کنم خیلی خوب میشه
اگه میتونید کمکم کنید
خیلی ممنونم از اینکه زود جوابمو دادین Shy
۰
۰
ارسال: #۲۸
۳۰ مهر ۱۳۹۲, ۰۸:۰۰ ب.ظ
برنامه ریزی برای پاییز ۲
سلام خسته باشید/اول تشکر می کنم از مطالب مفیدتون
من از اول مهر شروع کردم به خوندن برای کنکورو در موسسه پارسه رشته نرم افزار کامپیوتر ثبت نام کردم ومطابق با ازمونها همه سرفصل ها تصمیم گرفتم که بخونم ولی الان که پیش رفتم /متوجه شدم زمانش رو ندارم واینکه انرژیم و وقتم تحلیل میره.میخواستم بدونم که نظر شما چیه که اگه از ۴تا درس تخصصی۲تاش مثلا پایگاه وبرنامه سازی روانتخاب کنم و دروس مشترک رو ۵تاش روبخونم و از ریاضی ها گسسته وفصول اتنخابی امار رو ؟
علاوه براین داخل ریاضیاتم زیاد قوی نیستم/از طراحی هم خوشم نمیاد ولی در عوض پایگاه ومدار ومعماری رو خیلی دوست دارم
ممنون میشم سریع جواب بدین/مرسی
۰
۰
ارسال: #۲۹
۰۲ آبان ۱۳۹۲, ۰۴:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ آبان ۱۳۹۲ ۰۴:۴۵ ب.ظ، توسط amin750.)
برنامه ریزی برای پاییز ۲
تا اونجایی که متونین درس حذف نکنین اگرم حذف میکنین دروسی باشه که ضرایبش کم باشه
جناب فرداد توی این تاپیک توضیحات لازم رو دادن

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

به نظر من اگه بتونین الگوریتم و کامپایلر هم بخونین و در حدی باشین که بتونین تست های ساده رو بزنین خیلی بهتره چون اگه حذف کنین باید اون ۲ درس دیگه رو ۱۰۰ بزنین که جبران این ها رو بکنه که اونم کاره خیلی سختیه
اگه میتونین مثل من ساعات مطالعه تون رو ببرین بالا که مجبور نشین درسی رو حذف کنین اگرم حذف میکنین به قول اقای جهانی حذف موقت باشه که واسه ۵۰ درصد ها بخونینش
توی همین تاپیک هم آقای جهانی توصیه های لازم رو کردن پیشنهاد میکنم یه بار دیگه مرور کنین
موفق باشین

(۳۰ مهر ۱۳۹۲ ۰۳:۱۸ ق.ظ)darya62 نوشته شده توسط:  اگه لیست کاملش رو بتونم جایی پیدا کنم خیلی خوب میشه
توی انجمن بگردین پیدا میکنین
این تاپیک رو بخونین

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

به ادیسون نگاه کن...!!!
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: darya62
ارسال: #۳۰
۰۳ آبان ۱۳۹۲, ۰۳:۵۱ ب.ظ
برنامه ریزی برای پاییز ۲
سلام
من سیستم عامل و شبکه رو دارم از روی دکتر حقیقت میخونم چون قبلا این درسا رو پاس نکردم یادگیری کل این درسا روی دوش خودمه واسه همین خیلی کند پیش میرم ..الان نزدیکه یک ماهه فقط تونستم ۲۵%اول این کتابا رو بخونم با توجه به اینکه من این ترم ۱۸واحد دارم و همش کلاس!
حالا بنظر دوستان فرصت کافی برای خوندن بقیه ی این کتاب ها هست یا برم صرفا رو ی فصول کار کنم؟؟

اگ نیاز هس رو ی فصول از درس سیستم و شبکه کار بشه چ فصولی بهتره؟؟

(من همش استرس دارم نتونم مطالب مهمو بخونم!!)
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۳۷۸ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
  رودمپی برای برنامه نویسی Doctorwho ۱ ۱,۸۰۲ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  استخدام برنامه نویس یا کارآموز برنامه نویسی سی شارپ Hesitant_Girl ۰ ۱,۵۱۵ ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Hesitant_Girl
  رودمپی برای یادگیری برنامه نویسی Doctorwho ۰ ۱,۶۰۴ ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  درخواست برنامه برای اردینو در iot seokheiry ۱ ۳,۰۱۷ ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: iot-programer
  کدام زبان برنامه‌نویسی بهترین انتخاب است؟ elecomco ۲ ۲,۸۰۰ ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: kilookiloo
Sad مشکل در برنامه نویسی شیء گرا Xialu ۰ ۱,۹۸۶ ۰۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Xialu
  برای آموزش مبانی برنامه نویسی چکار کنیم؟ elecomco ۰ ۲,۳۲۷ ۱۹ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: elecomco
  همکار در حوزه speech recognition و برنامه نویسی اندروید pasargad7788 ۰ ۱,۹۹۸ ۳۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۹:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: pasargad7788
  چرا یادگیری برنامه نویسی ؟ elecomco ۰ ۲,۲۸۸ ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ ۰۲:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: elecomco

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close