زمان کنونی: ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۰۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

فصول کتاب گریمالدی

ارسال:
۱۷ فروردین ۱۳۹۱, ۰۶:۳۷ ب.ظ
فصول کتاب گریمالدی
سلام دوستان
کسی می تونه بگه که مدوم فصل های کتاب ۴ جلدی گریمالدی (فاطمی) تو کنکور هست؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: jazana , soniasa
ارسال:
۲۵ فروردین ۱۳۹۱, ۰۵:۱۱ ق.ظ
RE: فصول کتاب گریمالدی
(۲۵ فروردین ۱۳۹۱ ۰۳:۱۹ ق.ظ)f.a نوشته شده توسط:  یعنی واقعا یه نفر نیست جوابه سوال ما رو بده ...

ممنون...راستش من می خوام بدونم مبحثی هست که این کتاب نداشته باشه یا اینکه چه قدرش حذف می شه !!!
مرسی دوستانن
سلام دوستان مانشتی منSmile

قبلا چند بار چند جا برای دوستان تازه وارد و کم تجربه گفتم بازم تاکید میکنم .

این مطالب قبلا بحث شده اگه به قسمت "منابع کنکورارشد رشته مهندسی کامپیوتر" مراجعه کنید جواب خیلی از سوالات رو پیدا می کنید

اولا این سرفصل کتاب گسسته حالا ببینید با چه قسمت هایی در گریمالدی هماهنگ هست

گسسته:

سرفصل مطالب:

-مقدمه: منطق ریاضی‌، جبر گزاره‌ها‌، فرمول های خوش ساخت‌، مروری بر نظریه مجموعه‌ها‌، روش های اثبات

-روابط و توابع: روابط دوتایی, روابط سازگاری و هم ارزی‌، ماتریس نمایش دهنده روابط‌، گراف و روابط‌، توابع‌، توابع پوشا‌، توابع یک به یک

-روابط بازگشتی‌، استقرا‌، حل روابط بازگشتی‌، تابع مولد.

-ساختمان های جبری: نیم گروه‌ها و منوید‌ها‌، گرامر‌ها و زبان‌ها‌، نشانه گذاری لهستانی‌، گروه‌ها‌، همومورفیسم‌، ایزومورفیسم‌، لاتیس‌ها (شبکه ها)‌، جبر بول‌، جدول کارنو‌، زبان و دستور زبان‌، دستور زبان به عنوان مثالی از منوید ها

-آنالیز ترکیبی: اصل لانه کبوتر‌، آشنایی با الگوریتم های ترکیبی‌، توابع بازگشتی و کاربرد آن ها

-تئوری گراف: گراف های جعت دار‌، گراف های بی جهت ،مسیر های اویلری و همیلتنی‌، مسیرهای بهینه اپتیمال ،الگوریتم یافتن مسیرهای بهینه اپتیمال‌، گراف های همبند‌، ماتریس ارتباط و قضایای مربوطه‌، کاربرد گراف‌ها در تجزیه و تحلیل فعالیت ها

-درخت ها: درخت های پوشای مینیمال‌، پیمایش درخت‌ها‌، کاربرد درخت‌ها‌، عبارات جبری و نمایش درخت های آن ها

ثانیا اگه می خواید اطلاعاتتون در مورد این درس بالا بره و جواب سوالاتون رو در مورد این درس پیدا کنید به این قسمت مراجعه کنید :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

درد من حصار برکه نیست ، درد من زیستن با ماهیانیست که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatima1537 , f.a , SaMiRa.e , H-Arshad , alireza_it , mehrdad66 , soniasa , sahar bano
ارسال:
۲۵ فروردین ۱۳۹۱, ۱۰:۰۷ ق.ظ
فصول کتاب گریمالدی
اینجا هم گفته شده:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

توی بعضی تاپیکهای بخش منابع هم همین سئوال رو پرسیدند
 سپاس‌گزاری شده توسط: yaser_ilam_com , f.a
ارسال:
۲۵ فروردین ۱۳۹۱, ۰۵:۰۱ ب.ظ
ممنون دوستان راستش من این دو تاپیک رو خونده بودم به همین دلیل برای گسسته به منبع پوران(واسه تست )+ گریمالدی رسیدم
اینجا
هم کل سرفصل های کتاب رو نوشته : من از این تاپیک می خواستم به درجه اهمیت فصل ها و مخصوصا زیر فصل ها برسم و اینکه چه جاهایی رو بهتره حذف کرد یا مثلا کافیه که از رو پوران خوند
خیلی ممنون که توجه کردید سپاس گذارم
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال:
۲۵ فروردین ۱۳۹۱, ۰۵:۳۴ ب.ظ
فصول کتاب گریمالدی
فصل گرافها خیلی مهمه..برای کنکور که پراکندگی تستها رو میخوندم اغلب سالها سئوال بوده(که البت توی جلد ۱و۲ نیست نمیدونم توی کدوم جلد هستش چون گراف رو از یوسفی خوندم).
شمارش و نظریه اعداد هم همینطور(که البته با آمار اشتراک داره) که از جلد ۱ هستن-بعد از اون دیدم این جند ساله از توابع مولد و بازگشتی سئوال بوده که از جلد ۲ بوده.
بعضی فصلها هم مثل "منطق گزاره ها" و "نظریه مجموعه ها" به صورت دوره ای سئوال میاد که توی جلد ۱ هستن.معمولا هم استادهای دانشگاه برای معرفی به داشنجوها همین ۲ جلد رو توصیه میکنند
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , maedeh , f.a , alireza_it , terma , mohammadali1990 , zohre shah , soniasa , aydingol , mrpking , shokofe , sybarite
ارسال:
۲۵ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۳۳ ق.ظ
من کتاب زبان اصلیشو می‌دونم سرفصلاش چیه :
منطق گزاره ها
نظریه مجموعه ها
احتمال
نظریه اعداد
روابط
توابع
جبر مجموعه ها

در این شب سیاهم گم گشت راه مقصود **** از گوشه‌ای برون آی ای کوکب هدایت
ارسال:
۱۵ مهر ۱۳۹۲, ۰۵:۲۹ ب.ظ
فصل اصل شمول و طرد رو هم باید بخونیم؟؟
ارسال:
۱۵ مهر ۱۳۹۲, ۰۹:۳۲ ب.ظ
سلام. لطفاً قبل از طرح سوال یه جستجو داشته باشید. سوالات رو هم در یه موضوع جدید مطرح کنید.

شمول و طرد باید خونده بشه.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۵۶۱ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  چارچوب فصول پایان نامه H.Mohammadi ۰ ۱,۸۰۵ ۲۶ فروردین ۱۴۰۰ ۱۱:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: H.Mohammadi
  درخواست اپلود کتاب یا لینک دانلود کتاب+معرفی سایت دانلود کتاب ریحانه ۱۲۹ ۷۸,۱۲۶ ۱۱ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Ariana2020
Information فروش کتابهای گسسته گریمالدی ۴ جلد + راهنمای حل مسائل tabassomesayna ۱ ۳,۳۹۳ ۲۷ فروردین ۱۳۹۹ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: tabassomesayna
  فروش یک سری کتاب آمادگی برای آزمون آیلتس ، GRE و یک سری کتاب آموزشی انگلیسی و فرانسه niloo72 ۰ ۲,۳۳۹ ۰۸ مهر ۱۳۹۷ ۱۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: niloo72
  [ دانلود ] کتاب گریمالدی + حل تمرین mehrdad66 ۱۳ ۳۸,۶۱۸ ۰۸ مرداد ۱۳۹۷ ۰۵:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Sarabiz
Heart منبع گسسته: گریمالدی یا روزن؟ AshkanAurum ۲ ۴,۱۱۲ ۲۸ تیر ۱۳۹۷ ۰۳:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Sadra.T
  در نبود کتاب دکتر اجلالی ، کدام کتاب مدار منطقی را تهیه کنیم بهتر است ؟ AreF95 ۲ ۴,۰۷۹ ۰۶ فروردین ۱۳۹۷ ۰۱:۲۳ ق.ظ
آخرین ارسال: The BesT
  درخواست حل المسائل ویرایش سوم کتاب گسسته گریمالدی saharitst ۳ ۴,۵۶۶ ۰۲ اسفند ۱۳۹۶ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: مهدیه۱۸
  خریدار کتاب مهندسی نرم افزار زنجانی پارسه(کتاب یا کپی) mortti ۳ ۴,۱۹۴ ۲۵ آذر ۱۳۹۶ ۰۸:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: dashyasin

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close