زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۷:۳۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

[ دانلود ] کتاب گریمالدی + حل تمرین

ارسال:
۱۲ تیر ۱۳۹۱, ۰۹:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ تیر ۱۳۹۱ ۰۸:۳۲ ق.ظ، توسط mehrdad66.)
از لینک زیر میتونید کتاب گریمالدی به زبان انگلیسی ویرایش۵ رو دانلود کنید

فرمت :pdf - سیزده مگابایت - کیفیت پایین

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

البته در بازار ویرایش سوم به فروش میره که از دوستان کسی حل تمرین ویرایش سوم رو داره حتما بزاره
هاتف، در تاریخ ۲۶ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۲۳ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

متاسفانه ۳ مورد از کتابها از سرور حذف شده بود، من لینک های نامعتبر رو حذف کردم، اما لینکی که باقی مانده تست شده و کار میکنه!
لطف کنید در صورتی که لینکی کار نکرد اون رو از طریق دکمه ی گزارش موجود در هر پستی به مدیر بخش اطلاع بدید.

مانند مرد عمل فکر کن و مانند مرد فکر عمل نما.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Jooybari , **sara** , jafarir , هاتف , ماه بانو , unique_as14 , la85 , EhsanChess , Payam92 , fereshteh JI , mohammadali1990 , mhbftdb , shiva865 , bobo_6600 , soniasa , sa123 , eris.199105 , saeedehs , AZADEH.k , Computer92
ارسال:
۱۲ تیر ۱۳۹۱, ۰۹:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ تیر ۱۳۹۱ ۰۹:۵۵ ب.ظ، توسط fatima1537.)
کتاب به زبان اصلی است؟

چون اگر ترجمه فارسی باشه که حتما حق مولف داره و نباید رایگان منتشر بشه
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehrdad66 , mohammadali1990
ارسال:
۱۳ تیر ۱۳۹۱, ۰۸:۲۶ ق.ظ
RE: [ دانلود ] کتاب گریمالدی + حل تمرین
(۱۲ تیر ۱۳۹۱ ۰۹:۴۹ ب.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  کتاب به زبان اصلی است؟

چون اگر ترجمه فارسی باشه که حتما حق مولف داره و نباید رایگان منتشر بشه

کتاب به زبان انگلیسی هست
توی تالار بدنبال منبع خوب میگشتم دیدم دوستان مدام درگیر پیدا کردن لینک ها و دانلود هستن گفتم یه پست مستقل برای دانلودش بزنم تا کسی خواست دانلود کنه معطل نشه

سپاس‌گزاری شده توسط: sajad2020 , Jooybari , **sara** , fatima1537 , mohammadali1990
ارسال:
۱۴ تیر ۱۳۹۱, ۱۱:۳۸ ب.ظ
سلام دوستان خسته نباشید!من میخوام کتاب گریمالدی رو بخونم برای ترجمه چکار کنم!

پیروزی ازان کسی است که بیش از دیگران پشتکار دارد.((ناپلئون))
ارسال:
۱۵ تیر ۱۳۹۱, ۱۲:۰۲ ق.ظ
سلام. چندبار درموردش بحث شده بود. میتونستید توی بخش منابع جستجو کنید.

سپاس‌گزاری شده توسط: soniasa
ارسال:
۱۵ تیر ۱۳۹۱, ۱۲:۱۹ ق.ظ
(۱۵ تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۰۲ ق.ظ)Jooybari نوشته شده توسط:  سلام. چندبار درموردش بحث شده بود. میتونستید توی بخش منابع جستجو کنید.

دوست عزیز منم میدونم اما منظورم برای ترجمه کردن این کتاب توسط خودم هسته!یعنی چطوری از روی زبان اصلی بخونم !

پیروزی ازان کسی است که بیش از دیگران پشتکار دارد.((ناپلئون))
ارسال:
۱۵ تیر ۱۳۹۱, ۰۷:۰۸ ق.ظ
(۱۵ تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۱۹ ق.ظ)sajad2020 نوشته شده توسط:  
(15 تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۰۲ ق.ظ)Jooybari نوشته شده توسط:  سلام. چندبار درموردش بحث شده بود. میتونستید توی بخش منابع جستجو کنید.

دوست عزیز منم میدونم اما منظورم برای ترجمه کردن این کتاب توسط خودم هسته!یعنی چطوری از روی زبان اصلی بخونم !

خوندن از روی زبان اصلی بستگی به میزان تسلط شما به زبان انگلیسی داره
مثلا من ۲سالی هست با متون انگلیسی سر و کله میزنم و همیشه کنار pdf کتاب انگلیسی نرم افزار دیکشنری بازه و لغات نا مفهوم رو در اون پیدا میکنم

سپاس‌گزاری شده توسط: sajad2020 , mohammadali1990
ارسال:
۲۶ خرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۱۰ ق.ظ
با سلام و خسته نباشین
هیچ کودوم از لینکای کتاب گسسته گریمالدی کار نمی کنن!!!
ارسال:
۱۸ مهر ۱۳۹۴, ۰۶:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ مهر ۱۳۹۴ ۰۶:۲۳ ب.ظ، توسط saharitst.)
سلام.من امروز ترجمه ویرایش ۳ شو خریدم...هر جا گشتم نداشتند یه جا رفتم فقط ویرایش ۳ شو داشتند..به نظرتون با ویرایش ۵ خیلی فرق میکنه؟

من میخواهم پس میتوانم
ارسال: #۱۰
۱۸ مهر ۱۳۹۴, ۰۶:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ مهر ۱۳۹۴ ۰۶:۵۷ ب.ظ، توسط saharitst.)
(۱۸ مهر ۱۳۹۴ ۰۶:۵۱ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  واااااااااااااااا !!!!!
بنده خدا گریمالدی خودش تمرینات ویرایش پنجم را حل کرده و مجانی گذاشته تو نت. کافی بود یه سرچ میکردین.. اینم لینک حل تمرینات که دو قسمت هست:

لینکها کار نمیکنند البته لینک دوم کار میکنه لینک اول نه

من میخواهم پس میتوانم
ارسال: #۱۱
۱۸ مهر ۱۳۹۴, ۰۶:۵۷ ب.ظ
(۱۸ مهر ۱۳۹۴ ۰۶:۵۴ ب.ظ)saharitst نوشته شده توسط:  
(18 مهر ۱۳۹۴ ۰۶:۵۱ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  واااااااااااااااا !!!!!
بنده خدا گریمالدی خودش تمرینات ویرایش پنجم را حل کرده و مجانی گذاشته تو نت. کافی بود یه سرچ میکردین.. اینم لینک حل تمرینات که دو قسمت هست:

لینکها کار نمیکنند

لینکهای پست من را امتحان کنید. من الآن دانلود کردم. کار میکنن.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
ارسال: #۱۲
۱۸ مهر ۱۳۹۴, ۰۶:۵۸ ب.ظ
(۱۸ مهر ۱۳۹۴ ۰۶:۵۷ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  
(18 مهر ۱۳۹۴ ۰۶:۵۴ ب.ظ)saharitst نوشته شده توسط:  
(18 مهر ۱۳۹۴ ۰۶:۵۱ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  واااااااااااااااا !!!!!

لینکها کار نمیکنند

لینکهای پست من را امتحان کنید. من الآن دانلود کردم. کار میکنن.

اولی کار نمیکنه..پیغام bad request میاد..دومی کار میکنه

من میخواهم پس میتوانم
ارسال: #۱۳
۱۸ مهر ۱۳۹۴, ۰۷:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ مهر ۱۳۹۴ ۰۷:۲۸ ب.ظ، توسط saharitst.)
(۱۸ مهر ۱۳۹۴ ۰۶:۵۹ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  دوباره امتحان کردم . شما راست میگید.
این لینک قسمت اوله :

ممنون ولی باز هم لینکش درست نبود

(۱۸ مهر ۱۳۹۴ ۰۷:۰۴ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  

لینک را مستقیما" گذاشتم .اول خودم امتحان میکنم .ببینم درست شد.

حق با شماست. مانشت لینک را خراب میکنه.

این عبارت را در گوگل سرچ کنید. لینک را پیدا میکنید.
Discrete and Combinatorial Mathematics Part 1.pdf

خیلی ممنون..سرچ کردم تونستم دانلودش کنم

من میخواهم پس میتوانم
ارسال: #۱۴
۰۸ مرداد ۱۳۹۷, ۰۵:۳۲ ب.ظ
نسخه انگلیسی ای که دوستمون گذاشته رو دانلود کردم خیلیییییی عالی هست. کیفیتش هم خوبه. فقط با DVJredear باید بازش کنید.آقا دستت درد نکنه خیلی حال دادی

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۸۵۶ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  دانلود حل نمونه مسائل پایگاه داده المصری jazana ۳ ۶,۱۸۹ ۱۱ آبان ۱۴۰۲ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M--mohammadi
  حل یکی از تمرینات کروس راس Ha153 ۰ ۳۵۲ ۲۷ مهر ۱۴۰۲ ۰۱:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Ha153
  دانلود رایگان پاسخنامه تشریحی سوالات استعداد تحصیلی دکتری elhammath2014 ۲ ۴,۷۲۰ ۰۸ شهریور ۱۴۰۲ ۰۵:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mmmh68
  [دانلود] ویس و جزوه ی طراحی الگوریتم سیدجوادی هاتف ۳۳ ۴۰,۷۹۱ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  حل تمرین کتاب سیستم های فازی و کنترل فازی neo.st ۲۶ ۳۹,۰۶۳ ۲۸ بهمن ۱۴۰۱ ۰۹:۰۶ ق.ظ
آخرین ارسال: sahar1344
  دانلود جزوه شناسایی آماری الگو دکتر بیگی Jooybari ۲۲ ۲۱,۶۵۱ ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ۰۸:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: studentstar
  دانلود حل المسائل A First Course in Mathematical Modeling, 5th Edition jazana ۱ ۲,۹۵۶ ۱۳ آبان ۱۴۰۱ ۰۱:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: مرجان فهمیده
  دانلود جزوه ریاضیات گسسته amiraraz ۱ ۳,۲۱۶ ۰۴ خرداد ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: start2
  دانلود جزوات طرح ۹۰ درصد پارسه SarahArshad ۱۱ ۳۰,۸۴۹ ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: paaaaah

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close