زمان کنونی: ۱۵ خرداد ۱۴۰۳, ۰۸:۱۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مسائل فصل اول کتاب ساختمان داده پوران؟؟؟

ارسال:

mmohammadiv14 پرسیده:

Information مسائل فصل اول کتاب ساختمان داده پوران؟؟؟

با سلام و احترام
من فصل اول درس ساختمان داده ها و الگوریتم های پوران پژوهش رو خوندم، مثال های دو سه صفحه ی آخر فصل ۱ رو اکثراً نتونستم حل کنم. پیشنهاد شما چیه؟ آیا حل این مسائل جایی وجود داره؟ داخل خود کتاب که بیشترش رو فقط جواب آخر رو داده.
Masoud05، در تاریخ ۰۶ مهر ۱۳۹۲ ۱۲:۵۹ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

سلام. متاسفانه سوال تون تکراری هست ، خصوصا در مورد فصل اول پوران و کلا بحث مرتبه های زمانی خیلی بحث شده

۰
ارسال:

azad_ahmadi پاسخ داده:

RE: مسائل فصل اول کتاب ساختمان داده پوران؟؟؟

(۰۶ مهر ۱۳۹۲ ۱۲:۵۱ ب.ظ)mmohammadiv14 نوشته شده توسط:  با سلام و احترام
من فصل اول درس ساختمان داده ها و الگوریتم های پوران پژوهش رو خوندم، مثال های دو سه صفحه ی آخر فصل ۱ رو اکثراً نتونستم حل کنم. پیشنهاد شما چیه؟ آیا حل این مسائل جایی وجود داره؟ داخل خود کتاب که بیشترش رو فقط جواب آخر رو داده.

سوالاتی که حلش مشکل هست رو بصورت جداگانه (هرسوال در یک تاپیک) بپرسید، دوستان راهنمایی خواهند کرد.
البته شاید قبلا به این سوالات پاسخ داده شده باشه، جستجو کنید، اگر پیدا نکردید، بپرسید.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود حل نمونه مسائل پایگاه داده المصری jazana ۳ ۶,۴۸۲ ۱۱ آبان ۱۴۰۲ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M--mohammadi
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۲۰۶ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
Question بهترین منبع ساختمان داده برای کنکور ارشد marvelous ۱۰ ۱۱,۶۹۴ ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: msnmkh
  فیلم آموزش ساختمان داده negin_bt ۰ ۱,۰۶۷ ۲۰ مهر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: negin_bt
Information فصل یک تا پنج پایان نامه αɾια ۵ ۵,۰۱۶ ۲۶ بهمن ۱۴۰۰ ۰۴:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: HoseinMos
  فصل Np , Np hard nazanin2020 ۱ ۱,۸۷۸ ۲۱ آذر ۱۴۰۰ ۱۰:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: nazanin2020
  مرخصی در ترم اول و سپس انصراف MSZ ۱۷ ۳۹,۸۷۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۱:۵۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  درخواست حل المسائل کتاب پایگاه داده پیشرفته سیلبرشاتس shahryar711 ۲ ۵,۹۳۳ ۲۲ آذر ۱۳۹۹ ۰۱:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: zhila1994
  درخواست اپلود کتاب یا لینک دانلود کتاب+معرفی سایت دانلود کتاب ریحانه ۱۲۹ ۷۸,۸۱۳ ۱۱ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Ariana2020
  معرفی کتاب برای ساختمان داده siamakaf ۲ ۴,۳۶۰ ۱۲ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۲۱ ق.ظ
آخرین ارسال: siamakaf

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close