زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۲۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کارنامه ی یه سال سومی

ارسال:
۰۱ خرداد ۱۳۹۰, ۰۹:۳۵ ب.ظ
کارنامه‌ی یه سال سومی
سلام بچه ها!
منم امسال آزمایشی کنکور دادم!البته واسه کنکور هیچی نخونده بودم!
می شه نظرتون و بگین؟
خوبه ؟ بده؟ چی کار کنم که قوی‌تر شم!
فکر کنم سیستم عامل رتبه مو خیلی کشیده پایین!
چون می خواستم تا آخر آزمون بشینم اینجوری شد!!یعنی نشستم الکی زدم!نظراتونو می گین؟

فایل‌(های) پیوست شده

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
پس به نام زندگی هرگز مگو هرگز.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۰۱ خرداد ۱۳۹۰, ۰۹:۴۶ ب.ظ
کارنامه‌ی یه سال سومی
سلام رفیق
فکر کنم باید بیشتر بخونی
البته چون امسال چیزی نخوندی عادیه.
ان شاالله سال بعد جز تک رقمی‌ها باشی.

حرفی برای گفتن نیست .... باید تلاش کرد وبس .
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mosaferkuchulu
ارسال:
۰۱ خرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۴۱ ب.ظ
کارنامه‌ی یه سال سومی
Big Grin
بله خوب.من امسال سال سوم بودم! سال سه هم که می دونین کسی واسه کنکور نمی خونه!!من معماری و ترم ۴ پاس کردم !چیزی ازش یادم نبود.با این حال خوشحال می شم نظراتتونو بگین و کمک کنین سال دیگه یه رتبه‌ی خوب بیارم!Smile

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
۰
۰
ارسال:
۰۱ خرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۴۹ ب.ظ، توسط arshadism.)
کارنامه‌ی یه سال سومی
با این کارنامه هیچی مشخص نمی شه , باید کل تلاشتو بکنی واسه سال بعد , مشترک‌ها خیلی مهمه تخصصی هم , اما نباید از ریاضی( خیلی مهمه) و زبان غافل شی .باید همه درسات روی تراز باشه یعنی مثل میانگین کل شرکت کننده‌ها باشه و یکی دو تا رو روی میانگین بزنی رتبت عالی می شه .
درسی رو اصلا کنار نگذار , اگه وقت کم بود مبحثی که ۴-۵ ساله نیومده بگذار کنار .
اوه ببخشید هواسم نبود آی تیی , بازم مهم نیست همه‌ی درسات باید رو میانگین باشه یکی دو تا که بالاتر باشه عالی می شه . اگر درسی رو به جز مدیریت ۰ یا خیلی کم بزنی خیلی رتبتو خراب می کنه .
۰
۰
ارسال:
۰۱ خرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۵۵ ب.ظ، توسط Masoud05.)
RE: کارنامه‌ی یه سال سومی
(۰۱ خرداد ۱۳۹۰ ۰۹:۳۵ ب.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  سلام بچه ها!
می شه نظرتون و بگین؟
چون می خواستم تا آخر آزمون بشینم اینجوری شد!!یعنی نشستم الکی زدم!نظراتونو می گین؟

هوش مصنوعیت با من . من برای IT خیلی خوب این درس رو میزنم. انشاالله امسال با کمک همه دوستان، همگی قبولیم.
در ضمن باید طراحی الگوریتم و ساختمان رو توی این رشته حداقل ۴ یا ۵ تاش رو بزنی که کار خیلی سختی هم نیست.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۰
ارسال:
۰۲ خرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۱۲ ق.ظ
کارنامه‌ی یه سال سومی
به نظر من به فکر تعداد زدن نباشین (مثلا ۴-۵ تا )چون استرس زاست , مباحثی که تو کنکور‌ها میاد رو خوب بخونین و تست های سال های اخیر رو حتما کار کنید . یه سال ممکنه سخت باشه با مثلا ۳ تا هم رتبه خوب بشه
۰
۰
ارسال:
۰۲ خرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۱۶ ق.ظ
(۰۲ خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۱۲ ق.ظ)arshadism نوشته شده توسط:  به نظر من به فکر تعداد زدن نباشین (مثلا ۴-۵ تا )چون استرس زاست , مباحثی که تو کنکور‌ها میاد رو خوب بخونین و تست های سال های اخیر رو حتما کار کنید . یه سال ممکنه سخت باشه با مثلا ۳ تا هم رتبه خوب بشه
غالباً از این دروس سوالا همیشه خوب میاد و خیلی مطمئن تره تا بقیه دروس پس باید روی اونا دقیق کار شه . حالا اگه استرس زا برای شما هست فقط به این فکر کنید که اینا رو خیلی خوب باید خوند( بقیه دروس هم باید خوب خونده بشه اما اینا یه چیز دیگه هستن)

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۰
ارسال:
۰۲ خرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۲۹ ق.ظ
(۰۱ خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۵۳ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  
(01 خرداد ۱۳۹۰ ۰۹:۳۵ ب.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  سلام بچه ها!
می شه نظرتون و بگین؟

هوش مصنوعیت با من . من برای IT خیلی خوب این درس رو میزنم. انشاالله امسال با کمک همه دوستان، همگی قبولیم.
در ضمن باید طراحی الگوریتم و ساختمان رو توی این رشته حداقل ۴ یا ۵ تاش رو بزنی که کار خیلی سختی هم نیست.

من هوش مصنوعی و هنوز پاس نکردم.ترم ۷ پاس می کنیم! اما خوب دیگه زحمتش افتاد به گردن شما!Tongue

۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۸۱ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  کارنامه ارشد ۱۴۰۰ فاطمه دیبا ۰ ۱,۶۵۳ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  کارنامه های آزمون دکتری هوش مصنوعی ۹۶ robotic1981 ۵ ۷,۸۴۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۴۰۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۸۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۸۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  درخواست کارنامه معماری کامپیوتر آزمون آزاد ۹۲ sanazp1388 ۱ ۳,۶۳۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۰۰ ق.ظ
  کارنامه های دکتری ۹۹ کامپیوتر maryam368 ۱۰ ۵,۴۹۲ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۵:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: pedramamini
  کارنامه و رتبه کنکور دکتری ۹۶ taha_h ۱۶۱ ۹۴,۸۴۶ ۰۴ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: saharfarhang
Lightbulb کارنامه اولیه آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۲۴ ۶۷,۳۴۳ ۲۸ تیر ۱۳۹۸ ۰۶:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: zeinab110

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close