زمان کنونی: ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۰۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

شروع مطالعه برای کنکور ارشد از مهر

ارسال:
۲۸ شهریور ۱۳۹۲, ۰۷:۳۴ ب.ظ
شروع مطالعه برای کنکور ارشد از مهر
سلام
من فارغ التحصیل سال ۹۰ هستم می خواهم از برای خوندن ارشد دوباره شروع کنم البته سال قبل کمی خوندم اما رتبه ام افتضاح شد الانم شاید نزدیک ۱۰ ساعت در روز کار میکنم (البته میتونم ساعت کاری ام را کم کنم و تصمیم هم دارم که بشه ۴ ساعت در روز)
در دروس گسسته و شبکه به شدت مشکل دارم به نظرتون آدمایی مثل من واقعا چجوری باید شروع کنیم چون از گسسته انگار میترسم !!!!
و یک کتاب خوب برای گسسته چی میتونه باشه؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۸ شهریور ۱۳۹۲, ۰۷:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ شهریور ۱۳۹۲ ۰۷:۴۲ ب.ظ، توسط good-wishes.)
RE: شروع ارشد از مهر
سلام
الان مشکل شما شروع از مهر هست یا خواندن دروسی که مشکل دارید؟
در خصوص شروع از مهر اینجا هم قبلا بحث شده شاید کمکتون کنه
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

در خصوص منبع خوب گسسته هم می تونید به مصاحبه های رتبه های برتر مانشت مراجعه بفرمایید :
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

و البته به این بخش منابع و بررسی منابع درس گسسته هم می تونید مراجعه کنید :

موفق باشید Smile
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: pourya14 , ecsi
ارسال:
۰۳ مهر ۱۳۹۲, ۰۳:۱۹ ب.ظ
شروع ارشد از مهر
سلام دوستان و اساتید گرامی. من ترم آخرم هست در کارشناسی نرم افزار . میخواستم برای کنکور ۹۳ که بهمن ماه هست اقدام کنم که دقیقا ۴ ماه دیگه هست. حدوداً تمام رفرنس هایی که برای کنکور ارشد نرم افزار و IT گفته شده رو تهیه کردم. اما یک مشکلی دارم و اینکه کمی با ریاضیات مشکل دارم، البته خوبی این ترم ام این هست که آمار و ریاضی مهندسی رو در همین ترم دارم. وقت نمیکنم هر دو منابع کنکور نرم افزار و IT رو در این ۴ ماه بخونم با توجه به اینکه ۳,۴ درس با هم اختلاف دارن. دوستان پیشنهاد میکنید کدوم یکی رو بخونم ؟ از کجا شروع کنم و چه روشی رو پیش بگیرم. در ضمن من به خاطر محدودیت هایی فقط مجبورم روزانه اصفهان یا یزد رو انتخاب کنم پس کارم خیلی سخت هست. خواهش میکنم کمکم کنید و راهنمایی کامل بفرمایید. ممنونم
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۴۵۳ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۳۲۳ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
Question بهترین منبع ساختمان داده برای کنکور ارشد marvelous ۱۰ ۱۱,۵۳۸ ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: msnmkh
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۷۶ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  شروع به تدریس reyhaneh ۴ ۳,۳۶۷ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۵۷۲ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
Information راهنمایی برای فرصت باقیمانده تا کنکور ۱۴۰۰ marge_setare ۷ ۵,۲۴۸ ۱۰ بهمن ۱۳۹۹ ۱۰:۴۸ ق.ظ
آخرین ارسال: fatemehbin
  مطالعه گروهی ارشد ۱۴۰۰ persiancoder ۹ ۵,۳۷۱ ۱۹ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: nasser89
  خرید کتب موردنیاز برای کنکور ارشد کامپیوتر susankhanoom ۱ ۲,۵۱۵ ۲۳ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: jasin
  آخرین کتابی که مطالعه کردین چی بود؟ mohammad_1366 ۳۵۳ ۱۳۳,۲۵۴ ۱۱ شهریور ۱۳۹۹ ۰۹:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: diligent

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close