زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۳۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تراز ۶۰۴۴ برای قبولی در تکمیل ظرفیت اول یا دوم یکی از دانشگاه های آزاد تهران کافیست؟

ارسال:
۲۲ شهریور ۱۳۹۲, ۰۷:۴۵ ب.ظ
تراز ۶۰۴۴ برای قبولی در تکمیل ظرفیت اول یا دوم یکی از دانشگاه های آزاد تهران کافیست؟
درود
ترازم ۶۰۴۴ هستش و نتیجه ی آزمونم رو پیوست کردم.
احتمال قبولیم در تکمیل ظرفیت اول (علوم تحقیقات فارس) بالاست. اما خیلی دلم می خواد تهران قبول شم!!!
با توجه به این احتمال به نظرتون توی تکمیل ظرفیت اول علوم تحقیقات فارس رو هم دخیل کنم یا اینکه دخیل کردنش رو به تکمیل ظرفیت دوم موکول کنم؟؟ (آخه می ترسم تکمیل ظرفیت اول دانشگاه شیراز رو قبول شم و از رفتن به دانشگاه تهران بی نصیب بمونم!؟)

اصلا امیدی به قبولی در یکی از دانشگاه های تهران با این تراز هست؟؟

فایل‌(های) پیوست شده

۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۴ شهریور ۱۳۹۲, ۰۹:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ شهریور ۱۳۹۲ ۰۹:۵۲ ب.ظ، توسط bargozide.)
همچنان منتظر هستم Smile

همچنان منتظر هستم Smile
۰
۰
ارسال:
۲۷ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۱۸ ب.ظ
همچنان منتظر هستم Smile
۰
۰
ارسال:
۲۹ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۴۶ ق.ظ
همچنان منتظر هستم Smile
۰
۰
ارسال:
۲۹ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۲۸ ب.ظ
برای تکمیل اول حدود ۲۰۰ تا تراز میاد پایین یعنی ۶۴۰۰ میشه ۶۲۰۰

پس برای واحد های تهران باید حدود ۶۲۰۰ تراز داشته باشید و این وجود شانستون کمه برای واحد های تهران

در کل به نظر اگرم شانستون زیاد بود برای دانشگاه ازاد شهر خودتون برید

چون واقعا ارزش نداره بخواید بیاد تهران ترمی ۲ تومن پول شهریه بدید ماهی هم ۷۰۰-۸۰۰ (ترمی ۴-۵ میلیونی ) هم کرایه خونه برای یه خونه ۴۰-۵۰ متری معمولی توی تهران بدید و کلی هم سختی و هزینه رفت امد کنید

به نظرم این قدرا هم ارزش نداره
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: bargozide
ارسال:
۲۹ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۴۰ ب.ظ
اینکه آزاد تهران تراز و تعداد متقاضیانی که داره نسبت به دانشگاه های دیگه (حالا واسه من ع.ت.ف) بیشتره، نشون از بهتر بودن این دانشگاه هستش؟؟
۰
۰
ارسال:
۲۹ شهریور ۱۳۹۲, ۰۵:۰۲ ب.ظ
چه حالی داری می خوای پاشی بیای تهران اونم دانشگاه ازاد که بگی تهران خوندم Smile
کلی هم هزینه هات بیشتر می شه
۲
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: bargozide , vojoudi
ارسال:
۲۹ شهریور ۱۳۹۲, ۰۵:۱۸ ب.ظ
دوستم ترازش همین حدودا بود
بهمن تهران مرکز نرم قبول شد
اما دوستامون درست میگن
برای شما که از شهرستان میای تصمیم جالبی نیست
همون شهر خودتون بمونید بهتره

خدا کافیست...
۲
۱
ارسال:
۲۹ شهریور ۱۳۹۲, ۰۸:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ شهریور ۱۳۹۲ ۰۸:۵۸ ب.ظ، توسط bargozide.)
آره موافقم با حرفاتون
ولی یکی از علت هایی که باعث شده با این همه سختی هایی که خود شما هم در جریانش هستید بخوام توی تهران ادامه تحصیل بدم، حضور اساتید مجرب توی این دانشگاه ها نسبت به دانشگاه های شهرستان هاست!!!
آخه کارشناسی ارشد مقطعی هستش که مباحث باید موشکافانه مورد بررسی قرار بگیرند و این کار تنها از دست اساتید با تجربه بر میاد.

ی سوال که واسه ی من پیش اومده:
در "تکمیل ظرفیت اول" مهمه اول کدوم دانشگاه رو انتخاب کنی.
منظورم اینه: اگه دانشگاه ع.ت.ف رو اولین یا آخرین انتخابم قرار بدم تاثیری در قبولی این دانشگاه داره!!
مثلا اگه امکان قبولی در دانشگاه ع.ت.ف ۹۰ درصد باشه و من اون دانشگاه رو آخرین انتخابم قرار بدم از احتمال ۹۰ درصد قبولی من کم میشه؟؟
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: hadirr
ارسال: #۱۰
۳۰ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۰۳ ق.ظ
سلام دوستان ،من تو انتخاب دومم قبول شدم ،اولا می تونم تو تکمیل ظرفیت شرکت کنم ؟
بعد اگه شرکت کنم قبولیم تو این انتخاب دومم از بین میره؟
و اگه از بین نمیره ،اگه تو تکمیل ظرفیت انتخاب اولم قبول شم ، می تونم ثبت نامم رو در این دانشگاه انتخاب دومم کنسل کنم ؟
ممنون می شم جواب بدید ، بسیار مهمه
۰
۰
ارسال: #۱۱
۳۰ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۰۱ ب.ظ
سلام

بابا همون شهر خودت بخون من الان تهران مرکز با تراز ۶۶۰۰ همین مهر امسال قبول شدم
مدرک رو بگیر یره حتی دولتی هم بود ارزش اومدن رفتن نداشت
مدرک مهمه بگیر بفکر کار باش همین و بس
پول تو جیب این صاحب خونه های بیرحم که اجاره هنگفت میگیرن بیخود نریز
۳
۱
ارسال: #۱۲
۳۰ شهریور ۱۳۹۲, ۰۳:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۲۱ ب.ظ، توسط mehrAsa.)
دوستان دیگه فک کنم بیشتر تاپیک های در رابطه با تکمیل ظرفیت آزاد باید جمع بشه.Confused
چون عزیزان ، امسال دانشگاه آزاد تو تهران و قزوین و اراک و ... اصلا تکمیل ظرفیت نداره.Angry
همگی بریم خوش باشیم Confused. اینم از ارشد امسال...Angry
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: virtual girl , bargozide
ارسال: #۱۳
۳۰ شهریور ۱۳۹۲, ۰۴:۵۱ ب.ظ
RE: تراز ۶۰۴۴ برای قبولی در تکمیل ظرفیت اول یا دوم یکی از دانشگاه های آزاد تهران کافیست؟
الان من نمیتونم پیدا کنم تو سایت دانشگاه آزاد که کدوم دانشگاهها تکمیل ظرفیت زدن کجا باید برم Sad

۰
۰
ارسال: #۱۴
۳۰ شهریور ۱۳۹۲, ۰۵:۰۳ ب.ظ
RE: تراز ۶۰۴۴ برای قبولی در تکمیل ظرفیت اول یا دوم یکی از دانشگاه های آزاد تهران کافیست؟
(۳۰ شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۵۱ ب.ظ)virtual girl نوشته شده توسط:  الان من نمیتونم پیدا کنم تو سایت دانشگاه آزاد که کدوم دانشگاهها تکمیل ظرفیت زدن کجا باید برم Sad

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: virtual girl
ارسال: #۱۵
۳۰ شهریور ۱۳۹۲, ۰۵:۰۹ ب.ظ
مرسی از لینک الان دیدم .. خو ینی چی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ واقعن تکیل ظرفیت اصن نداره دانشگاه قزوین Sad((((((

۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۱ ۸۱۶ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۰۴:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: liliahmadi
  حل یکی از تمرینات کروس راس Ha153 ۰ ۴۰۵ ۲۷ مهر ۱۴۰۲ ۰۱:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Ha153
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۶۸۵ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۲۶ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۱۵ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۴۵۲ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  دکتری بیوانفورماتیک دانشگاه تهران omid93 ۸ ۱۲,۳۲۳ ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ ۱۰:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: razieh.msh91
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۸۰,۳۴۶ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
Exclamation سلام لطفاً یکی به من بگه مرتبه زمانی ها چطوری به log تبدیل میشن فرمول داره؟؟ Azadam ۶ ۴,۰۰۹ ۰۶ دى ۱۴۰۰ ۰۹:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Soldier's life
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۸,۰۲۴ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close