زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۴۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

چه جوری فن لپ تاپ رو تمیز کنم؟

ارسال:
۲۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۳:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۰۵ ب.ظ، توسط Jane Austen.)
سلام دوستان،
چند وقتی لپ تاپم خیلی داغ میشه، سه چهار بار هم خودش خاموش شد. تو اینترنت سرچ کردم نوشته شده بود این مشکل بیشتر به دلیل خاک گرفتن فن لپ تاپ و عدم تهویه مناسب اتفاق می افته. می خواستم بدونم حتما باید بدم بیرون برام تمیزش کنن یا خودم هم می تونم این کارو انجام بدم؟ اگه خودم می تونم ممنون میشم اگه راهنماییم کنید که چطوری این کارو انجام بدم؟
کسی می دونه هزینه تمیز کردن فن لپ تاپ چقدره؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Breeze
ارسال:
۲۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۴:۰۵ ب.ظ
RE: چه جوری فن لپ تاپ رو تمیز کنم؟
(۲۱ شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۰۴ ب.ظ)Jane Austen نوشته شده توسط:  سلام دوستان،
چند وقتی لپ تاپم خیلی داغ میشه، سه چهار بار هم خودش خاموش شد. تو اینترنت سرچ کردم نوشته شده بود این مشکل بیشتر به دلیل خاک گرفتن فن لپ تاپ و عدم تهویه مناسب اتفاق می افته. می خواستم بدونم حتما باید بدم بیرون برام تمیزش کنن یا خودم هم می تونم این کارو انجام بدم؟ اگه خودم می تونم ممنون میشم اگه راهنماییم کنید که چطوری این کارو انجام بدم؟
کسی می دونه هزینه تمیز کردن فن لپ تاپ چقدره؟
تمیز کردنش با اسپری روغنی انجام میشه
ولی خوب باید باز کردن لپ تاپ رو بلد باشین
پیشنهاد میکنم که بدید به یه تعمیرکار بازش کنه و همه جاشو تمیز کنه
 سپاس‌گزاری شده توسط: Jane Austen
ارسال:
۲۱ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۳۹ ب.ظ
سلام.

هنگام باز کردن لپتاپ حواستون باشه به پیچها زور زیادی نزنید که هرز بشن.محل پیچ ها رو روی کاغذ علامت بزنید.
و پیچ هارو مرتب روی کاغذ قرار بدین.
اول پیچ زیر لپتاپ و وسط ان را باز کنید و سی دی رام را بیروت بیارید به صورت کشویی. بعد مابقی پیچها.
اگر بتونید طریقه باز کردن مدل لپتاپتون رو از اینترنت گیر بیارید که خیلی عالیه.
وقتی باز کردین اول با اسپری خشک خوب تمیز کنید بعد با اسپری چرب میله فن رو چرب کنید.
یک مورد که من برام اتفاق افتاده بود به اندازه یک ته سیگار پرز قالی در مجرای فن گیر کرده بود.
اگر پرزی هم بود بردارید و تمیز کنید.

کار آسانی هست ولی حتما از پیچ گوشتی مناسب استفاده کنید.ترجیحا طول میله آن بلند باشه از نظر مکانیکی مناسبه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Jane Austen , sepidsal , انرژی مثبت , diligent

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۸,۰۲۴ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  چه جوری با سطح زبان انگلیسی تقریبا پایین رفرنس بخونیم؟ saharitst ۰ ۱,۲۷۷ ۲۱ آبان ۱۴۰۰ ۰۴:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: saharitst
  زبان چی و چه جوری بخونم؟ maedehgh3 ۱۷ ۱۶,۴۵۳ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۶:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  دانشگاه های پزشکی رو برای رشته انفورماتیک چطوری اولویت بندی کنم ؟ mrpool ۷ ۸,۴۲۵ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991
  چگونه این خطا را موقع اجرای sql server 2014 رفع کنم ؟ farahnaz ۲ ۲,۶۷۵ ۱۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: farahnaz
  راهنمایی برای خرید لپ تاپ - سال ۹۲ ف.ش ۱۸ ۱۳,۳۱۹ ۳۰ فروردین ۱۳۹۹ ۱۱:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: mycore
  تغییر عملیات لب تاپ هنگام باز کردن درب آن انرژی مثبت ۴ ۱۱,۸۶۹ ۰۹ بهمن ۱۳۹۷ ۰۳:۱۴ ق.ظ
آخرین ارسال: manafzadeh_a@yahoo.com
Tongue یک لپ تاپ خوب برای برنامه نویسی میخواستم محمد حسینی ۱۴ ۹,۲۲۴ ۲۸ آبان ۱۳۹۷ ۰۹:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: nlp@2015
  لپ تاپ ایسوس R542 UQ i5 8 1 2 uka ۵ ۳,۳۱۱ ۱۷ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۰۸ ق.ظ
آخرین ارسال: blx
  برای یادگیری برنامه نویسی اندروید از کجا شروع کنم؟ sahar bano ۵ ۳,۶۴۳ ۰۲ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: sahar bano

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close