زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۵۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

آخرین رتبه/تراز قبولی به تفکیک رشته/محل - ارشد ۹۲ - دانشگاه آزاد (مهندسی کامپیوتر)

ارسال:
۱۹ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۵۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۳۴ ب.ظ، توسط arshad2013.)
Lightbulb آخرین رتبه/تراز قبولی به تفکیک رشته/محل - ارشد ۹۲ - دانشگاه آزاد (مهندسی کامپیوتر)
سلام

دوستان یه ایده ای به ذهنم رسید که گفتم همینجا با شما در میان بگذاریم چون بسیار ایده خوب و عملی هست و باعث کمک به کنکوری های دانشگاه آزاد در تکمیل ظرفیت اول و دوم و در سال های بعد می شه

بیاییم یکی یکی شهرهایی که زدیم رو در تاپیک قرار بدیم به شکل زیر : من اونهایی که داشتم رو قرار میدم .

نام رشته - نام استان - شهر / واحد - نمره آخرین فرد قبول شده - رتبه آخرین نفر قبول

مهندسی نرم افزار - آذربایجان شرفی- تبریز / واحد علوم و تحقیقات - ۵۸۶۶- ۱۹۷

مهندسی نرم افزار- آذربایجان شرقی - واحد شبستر - ۵۷۵۱- ۲۳۲

مهندسی نرم افزار- آذربایجانشرقی- واحد گرمی - ۵۵۵۱ - ۱۹۷

مهندسی نرم افزار- آذربایجان غربی - ارومیه / پردیس علوم و تحقیقات - ۵۷۱۰ - ۱۸۹

مهندسی نرم افزار - واحد قزوین - ۶۱۳۳ - ۳۵۰

مهندسی نرم افزار - واحد علوم و تحقیقات قزوین - ۵۹۱۴ - ۴۸۰

مهندسی نرم افزار- استان قزوین - واحد بوئین زهرا- ۵۸۳۱ - ۳۸۶

مهندسی نرم افزار- واحد زنجان - ۵۸۲۱ - ۳۷۲

مهندسی نرم افزار- واحد علوم و تحقیقات زنجان - ۵۶۳۸- ۴۱۴

مهندسی نرم افزار- پردیس علوم و تحقیقات استان البرز (کرج) - ۶۱۰۴- ۳۰۹

مهندسی نرم افزار- تهران - پردیس علوم و تحقیقات دماوند - ۶۰۸۵- ۳۱۹

مهندسی نرم افزار- تهران واحد شمال - ۶۴۲۳ - ۲۹۵

مهندسی نرم افزار- تهران واحد جنوب - ۶۴۷۸ - ۲۶۲

مهندسی نرم افزار- واحد علوم و تحقیقات مرکز(تهران) - ۷۱۵۲- ۵۱

مهندسی نرم افزار- تهران - واحد تهران مرکزی - ۶۴۴۹ - ۲۸۳

مهندسی نرم افزار- استان خراسان رضوی - واحد مشهد - ۶۲۴۸ - ۱۲۱

مهندسی نرم افزار- استان خراسان رضوی- واحد علوم و تحقیقات خراسان رضوی- ۵۸۲۹ - ۱۹۸

مهندسی نرم افزار - استان خراسان جنوبی - واحد فردوس - ۵۶۶۲ - ۲۳۳

مهندسی نرم افزار- استان اصفهان - واحد نجف آباد - ۶۳۶۳ - ۱۲۱

مهندسی نرم افزار- واحد علوم و تحقیقات اصفهان - ۶۱۲۴ - ۳۲۱

مهندسی نرم افزار- واحد علوم و تحقیقات فارس - ۶۱۶۳ - ۱۶۳

اینم یک فایل که در یکی از تاپیک ها قرار داده شده بود گفتم برای جامع تر شدن تاپیک ضمیمه کنم .

لیست تراز قبول نهایی واحد های دانشگاه آزاد اسلامی در مرحله اول تکمیل ظرفیت سال ۹۱

تاپیک زیر هم توسط مدیر انجمن جناب good-wishes ایجاد شده است که این تاپیک خیلی می تونه کمک کنه در جمع آوری اطلاعات .

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

فایل‌(های) پیوست شده
iau_Arshad.pdf
اندازه فایل: ۸۵/۹۷ KB
۹
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: *Najmeh* , hadirr , Aref Safari , sybarite , H-Arshad , mehdi.abedini58 , سجاد۶۷ , fati_mah , lafille , Nasi Be , hnarghani
ارسال:
۱۹ شهریور ۱۳۹۲, ۰۹:۳۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ شهریور ۱۳۹۲ ۰۹:۳۳ ق.ظ، توسط diana.h.net@gmail.com.)
RE: تراز شهرهای کنکور کارشناسی ارشد سال ۹۲ دانشگاه آزاد (گروه مهندسی کامپیوتر)
ممنون
۰
۰
ارسال:
۱۹ شهریور ۱۳۹۲, ۰۹:۴۹ ق.ظ
RE: تراز شهرهای کنکور کارشناسی ارشد سال ۹۲ دانشگاه آزاد (گروه مهندسی کامپیوتر)
سلام
با اجازتون من پاسخ پیامتون رو هم همینجا میدم

بسیار عالی .
در ذهن داشتم بعد از آمدن کارنامه های ارشد دولتی چنین کاری انجام بشه اما برای آزاد فکری نکرده بودم . ممنونم که پیش قدم شدید Smile

در پیام گفتید جهت جمع آوری اطلاعات در فایل اکسل قبلی... .
من فکر می کنم قابل تجمیع در یک فایل نیست چون دو تیپ اطلاع رسانی متفاوت هست و همونطور که شما به درستی یک تاپیک جدا براش ایجاد کردید این اطلاعات هم در فایل مجزا قرار میگیره
چون در فایل قبلی یک رشته محل ممکنه با رتبه ها و تراز های مختلف تکرار بشه اما اینجا برای هر رشته محل فقط یک قلم اطلاع وجود داره

به هر حال از همکاری دوستان ممنون میشیم Smile

این تاپیک رو هم منتقل میکنم به بخش قبولی ها با اجازتون
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: arshad2013
ارسال:
۱۹ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۵۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۳۶ ب.ظ، توسط arshad2013.)
RE: آخرین رتبه/تراز قبولی به تفکیک رشته/محل - ارشد ۹۲ - دانشگاه آزاد (مهندسی کامپیوتر)
ممنون بابت حمایت هایتان ، دوستان من یک نفرم لطفاً همگی کارنامه خود یا دیگران را مشاهده کنید و چک کنید در صورتی که نام واحد و شهر در تاپیک وجود نداشت مثل الگوی تاپیک قرار دهید .

ادامه ...

نام رشته - نام استان - شهر / واحد - نمره آخرین فرد قبول شده - رتبه آخرین نفر قبول

مهندسی نرم افزار - مازندران / واحد علوم و تحقیقات آمل- ۵۷۶۵- ۳۴۸

مهندسی نرم افزار - مازندارن/ واحد ساری- ۵۹۸۷- ۳۱۴

مهندسی نرم افزار - مازندران - واحد بابل - ۵۸۰۲- ۴۶۷

مهندسی نرم افزار - پردیس علوم و تحقیقات مازندران - ۵۷۰۴ - ۴۴۲

مهندسی نرم افزار - کرمان / واحد علوم تحقیقات کرمان - ۵۵۸۳ - ۳۳۷

مهندسی نرم افزار - کرمان / واحد کرمان - ۵۶۵۹- ۲۹۹

مهندسی نرم افزار - پردیس علوم و تحقیقات همدان - ۵۷۱۲ - ۳۸۳

مهندسی نرم افزار  - استان سمنان- پردیس علوم و تحقیقات شاهرود - ۵۶۴۳ - ۳۶۳ 

مهندسی نرم افزار - استان لرستان - واحد بروجرد - ۵۷۴۵ - ۲۸۹

مهندسی نرم افزار - واحد علوم و تحقیقات خوزستان - ۶۱۸۹- ۱۰۶
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: سجاد۶۷ , hadirr
ارسال:
۱۹ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۳۱ ب.ظ، توسط arshad2013.)
RE: آخرین رتبه/تراز قبولی به تفکیک رشته/محل - ارشد ۹۲ - دانشگاه آزاد (مهندسی کامپیوتر)

معماری سیستم های کامپیوتری - واحد علوم و تحقیقات مرکز (تهران) - ۷۰۹۴- ۵۸

مهندسی کامپیوتر - هوش مصنوعی - واحد علوم و تحقیقات مرکز (تهران) - ۷۵۵۳- ۶۰

مهندسی فناوری اطلاعات - شبکه های کامپیوتری - واحد قزوین - ۶۴۳۹ - ۸۰

مهندسی فناوری اطلاعات - شبکه های کامپیوتری - پردیس علوم و تحقیقات قزوین - ۵۹۸۶ - ۱۹۱

مهندسی کامپیوتر - هوش مصنوعی - واحد قزوین - ۶۶۹۵ - ۱۵۳

مهندسی کامپیوتر - هوش مصنوعی - واحد علوم و تحقیقات کرمان - ۶۰۱۵ - ۱۵۴

مهندسی کامپیوتر - هوش مصنوعی - واحد مشهد - ۶۶۸۸- ۸۴

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: مهرانگیز
ارسال:
۱۹ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۵۰ ب.ظ، توسط arshad2013.)
خوب با کمک good-wishes عزیز فایل نهایی را آماده کردم که پیوست می کنم خدمت دوستان

دقت کنید فایل اکسل پیوست شده شامل تمامی پست های بالاست و با دریافت فایل اکسل دیگر نیازی به مرور پست های بالا و کارنامه های قبولین کنکور ۹۲ و تکمیل ظرفیت نخواهید داشت .

لطفاً چک کنید و هر شهری که وجود نداشت اطلاع دهید تا آپدیت کنم فایل رو

من کاری که از دستم بر میومد رو برای دوستان انجام دادم تا در تکمیل ظرفیت ها و کنکور سال دیگه دچار سردرگی نشوند در عوض التماس دعا دارم .

ویرایش دوم .
good-wishes، در تاریخ ۱۹ شهریور ۱۳۹۲ ۰۵:۲۴ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

البته کار اصلی رو خودشون زحمت کشیدن . من فقط چند تا دونه کارنامه رو نگاه کردم اطلاعاتش رو استخراج کردم Big Grin اونم نفهمیدم تکراری بود یا نه Tongue

فایل‌(های) پیوست شده
taraz-arshad92(up).xlsx
اندازه فایل: ۱۵/۱۳ KB
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes , sybarite , سجاد۶۷
ارسال:
۱۹ شهریور ۱۳۹۲, ۰۷:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ شهریور ۱۳۹۲ ۰۷:۴۸ ب.ظ، توسط b3hfam.)
آخرین رتبه/تراز قبولی به تفکیک رشته/محل - ارشد ۹۲ - دانشگاه آزاد (مهندسی کامپیوتر)
سلام ممنون میشم تراز واحدهای محلات - بین الملل کیش- بین الملل قشم- فردوس- لرستان- کردستان- سیرجان - خمین - بافت - بابل - آشتیان این شهرایی که بنظر میااد ترازاشون پایین تر باشه رو هم بزارید و یک سوال هم دارم اونم اینکه برای خانمهای متاهل امکان انتقالی هست در ارشد آزاد ممنون
good-wishes، در تاریخ ۱۹ شهریور ۱۳۹۲ ۰۸:۰۷ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

دوست عزیز ، گرمی، فردوس ، لرستان، بابل که هست !
اون موارد دیگه هم حتما کسی انتخاب نکرده بوده تا دوستمون زحمت بکشن بذارند چون این اطلاعات رو بر اساس کارنامه هایی که دوستان گذاشتند ، استخراج کردند .
با عرض معذرت به سوال بعدیتون اینجا پاسخ داده نمیشه . سوالتون رو دربخش مسائل آموزشی دانشجویان بپرسید لطفا

۰
۰
ارسال:
۱۹ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۵۰ ب.ظ
RE: آخرین رتبه/تراز قبولی به تفکیک رشته/محل- ارشد ۹۲- دانشگاه آزاد (مهندسی کامپیوتر)
پست موقت

دوستان گرامی
از پرسیدن سوالات مربوط به تکمیل ظرفیت در تاپیک های اینچنینی و همچنین در ادامه تاپیک سایر دوستان جدا خودداری بفرمایید
این کارتون خلاف نظم و قوانین هست و متاسفانه بر خلاف میلمون ارسالتون حذف میشه .
دوستانی که در اولین ارسال بعد از عضویتشون سوالشون رو اینجا مطرح می کنند باید بدونن که محل سوالشون اشتباهه و باید برای پرسش سوالشون باید در این آدرس
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
تاپیک مجزا و با عنوان مناسب ایجاد بفرمایند
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: b3hfam , neda_Network
ارسال:
۲۰ شهریور ۱۳۹۲, ۰۳:۰۲ ق.ظ
سلام و خسته نباشید خدمت دوستان
ببخشید فناوری اطلاعات گرایش شبکه های کامپیوتری واحدهای (پردیس علوم تحقیقات بوشهر و ع.ت کرمان و ع.ت کرمانشاه) تراز و رتبه آخرین نفر رو ننوشتید؟
۰
۰
ارسال: #۱۰
۲۰ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۴۷ ق.ظ
(۲۰ شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۰۲ ق.ظ)snowly1 نوشته شده توسط:  سلام و خسته نباشید خدمت دوستان
ببخشید فناوری اطلاعات گرایش شبکه های کامپیوتری واحدهای (پردیس علوم تحقیقات بوشهر و ع.ت کرمان و ع.ت کرمانشاه) تراز و رتبه آخرین نفر رو ننوشتید؟

آخرین نفر قبولی در واحد علوم و تحقیقات کرمان با تراز ۵۷۱۹ و رتبه ۲۲۱ بوده
۰
۰
ارسال: #۱۱
۲۰ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۰۶ ق.ظ
سلام ای کاش تراز تکمیل اول رشته هوش واسه سال ۹۱ میزاشتین
من تراز هوشم ۶۴۱۹ شده نمیدونم تکمیل اول هوش قزوین قبول میشم یانه
۰
۰
ارسال: #۱۲
۲۰ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۴۴ ق.ظ
دوستان اگر همکاری کنن و رتبه و تراز هایی که در فایل اکسل نیستند را برایم ارسال کنند در فایل اعمال میکنم .
۰
۰
ارسال: #۱۳
۲۰ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۵۱ ق.ظ
(۱۹ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۱۱ ب.ظ)arshad2013 نوشته شده توسط:  نام رشته - نام استان - شهر / واحد - نمره آخرین فرد قبول شده - رتبه آخرین نفر قبول

مهندسی فناوری اطلاعات - شبکه های کامپیوتری - پردیس علوم و تحقیقات قزوین - ۵۹۸۶ - ۱۹۱

کسی از تراز هوش مصنوعی بوئین زهرا خبر نداره؟
۰
۰
ارسال: #۱۴
۲۱ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۰۹ ب.ظ
نمونه کارنامه مهندسی کامپیوتر ارشد آزاد ۹۲
سلام دوستان من هم کارنامه خود را میزارم تا بعضی از شهرهای دیگه هم به لیست اضافه بشه فقط شهر میبد را دقت کنید با اطلاعاتی که در فایل اکسل بود مغایرت دارد
در ضمن دوستانی که تجربه دارند می خواستم کمکم کنند با این تراز من آیا امکانش هست توی تکمیل ظریف قبول بشم یا خیر؟؟/ اگر شهر خاصی امکانش هست بهم پیشنهاد بدین
بی نهایت سپاسگذارم
good-wishes، در تاریخ ۲۱ شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۴۴ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

از این که کمک می کنید اطلاعات تکمیل بشه ممنونیم
ممنون تر Smile میشم سوالتون رو هم در بخش خودش بپرسید .
آیا این ارسال در همین تاپیک رو دیدید ؟

فایل‌(های) پیوست شده

۱
۰
ارسال: #۱۵
۲۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۴:۲۴ ب.ظ
(۲۰ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۵۱ ق.ظ)silentpipe3 نوشته شده توسط:  
(19 شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۱۱ ب.ظ)arshad2013 نوشته شده توسط:  نام رشته - نام استان - شهر / واحد - نمره آخرین فرد قبول شده - رتبه آخرین نفر قبول

کسی از تراز هوش مصنوعی بوئین زهرا خبر نداره؟

در فایل اکسل وجود دارد .
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارشناس دادگستری رشته کامپیوتر sepid ۰ ۸۷۳ ۲۵ تیر ۱۴۰۱ ۰۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: sepid
  رشته ای مهندسی کامپیوتر sanjeshserv1 ۰ ۱,۰۵۰ ۰۲ تیر ۱۴۰۱ ۰۴:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sanjeshserv1
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۴,۰۲۱ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  درخواست کارنامه معماری کامپیوتر آزمون آزاد ۹۲ sanazp1388 ۱ ۳,۶۱۸ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۰۰ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  آخرین کتابی که مطالعه کردین چی بود؟ mohammad_1366 ۳۵۳ ۱۳۱,۷۱۹ ۱۱ شهریور ۱۳۹۹ ۰۹:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: diligent
Question [] مراجع مهندسی کامپیوتر [] itslady ۰ ۱,۷۹۵ ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۴:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: itslady
Video آخرین فیلمی که دیدید! marvelous ۶۴ ۴۴۹ ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۳:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: RASPINA
Rainbow مالک اشتر و قبولی در مصاحبه اش و تکلیف انتخاب رشته ما بعد قبولی در مصاحبه مالک اشتر mahditorki ۱۷۲ ۱۵۶,۳۱۵ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Farhad namjo
  آخرین اخبار مربوط به مسابقات رباتیک کشوری javadjj ۲۴ ۲۱,۴۴۶ ۲۳ دى ۱۳۹۸ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  قبولی های علوم و تحقیقات تهران Hosein_2003 ۴۲ ۶۰,۰۰۵ ۱۱ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Alireza.Moftakharzadeh

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close