زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۱۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سوال از بچه های شریف و تهران در مورد خوابگاه متاهلی

ارسال:
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۹:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۰۵:۳۵ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
سوال از بچه های شریف و تهران در مورد خوابگاه متاهلی
سلام. من امسال ارشد امتحان دادم و فکر میکنم رتبه‌ام خوب بشه.چون متاهل هستم مهمترین معیار انتخاب دانشگاه برای من ارائه خوابگاه متاهلی هست. بسیار ممنون میشم اگر بچه هایی که دانشجوی شریف و دانشگاه تهران هستند از وضعیت خوابگاه متاهلی این دو دانشگاه بگن.برای یک دانشجوی ارشد شهرستانی (فارس) متاهل با یه بچه , کدوم دانشگاه حتما حتما خوابگاه متاهلی به ارشد میده -واگر هر دو یک وضعیت دارن, از نظر وضعیت خوابگاه متاهلی و امکانات اون (اندازه واحد ها-امکانات رفاهی و شلوغ بودن یا....) این دو دانشگاه رو مقایسه کنید
خیلی ممنون
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۱:۱۹ ب.ظ
سوال از بچه های شریف و تهران
کلا دانشگاه تهران بهتر خوابگاه میده. بخصوص به متاهلین. امکانات رفاهی بیشتریهم به دانشجویان خودش می ده.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: pixiport , MShariati
ارسال:
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۱:۴۸ ب.ظ
RE: سوال از بچه های شریف و تهران
(۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۹:۴۸ ب.ظ)pixiport نوشته شده توسط:  سلام. من امسال ارشد امتحان دادم و فکر میکنم رتبه‌ام خوب بشه.چون متاهل هستم مهمترین معیار انتخاب دانشگاه برای من ارائه خوابگاه متاهلی هست. بسیار ممنون میشم اگر بچه هایی که دانشجوی شریف و دانشگاه تهران هستند از وضعیت خوابگاه متاهلی این دو دانشگاه بگن.برای یک دانشجوی ارشد شهرستانی (فارس) متاهل با یه بچه , کدوم دانشگاه حتما حتما خوابگاه متاهلی به ارشد میده -واگر هر دو یک وضعیت دارن, از نظر وضعیت خوابگاه متاهلی و امکانات اون (اندازه واحد ها-امکانات رفاهی و شلوغ بودن یا....) این دو دانشگاه رو مقایسه کنید
خیلی ممنون

یعنی شما اینقدر به خوب شدن رتبه تون مططمئن هستین که اطمینان دارین حتما شریف یا تهران قبول میشین ؟‌! نمیخواین در مورد خوابگاه بقیه دانشگاهها هم یه تحقیقی کنین ؟!

این حد از اطمینان تا قبل از اومدن کارنامه اولیه ‌، یه مقدار عجیبه فکر کنم ...
۰
۰
ارسال:
۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۲:۱۴ ق.ظ
(۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۱:۴۸ ب.ظ)daneshju-arshad-manesht نوشته شده توسط:  
(06 اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۹:۴۸ ب.ظ)pixiport نوشته شده توسط:  سلام. من امسال ارشد امتحان دادم و فکر میکنم رتبه‌ام خوب بشه.چون متاهل هستم مهمترین معیار انتخاب دانشگاه برای من ارائه خوابگاه متاهلی هست. بسیار ممنون میشم اگر بچه هایی که دانشجوی شریف و دانشگاه تهران هستند از وضعیت خوابگاه متاهلی این دو دانشگاه بگن.برای یک دانشجوی ارشد شهرستانی (فارس) متاهل با یه بچه , کدوم دانشگاه حتما حتما خوابگاه متاهلی به ارشد میده -واگر هر دو یک وضعیت دارن, از نظر وضعیت خوابگاه متاهلی و امکانات اون (اندازه واحد ها-امکانات رفاهی و شلوغ بودن یا....) این دو دانشگاه رو مقایسه کنید
خیلی ممنون

یعنی شما اینقدر به خوب شدن رتبه تون مططمئن هستین که اطمینان دارین حتما شریف یا تهران قبول میشین ؟‌! نمیخواین در مورد خوابگاه بقیه دانشگاهها هم یه تحقیقی کنین ؟!

دوست عزیز شاید مهستان واسشون خوب تخمین زده.پارسال واسه من که با ۲۰ تا اختلاف درست تخمین زد!
۰
۰
ارسال:
۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۲:۵۴ ق.ظ
(۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۲:۱۴ ق.ظ)shahryar نوشته شده توسط:  
(06 اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۱:۴۸ ب.ظ)daneshju-arshad-manesht نوشته شده توسط:  
(06 اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۹:۴۸ ب.ظ)pixiport نوشته شده توسط:  سلام. من امسال ارشد امتحان دادم و فکر میکنم رتبه‌ام خوب بشه.چون متاهل هستم مهمترین معیار انتخاب دانشگاه برای من ارائه خوابگاه متاهلی هست. بسیار ممنون میشم اگر بچه هایی که دانشجوی شریف و دانشگاه تهران هستند از وضعیت خوابگاه متاهلی این دو دانشگاه بگن.برای یک دانشجوی ارشد شهرستانی (فارس) متاهل با یه بچه , کدوم دانشگاه حتما حتما خوابگاه متاهلی به ارشد میده -واگر هر دو یک وضعیت دارن, از نظر وضعیت خوابگاه متاهلی و امکانات اون (اندازه واحد ها-امکانات رفاهی و شلوغ بودن یا....) این دو دانشگاه رو مقایسه کنید
خیلی ممنون

دوست عزیز شاید مهستان واسشون خوب تخمین زده.پارسال واسه من که با ۲۰ تا اختلاف درست تخمین زد!

جدی میفرمایین ؟!

من میخواستم تخمین بزنم بعد گفتم شاید بیخودی آدمو خوشحال یا دلسرد کنه ‌، این بود که رها کردم تخمین رتبه رو ...

الان هم فعاله این سیستم تخمین مهستان ؟! میشه که الان بخوام تخمین بزنم ؟!
۰
۰
ارسال:
۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۱:۰۵ ق.ظ
راستش من برای ارشد امسال خیلی زحمت کشیدم
همه تستهایی که زده بودم رو آخر جلسه روی کاغد شماره صندلی‌ام یادداشت کردم و آوردم خونه با کلید سنجش چک کردم.اگر مشکلی پیش نیاد(از سازمان سنجش هیچی بعید نیست-بخصوص با این طرح آخری شخصی سازی دفترچه ها) انشا.. قبول میشم
سایت مهستان و یه سایت تخمین رتبه دیگه هم رتبه‌ام رو زیر ۱۰ پیش بینی کردن
البته من رشته برق هستم و با رتبه ۵۰ هم اون گرایش مد نظرم رو از این دو دانشگاه قبول میشم

حالا اگر از دوستان کسی خودش خوابگاه متاهلی این دو دانشگاه رو داره یا اطلاع موثق داره, خیلی ممنون میشم من رو در جریان بذاره
۰
۰
ارسال:
۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۱:۴۱ ق.ظ
لابد گرایش معماری امتحان دادین.
میشه درصدتون رو بذارین؟
۰
۰
ارسال:
۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۲:۰۱ ق.ظ
(۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۱:۴۱ ق.ظ)فرنیا نوشته شده توسط:  لابد گرایش معماری امتحان دادین.
میشه درصدتون رو بذارین؟

منظورم این بود که برق خوندم و ارشد برق هم شرکت کردم
۰
۰
ارسال:
۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۸:۰۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۸:۲۵ ق.ظ، توسط shahryar.)
(۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۲:۰۱ ق.ظ)pixiport نوشته شده توسط:  [quote='فرنیا' pid='22350' dateline='1303852265']
لابد گرایش معماری امتحان دادین.
میشه درصدتون رو بذارین؟

منظورم این بود که برق خوندم و ارشد برق هم شرکت کردم
[/quote]
دوست عزیز اینجا مال بچه های کامپیوتره!! Big Grin
بچه‌ها فکر کنم به حریم خصوصیمون تجاوز کردن! Big Grin Big Grin
(۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۲:۵۴ ق.ظ)daneshju-arshad-manesht نوشته شده توسط:  [quote='shahryar' pid='22344' dateline='1303847095']
[quote='daneshju-arshad-manesht' pid='22341' dateline='1303845483']
[quote='pixiport' pid='22330' dateline='1303838326']

جدی میفرمایین ؟!

من میخواستم تخمین بزنم بعد گفتم شاید بیخودی آدمو خوشحال یا دلسرد کنه ‌، این بود که رها کردم تخمین رتبه رو ...

الان هم فعاله این سیستم تخمین مهستان ؟! میشه که الان بخوام تخمین بزنم ؟!
فکر کنم هنوز فعاله.ولی اگه تا حال صبر کردی این سه چهار هفته دیگه رو هم صبر کن! Big Grin
۰
۰
ارسال: #۱۰
۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۰:۰۲ ق.ظ
مهستان بر اساس کنکور سال قبل تخمین میزنه رتبه‌ها رو
اگه فکر میکنید درجه دشواری سوالات خیلی شبیه سال قبل هست میشه به تخمین رتبه اش اطمینان کرد
ببخشید از موضوع اصلی دور شدیمBig Grin
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mosavat
ارسال: #۱۱
۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۲:۰۶ ب.ظ
دوستان. یه سوال شروع کننده تاپیک پرسیده در مورد خوابگاهها

۹ تا پست زده شده. و فقط ۱ پست اون در مورد خوابگاه‌ها هست.

و بقیه هم یا سواله از شروع کننده تاپیک. یا در مورد مهستان که خوبه یا نه صحبت شده.

کوچکترین مشکلی که این کارتون داره. به جز دلسرد کردن شروع کننده تاپیک. اینه که افرادی تو گوگل سرچ میکنن و میرسن به این تاپیک. بعد هر چی میخونن میبینن هیچ اطلاعاتی در مورد اطلاعاتی که اون‌ها در مورد خوابگاه‌ها نیاز داشتن نیست.

به جز اینکه وقتشون هدر میره پیش خودشون میگن اخه اینم شد سایت.

الان اگه فرداد هم بیاد بگه چرا پستاتون ربطی به تاپیک نداره. خیلی هم ناراحت میشید و هر چی هم که دوست دارید به فرداد میگید.
شخصا به فرداد حق میدم که برخورد کنه مخصوصا تو تاپیک های غیر سرگرمی.

این مطالب هم اول برای خودمه و بعد برای دیگران. چون خیلی وقت‌ها منم این امر که تو تاپیک های غیر سرگرمی نباید اسپم بدم رو رعایت نمیکنم.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۵۴m4n3h , ronaldo , pixiport , marziyeh , arman1993
ارسال: #۱۲
۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۷:۴۹ ب.ظ
کسی نبود جواب ما رو بده؟
۰
۰
ارسال: #۱۳
۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۹:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۹:۴۳ ب.ظ، توسط Fardad-A.)
من قبلا" رو اطلاع داشتم که دانشگاه تهران و پلی تکنیک بهترین خوابگاههای متاهلی رو داشتن ولی الآن خبر ندارم. فکر کنم یک سری بزنید به اداره رفاه و آدرس خوابگاهها رو بگیرید و برید بپرسید اطلاعات موثق تری بدست بیارید . بهر حال برای شما با داشتن خانواده مهمه که اطلاعاتتون دقیق باشه.
بچه های ارشد یا اینجا رو فراموش کردن و چند نفری هم که لطف دارن ومیان فکر کنم مجردن یا ساکن تهران.
بهر حال ببخشید که نتونستیم کمکتون کنیم.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: pixiport
ارسال: #۱۴
۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۰:۳۴ ب.ظ
خیلی خیلی از لطفتون ممنونم
پلی تکنیک اخیرا برای مجردی هاش هم محدودیت خوابگاه داره و بعید هست که راحت متاهلی گیر بیاد
امروز با دانشگاه تهران تماس گرفتم گفتن حداکثر یک ترم بدون خوابگاه بمونید
ولی شریف جواب درست و حسابی نداد و گفت هیچی نمیتونیم بگیم.شریف هم شنیدم در چند سال اخیر بعضی از خوابگاههای متاهلی اش رو به مجردی تبدیل کرده
۲
۰
ارسال: #۱۵
۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۰:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۰:۴۷ ب.ظ، توسط Fardad-A.)
چون سن ازدواج در حال صعوده و تعداد مجردها در حال افزایش این مشکل ایجاد شده. بهر حال دانشگاه تهران جمعیت کل دانشجویانش و همینطور متاهلهاش از بقیه همیشه بیشتره. بچه های فنی نمیدونم چرا ازدواج نمیکنن ولی در بعضی رشته‌ها همون ترم اول دوم کارشناسی بچه‌ها مزدوج میشن. چون دانشگاه تهران عمومی تره از این نظر شانس خوابگاه گرفتن تون شاید بیشتره. بهر حال موفق باشید.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۴۱۹ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۳۱۵ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۶۵ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۶۸۹ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۳۹۳ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۶,۸۱۲ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  دکتری بیوانفورماتیک دانشگاه تهران omid93 ۸ ۱۲,۱۹۴ ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ ۱۰:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: razieh.msh91
  ۱۴۵ هوش، ۲ زبانشناسی رایانشی، برم شریف؟ trace4ward ۷ ۷,۰۶۴ ۱۵ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Bp18449
  سوال در مورد صفحه بندی در سیستم عامل Azadam ۱ ۱,۵۴۶ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۱۱:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Azadam
  سلام بچه های کدهای سیستم تهویه هوا رو کسی داره فاطمه دیبا ۰ ۱,۱۷۹ ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ۰۹:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close