زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۳۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

با تراز ۴۹۳۷ آیا امیدی به قبولی در تکمیل ظرفیت هست؟

ارسال:
۱۴ شهریور ۱۳۹۲, ۰۵:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۳۸ ق.ظ، توسط good-wishes.)
Sad با تراز ۴۹۳۷ آیا امیدی به قبولی در تکمیل ظرفیت هست؟
سلام،
من به خاطر شرایط کاری نتونستم واسه کنکور درس بخونم .الانم از پشیمونی دارم شاخ در میارم SadExclamationبه نظرتون با نمره۴۹۳۷ میتونم توی تکمیل ظرفیت شبکه قبول شم؟؟نمره آخرین نفر قبولی قزوین ۵۵۶۰بوده!!یا تکمیل ظرفیت شرکت نکنمو دوباره شروع به خوندن کنم سنگین ترم؟؟؟HuhExclamationConfused
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۴ شهریور ۱۳۹۲, ۰۵:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ شهریور ۱۳۹۲ ۰۵:۵۷ ب.ظ، توسط publin.)
کمک برای تکمیل ظرفیت
تکمیل شرکت کن ضرر میکنی!؟
هم تکمیل شرکت کن هم بخون
۰
۰
ارسال:
۱۴ شهریور ۱۳۹۲, ۰۶:۰۱ ب.ظ
RE: کمک برای تکمیل ظرفیت
(۱۴ شهریور ۱۳۹۲ ۰۵:۵۳ ب.ظ)zahra24 نوشته شده توسط:  سلام،
من به خاطر شرایط کاری نتونستم واسه کنکور درس بخونم .الانم از پشیمونی دارم شاخ در میارم SadExclamationبه نظرتون با نمره۴۹۳۷ میتونم توی تکمیل ظرفیت شبکه قبول شم؟؟نمره آخرین نفر قبولی قزوین ۵۵۶۰بوده!!یا تکمیل ظرفیت شرکت نکنمو دوباره شروع به خوندن کنم سنگین ترم؟؟؟HuhExclamationConfused

ترازتون جالب نیست زیاد....ببخشید رک گفتم...اما تو تکمیل شرکت کنید ضرر نداره...ولی شروع کنید به خوندن...امسال دانشگاه ازاد اکثر شهرهاش رو پر کرده باآزمون...شاید تکمیل مثل پارسال همه رو راضی نکنه!!!!اما تراز زیر ۵۵۰۰ امیدی نیست...موفق باشید.

درمیان مردمی که میدوندبرای زنده بودن،آرام قدم برداربرای زندگی کردن!!
۱
۱

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۸۰,۲۷۳ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  سلام آیا اینجا کسی رشتش کامپیوتر هست؟ parisa1140 ۲ ۳,۹۴۳ ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: farsamw
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۹۳۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  تکمیل قطعه کد مجموع آرایه Xzrix ۰ ۱,۳۱۲ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Xzrix
  بعد ۶ سال اومدم، ارشد مهندسی کامپیوتر کسی هست؟؟ seyed_eng ۷ ۵,۶۶۲ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: iraj.leo
Rainbow مالک اشتر و قبولی در مصاحبه اش و تکلیف انتخاب رشته ما بعد قبولی در مصاحبه مالک اشتر mahditorki ۱۷۲ ۱۵۶,۳۵۷ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Farhad namjo
  قبولی های علوم و تحقیقات تهران Hosein_2003 ۴۲ ۶۰,۰۴۸ ۱۱ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Alireza.Moftakharzadeh
  آیا تبلیغات در اینستاگرام براتون کارآمد بوده؟ کیمیا شیرازی ۰ ۱,۹۱۲ ۰۴ آذر ۱۳۹۸ ۰۵:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: کیمیا شیرازی
  محاسبه تراز معدل موثر از رشته آی تی یا علوم کامپیوتر به مهندسی کامپیوتر یا بالعکس gnulinux ۰ ۲,۳۲۳ ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۸:۳۷ ق.ظ
آخرین ارسال: gnulinux
  قبولی الگوریتم محاسبات mrazizi ۵ ۴,۷۴۶ ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: alem1

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close