زمان کنونی: ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۱۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

آزاد نرم افزار واحد قزوین (ترازم شده ۶۴۰۹) یا پیام نور شهر ری

ارسال: #۱۶
۱۵ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۵۳ ق.ظ
آزاد نرم افزار واحد قزوین یا پیام نور شهر ری
الان که جای خوبی قبول شدی

همین وقتی که میخوای بذاری یه سال دیگه بخونی واسه کنکور، بری ارشدتو بخونی نصفش تموم شده رفته. حالا بماند که چقدر هم این یه سال به آدم سخت میگذره و نصفشو باید تو بلاتکلیفی و دلشوره بگذرونی

به جاش می‌تونی با توجه به اینکه میگی روی درسها تسلط داری برنامه ریزی کنی برای دوره دکترا چون آزمون دکترای نرم افزار هم تا اونجا که می‌دونم سوالای دورس مشترکش از درسای دوره لیسانسه

من امسال دومین سالی بود که کنکور دادم روزانه یزد آی تی و علوم تحقیقات تهران نرم افزار قبول شدم. پارسال به همین فکر می‌کردم که اگه دوباره بخونم ۱۰۰% روزانه تهران قبولم ولی بازم نشد. اگه همون پارسال آزاد یه جای خوب قبول شده بودم میرفتم الان کلی جلو بودم تو زندگیم
۳
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: سجاد۶۷ , damavand_kellap

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۸۵۱ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  جزوه اسکن شده " سیستم های توزیع شده " دکتر پدرام arash691 ۸ ۱۴,۲۷۵ ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: negarrah
  فیلم قفل شده Mohammad_TeZaR ۰ ۰ ۰۵ شهریور ۱۴۰۱ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Mohammad_TeZaR
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۵۶۱ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  غیرانتفاعی ابرار یا آزاد شهر قدس؟ mona64 ۱ ۱,۸۲۶ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۳۸۲ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۱۸۲ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
Question یک پیام مشکوک marvelous ۲ ۲,۴۴۵ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۲:۵۸ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۱۴۰۰ Seyyedab ۴۶ ۱۸,۸۳۸ ۰۹ مهر ۱۴۰۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab
  رتبه ۵۴ علوم کامپیوتر و ۷۶ ریاضی ارشد ۱۴۰۰ Computer92 ۰ ۲,۰۷۲ ۰۸ شهریور ۱۴۰۰ ۰۹:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Computer92

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close