زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۳۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

راهنمایی برای پذیرش بدون کنکور منتخبین المپیاد دانشجویی کامپیوتر

ارسال:
۱۴ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ شهریور ۱۳۹۲ ۰۶:۲۸ ب.ظ، توسط mrpool.)
سلام

خداروشکر منم جزو ۱۵ نفر اول المپیاد شدم Smile

خب بریم سر اصل مطلب
من الان از ارشد روزانه صنعتی شیراز پذیرفته شدم ولی هنوز ثبت نام نکردم ( ثبت نامش ۱۷ شهریور هستش) . دیروز هم که نتایج المپیاد اومد . رو سایت المپیاد اطلاعیه زیر رو زده که چند تا سوال واسم پیش اومده!

نقل قول: اطلاعیه مهم در خصوص نحوه استفاده از تسهیلات ورود بدون کنکور به دوره کارشناسی ارشد برای برگزیدگان آزمون های مرحله نهایی المپیاد دانشجویی

به اطلاع برگزیدگان مرحله نهایی هفدهمین المپیاد دانشجویی ( نفرات اول تا پانزدهم) می رساند، این برگزیدگان می توانند درخواست پذیرش خود را در قالب ایمیل با انتخاب یک دانشگاه (تنها یک کد رشته محل) از دفترچه شماره ۲ راهنمای انتخاب رشته کارشناسی ارشد ، به مرکز المپیاد ارسال نمایند.

در انتهای درخواست ضمن اعلام تلفن تماس، این امکان را به مرکز المپیاد خواهند داد که به محض تهیه معرفی نامه با داوطلب تماس گرفته شود.

این داوطلبان، برای استفاده از تسهیلات ورود بدون کنکور به دوره کارشناسی ارشد، تا تاریخ ۲۰ شهریور ماه فرصت دارند درخواست های خود را به مرکز المپیاد ایمیل نمایند.

توجه : به اطلاع برگزیدگان مرحله نهایی هفدهمین المپیاد دانشجویی ( نفرات اول تا پانزدهم) می رساند، برای استفاده از تسهیلات ورود بدون کنکور به دوره کارشناسی ارشد، بر اساس اعلام دو دانشگاه تهران و صنعتی شریف، این دانشگاه ها، فقط رتبه های اول تا سوم را پذیرش خواهند نمود.

و اما سوال هام
۱ ) در اطلاعیه نوشته شده است که منتخبین هفدهمین دوره کد مربوطه را به مرکز المپیاد ارسال نمایند ، خب من جزو منتخبین هجدهمین دوره هستم ، منم باید درخواستم رو ارسال کنم ؟

۲) در ادامه نوشته شده است که فقط یک کد رشته ارسال نمایند ،یعنی احتمال داره پذیرفته نشد ؟

۳) من امسال در دوره روزانه قبول شده ام ولی میخاهم از امتیاز پذیرش بدون کنکور منتخبین المپیاد استفاده نمایم . استفاده از این امتیاز برایم مشکلی ایجاد می کند ؟ ( هنوز در دانشگاه مذکور ثبت نام نکرده ام )

دوستان (مخصوصا اونایی که تجربه ش رو دارن ) هر اطلاعی دارین ( در مورد روال کار و چیکارایی باید بکنم و ... ) دریغ نکنین . چون احتمال داره از هر دوتا جا بمونم Sad ConfusedConfusedConfused

نکته قابل ذکر در مورد اطلاعیه اینه که این اطلاعیه قبل از اعلام نتایج مرحله هجدهم رو سایت بود ، بعد نتایج مرحله هجده المپیاد اعلام شد .
انرژی مثبت، در تاریخ ۱۴ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۳۴ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

با عرض تبریک خدمت شما دوست عزیز،به بخش ایین نامه های اموزشی منتقلش می کنم.

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: k_111
ارسال:
۱۴ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۲۶ ب.ظ، توسط k_111.)
بهتون تبریک میگم

هیچ کسی بهتر از سازمان سنجش جواب این سئوال رو نمیدونه
سریع به سایت المپیاد ایمیل بزنید و بپرسید
 سپاس‌گزاری شده توسط: mrpool
ارسال:
۱۴ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۳۵ ب.ظ
RE: راهنمایی برای پذیرش بدون کنکور منتخبین المپیاد دانشجویی کامپیوتر
(۱۴ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۲۵ ب.ظ)k_111 نوشته شده توسط:  بهتون تبریک میگم

هیچ کسی بهتر از سازمان سنجش جواب این سئوال رو نمیدونه
سریع به سایت المپیاد ایمیل بزنید و بپرسید

مرسی Smile

ایمیل زدم ، ولی فک نکنم جواب بدن ، هیچ شماره تلفنی هم برای مرکز المپیاد پیدا نکردم Sad

دوستان اگه تجربه ش رو دارن ، لطفا روال کار رو یکم توضیح بدن
ارسال:
۱۴ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۴۳ ب.ظ
معمولا بعد از یک روز جواب میدن
ارسال:
۱۴ شهریور ۱۳۹۲, ۰۴:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۳۹ ب.ظ، توسط پوونه.)
اتفاقا در این مورد من چند روز از یکی از مدیرای اینجا (جناب Fardad-A) سوال پرسیدم در مورد المپیاد که ایشون گفتن اگه امسال در کنکور ثبت نام کنم (یعنی کنکور ارشد ۹۳ ) و قبول شم امکان انتخاب رشته برای سال ۹۳ رو نخواهم داشت چون فرض بر اینه که من در بهمن ۹۳ یا بعد از اون فارغ التحصیل میشم
با این توضیح ایشون و تاکید اطلاعیه برای انتخاب رشته منتخیبین هفدمین دوره فکر کنم شما نمیتونید امسال انتخاب رشته کنید.

سوال دومتون هم جوابش نه خیر هست. چون فقط گفتند دانشگاه تهران و شریف رتبه های ۱ تا ۳ رو میپذیرن و کمی ریسکه انتخاب این دو دانشگاه. اما دانشگاه های دیگه فکر نکنم. چون اینجوری که دوستان گفتند برگزیدگان المپیاد میتونن هر دانشگاهی که بخوان برن

و در مورد سوال سومتون اطلاعی ندارم.

البته بگم من اطلاعات چندانی از المپیاد نداشتم و اینها رو با پرسش و پاسخ و جستجو تو نت فهمیدم. به نظر منم بهتره منتظره پاسخ سازمان سنجش باشید
ارسال:
۱۴ شهریور ۱۳۹۲, ۰۵:۱۰ ب.ظ
(۱۴ شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۳۶ ب.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  اتفاقا در این مورد من چند روز از یکی از مدیرای اینجا (جناب Fardad-A) سوال پرسیدم در مورد المپیاد که ایشون گفتن اگه امسال در کنکور ثبت نام کنم (یعنی کنکور ارشد ۹۳ ) و قبول شم امکان انتخاب رشته برای سال ۹۳ رو نخواهم داشت چون فرض بر اینه که من در بهمن ۹۳ یا بعد از اون فارغ التحصیل میشم
با این توضیح ایشون و تاکید اطلاعیه برای انتخاب رشته منتخیبین هفدمین دوره فکر کنم شما نمیتونید امسال انتخاب رشته کنید.
این حرفتون نامفهومه
لطفا یه مقدار بیشتر توضیح بدید
ارسال:
۱۴ شهریور ۱۳۹۲, ۰۵:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ شهریور ۱۳۹۲ ۰۵:۴۸ ب.ظ، توسط پوونه.)
(۱۴ شهریور ۱۳۹۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ)k_111 نوشته شده توسط:  
(14 شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۳۶ ب.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  اتفاقا در این مورد من چند روز از یکی از مدیرای اینجا (جناب Fardad-A) سوال پرسیدم در مورد المپیاد که ایشون گفتن اگه امسال در کنکور ثبت نام کنم (یعنی کنکور ارشد ۹۳ ) و قبول شم امکان انتخاب رشته برای سال ۹۳ رو نخواهم داشت چون فرض بر اینه که من در بهمن ۹۳ یا بعد از اون فارغ التحصیل میشم
این حرفتون نامفهومه
لطفا یه مقدار بیشتر توضیح بدید
یعنی ایشون که تو کنکور ارشد(المپیاد) سال ۹۲ شرکت کردند امسال نمیتونند انتخاب رشته کنند و سال بعد که نتایج المپیاد نوزدهمین دوره اومد از برگزیدگان هیجدهمین دوره(برگزیدگان امسال) درخواست میشه که انتخاب رشته کنند. چون تو المپیاد دانشجویی فرض میشه که داوطلب تو بهمن سال بعدش فارغ التحصیل میشه
مثلن من امسال شاید تو المپیاد شرکت کنم (میشم داوطلب سال ۹۳ ) بعد اگه جزو قبولی ها بودم دیگه نمیتونم برای سال ۹۳ انتخاب رشته کنم با رتبه المپیاد. بلکه میمونه تابستون ۹۴ -وقتی که نتایج کنکور ارشد ۹۴ هم اومد- انتخاب رشته میکنم ومهر ۹۴ میرم دانشگاه.
من اصلا قدرت بیان خوبی ندارم. نمیدونم بهتر از این چجوری بگم دیگهBig Grin
ارسال:
۱۴ شهریور ۱۳۹۲, ۰۶:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ شهریور ۱۳۹۲ ۰۶:۳۱ ب.ظ، توسط mrpool.)
(۱۴ شهریور ۱۳۹۲ ۰۵:۴۶ ب.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  یعنی ایشون که تو کنکور ارشد(المپیاد) سال ۹۲ شرکت کردند امسال نمیتونند انتخاب رشته کنند و سال بعد که نتایج المپیاد نوزدهمین دوره اومد از برگزیدگان هیجدهمین دوره(برگزیدگان امسال) درخواست میشه که انتخاب رشته کنند. چون تو المپیاد دانشجویی فرض میشه که داوطلب تو بهمن سال بعدش فارغ التحصیل میشه
مثلن من امسال شاید تو المپیاد شرکت کنم (میشم داوطلب سال ۹۳ ) بعد اگه جزو قبولی ها بودم دیگه نمیتونم برای سال ۹۳ انتخاب رشته کنم با رتبه المپیاد. بلکه میمونه تابستون ۹۴ -وقتی که نتایج کنکور ارشد ۹۴ هم اومد- انتخاب رشته میکنم ومهر ۹۴ میرم دانشگاه.
من اصلا قدرت بیان خوبی ندارم. نمیدونم بهتر از این چجوری بگم دیگهBig Grin

مرسی از پاسختون
ولی قضیه یکم فرق داره .
این موردی که شما توضیح دادین درست نیست، بذارین خیلی ساده این مطلبی که گفتین رو توضیح بدم .
برای شرکت در المپیاد نباید قبل همون سال تحصیلی که المپیاد برگزار میشه ، فارغ التحصیل شده باشین .

مثلا میتونین در بهمن ۹۱ فارغ بشین ولی در اردیبهشت و تیر ۹۲ در المپیاد شرکت کنین .

و اما نکته ای که باید در مورد اطلاعیه بگم اینه که این اطلاعیه قبل اومدن نتایج مرحله هجدهم رو سایت المپیاد بود . بعد این اطلاعیه نتایج مرحله هجدهم المپیاد اومد .
ارسال:
۱۴ شهریور ۱۳۹۲, ۰۶:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ شهریور ۱۳۹۲ ۰۶:۳۳ ب.ظ، توسط k_111.)
(۱۴ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۰۶ ب.ظ)mrpool نوشته شده توسط:  توجه : به اطلاع برگزیدگان مرحله نهایی هفدهمین المپیاد دانشجویی ( نفرات اول تا پانزدهم) می رساند، برای استفاده از تسهیلات ورود بدون کنکور به دوره کارشناسی ارشد، بر اساس اعلام دو دانشگاه تهران و صنعتی شریف، این دانشگاه ها، فقط رتبه های اول تا سوم را پذیرش خواهند نمود.
طبق این جمله حرف شما درست نیست
یعنی پذیرفتگان امسال هم میتونن تا ۲۰ شهریور درخواست بدن

(۱۴ شهریور ۱۳۹۲ ۰۶:۲۷ ب.ظ)mrpool نوشته شده توسط:  مثلا میتونین در بهمن ۹۱ فارغ بشین ولی در اردیبهشت و تیر ۹۲ در المپیاد شرکت کنین .
تا پارسال که من خبر داشتم این حرف شما درست نیست

فقط برای افرادی که از طریق کنکور شرکت میکنن در زمان کنکور شخص باید دانشجو باشه و بعد از اون میتونه فارغ التحصیل باشه
ولی افرادی که از طریق قطب میرن حتما باید در مرحله دوم دانشجو باشن(به همین دلیل هست که گواهش اشتغال به تحصیل میخواهند)
ارسال: #۱۰
۱۴ شهریور ۱۳۹۲, ۰۶:۴۵ ب.ظ
(۱۴ شهریور ۱۳۹۲ ۰۶:۲۹ ب.ظ)k_111 نوشته شده توسط:  تا پارسال که من خبر داشتم این حرف شما درست نیست

فقط برای افرادی که از طریق کنکور شرکت میکنن در زمان کنکور شخص باید دانشجو باشه و بعد از اون میتونه فارغ التحصیل باشه
ولی افرادی که از طریق قطب میرن حتما باید در مرحله دوم دانشجو باشن(به همین دلیل هست که گواهش اشتغال به تحصیل میخواهند)

آره راس میگی ، چیزی که من گفتم در مورد کسایی بود که به شکل متمرکز انتخاب میشن ، غیر متمرکز ها باید ترم بهار هم اشتغال به تحصیل داشته باشن .

اینم شرایط شرکت در المپیاد که از سایت المپیاد ورداشتم

نقل قول: ۳- دانشجویانی که در پایان دی ماه سال ۱۳۹۱ یعنی در بهمن ماه فارغ التحصیل می شوند می توانند از طریق المپیاد متمرکز (یعنی شرکت در آزمون کارشناسی ارشد و اعلام علاقمندی به المپیاد) در هجدهمین المپیاد علمی دانشجویی شرکت نمایند.

۴- دانشجویانی که در پایان دی ماه سال ۱۳۹۱ یعنی در بهمن ماه فارغ التحصیل می شوند نمی توانند از طریق المپیاد غیرمتمرکز در هجدهمین المپیاد علمی دانشجویی شرکت نمایند.
اینم لینکش اگه خاستین خودتون ببینین
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

به هر حال ، از مطلب اصلی دور شدیم ! Smile
به نظر خودم میتونم همین امسال هم درخاست بدم ، فقط اینکه من روزانه هم قبول شدم ، از این نظر یکم شک دارم که واسم مشکل بشه .

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  راهنمایی در مورد تعریف محیط عملیاتی داروخانه برای آز پایگاه داده ngmsshd ۲ ۷,۵۸۳ ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Eris_mw
  آشپزی دانشجویی!!! ملیکا ۱۲۹ ۹۲,۱۷۴ ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۱۱:۴۸ ق.ظ
آخرین ارسال: ronakgilak
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۲۳۵ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  راهنمایی در مورد کنکور ارشد ۱۴۰۰ قاصدک۲۳ ۱۳۷ ۵۹,۱۰۹ ۲۹ آذر ۱۴۰۰ ۱۲:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: M423sr
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۱۶۳ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  [دانلود] حل تشریحی کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر و آی تی ۸۷ تا ۹۲ good-wishes ۳۰ ۵۰,۲۲۲ ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  دکتری بدون آزمون wskf ۱ ۲,۱۹۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Information راهنمایی برای فرصت باقیمانده تا کنکور ۱۴۰۰ marge_setare ۷ ۵,۲۱۶ ۱۰ بهمن ۱۳۹۹ ۱۰:۴۸ ق.ظ
آخرین ارسال: fatemehbin
  پذیرش با عنوان قرآن کاوی رایانشی s-nowrozi ۴۷ ۳۱,۶۱۱ ۱۰ دى ۱۳۹۹ ۱۱:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: oloom-ensani
  خرید کتب موردنیاز برای کنکور ارشد کامپیوتر susankhanoom ۱ ۲,۴۹۸ ۲۳ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: jasin

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close