زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۴۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

پذیرش دانشجوی پولی ارشد(۵/۹۰)

ارسال: #۱۶
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۱:۵۵ ب.ظ
RE: پذیرش دانشجوی پولی ارشد
(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۷:۵۴ ب.ظ)fahime_A_2007 نوشته شده توسط:  آخرش من و پسرعموم داریم نامزد میکنیم! البته تا یه مدت دیگه!بعد چندسال تحمل واقعا لذت بخشه!
از خان مهریه هم گذشتیم!

شاد شدی "موج" ؟؟؟

موج که هیچی Tongue منم بسی شاد شدم!Big Grin

مبارکه
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج
ارسال: #۱۷
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۵:۰۵ ب.ظ
(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۷:۵۴ ب.ظ)fahime_A_2007 نوشته شده توسط:  آخرش من و پسرعموم داریم نامزد میکنیم! البته تا یه مدت دیگه!بعد چندسال تحمل واقعا لذت بخشه!
از خان مهریه هم گذشتیم!

شاد شدی "موج" ؟؟؟

واقعا" بهتون تبریک میگم. عقد دختر عمو و پسرعمو را که در آسمانها بسته اند . براتون آرزوی خوشبختی میکنم.
Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinHeartBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
نتیجه اخلاقی: بعضی مواقع داشتن دختر عمو خوب است.Sad

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج
ارسال: #۱۸
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۵:۳۲ ب.ظ
(۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۵:۰۵ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  واقعا" بهتون تبریک میگم. عقد دختر عمو و پسرعمو را که در آسمانها بسته اند . براتون آرزوی خوشبختی میکنم.
Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinHeartBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

واقعا این تاپیک چه ربطی به عقد دختر عمو و پسر عمو داره ؟ اسپم ممنوعه فرداد جان

لطفا قوانین رو رعایت کن.
۰
۰
ارسال: #۱۹
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۶:۳۷ ب.ظ
پذیرش دانشجوی پولی ارشد
دانیال نزن تو حال فرداد!
من ترسیدم بهم گیر بده که پست غیرمرتبط زدی و... ولی بیچاره انگار دل پرخونی داره!خدامیدونه چندبار رفته خواستگاری که اینجوری حسرت داشتن دخترعمو رو داره!!!
قضیه ما از قبل محرم شروع شده(رسمی از طریق خانواده ها) و حالا به نتیجه رسیده!صبرداشته باشید!
بعدشم بهرحال بعد نامزدی عقده دیگه!!!یه سال دیگه بعد درسمون عقد هم میکنیم.

راستی از همه بابت تبریکاتشون ممنونم...
به امید قبولی ارشد و بعد هم هدایت شدن به راه راست انسانها و نهایتا خوب باز شدن بختتون...
۰
۰
ارسال: #۲۰
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۷:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۷:۴۷ ب.ظ، توسط Fardad-A.)
(۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۵:۳۲ ب.ظ)danialfx نوشته شده توسط:  
(10 اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۵:۰۵ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  واقعا" بهتون تبریک میگم. عقد دختر عمو و پسرعمو را که در آسمانها بسته اند . براتون آرزوی خوشبختی میکنم.

واقعا این تاپیک چه ربطی به عقد دختر عمو و پسر عمو داره ؟ اسپم ممنوعه فرداد جان

لطفا قوانین رو رعایت کن.
واقعا" حق با تو هست دانیال جان. حسابی جو عروسی گرفتم که اصلا" نفهمیم این تاپیک خبره.
البته دانیال جان باین میگن حسن ختام برای یک تاپیک زجر آور.Cool
بهر حال خبر اصلی اینقدر ناراحت کننده و زجر آور بود که لازم بود یک خبر خوش هم یکی بده. حالا اگه ناراحتی همه اش رو پاک کنم؟؟؟؟SadSad
(۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۶:۳۷ ب.ظ)fahime_A_2007 نوشته شده توسط:  دانیال نزن تو حال فرداد!
من ترسیدم بهم گیر بده که پست غیرمرتبط زدی و... ولی بیچاره انگار دل پرخونی داره!خدامیدونه چندبار رفته خواستگاری که اینجوری حسرت داشتن دخترعمو رو داره!!!
البته پست تون غیر مرتبط بود ولی کلا" خبر ازدواج هم خوشاینده و هم حس و حال خوبی به فضای نیمه غمزده و نیمه نگران سایت داد.Smile
در ضمن حسرت داشتن دختر عمو را ندارم. چون سه تا دارم. (البته ازدواج کرده اندBig GrinTongue)

.
۰
۱
ارسال: #۲۱
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۰:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۰:۵۳ ب.ظ، توسط parsaNA.)
من هم به نوبه خودم این اتفاق فرخنده رو به دوست خوبمون تبریک می گم . ما که به عشقمون نرسیدیم و از ما گذشت‌، ولی ایشالا شما خوشبخت بشید و به پای هم پیر .( شعر نو شد !! نه ؟ )

دوستان یه چیز عجیب بگم کف کنید . پی نوشتی که من پایین پست اول همین تالار نوشتم رو یادتونه ؟ اگه یادتون نیست در ادامه بخونید:

(۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۱:۲۹ ق.ظ)parsaNA نوشته شده توسط:  پی نوشت:
این طور که پیداست‌، قراره تو کنکور امسال هم این کار پلید انجام بشه . یکی نیست به این بی خرد‌ها بگه کجای دنیا از دانشجوی پولی کنکور می گیرند ؟!!!!.....

مثل این که این بی خرد‌ها با خرد شده اند و پی نوشت من رو خونده اند‌! Big Grin می گید نه خبری که در ادامه می ذارم رو بخونید:

جزئیات ظرفیت دانشگاهها برای دانشجوی پولی/ کنکور ۹۰ دانشجوی پولی ندارد(
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
)

مدیرکل امور آموزشی وزارت علوم از اختصاص ظرفیت مازاد دانشگاهها به پذیرش دانشجوی پولی خبر داد و گفت: یکی از موضوعات قابل بررسی برای پذیرش دانشجوی پولی این است که این شیوه پذیرش دانشجو از طریق آزمون باشد یا بدون آزمون.

سعید قدیمی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره شیوه اجرایی پذیرش دانشجوی پولی گفت: هنوز در ابتدای موضوع پذیرش دانشجوی پولی قرار داریم. قانون برنامه پنجم توسعه، پذیرش دانشجوی پولی را به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری تکلیف کرده اما هنوز به این موضوع ورود پیدا نکرده ایم.

مدیرکل امور آموزشی وزارت علوم افزود: در قانون برنامه پنجم توسعه گفته شده که ظرفیت مازاد دانشگاهها را می توان به پذیرش دانشجوی پولی اختصاص داد.

وی در پاسخ به اینکه پذیرش دانشجوی پولی از طریق آزمون انجام می شود یا بدون آزمون، گفت: یکی از بحث‌ها درباره پذیرش دانشجوی پولی همین است که با آزمون ورودی باشد یا بدون آزمون.

قدیمی در پاسخ به اینکه شیوه اجرایی پذیرش دانشجوی پولی چه زمانی مشخص می شود به مهر گفت: پذیرش دانشجوی پولی را قانون به ما تکلیف کرده اما این شیوه پذیرش در حال حاضر در اولویت دستورات کارمان نیست.

مدیرکل امور آموزشی وزارت علوم در پاسخ به اینکه آیا شیوه پذیرش دانشجوی پولی در دفترچه کنکور سال ۹۰ قابل مشاهده است نیز گفت: در دفترچه کنکور ۹۰ که قطعا این شیوه پذیرش را نمی بینید اما ممکن است در کنکور ۹۱ شاهد پذیرش دانشجوی پولی باشیم.

دیدید ؟ !! Smile حالا اگه اعتراض دیگه ای دارید تو همین تالار بذارید شک نکنید اعمال می شه !!! Cool

The greatest pleasure in life is doing what people say YOU CANNOT DO

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۱
ارسال: #۲۲
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۱:۲۰ ب.ظ
پذیرش دانشجوی پولی ارشد
واقعا" فکر کردین با این تاپیک که زدین مسئولان از جذب چند میلیارد در سال چشم پوشیده اند؟ واقعا" چقدر ما ملت ساده ای هستیم. همیشه در این مملکت مردم مثل موش آزمایشگاهی کم کم بهشون فشار میارن تا حس نکنند. از طرفی منافع همه طرفین باید تامین بشه. احتمالا" یکی از ذی نفعها حقش نرسیده .توافق ایجاد بشه کار تمومه.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Jabar-Asadi
ارسال: #۲۳
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۲:۳۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۲:۳۲ ق.ظ، توسط parsaNA.)
(۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۱:۲۰ ب.ظ)فرنیا نوشته شده توسط:  واقعا" فکر کردین با این تاپیک که زدین مسئولان از جذب چند میلیارد در سال چشم پوشیده اند؟ واقعا" چقدر ما ملت ساده ای هستیم. همیشه در این مملکت مردم مثل موش آزمایشگاهی کم کم بهشون فشار میارن تا حس نکنند. از طرفی منافع همه طرفین باید تامین بشه. احتمالا" یکی از ذی نفعها حقش نرسیده .توافق ایجاد بشه کار تمومه.

اگه منظورت از ساده‌، منم باید خدمتت عرض کنم که بنده فکر نکردم که مسئولان این تاپیک رو دیده اند . بلکه فقط شوخی کردم‌، اینو از شکلک‌ها می تونستید بفهمید . دیگه داریم به چشم می بینیم که اعتراضهای حضوری هم نتیجه نمی ده‌، چه برسه به نوع مجازیش !!
از من ساده‌تر شما !

The greatest pleasure in life is doing what people say YOU CANNOT DO

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج , **sara** , shahryar , alime
ارسال: #۲۴
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۶:۱۹ ب.ظ
پذیرش دانشجوی پولی ارشد
while(exist ($)) {elm++; servat++} ;l

در تمام ادوار تو این کشور مطرح بوده و خواهد بود.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: لهمشد
ارسال: #۲۵
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۲:۵۹ ق.ظ
(۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۶:۱۹ ب.ظ)yass147 نوشته شده توسط:  while(exist ($)) {elm++; servat++} ;l

در تمام ادوار تو این کشور مطرح بوده و خواهد بود.
این خیلی با حال بود. SmileSmileSmileSmileSmile

چه دوستی پاکی دارند کفشها...
هر کدام که گم شوند....
آن یکی را آواره خودش میکند
۰
۰
ارسال: #۲۶
۱۵ مرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۲۳ ب.ظ
لیست دانشگاههایی که پذیرش دانشجوی ارشد بدون کنکور سراسری(پولی) دارند

۰
۰
ارسال: #۲۷
۱۵ مرداد ۱۳۹۰, ۰۳:۵۳ ب.ظ
پذیرش دانشجوی پولی ارشد
بنظر من بهتره بجای پردیس بگن پولدیس!Tongue

.
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: ملیکا , blackhalo1989 , narges_r
ارسال: #۲۸
۱۵ مرداد ۱۳۹۰, ۰۶:۲۹ ب.ظ
پذیرش دانشجوی پولی ارشد
یادمه یکی تعریف میکرد که بچه های شریف رفته بودن پیش مسولینشون گفت بودن این پردیس بین‌المللی چیه زدید. شأن مارو آوردید پایینو از این حرفا. مسئولین هم گفت بودن تازه اونا مدرکشون بین مللیه از شما معتبر تره!!!
۰
۰
ارسال: #۲۹
۱۵ مرداد ۱۳۹۰, ۰۷:۴۹ ب.ظ
پذیرش دانشجوی پولی ارشد
اصولا یک رابطه تنگاتنگ بین پول و پردیس وجود داره!!!!!!!!!!!!!!
هرجا که پول هست اونجا پردیس یا بهشته و هرجاهم که بهشت یا پردیس باشه باید پول خرج کنی!
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود حل المسائل A First Course in Mathematical Modeling, 5th Edition jazana ۱ ۳,۰۳۰ ۱۳ آبان ۱۴۰۱ ۰۱:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: مرجان فهمیده
  کتاب ۵۰۴ و زیرذره بین amir_ghanati ۱ ۲,۹۷۴ ۲۰ آذر ۱۳۹۶ ۰۲:۵۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  ۵۰۴, تافل,۱۱۰۰ کلمه festival ۳ ۵,۰۲۴ ۰۶ مهر ۱۳۹۶ ۱۲:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: festival
  رتبه ۵۰۰ نرم افزار majidsalimi333 ۱ ۲,۲۳۲ ۲۹ خرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: جسی
  ۱۸۰ معماری، ۷۷۹ هوش، ۵۸۹ نرم افزار، ۸۹۳ الگوریتم uzarcf ۲ ۳,۴۷۵ ۲۰ خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: f.amirdadi
  لغات زبان واسه شبه کنکور ۸۰۰ تا لغت منهای ۵۰۴ mmirzay ۹ ۸,۷۹۲ ۰۱ اسفند ۱۳۹۵ ۰۱:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mmirzay
  سرگذشت رتبه ۱۵ هوش امسال ۵۷۳ پارسال alisahaf70 ۶۲ ۴۶,۸۶۱ ۲۶ شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  رتبه ۵۸۰ هوش سجاد javadmjt ۰ ۱,۰۴۹ ۱۶ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: javadmjt
  رتبه های ۵۰۰ تا ۶۰۰ ارشد نرم افزار s_mah ۳ ۲,۷۸۹ ۱۵ شهریور ۱۳۹۵ ۰۲:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: uzarcf
  ۵۷۰ گرایش ۱ علوم emadpazoki@gmail.com ۱۴ ۷,۷۶۹ ۱۰ شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: RezaTaheri

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close