زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۱۱:۳۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

امکان تحصیل همزمان در دو رشته در مقطع کارشناسی ارشد وجود دارد؟

ارسال: #۱۶
۲۸ شهریور ۱۳۹۲, ۰۴:۵۹ ب.ظ
RE: امکان تحصیل همزمان در دو رشته در مقطع کارشناسی ارشد وجود دارد؟
(۲۷ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۴۰ ب.ظ)mohamadsedigh نوشته شده توسط:  کپی برابر اصل رو بردم
گیردادن میگن حتما باید اصل مدرک رو بیاری!!
کپی برابر اصل محضری رو بردید یا فقط کپی عادی؟!
اگر مورد اول باشه چطور چنین چیزی رو قبول نکردند ؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۳۰ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۵۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۱۱ ب.ظ، توسط mohamadsedigh.)
(۲۸ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۰۸ ب.ظ)ارشدخون نوشته شده توسط:  بگو سرکارم.و مدرکم اونجا گیره.چون ازاد مدرکو نمیده.ببین خیلی جاها فقط کپی را میخوان.من زیاد پرس وجو کردم.بعضی جاها هم نه.گیرمیدن.یه خورده باهاشون صحبت کن.نتیجه کارتو حتما به ما هم بگو

.

همه اینارو خودم گفتن میگن تا اصل مدرکت رو نیاری، هییییییییییییییچ راهی نداره،منم امسال چون روزانه قبول شدم سال بعدم کلا از ارشد سراسری محرومم! آخه خدا رو خوش میاد؟؟

(۲۸ شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۵۹ ب.ظ)good-wishes نوشته شده توسط:  
(27 شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۴۰ ب.ظ)mohamadsedigh نوشته شده توسط:  کپی برابر اصل رو بردم
گیردادن میگن حتما باید اصل مدرک رو بیاری!!
کپی برابر اصل محضری رو بردید یا فقط کپی عادی؟!
اگر مورد اول باشه چطور چنین چیزی رو قبول نکردند ؟

کپی برابر اصل مورد تأیید با مهر دانشگاه و امضاء را بردم که دانشگاه کارشناسی گفته بود یکی بیشتر نمیدیم
همه این حرفا رو زدم هرچی گفتم،قبول نکردن دیگه
واقعا متأسفم که سر این چیزای بیخود با زندگی آدم بازی می کنن
ارسال: #۱۸
۳۰ شهریور ۱۳۹۲, ۰۴:۰۲ ب.ظ
خب آخر همه راه ها ختم میشه به بند پ! Big Grin
باید بگیردین یه آشنایی چیزی پیدا کنین و ... Sad

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ارسال: #۱۹
۳۰ شهریور ۱۳۹۲, ۰۴:۲۵ ب.ظ
ببین بورو دانشگاه کارشناسی بگو مدرکم گم شده.شاید یه المثنی برات صادر کنن
ارسال: #۲۰
۳۰ شهریور ۱۳۹۲, ۰۵:۲۸ ب.ظ
(۳۰ شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۲۵ ب.ظ)ارشدخون نوشته شده توسط:  ببین بورو دانشگاه کارشناسی بگو مدرکم گم شده.شاید یه المثنی برات صادر کنن

هاها
شوخی نکن با ما
میدونی برای گرفتن المثنی چقدر باید بدویی؟چند بار باید تو روزنامه آگهی مفقودی مدرک و... بدی؟
من زمان گرفتن مدرک کارشناسی از مسئولش پرسیدم، اینارو گفت و آخرش گفت که بهتره مدرکت رو گم نکنی! Big Grin
یکی مدرکشو گم کرده بود نزدیک به سه چهار سال طول کشید تا یه المثنی گرفت
ارسال: #۲۱
۰۲ مهر ۱۳۹۲, ۰۹:۱۱ ق.ظ
(۳۰ شهریور ۱۳۹۲ ۰۵:۲۸ ب.ظ)mohamadsedigh نوشته شده توسط:  
(30 شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۲۵ ب.ظ)ارشدخون نوشته شده توسط:  ببین بورو دانشگاه کارشناسی بگو مدرکم گم شده.شاید یه المثنی برات صادر کنن

هاها
شوخی نکن با ما
میدونی برای گرفتن المثنی چقدر باید بدویی؟چند بار باید تو روزنامه آگهی مفقودی مدرک و... بدی؟
من زمان گرفتن مدرک کارشناسی از مسئولش پرسیدم، اینارو گفت و آخرش گفت که بهتره مدرکت رو گم نکنی! Big Grin
یکی مدرکشو گم کرده بود نزدیک به سه چهار سال طول کشید تا یه المثنی گرفت

سلام بلاخره چه کار کردین؟ثبت نام کردین؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: sss
ارسال: #۲۲
۰۲ مهر ۱۳۹۲, ۱۰:۲۵ ب.ظ
(۱۳ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۱۴ ق.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  برای اینکه شما خیلی مردد نمونید میگم . من هم اوایل که این سوال را می پرسیدند بهمه میگفتم نمیشه. الآن از سنجش هم بپرسید میگه ممنوعه.و اخراج میشید. همانطور که سنجش میگه اگه کسی شاغل دولتی است باید موقع ثبت نام ارشد نامه از سازمانش بیاره. که هیچکس معمولا" اینکار را نمیکنه.
خلاصه بعد اینکه ما هی میگفتیم نمیشه کسانی پیام میدادند که ما در حال خوندن دو رشته در دولتی و ازاد هستیم. حتی کسی نوشته بود ارشد را در دولتی و همزمان کارشناسی دیگری را در آزاد داره میخونه.
بله غیر قانونیه. ولی نشدنی نیست. البته فقط نیازمند معافیت تحصیلی نباید باشید.
حتی یکی نوشته بود من ارشد دولتی قبول شدم و در رشته دیگری هم قبول شدم در آزاد . هر دو را ثبت نام کرده و ادامه داده بود. ایشان ظاهرا" یه ترم هم مرخصی میگیره تا بتونه کمی فشار را کم کنه و بالاخره آزاد را تمام کرده و در حال اتمام تز برای دولتی بود.

حالا من هم مثل بقیه دوستان میگم غیرقانونیه ولی نشدنی نیست.البته معافیت تحصیلی بخواهید بگیرید دانشگاهی که دیرتر معافیت تحصیلی را اقدام کنه نظام وظیفه بهش اطلاع میده که ایشان قبلا" از طرف دانشگاه اول معافیت تحصیلی برایش صادر شده. اونوقت دانشگاه اخیر(دومی) ممکنه شما را بخواد و ازتون بخواد برید انصراف دانشگاه اولی را بیارید یا از دانشگاه خودش انصراف بدین.

برای کارشناسی میپرسم: اینکه میگین نشدنی نیست یعنی الکی فرم تعهد را موقع ثت نام امضا کنیم و تعهد بدیم؟

بعد اگر بفهمن و حذف یا اخراج کنن٬ به رشته قبلی در دانشگاه اولیه هم کار دارن یا فقط رشته ای که جدید ثبت نام کردیم را حذف میکنن؟
ارسال: #۲۳
۱۷ آبان ۱۳۹۲, ۰۸:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۰۸:۳۴ ب.ظ، توسط computer_it.)
سلام دوستان
آیا وقتی بفهمن داری دو جا تحصیل میکنی . میتونی بگی یکی رو انصرف میدم و اخراج نشی؟؟؟

من ارشد آزاد قبول شدم . مجازی دولتی هم قبول شدم . میتونم هر دوشون رو برم؟؟ رشته هاش فرق دارن و رشته ای که کجازیشو دارم میرم در دانشگاهی که ازاد قبول شدم نداره .
کسی میتونه راهنماییم کنه که قانونی چیکار میشه کرد؟
و اگر نمیشه فرمی که مربوط به تحصیل همزمان ممنوع رو میشه دور زد و امضا نکرد؟؟ اونو امضاش کنم حتمن؟

البته من قبول شدن هر دو تا رو بدون کنکور قبول شدم . ازاد = ممتازین | دولتیه که مجازیه : ازمون مجازی دادم
ارسال: #۲۴
۲۶ آبان ۱۳۹۵, ۰۳:۵۷ ب.ظ
سلام من دانشجوی ارشد هستم،میخواستم بپرسم میتونم همزمان کارشناسی یا کارشناسی ارشد رشته ای دیگه ای بخونم؟!

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دریافت مدارک تحصیلی به صورت آنلاین امکان داره ؟ MohsenRezaei ۱ ۲۰۷ ۰۹ دى ۱۴۰۲ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: MohsenRezaei
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۱۱ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  راهنمایی درباره مقطع کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۷۵۴ ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ ۱۰:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ عزیز دادخواه ۲ ۳,۷۳۶ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات ۱۴۰۱ tablighjonoub ۰ ۱,۴۲۷ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: tablighjonoub
  سوالات آزمونهای کارشناسی ارشد با پاسخ تشریحی sima84 ۰ ۲,۱۸۶ ۰۱ اسفند ۱۳۹۹ ۱۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  بهترین گرایش ها برای اپلای در مقطع دکتری rezamim2020 ۰ ۲,۴۶۹ ۱۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: rezamim2020
  انتخاب رشته آزمون ارشد ۹۹ mr_milad12 ۱ ۲,۳۴۵ ۱۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: .:tarannom:.
  طرح آ ت ت یا مصاحبه برای کارشناسی ارشد sima84 ۱۸ ۹,۱۲۷ ۲۴ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  کارشناسی ارشد و دکتری کامپیوتر نشر پردازش pardazeshpub ۱ ۲,۵۰۳ ۰۲ بهمن ۱۳۹۸ ۰۴:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hisanat

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close