زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۴۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ایده و موضوع برای انجام پروژه های تحقیقاتی

ارسال:
۱۴ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۳۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۴۳ ق.ظ، توسط freaphea@emeil.in.)
Question ایده و موضوع برای انجام پروژه های تحقیقاتی
سلام
من چون قصد ادامه تحصیل دارم، میخوام پروژه کارشناسیم جنبه تحقیقاتی داشته باشه، و اینکه میخوام در موردش حسابی کار کنم که اگه بتونم خروجی مقاله هم داشته باشه. ولی خودم موضوع خاصی رو مدنظر ندارم Huh
زمینه مورد علاقه ام، امنیت هست. در دانشگاه ما هم استاد راهنما خوب تو این زمینه اصلا نیست!
سایتی، مرجعی، سازمانی و ... هست که مثلا موضوعاتی رو برای تحقیق معرفی کرده باشه؟؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Ramkal
ارسال:
۱۵ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۲۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۲۹ ق.ظ، توسط احسان مومنی.)
RE: ایده و موضوع برای انجام پروژه های تحقیقاتی
(۱۴ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۳۴ ق.ظ)freaphea@emeil.in نوشته شده توسط:  سلام
من چون قصد ادامه تحصیل دارم، میخوام پروژه کارشناسیم جنبه تحقیقاتی داشته باشه، و اینکه میخوام در موردش حسابی کار کنم که اگه بتونم خروجی مقاله هم داشته باشه. ولی خودم موضوع خاصی رو مدنظر ندارم Huh
زمینه مورد علاقه ام، امنیت هست. در دانشگاه ما هم استاد راهنما خوب تو این زمینه اصلا نیست!
سایتی، مرجعی، سازمانی و ... هست که مثلا موضوعاتی رو برای تحقیق معرفی کرده باشه؟؟

سلام

برای این که بدونی در حال حاضر در دنیا چه فیلدهایی مطرحه یک سر به این تاپیک بزن که در اون ۱۳ گرایش برتر علمی IEEE که در سال ۲۰۱۳ اعلام شده رو بیان کردم.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

بعد این که یک فیلد با توجه به علاقه خودت و با توجه به این که چقدر منابع و مقالات معتبر در اون مورد هست و چقدر میشه در اون مورد کار کرد و یک سری معیارهای دیگه ، انتخاب کردی یک راه ساده اینه که پایان نامه هایی که در اون زمینه انجام شده رو بخونی ( از دانشگاه های ایران که سخت میشه چیزی بدست آورد اما دانشگاه های دیگه تو سطح دنیا تو سایتشون تو بخش library قرار میدن معمولا) که میتونی با این مدل سرچ کردن تو گوگل به یه نتیجه ای برسی ( من خودم اینجوری خیلی پایان نامه دانلود کردم ) :

cloud computing + thesis and dissertation ( من بر فرض مثال نوشتم cloud computing ، حالا شما میتونی فیلد مورد علاقه خودت رو بنویسی ).

امیدوارم مفید باشه برات.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: freaphea@emeil.in , Ramkal , amvag
ارسال:
۱۵ شهریور ۱۳۹۲, ۰۸:۲۷ ب.ظ
RE: ایده و موضوع برای انجام پروژه های تحقیقاتی
(۱۴ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۳۴ ق.ظ)freaphea@emeil.in نوشته شده توسط:  من چون قصد ادامه تحصیل دارم، میخوام پروژه کارشناسیم جنبه تحقیقاتی داشته باشه، و اینکه میخوام در موردش حسابی کار کنم که اگه بتونم خروجی مقاله هم داشته باشه. ولی خودم موضوع خاصی رو مدنظر ندارم Huh

اگه موضوع جدید میخواید و به هوش مصنوعی علاقه دارید برید سراغ پردازش زبان طبیعی. مبحث جالبی هست جای کار حتی تا مقطع دکترا هم داره.

کد:
http://www.cleverbot.com/
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Ramkal , fereshteh JI , amvag , freaphea@emeil.in

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Rainbow درخواست موضوع پروژه برای درس شیوه ارائه Eternal ۳۲ ۵۰,۰۸۸ ۱۳ اسفند ۱۴۰۰ ۰۹:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Haniyeh2022
  انتخاب موضوع پروژه درباره سیستم عامل آیلا ۱۸ ۱۸,۶۹۰ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Cimia
  زمینه تحقیقاتی برای سمینار و پایانامه ارشد iman ۲۹۱ ۱۸۴,۳۸۷ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۱۲:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  انتحاب موضوع پایان نامه ارشد mahtab1928 ۴ ۳,۱۱۹ ۲۶ مهر ۱۳۹۹ ۰۱:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
  ایده تز دکتری در مصاحبه دکتری wskf ۱ ۳,۴۲۲ ۲۹ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  پیدا کردن موضوع پایان نامه k1.technology ۲ ۷,۸۰۹ ۲۱ خرداد ۱۳۹۹ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: bankabzar
  انجام پایان نامه برای داده کاوی استقرایی روی FIM ویافتن ARM با دوتا یا بیشتر CUDA GPU zaliabbass ۲ ۴,۰۷۳ ۰۶ اسفند ۱۳۹۸ ۰۸:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bankabzar
  برنامه ریزی و کارهایی که باید انجام بدم fatemesoleimani ۲۰۸ ۶۳,۶۷۵ ۰۲ اسفند ۱۳۹۸ ۱۱:۵۱ ق.ظ
آخرین ارسال: فاطمه سلیمانی
  یادگیری برنامه نویسی تا اجرای پروژه های بزرگ The BesT ۳ ۳,۳۱۸ ۱۲ آذر ۱۳۹۸ ۰۳:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  موضوع مقاله naghmeh70 ۱ ۲,۴۳۴ ۱۳ آبان ۱۳۹۸ ۰۳:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close