زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۱۲:۰۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

قبولیهای ارشد ۹۲

ارسال: #۱۶
۲۵ شهریور ۱۳۹۲, ۰۶:۲۵ ب.ظ
قبولیهای ارشد ۹۲
هزینه شبانه هم همینقدره ؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۲۵ شهریور ۱۳۹۲, ۰۷:۳۶ ب.ظ
RE: قبولیهای ارشد ۹۲
(۲۵ شهریور ۱۳۹۲ ۰۶:۲۵ ب.ظ)M0TRIX نوشته شده توسط:  هزینه شبانه هم همینقدره ؟
نه شبانه کمتره حدودا ترمی ۲ تومنه

ریشه ی اعتقاد از آنجا خشک می شود
که بخواهند تحمیلش کنند...

باید دنبال شادی ها گشت، غمها خودشان ما را پیدا می کنند
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: M0TRIX
ارسال: #۱۸
۲۶ شهریور ۱۳۹۲, ۰۹:۵۱ ب.ظ
(۱۴ شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۴۹ ق.ظ)M0TRIX نوشته شده توسط:  سلام.

mosaferkuchulu عزیزمیشه بگین برای مدیریت چه کتابی خوندین؟

سلام.ببخشید من دیر به دیر سر می زنم به همین خاطر الان دیدم نوشته تونو.
بنابر توصیه ی خانم بچه مثبت من منابع و در جای مناسبش نوشتم و می تونین اونجا بخونیدش.اینم لینک:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

موفق باشیدShy

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
پس به نام زندگی هرگز مگو هرگز.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ماه بانو , Good!
ارسال: #۱۹
۲۷ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۴۴ ق.ظ
سلام.

من یه سوال از بچهایی که قبول شدن دارم ایا از قبول شدنتون راضی هستین ؟ و کسانی که این رشته رو دارن میخونن راضی هستن ؟

من میخواستم شرکت کنم تو کنکورش ولی وقتی چارت دروسش رو دیدم کلا پشیمون شدم. احساس میکنم یه نفر ارشد این رشته رو بگیره هیچ بلد نخواهد بود.

نمیدونم این احساس منه نظر شما چیه ؟
۰
۰
ارسال: #۲۰
۲۷ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۵۷ ب.ظ، توسط mosaferkuchulu.)
(۲۷ شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۴۴ ق.ظ)M0TRIX نوشته شده توسط:  سلام.

من یه سوال از بچهایی که قبول شدن دارم ایا از قبول شدنتون راضی هستین ؟ و کسانی که این رشته رو دارن میخونن راضی هستن ؟

من میخواستم شرکت کنم تو کنکورش ولی وقتی چارت دروسش رو دیدم کلا پشیمون شدم. احساس میکنم یه نفر ارشد این رشته رو بگیره هیچ بلد نخواهد بود.

نمیدونم این احساس منه نظر شما چیه ؟
من تازه قبول شدم.نمی تونم صد در صد حرف بزنم اما از اینکه قبول شدم راضی هستم.حتی بیشتر از قبول شدن تو رشته ی ای تی که رشته ی کارشناسیم هست از قبول شدن تو این رشته راضی ام.چون فکر می کنم رشته ی کامپیوتر و ای تی رشته های وسیعی هستند که تو هر زمینه ای کاربرد دارند و هر فردی که تو این رشته ها تحصیل می کنه بالاخره یه روز باید حیطه ی کاری خودش رو از بین این طیف وسیع کاری انتخاب کنه.یکی از این حیطه ها هم حیطه ی بهداشت و درمان هست که به نظرم جای کار خیلی زیادی داره.

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes , انرژی مثبت , M0TRIX , ماه بانو , Lonely Palm , maneshty
ارسال: #۲۱
۲۷ شهریور ۱۳۹۲, ۰۵:۲۳ ب.ظ
قبولیهای ارشد ۹۲
بحث من اینه که ما بیایم این حیطه کاری رو انتخاب کنیم برای بقیه زندگیمون بعد واقعا ازش نتیجه ای نبینیم یعنی اصلا چیزی یاد نگیریم.

من وقتی چارت دروسش رو دیدیم اصلا احساس کردم این رشته آوره مونده که دقیقا چی میخواد ؟ به خاطر همین میگم اگه ما هم بریم تو این رشته اخر عاقبت خوبی نداشته باشیم.
۲
۰
ارسال: #۲۲
۲۸ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۰۸ ق.ظ
(۲۷ شهریور ۱۳۹۲ ۰۵:۲۳ ب.ظ)M0TRIX نوشته شده توسط:  بحث من اینه که ما بیایم این حیطه کاری رو انتخاب کنیم برای بقیه زندگیمون بعد واقعا ازش نتیجه ای نبینیم یعنی اصلا چیزی یاد نگیریم.

من وقتی چارت دروسش رو دیدیم اصلا احساس کردم این رشته آوره مونده که دقیقا چی میخواد ؟ به خاطر همین میگم اگه ما هم بریم تو این رشته اخر عاقبت خوبی نداشته باشیم.

خوب شاید اینجا محل مناسب برای این بحث نباشه و منم که هنوز تازه کارم فرد مناسب پاسخ گویی نباشم.هرچند که من با دیدن چارت همچین احساسی نداشتم.اما شاید بهتر باشه سوالتون و تو این سایت:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
مطرح کنید چون اونجا کسانی هستند که در حال تحصیل در این رشته هستند و بهتر از من که تازه می خوام واردش شم می تونن پاسخ گو باشند.

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , good-wishes

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Star قبولیهای تکمیل ظرفیت ۹۵ saberz ۱۶ ۱۰,۱۲۲ ۲۷ بهمن ۱۳۹۶ ۰۶:۵۱ ق.ظ
آخرین ارسال: gubriyas
  ۹۲۷ شبکه + شاگرد اولی ..شبانه دانشگاه اصفهان Ms. Saba ۵ ۳,۳۳۱ ۰۹ شهریور ۱۳۹۵ ۰۱:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: vaki_bayashi
  درصد و رتبه های سال های ۹۲و۹۳ website.expert ۷ ۳,۹۴۱ ۰۸ فروردین ۱۳۹۴ ۰۸:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: website.expert
  حل سوالات ساختمان داده کنکور ۹۲و۹۳ از کتاب پوران software94 ۰ ۲,۸۶۹ ۲۷ آبان ۱۳۹۳ ۰۳:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: software94
  [درخواست] حل سوالات ساختمان داده کنکور ۹۲و۹۳ از کتاب پوران pooyaa ۵ ۲,۶۸۵ ۲۶ آبان ۱۳۹۳ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  دانلود پاسخ تشریحی کنکور ۹۲سیستم عامل eliiinaz ۸ ۶,۸۵۰ ۰۹ آبان ۱۳۹۳ ۰۸:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: pooyaa
  ۹۲۱ نرم افزار (غیر انتفاعی امام رضا) + کارنامه نهایی m-m ۲ ۱,۹۰۲ ۰۴ شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: m-m
  فایل pdf قبولیهای ارشد مهندسی کامپیوتر ۹۳ مانشت MEHDI_M ۰ ۱,۷۴۵ ۰۳ شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: MEHDI_M
  رتبه ۹۲۱ نرم افزار m-m ۰ ۱,۸۰۴ ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: m-m
  فایل pdf قبولیهای ارشد مهندسی کامپیوتر ۹۲ مانشت MEHDI_M ۱۰ ۱۱,۳۶۸ ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۳:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: نازین

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close