زمان کنونی: ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۰۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

منبع شبکه

نظرسنجی: کدوم منبع واسه شبکه مناسب تره؟
تنن بام
استالینگز
گارسیا
خوندن منابع لازم نیست!
[نمایش نتایج]
توضیح: این یک نظرسنجی عمومی‌است. کاربران می‌توانند گزینه‌ی انتخابی شما را مشاهده کنند.
ارسال:

mosaferkuchulu پرسیده:

منبع شبکه

به نظرتون کدوم منبع رو واسه شبکه بخونم بهتره؟
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

۰
ارسال:

marjan2001 پاسخ داده:

RE: منبع شبکه

اینجا را ببین:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

دوستان می گن شبکه پوران و ۳۰۰۰ مسئله از همه بهتره

۰
ارسال:

mosaferkuchulu پاسخ داده:

منبع شبکه

بچه‌ها را نظرتون و نمی گین؟لطفا کمک کنین!

۰
ارسال:

ronaldo پاسخ داده:

منبع شبکه

مسافر جان شما نخون‌، اینقدر به خودت زحمت نده‌، الان حال و روزتم خرابه‌، یه وقت کار دست مانشتیا میدیااااا !!!

ارسال:

(۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۲:۱۴ ب.ظ)ronaldo نوشته شده توسط:  مسافر جان شما نخون‌، اینقدر به خودت زحمت نده‌، الان حال و روزتم خرابه‌، یه وقت کار دست مانشتیا میدیااااا !!!

نگران نباشین!اگر اتفاقی افتاد دعا کنین واسم!درست می شه!Tongue
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

۰
ارسال:

marjan2001 پاسخ داده:

منبع شبکه

mosaferkuchulu من نظرما دادم استالینگز تنها کتاب شبکه ای هست که خوندم یه کتاب جلد مشکی به نظر خودم خوب بود

۰
ارسال:

elinaz پاسخ داده:

۳۰۰۰ مسئله مال کیه ؟

ارسال:

mammad_asir پاسخ داده:

(۰۵ خرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۵۱ ب.ظ)elinaz نوشته شده توسط:  ۳۰۰۰ مسئله مال کیه ؟
مال دو نفره یکیش آقای صفایی

۰
ارسال:

مورتن پاسخ داده:

منبع شبکه

کی میگه عین سالهای پیش میاد شبکه. حالا شاید یکی دو سوال مشابه بیاد اما اتفاقا از اون درساست که دستشون بازهو سوالای خفن میدن.
بعدشم شبکه پوران ممکنه قضایارو باز کرده باشه. اما برای کنکور ساخته نشده. یعنی اصلا روش حل مساله هارو یاد نمیده. یعنی باید یک کتاب انتقال داده گیر آورد تا اونجا قشنگ تشریح کنه برای ادم که هر مساله چجور حل میشه.
پوران صرفا بیشتر حفظیات رو مورد توجه قرار داده تا مساله هارو.

۰
ارسال: #۱۰

coder پاسخ داده:

منبع شبکه

دوستان ببخشید
کتاب شبکه های ارتباطی نوشته‌ی گارسیا و ترجمه‌ی سید امیر اصغری برای منبع شبکه ارشد کافیه ؟ یا باید چیزی کنارش خوند ؟
اصلا تا حالا کسی این کتاب رو خونده ؟
اصلا این کتاب رو بخرم یا نه ؟

لینک کتاب تو سایت آدینه

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ارسال: #۱۱

(۰۵ خرداد ۱۳۹۰ ۰۲:۲۴ ب.ظ)coder نوشته شده توسط:  دوستان ببخشید
کتاب شبکه های ارتباطی نوشته‌ی گارسیا و ترجمه‌ی سید امیر اصغری برای منبع شبکه ارشد کافیه ؟ یا باید چیزی کنارش خوند ؟
اصلا تا حالا کسی این کتاب رو خونده ؟
اصلا این کتاب رو بخرم یا نه ؟

لینک کتاب تو سایت آدینه

طبق این نظر سنجی انگار باید اونو خوند!هرچند تعداد خیلی کمی تو نظر سنجی شرکت کردن!من چند روز پیش خریدمش اما چون نخوندمش و تجربه ای توی کنکور ندارم نمی تونم به شما توصیه ای کنم!

۰
ارسال: #۱۲

tishksna پاسخ داده:

منبع شبکه

سلام
خواهش میکنم منبع شبکه بهم معرفی کنید من مقسمی و پوران رو خوندم بد نیست اما کافی نیست.

ارسال: #۱۳

ahmadi_development پاسخ داده:

(۰۴ خرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۳۸ ب.ظ)tishksna نوشته شده توسط:  سلام
خواهش میکنم منبع شبکه بهم معرفی کنید من مقسمی و پوران رو خوندم بد نیست اما کافی نیست.

قبلا گارسیا بود وکتاب دکتر حقیقت هم این کتاب رو پوشش می داد
ولی انگار کنکور امسال از منبعی بوده که فکر کنم اسمش راس ،من که نشنیده بودم، یکی ازدوستان توی یکی از این تاپیک ها می گفت که چند ترمه توی امیرکبیر تدریس می شه دکتر حقیقت هم کتابش رو قراره عوض کنه

۰
ارسال: #۱۴

sdb_i پاسخ داده:

منبع شبکه

برا خوندن اولین بار پوران خوبه ولی زیاد نمی شه روش حساب باز کرد ولی بعد از پوران مقسمی رو بخونی مسایل قشنگ برات حل می شه ... من شبکه پارسه رم دیدم حس کردم خیلی خوب توضیح داده بهتر از دوتای اولیه به نظرم .... البته پارسه رو نخوندم چند روز مونده به کنکور دیدمش Big Grin

۰
ارسال: #۱۵

zeinab پاسخ داده:

منبع شبکه

من نمیتونم تونظرسنجی شرکت کنم!
چون واقعا برا منم سواله که چی بخونم و خیلی گیج و یردرگم شدم!!
اما گزینه آخر رو رد میکنم !

۰
ارسال: #۱۶

friendchp پاسخ داده:

منبع شبکه

من توی همین سایت خوندم که کتاب راهیان ارشد چاپ ۹۱ ۴۰۰ صفحه ای هست و خوبه ..البته خودم هنوز نخریدم این کتابو باس دید..کسی این کتابو قبلا تهیه کرده ببینه خوبه یا نه؟

۰
ارسال: #۱۷

friendchp پاسخ داده:

منبع شبکه

این کتابو خریدم کتاب خوبیه مطالبش با مطالب پوران تقریبا یکیه اما تست کنکور رو داره و بعضی جاها هم کمتر توضیح میده و بعضیی جاها هم بهتر بو بیشتر توضیح میده .درکل تا اینجا فصل ۱ و ۲ که خوندم باید بعد از این حتما یه دور کتاب پوران رو روز نامه وار بعد از هر فصل راهیان اون فصل پوران رو روزنامه وار خوند

۰
ارسال: #۱۸

kave990 پاسخ داده:

منبع شبکه

سلام دوستان
من وقت کافی رادم میخواستم بدونم منبع فارسی خوب واسه یاد گرفتی شبکه چیه؟
میخوام پایه شبکم قوی باشه! تکرار میکنم وقت خیلی واسم مهم نیست
مرسی ممنوم میشم راهنماییم کننین!

۰
ارسال: #۱۹

friendchp پاسخ داده:

منبع شبکه

من پیشنهاد میکنم اول کتاب راهیان ارشد رو بخون تا خوب و روون آشنا بشی درک کنی بعدش یه کتاب مثل گارسیا برای سطح پایین(فیزیکی و اینا )و یه کتاب مثل کروز برای سطح بالا البته متاب احسان ملکیان هم خیلی خوبه ظاهرا رو بخونی شبکه ت خیلی قوی میشه.
راهیان یادت نره ... البته تنن بام برای درک بهتر راهیان و جایی که مشکل داشتی خوبه.

۰
ارسال: #۲۰

ana_12345 پاسخ داده:

منبع شبکه

سلام
دیدم کسی از PDF فروزان حرفی نزده . من این درس رو دانشگاه نداشتم و خودم خوندم . هر چی شبکه یاد گرفتم مدیون این PDF هستم .
اسمش هست Data comunications and networking .
انگلیسی نوشته شده . توسط behrooz forozan . اما فوق العاده روان نوشته شده . اگر کسی از حالا اینو شروع کنه شبکه رو پایه ای می فهمه . من وقت نداشتم و بر حسب نیاز سراغش می رفتم . اما خیلی کمکم کرد.
شاد باشید

ارسال: #۲۱

mammad_asir پاسخ داده:

(۲۹ بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۲۵ ب.ظ)ana_12345 نوشته شده توسط:  سلام
دیدم کسی از PDF فروزان حرفی نزده . من این درس رو دانشگاه نداشتم و خودم خوندم . هر چی شبکه یاد گرفتم مدیون این PDF هستم .
اسمش هست Data comunications and networking .
انگلیسی نوشته شده . توسط behrooz forozan . اما فوق العاده روان نوشته شده . اگر کسی از حالا اینو شروع کنه شبکه رو پایه ای می فهمه . من وقت نداشتم و بر حسب نیاز سراغش می رفتم . اما خیلی کمکم کرد.
شاد باشید

لطفا لینکشو بزارید
دوست دارم بیشتر زبانم تقویت شه با ای کتاب آیا درسته؟

۰
ارسال: #۲۲

aydingol پاسخ داده:

منبع شبکه

من PDF فروزان دارم ... نثر روانی داره . اما یکی از دوستانم می گفت تصاویر داخلش اگر رنگی نباشه آدم کمی گیج میشه ... بهم پیشنهاد داد اصل کتاب بخرم که البته تا جایی که خبر دارم قیمت شده ۴۵ دلار ... اما در کل پیشنهاد خوبیه. فوق العاده ترجمه روانی داره و نیازی نیست زیاد به زبان تسلط داشته باشید

۰
ارسال: #۲۳

aydingol پاسخ داده:

منبع شبکه

دوستانی که تو کنکور امسال شبکه خوب زدن ... به نظرشون کتاب راس و کوروس با ترجمه جناب حاج رسولیها می تونه مفید باشه ؟؟؟ یا کتاب گارسیا ؟؟؟ چون تا جایی که من بعد کنکور دیدم شبکه پارسه زیاد مفید نبود ... البته من نمی تونم نظر بدم چون خیلی دیر شروع کردم ...

ارسال: #۲۴

Helmaa پاسخ داده:

(۳۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۱۱ ق.ظ)aydingol نوشته شده توسط:  دوستانی که تو کنکور امسال شبکه خوب زدن ... به نظرشون کتاب راس و کوروس با ترجمه جناب حاج رسولیها می تونه مفید باشه ؟؟؟ یا کتاب گارسیا ؟؟؟ چون تا جایی که من بعد کنکور دیدم شبکه پارسه زیاد مفید نبود ... البته من نمی تونم نظر بدم چون خیلی دیر شروع کردم ...
سلام
دو تا سوالش از مباحث کتاب پارسه نبود و با توجه به سوالهای پارسال بهتره حتما کتاب راس و تمریناتش رو بخونید (جزوه شبکه امیرکبیر هم خوبه).
کتاب پارسه مطالب مربوط به لایه های پایین رو خوب پوشش داده ،واسه لایه های بالاتر کتاب راس که مورد توجه طراح ها هم قرار گرفته باید مطالعه بشه.

امسال چهار تا سوال رو تقریبا میشد با کتاب پارسه جواب داد ،اما در کل سوالات قشنگ تری میشد طرح کرد از این همه مباحث ،انتظار نمیرفت این سوالات رو بدن که خب کنکوره نمیشه به طور قطعی چیزی دربارش گفت.

در ضمن درباره پروتکل های مسیریابی تو کتاب پارسه یه کم خلاصه اوردتشون بهتره پروتکل های مسیریابی موقعی که مطاله میشن یه نگاه هم به کتاب گارسیا بیندازید.

موفق باشید.

ارسال: #۲۵

Jessica2013 پاسخ داده:

(۳۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۱۱ ق.ظ)aydingol نوشته شده توسط:  دوستانی که تو کنکور امسال شبکه خوب زدن ... به نظرشون کتاب راس و کوروس با ترجمه جناب حاج رسولیها می تونه مفید باشه ؟؟؟ یا کتاب گارسیا ؟؟؟ چون تا جایی که من بعد کنکور دیدم شبکه پارسه زیاد مفید نبود ... البته من نمی تونم نظر بدم چون خیلی دیر شروع کردم ...
اگر فرصتشو داری (که اگه از الان شروع کنی داری ) بهتره هر دوشونو بخونی
من امسال کنکور دادم و احساس کردم تقریبا مکمل هستن

۰
ارسال: #۲۶

friendchp پاسخ داده:

منبع شبکه

من کتاب راس ترجمه حاج رسولی ها رو موقع دانشگاه خوندم دو ترم پیش...و بهتون میگم که ترجمه اونطوری که انتظار دارین اصلا نیست یک جاهایی یه چیزایی گفته آدم واقعا توش میمونه...ولی درکل قابل فهمه و خوبه اما بنده پیشنهاد نمیکنم وقت بزارید روش و این کتاب به این حجم رو بخونید...فقط واسه نگاه انداختن خوبه..برای لایه فیزیکی که اصلا مناسب نیست چون نداره...برای لایه های دیگه به نظرم لایه انتقال و اپلیکیشنش بد نبود ولی کامل هم نبود ...اما دیروز کتاب مهندسی اینترنت دکتر ملکیان رو خریدم به نظرم خوب بود البته بیشتر لایه های بالاتر رو توضیح میده و از اونطرف کتاب راهیان ارشد رو هم دارم که مطالبی رو که در کنکور سال های پیش اومد (یعنی یه جورایی خلاصه تنن باوم و راس(بدون لایه اپپ) هست)داره که به نظرم کتاب خوبی هست چون تا فصل ۴ رو خوندم و قشنگ بود و تست های ۸۷و۸۸و۸۹و۹۰رو هم داره و حل کرده وبعضی از موضوعات مشترک با کتاب راس رو خیلی این کتاب بهتر توضیح داده (البته همه شو پوشش نمیده ولی اکثرشو و اونایی که توی تنن بام هست رو پوشش داده)اما ر کنارش باید کتاب(حداقل پی دی اف فارسی تنن بام )رو داشته باشین چون بعضی جاها واقعا تنن بام قشنگ توضیح داده.

در کل میتونم به جرات بگم لامصب تو این زمینه شبکه هیچ کدوم از کتابی شبکه حتی مراجع هم کامل نیستن و همه مطالب رو پوشش ندادن...

من که برای ارشد میخوام راهیان +تنن بام(به عنوان هر جا شکل داشتم بهش سر بزنم)+دکتر ملکیان(مهندسی انترنت ویراست دوم)رو بخونم

ارسال: #۲۷

aydingol پاسخ داده:

(۳۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۰۱ ب.ظ)friendchp نوشته شده توسط:  من کتاب راس ترجمه حاج رسولی ها رو موقع دانشگاه خوندم دو ترم پیش...و بهتون میگم که ترجمه اونطوری که انتظار دارین اصلا نیست یک جاهایی یه چیزایی گفته آدم واقعا توش میمونه...ولی درکل قابل فهمه و خوبه اما بنده پیشنهاد نمیکنم وقت بزارید روش و این کتاب به این حجم رو بخونید...فقط واسه نگاه انداختن خوبه..برای لایه فیزیکی که اصلا مناسب نیست چون نداره...برای لایه های دیگه به نظرم لایه انتقال و اپلیکیشنش بد نبود ولی کامل هم نبود ...اما دیروز کتاب مهندسی اینترنت دکتر ملکیان رو خریدم به نظرم خوب بود البته بیشتر لایه های بالاتر رو توضیح میده و از اونطرف کتاب راهیان ارشد رو هم دارم که مطالبی رو که در کنکور سال های پیش اومد (یعنی یه جورایی خلاصه تنن باوم و راس(بدون لایه اپپ) هست)داره که به نظرم کتاب خوبی هست چون تا فصل ۴ رو خوندم و قشنگ بود و تست های ۸۷و۸۸و۸۹و۹۰رو هم داره و حل کرده وبعضی از موضوعات مشترک با کتاب راس رو خیلی این کتاب بهتر توضیح داده (البته همه شو پوشش نمیده ولی اکثرشو و اونایی که توی تنن بام هست رو پوشش داده)اما ر کنارش باید کتاب(حداقل پی دی اف فارسی تنن بام )رو داشته باشین چون بعضی جاها واقعا تنن بام قشنگ توضیح داده.

در کل میتونم به جرات بگم لامصب تو این زمینه شبکه هیچ کدوم از کتابی شبکه حتی مراجع هم کامل نیستن و همه مطالب رو پوشش ندادن...

من که برای ارشد میخوام راهیان +تنن بام(به عنوان هر جا شکل داشتم بهش سر بزنم)+دکتر ملکیان(مهندسی انترنت جلد دوم)رو بخونم
ممنون دوست عزیز ... اما مگه کتاب ملکیان ... مهندسی اینترنت ۲ جلد داره ؟؟؟ برای کدوم انتشارات ؟؟؟

۰
ارسال: #۲۸

friendchp پاسخ داده:

منبع شبکه

(۳۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۰۷ ب.ظ)aydingol نوشته شده توسط:  
(30 بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۰۱ ب.ظ)friendchp نوشته شده توسط:  من کتاب راس ترجمه حاج رسولی ها رو موقع دانشگاه خوندم دو ترم پیش...و بهتون میگم که ترجمه اونطوری که انتظار دارین اصلا نیست یک جاهایی یه چیزایی گفته آدم واقعا توش میمونه...ولی درکل قابل فهمه و خوبه اما بنده پیشنهاد نمیکنم وقت بزارید روش و این کتاب به این حجم رو بخونید...فقط واسه نگاه انداختن خوبه..برای لایه فیزیکی که اصلا مناسب نیست چون نداره...برای لایه های دیگه به نظرم لایه انتقال و اپلیکیشنش بد نبود ولی کامل هم نبود ...اما دیروز کتاب مهندسی اینترنت دکتر ملکیان رو خریدم به نظرم خوب بود البته بیشتر لایه های بالاتر رو توضیح میده و از اونطرف کتاب راهیان ارشد رو هم دارم که مطالبی رو که در کنکور سال های پیش اومد (یعنی یه جورایی خلاصه تنن باوم و راس(بدون لایه اپپ) هست)داره که به نظرم کتاب خوبی هست چون تا فصل ۴ رو خوندم و قشنگ بود و تست های ۸۷و۸۸و۸۹و۹۰رو هم داره و حل کرده وبعضی از موضوعات مشترک با کتاب راس رو خیلی این کتاب بهتر توضیح داده (البته همه شو پوشش نمیده ولی اکثرشو و اونایی که توی تنن بام هست رو پوشش داده)اما ر کنارش باید کتاب(حداقل پی دی اف فارسی تنن بام )رو داشته باشین چون بعضی جاها واقعا تنن بام قشنگ توضیح داده.

من که برای ارشد میخوام راهیان +تنن بام(به عنوان هر جا شکل داشتم بهش سر بزنم)+دکتر ملکیان(مهندسی انترنت جلد دوم)رو بخونم
ممنون دوست عزیز ... اما مگه کتاب ملکیان ... مهندسی اینترنت ۲ جلد داره ؟؟؟ برای کدوم انتشارات ؟؟؟
نمی دونم من که خریدم الان جلو رومه چیزی مربوطه به جلد اول یا دوم نوشته نیست ولی نوشته ویراست دوم چاپ ۳۵و تعداد صفحات ۵۶۰
(ویراست اول تا چاپ ۳۲ و ۳ و اینجور چیزا بود که توی این ویراست با توجه به تغییرات و گفته های دکتر در مقدمه تغییراتی زیادی اعمال شده.غلاوه بر این دکتر کل پی دی اف های کتاب ویراست اول رو توی سی دی به همراه کتاب به همه میدن یعنی کتاب ویرایست اول مهندسی اینترنت دکتر رو میتونید به صورت پی دی اف و رایگان در اختیار داشته باشید )
قیمت ۱۴هزارتومن کتاب دورنگی آبی + مشکی با کیفیت عکس هی بالا.
========================همین تازه دیدم ببخشید ..اشتباه شد ... به جای ویراست نوشته بودم جلد دوم ...تو اون پست هم اصلاح کردم تا کسی اشتباه نکنه دیگه .
بازم ببخشید

۰
ارسال: #۲۹

mohamad--figo پاسخ داده:

منبع شبکه

سلام.میخواستم بدونم از دوستان کسی تا به حال اسم کتاب فن آوری شبکه رو شنیدن؟ تالیف از عطا الهی استاد دانشگاه ایالتی کانتیکات آمریکا .ترجمه علی اصغر الهی و حمید هاشمی .خوبه , بده؟

۰
ارسال: #۳۰

Jessica2013 پاسخ داده:

منبع شبکه

سلام
من به تازگی از طریق برادرم عضو مانشت شدم
در مورد شبکه کتاب گارسیا خوندم . فقط امسا نتونستم خوب تست کنکور بزنم . به نظرتون کراس و راس در کنار گارسیا می تونه کمک کنه ؟
یا اینکه باید برم پارسه و کتاب دکتر حقیقت بگیرم ؟

۰
ارسال: #۳۱

it866 پاسخ داده:

منبع شبکه

به نظر من سوالهای شبکه کنکور ای تی سال ۹۱ و ۹۲ از کتاب راس طرح شده.

۰
ارسال: #۳۲

friendchp پاسخ داده:

منبع شبکه

واقعا اگه بخواین روی کروز سرمایه گذاری کنین و وقتتونو روش بزارین(البته با خوندن ترجمه حاج رسولی ها)میتونم به جرات بگم بعد از یه چند وقت پشیمون میشین...اگه اینقدر تاکید دارین روی خوندن کروز اشکالی نداره حداقل پی دی اف های کتاب تنن باوم (ویرایش۵)و بهروز فروزان(فقط تا ویرایش۴ توی نت هست ولی ۵ رواگه گیر بیارین خوبه) از اینترنت بگیرین تا بعضی جاها مثلا crcو ... رو خوب از توی کتاب متوجه نشدین از روی اون پی دی اف ها بخونین تا ناامید نشین.کتاب کروز واقعا از لحاظ دسته بندی مطالب و توضیح دادن مزخرفه(تجربه شخصی با مطالعه کردن این کتاب و کتاب ملکیان (بخشیش البته این کتاب مهندسی اینترنت هست نه شبکه که بخواد کامل باشه)و بخشی از کتاب تنن باوم(به نظرم این کتاب با کتاب فروزان با هم کامل ترین کتاب ها در شبکه هستن))

۰
ارسال: #۳۳

shima_24 پاسخ داده:

منبع شبکه

(۰۸ خرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۵۹ ب.ظ)sdb_i نوشته شده توسط:  ولی بعد از پوران مقسمی رو بخونی مسایل قشنگ برات حل می شه
مقسمی خیلی از مسائل رو اشتباه حل کرده من هم مقسمی رو داشتم و هم پارسه .شبکه پارسه حرف نداره

۰
ارسال: #۳۴

atenaa پاسخ داده:

منبع شبکه

ی سوال کتاب شبکه یا سیستم عامل دکتر حقیقت همونی هست ک اگه تو جزوه و آزمون پارسه ثبت نام کرد بهمون میدن یا این کتاب جدا از جزوه آزمون هستن؟

کدوم بخش های کتاب مهندسی اینترنت ملکیان رو باید خوند؟

ارسال: #۳۵

sattar7 پاسخ داده:

(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۵۴ ق.ظ)atenaa نوشته شده توسط:  ی سوال کتاب شبکه یا سیستم عامل دکتر حقیقت همونی هست ک اگه تو جزوه و آزمون پارسه ثبت نام کرد بهمون میدن یا این کتاب جدا از جزوه آزمون هستن؟

کدوم بخش های کتاب مهندسی اینترنت ملکیان رو باید خوند؟

میتونین فقط ازمون یا همراه کتابها ثبت نام کنید . بیرون هم می تونید از خود موسسه پارسه فقط اینها را بخرید .
مهندسی اینترنت احسان ملکیان از لحاظ نوشتاری خوبه ، متن جذابی داره ولی غلط هم زیاد داره به خوندنش نمی ارزه .
کتاب راس هم کتاب خوبیه ولی با یک بار خوندن نمی تونی تو کنکور نتیجه بگیری باید کامل بفهمی که این هم زمان بر هست . نفر اول کنکور ۹۱ یه حرفی زد(من برای مشاوره از ایشون به موسسه ماهان رفتم) فرقی نداره چه کتابی بخوانید گارسیا ،راس یا فروزان یا پترسون این کتابها مطالب اشتراکی زیادی دارند اکثر بچه ها میگن سوالا از راس بوده ولی کتاب پترسون هم همه اون مطالبی که تو کنکور اومده داره مثل راس هست . البته من خودم واسه کنکور پترسون رو نخوندم راس رو خوندم و نتیجه ای هم از این کتاب نگرفتم . به نظرم کتاب حقیقت حداقل واسه سه سوال کنکور جواب میده اینو خود دکتر حقیقت هم میگفت

۰
ارسال: #۳۶

wskf پاسخ داده:

سلام دوستان
شبکه خیلی گ سترده.باید چی بخونیم؟کنکور هم که بیشتر مسئله میاد از۶تاسوال..
کتاب ۳۰۰۰ مسئله خیلی زیاده اصلا کدوم قسمتارو باید خوند؟

۰
ارسال: #۳۷

saharitst پاسخ داده:

من کتاب تننبام رو دارم..میدونم زیاد به درد ارشد نمیخوره ولی به نظرتون کتاب دکتر حقیقت +کراس راس برای ارشد شبکه خوبه؟مثلا از ۶ تا سوال ۴ تاشو بشه زد برام کافیه

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بهترین منبع برای درس شبکه ارشد msnmkh ۲ ۱,۲۳۸ ۱۲ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: پشتکار
Question بهترین منبع ساختمان داده برای کنکور ارشد marvelous ۱۰ ۱۱,۴۵۱ ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: msnmkh
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۳۵ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  معرفی منبع مناسب برای ارشد گسسته saharitst ۲۱ ۲۴,۷۶۱ ۲۲ دى ۱۴۰۰ ۰۶:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: YasiAli
  منبع خوب برای معماری hamid_p ۰ ۱,۱۶۲ ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ۱۰:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: hamid_p
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۱ ۱۳,۰۹۷ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47
  منبع مناسب تستی و کنکوری درس شناسای الگو atousayazd ۷ ۷,۱۴۵ ۲۰ بهمن ۱۳۹۹ ۰۳:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: سعید_سخت افزار
  منبع نظریه زبان siamakaf ۱ ۳,۶۱۱ ۱۶ بهمن ۱۳۹۹ ۰۱:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  منبع خوب برای الکترونیک دیجیتال _student_98 ۱ ۲,۱۳۶ ۲۱ دى ۱۳۹۹ ۰۵:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Mehran jam
  منبع جدید هوش، راسل ویرایش سوم sima84 ۰ ۱,۶۱۲ ۱۹ آذر ۱۳۹۹ ۱۱:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close