زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۴:۲۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

درد و دل ها و صحبت های شما بعد از اعلام نتایج نهایی کنکور ارشد ۹۲

ارسال: #۴۶
۰۶ شهریور ۱۳۹۲, ۰۸:۴۵ ب.ظ
RE: درد و دل ها و صحبت های شما بعد از اعلام نتایج نهایی کنکور ارشد ۹۲
(۰۶ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۳۹ ق.ظ)smart نوشته شده توسط:  
(05 شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ)فاطمه۲۲ نوشته شده توسط:  سلام دوستان
من بعد از انتخاب رشته یه سازمان دولتی برا استخدام پذیرفته شدم الانم در شرف استخدام هستم
وحالا روزانه یه استان دیگه قبول شدم
لطفا راهنمایی کنید من چیکار کنم
البته کار برام اولویت داره ولی دلم نمیاد ارشدی که اینهمه براش زحمت کشیدم از دستم بره
خودم انتقالی به ذهنم رسید که تو سایتا نوشته ممنوعه
واقعا انتقالی ممنوعه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ممنون میشم منو راهنمایی کنید
سلام
منم شرایطم مثل شماست با این تفاوت که من شبانه یه استان دیگه قبول شدم و البته دلم میخواد اونجا رو هم برم.
با مشورتی که با اطرافیان داشتم یکی از راه حل ها اینه
ظاهرا سازمان ها دولتی چیزی به اسم مامور دارن یعنی شما مثلا برای یک سال به عنوان مامور میری به اون شهر و بعد از یک سال بر میگردی شهر خودت البته نمیدونم این کار واقعا تا چه حدی عملی هست و بستگی به جایی داره که توش استخدام شدید.
اگر میخواید شهر خودتون باشید میشه بجای انتقالی، ترم یک رو که گذرونید بعدش احتمالا میشه مهمان شد.

اینو من زمان انتخاب رشته خیلیی پیگیرش بودم
بخشنامه ها رو کشیدم بیرون و خوندم
ولی تو سازمان خودمون دیدم که فقط و فقط برای کارمندای رسمی قطعی این امکان وجود داره
و نه پیمانی یا قراردادی
برای پیمانی ها و قراردادیا تنها راه اینه که رییس همکاری کنه اگه راه نزدیک باشه
ایشالا بهترین انتخاب رو داشته باشید
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۴۷
۰۶ شهریور ۱۳۹۲, ۰۸:۵۸ ب.ظ
باعرض سلام و تبریک
من شبانه (نوبت دوم)دانشگاه تهران رشته IT قبول شدم ولی در دفترجه انتخاب رشته زده، محل(!) تحصیل پردیس دانشگاه قم می خواستم ببینم آیا باید شهریه پردیس راپرداخت کنم یا شبانه را ممنون میشم از کسانی که مرا یاری کنند Huh
۰
۰
ارسال: #۴۸
۰۶ شهریور ۱۳۹۲, ۰۹:۱۸ ب.ظ
(۰۶ شهریور ۱۳۹۲ ۰۸:۵۸ ب.ظ)mrjamal نوشته شده توسط:  باعرض سلام و تبریک
من شبانه (نوبت دوم)دانشگاه تهران رشته IT قبول شدم ولی در دفترجه انتخاب رشته زده، محل(!) تحصیل پردیس دانشگاه قم می خواستم ببینم آیا باید شهریه پردیس راپرداخت کنم یا شبانه را ممنون میشم از کسانی که مرا یاری کنند Huh

فکر کنم همون هزینه شبانه رو باید بدید درسته گفته پردیس تهران ولی شبانه محسوب میشه

زیر باران باید رفت قطرها را باید شمرد
چشم ها را باید شست جور دیگر باید دید
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mrjamal
ارسال: #۴۹
۰۶ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۰۸ ب.ظ
(۰۶ شهریور ۱۳۹۲ ۰۶:۵۷ ق.ظ)zahra256 نوشته شده توسط:  تبریک به همه دوستانی که قبول شدند.
میدونی چی سخته؟!! اینکه کل تابستون...کل این هفت ماه رو بگذرونی، کتابهاتو از کتابخونه بیرون نیاری به امید اینکه حداقل غیرانتفاعی قبول میشی ... با هزار امید واسه مهر و رفتن به دانشگاه خودتو اماده کنی و بعد موقعی که با استرس صفحه اعلام نتیجه ات رو باز میکنی ببینی زده : مردود.... و تمام!
نمیدونم...درسته من مثل خیلی های دیگه تلاش نکردم، درسته پارسال از ابان شروع به خوندن کردم ولی ...ولی...می ترسم حرفی بزنم و ناشکری بشه....
خدایا راه درست رو بهم نشون بده...
واقعا نمیدونم قراره از این به بعد چیکار کنم؟؟؟ کار مناسب که گیرم نمیاد....واسه شروع دوباره نه دل و دماغشو دارم و هم اینکه سه ماه تابستونم هدر رفت....بازهم شروع کنم مثل پارسال دیر شروع کردم و دیره....
خدایا فقط ازت می خوام ظرفیت پذیرفتن آنچه تو صلاح میدونی رو بهم بدی...و از این بلاتکلیفی و حال بدی نجاتم بدی.آمین

دوست من سلام
اصلا نباید ناامید بشی و روحیتو ببازی ، مطمئن باش اگه با اطمینان و توکل به خدا این چند وقت رو بخونی به امید خدا به اونجایی که میخوای میرسی.

رسول اکرم (صلّی الله علیه و آله و سلّم) فرموده اند: آرزو برای امت من رحمت است چه اگر آرزو نمی بود هیچ مادری فرزند خود را شیر نمی داد و هیچ باغبانی درختی نمی نشاند.
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , mortez28 , xani , computerscience88 , M*Gh
ارسال: #۵۰
۰۶ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۴۶ ب.ظ
به نظر من هر کاری بشه بازم حق و نا حق میشه ولی هیچ روشی بهتر از کنکور نمیتونه آدما رو جدا کنه با همه اتفاقایی که میافته مثل سوتی های خودم جای شبانه الان باید روزانه بودم

گویند کریم است و گنه میبخشد @@@@@ گیرم که ببخشد ، زخجالت چه کنم؟Exclamation
۲
۰
ارسال: #۵۱
۰۷ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۰۷ ق.ظ
بچه ها کسی نمی دونه تکمیل ظرفیت دانشگاه های تهران هم هستن یا نه؟ نمیدونم صبرکنم تا تکمیل ظرفیت یا..

بگذار عشق خاصیت تو باشد نه رابطه خاص تو با کسی......
۰
۰
ارسال: #۵۲
۰۷ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۴۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ شهریور ۱۳۹۲ ۰۵:۴۸ ق.ظ، توسط aminn123.)
(۰۶ شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۵۰ ب.ظ)irisadaf نوشته شده توسط:  من رتبم شده ۷۶ با سهمیه شاگرد اولی راحت شریف می آوردم ولی به دلیل خیلی مسائل همینجا اصفهان خودمون را اول زدم و آوردم . سهمیه هم استفاده نکردم. از نظر خودم سهمیه شاگرد اولی حقم نبود و جای من شریف نبود که بخوام برم شریف.. درسته رتبم خوب شده ولی شریف خیلی سطحش بالاست. حالا در دیزی باز بود من باید حیا کنم بالاخره.. حالا نمیدونم بعضی ها با رتبه های نجومی چه جراتی دارن میخوان برن تو این دانشگاه های خوب....

برام سوالی پیش اومده.
شما فکر میکنید در مقطع ارشد کسانی که وارد شریف می شوند همه مخ هایی هستند که مثلا از هر هزار تا یکی پیدا میشود ؟!
این حرف شما زمانی درست بود که در مورد مقطع کارشناسی می فرمودید نه مقطع ارشد.

جالب است که شما شاگر اول بوده اید و بعد هم رتبه به این خوبی آوردید باز هم در مورد شریف اینگونه می اندیشید و با تمام احترام، باید عرض کنم اگر بحث دوری از خونه و فاصله نبوده باشد، اشتباه کردید شریف رو نزدید ( البته اصفهان هم خیلی عالیه و به علاوه اینکه علم و دانش در دانشگاه خلاصه نمی شود)

خود بنده دانشگاه خوارزمی تهران(تربیت معلم سابق) علوم کامپیوتر خوندم.
سه تا از دوستان من، نزدیک هفت هشت ماه زحمت کشیدن و خوندن و الان دارن علوم کامپیوتر شریف میخونن.
اگر قرار بود اینها مخ هایی یک از هزار باشند، پس چرا در مقطع کارشناسی دانشگاه خوارزمی قبول شدند؟
سراغ دارم یکی از دوستان دیگر که دانشگاه آزاد میخوند و در کنکور ارشد رتبه ۲۰ آورد و الان داره مهندسی نرم افزار شریف میخونه.

و درمورد بحث شاگرد اولی: یعنی کسی که چهار سال در مقطع کارشناسی نفر اول بوده، خلاصه نباید یک مزیتی نسبت به دیگران داشته باشه ؟! (عرض کنم که بنده چنین سهمیه ای ندارم، سوء تفاهم نشود که چرا دارم دفاع میکنم)
حالا اینکه این قانون چه جوری داره اعمال میشه، نمیدونم و اظهار نظر نمیکنم که آیا عادلانه هست یا خیر ولی حداقل در مورد شما که رتبه ۷۶ آوردید و شاگرد اول هم بودید عادلانه است.
مثلا الان کسی که در گرایش شما امسال رتبه ۲۰ آورده و شریف قبول شده، با شما چقدر تفاوت درصدی داره ؟!

مقطع ارشد اثبات کرده که هرکس در هر دانشگاهی چه خوب چه بد چه دولتی چه غیر دولتی بوده باشد میتونه به دانشگاهی خیلی بالاتر برسد و بیشتر به زحمت ربط داره تا هوش خیلی بالا داشتن و فکر میکنم شما هم هوشش رو دارید و هم توانایی زحمت کشیدنشو.

امیدوارم موفق باشید و پیروز.
غرض از این سخنان فقط و فقط این بود که اعتقاد داشتم دیدتون اشتباه است وگرنه اصلا قصد توهین و ناراحت کردنتون رو نداشتم.
به هرحال با این توانایی انشاالله یکی از دکتر های آینده خواهید بود.

خیر دوست عزیز شما باید شهریه شبانه بپردازید.
محل تحصیل رو اعلام کرده که در پردیس دانشگاه قم هست.
یعنی به جای اینکه تهران بروید درس بخونید ، تشریف میبرید قم، و اصلا ربطی ندارد که شما پردیس قبول شده باشید.
۶
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: computerscience88 , white bird , maryam.raz , سجاد۶۷ , Engineer
ارسال: #۵۳
۰۷ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۴۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۱۶ ب.ظ، توسط lhlhlo.)
(۰۶ شهریور ۱۳۹۲ ۰۶:۵۷ ق.ظ)zahra256 نوشته شده توسط:  تبریک به همه دوستانی که قبول شدند.
میدونی چی سخته؟!! اینکه کل تابستون...کل این هفت ماه رو بگذرونی، کتابهاتو از کتابخونه بیرون نیاری به امید اینکه حداقل غیرانتفاعی قبول میشی ... با هزار امید واسه مهر و رفتن به دانشگاه خودتو اماده کنی و بعد موقعی که با استرس صفحه اعلام نتیجه ات رو باز میکنی ببینی زده : مردود.... و تمام!
نمیدونم...درسته من مثل خیلی های دیگه تلاش نکردم، درسته پارسال از ابان شروع به خوندن کردم ولی ...ولی...می ترسم حرفی بزنم و ناشکری بشه....
واقعا نمیدونم قراره از این به بعد چیکار کنم؟؟؟ کار مناسب که گیرم نمیاد....واسه شروع دوباره نه دل و دماغشو دارم و هم اینکه سه ماه تابستونم هدر رفت....بازهم شروع کنم مثل پارسال دیر شروع کردم و دیره....
خدایا فقط ازت می خوام ظرفیت پذیرفتن آنچه تو صلاح میدونی رو بهم بدی...و از این بلاتکلیفی و حال بدی نجاتم بدی.آمین

عزیزم کاملا درک میکنم چه حسی داری پارسال همین شرایط را تجربه کردم امسال خیلی سعی کردم ولی غیرانتفاعی قبول شدم نمیدونم دوباره کنکور بدم یا برم بدتر از بد هم هست اون هم شرایط منه کسی کمکم میکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ راهنمایی میخوام

سلام دوستان عزیزم به نظرتون غیرانتفاعی ارزش رفتن داره؟
اصلا چی تو ارشد مهمه؟Huhاستاد یا دانشجو یا دانشگاه یا من ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
غیر انتفاعی راضیم نمیکنه از دانشگاه های تاپ هم میترسم حتی تا حالا از درش هم رد نشدمBlush
دانشگاه شریف آرزومه ولی مثه غول میمونه
دوستایی که غیرانتفاعی ارشد خوندن نظرتون چیه؟؟؟؟؟Confused
آقا فرداد راهنمایییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی؟؟؟
دوستان راهنماییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی؟؟
۰
۰
ارسال: #۵۴
۰۷ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۵۰ ب.ظ
من با۷۲۵علوم وفنون مازندران آوردم البته غیرانتفاعیه...سال اول ی هم بودکه جدی خوندم واسه ارشد

حالابدجور مردّدم برم یا نه؟!!! آخه شهرستانه!!

راستش رتبه ها و قبولی های تو مانشتو ک می بینم هی وسوسه میشم بشینم بخونم....؟؟!!!!

رفتن یا نرفتن، مساله این است!!؟؟
۰
۰
ارسال: #۵۵
۰۷ شهریور ۱۳۹۲, ۰۴:۱۱ ب.ظ
(۰۶ شهریور ۱۳۹۲ ۰۹:۵۸ ق.ظ)amin_maryam نوشته شده توسط:  سلام خدمت تمام دوستان
نمیدونم در جواب یا میشه گفت ادامه صحبت دوستان چی بگم؟!
متاسفانه یا خوشبختانه من امسال برا سومین بار باید کنکور ارشد بدم...جالبه واسم رتبه برتر دانشگاه بودم جز دانشجوهای درس خون نه ببخشید از دانشجوهای خر خون از وقتی یادم میاد تو مدرسه هم درس میخوندم هم درس میدادم ب دوستام اما برا دانشگاه سهم من شده پشت کنکوری بودن!
ناشکر نیستم نمیخام بازم بنالم و نارحت باشم چون وقتی نتایج اولیه اومد گریه هامو کردم نمیخام بیشتر از این وقتمو هدر بدم
همه چی دانشگاه نیست درسته بعد دوسال زحمت نتیجه زحمتم دود شد رفت اما ناامید نیستم امسالم برا رتبه تک رقمی تلاشمو میکنم برا روزانه صنعتی شریف ذره ای از هدفم کوتاه نمیام
مطمئنم تلاشی ک کردم یه جایی ثبت شده و ب موقعش نتیجه ش ب دستم میرسه ... امسال نشد مهرماه سرکلاس درس دانشگاه شریف باشم اشکالی نداره خداروشکر تنم سالمه بازم تلاش میکنم همینکه خدا بهم مهلت داده زندگی کنم تلاش کنم برام دنیایی ارزش داره
با آرزوی موفقیت برا تمام دوستانی ک مهرماه دانشجوی ارشد میشن و همچنین دعای خیر برای تمام دوستانی ک مث من از دیروز شروع کردن ب درس خوندن...
در پناه حق

بسیار عالی , واقعا روحیه دهنده بود.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۰۰۷girl
ارسال: #۵۶
۰۸ شهریور ۱۳۹۲, ۰۳:۱۳ ب.ظ
(۰۶ شهریور ۱۳۹۲ ۰۶:۵۷ ق.ظ)zahra256 نوشته شده توسط:  واقعا نمیدونم قراره از این به بعد چیکار کنم؟؟؟ کار مناسب که گیرم نمیاد....واسه شروع دوباره نه دل و دماغشو دارم و هم اینکه سه ماه تابستونم هدر رفت....بازهم شروع کنم مثل پارسال دیر شروع کردم و دیره....
دوست عزیز من پارسال دقیقاً از نیمه مهر شروع کردم به درس خوندن واسه ارشد IT. ناگفته نمونه که رشته کارشناسی من مهندسی کامپیوتر گرایش سخت افزار هست و شاغل هم هستم. یعنی کلا سه ماه اون هم نیمه وقت درس خوندم. هر چند رتبه ام خوب نشد ولی مجازی تهران گرایش تجارت قبول شدم که البته برای من که شاغل هستم بهترین گزینه بود و خدا رو هم شاکرم. مطئمن باش هیچوقت برای شروع کردن دیر نیست و مهم اینه که انگیزتو از دست ندی. ضمناً ببین دلیل عدم موفقیتت چی بوده تا اونو رفع کنی و ایشالا امسال دانشگاه مورد علاقه ات قبول بشی. منتظریم سال دیگه این موقع و همینجا خبر قبولیتو بدی Shy
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: jparisa
ارسال: #۵۷
۱۰ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۴۶ ب.ظ

سلاممم فکر کنید این سه ماه میاز به استراحت داشتید

و خیلی ها همین موقع ها شروع کردند..و تونستند موفق بشن..

کارم نظر منه ببخشید الان دیگه ادم باید از یه جایی شروع کنه و بعدش شروع کنه معلومات دانش اضافه کردن

کلییی چیزهایی خوبم هست تو زندگیهاااا

اینا بالاپایین زندگیییAngel

امیدوارم موفق باشیدSmile

گاهی به لطف خداوند خود را همچون عقابی
بر فراز آسمان می یابم.اما ناگاه فقط به خاطر لذت خوردن موشی ،

‌ به سوی زمین خاکی شیرجه می زنم و
آسمانی بودنم را به موشی می فروشم.. Angel
۰
۰
ارسال: #۵۸
۱۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۳:۳۰ ب.ظ

وقتی تو دفترچه زده دانشگاه تهران، وقتی تو نتیجه نهایی زده دانشگاه تهران- نوبت دوم یعنی چی؟ یعنی باید شهریه پردیس رو بدین؟ شما رتبت چند شده؟؟
چطور شما که این اطلاعات اولیه رو هم نداشتین اینجوری انتخاب رشته کردین؟؟؟؟

مدرک و کارت دانشجوییتون واسه دانشگاه تهرانه فقط باید واحد قم درس بخونین، شما از تمام امکانات دانشگاه مرکزی (سلف،کتابخونه، آزمایشگاه و ... ) هم میتونین استفاده کنین
۰
۰
ارسال: #۵۹
۱۲ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۰۹ ب.ظ
سلام. این پست رو من می خواستم توی تاپیک "سمهیه ای مثل شاگرد اولی آیا بی عدالتی است!؟ " بزنم که آقا فرداد ادامه ی بحث رو ممنوع کردن. البته یه جای دیگه هم زده بودم که حذف شد. هدفم برانگیختن حس همدردی یا ناراحت کردن دوستان نیست. فقط داستان زندگی درسیم و تلاشم واسه آزمون ۹۲ اه. چیزایی که حس می کنم نوشتنشون سبکم می کنه.

بعد ۸ سال ترک تحصیل، به خاطر عشق وافری که به مقوله فناوری اطلاعات دارم، تصمیم گرفتم به یه کار تقریباً نامعقول دست بزنم و با تغییر گرایش از رشته آمار، تو کنکور ارشد فناوری اطلاعات شرکت کنم. ناگفته نمونه که قبلاً چندبار دیگه شرکت کرده بودم ولی کنکور ۹۲ اولین باری بود که بصورت جدی تلاش کردم.

تو دوره لیسانس، تو پیام نور درس می خوندم و چون پدرم فوت کرده بود و پسر ارشد خانواده بودم، مجبور بودم همزمان با تحصیل، کار هم بکنم و وقت زیادی برای درس خوندن نداشتم. چندتا بدشانسی دیگه مثل درگیری با مسؤولین دانشگاه و یکی دوتا صفر انضباطی ۴ واحدی ناجوانمردانه به خاطر یه ربع دیر رسیدن سر جلسه امتحان، باعث شد نهایتاً با معدل ۱۰/۷۲ فارغ التحصیل بشم. این در حالی بود که در دوره دبیرستان از شاگردای درسخون و موفق بودم و از سال اول راهنمائی تا پایان سال دوم دبیرستان (که به علت فوت پدرم و درگیرشدن با مسؤولیت خانواده دچار افت تحصیلی شدم) در مدرسه تیزهوشان درس می خوندم.

سال ۹۱ تقریباً ۵ ماه خودمو تو خونه حبس کردم و همسرم (و البته خودم) رو از خیلی از مواهب زندگی (سفر، مهمونی ...) محروم کردم. تقریباً هر روز ساعت ۲ و نیم که از اداره تعطیل می شدم، سریع میومدم خونه و از ۳ و نیم تا ۱۱ الی ۱۲ شب می خوندم. خیلی سختی کشیدم. ماحصل تلاشم شد یه رتبه ۵۴۳/ همه بچه ها تو مانشت می گفتن با درصدایی که زدی، اگه معدلت خوب بود، حتماً رتبه خیلی بهتری میاوردی.

کارنامه نهایی اومد و من «مجازی خواجه نصیر» قبول شدم. ترمی ۳ و نیم میلیون می خواست و خبری از وام یه میلیونی صندوق رفاه دانشجویی هم نبود(وامی که حتی دانشگاه آزاد هم اونو به دانشجوهاش می ده). با شرایط زندگی کارمندی، کلاً بی خیال قبولیم شدم.اگه دیگه رمقی واسم مونده باشه، می خوام دوباره شروع کنم واسه خوندن ولی با این معدل کم خیلی امیدی ندارم. نمی دونم معدل لیسانس تا کجا می خواد به من و زندگیم ضربه بزنه. شرایط بود که من رو به این سمت سوق داد وگرنه از نظر استعداد و توان یادگیری چیزی کم نداشتم.

یه دوستی دارم که خیلی آدم خوبیه. مدرک لیسانس فناوری اطلاعاتش (ناپیوسته) رو از یه مؤسسه غیر انتفاعی شهرستان گرفته بود و سهمیه شاگرد اولی داشت. پارسال با هم تو درس خوندن در ارتباط بودیم (البته اون شاغل نبود و از ۶ صبح تا ۱۲ شب درس می خوند). امسال با رتبه ۳۵۹ گرایش ۱ و ۴ و سهمیه شاگرد اولی، روزانه تجارت امیرکبیر قبول شد. خدا شاهده که خیلی براش خوشحالم چون خیلی تلاش کرد ولی به نظر من، این رتبه مزد اون تلاش نبود. اگه سهمیه شاگرد اولی به دادش نمی رسید، شاید نهایتاً شبانه شهرستان قبول می شد. با توجه به جمیع شرایط، دوستم خودش هم اذعان داشت که من به نسبت، رتبه بهتری کسب کردم و می گفت این ثمره استعداد بیشتر من بوده چون مطمئناً تلاشم یک سوم اون هم نبود.

معدل به یکی آسیب می زنه، یکی رو نجات می ده. نمی دونم دنیای غریبیه. ممنون می شم اگه دوستان نظر بدن که من اصلاً با این معدل، دوباره استارت بزنم واسه خوندن یا ... . واقعاً امیدی به قبولی روزانه برای من هست؟ یا علی

یک دلشکسته گـر که دعـاگویتان شـود
به زآنکه خود نشسته و عمری دعا کنید

وقتی خدا می بخشد، من که باشم که نبخشم(نلسون ماندلا-۴۶۶۶۴)
۵
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۸۳ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۱۱ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۵۹,۲۳۲ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۴۴۱ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  اهدای کتاب های تستی کنکور ارشد ۹۷ myphilo ۸ ۶,۷۴۰ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۳۹,۵۱۲ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۱۸۲ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۱۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۳۴۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۲۹,۹۱۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close