زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۰۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

درد و دل ها و صحبت های شما بعد از اعلام نتایج نهایی کنکور ارشد ۹۲

ارسال: #۱۶
۰۶ شهریور ۱۳۹۲, ۰۹:۵۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۰۸ ب.ظ، توسط PSHirazi.)
RE: درد و دل ها و صحبت های شما بعد از اعلام نتایج نهایی کنکور ارشد ۹۲
اینم درد و دل من :

یک مرد پیدا بشود برای تجمیع متقاضیان برای تخفیف گروهی آزمون مدرسان

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۷
۰۶ شهریور ۱۳۹۲, ۰۹:۵۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ شهریور ۱۳۹۲ ۰۹:۵۹ ق.ظ، توسط M@A.)
سلام خدمت تمام دوستان
نمیدونم در جواب یا میشه گفت ادامه صحبت دوستان چی بگم؟!
متاسفانه یا خوشبختانه من امسال برا سومین بار باید کنکور ارشد بدم...جالبه واسم رتبه برتر دانشگاه بودم جز دانشجوهای درس خون نه ببخشید از دانشجوهای خر خون از وقتی یادم میاد تو مدرسه هم درس میخوندم هم درس میدادم ب دوستام اما برا دانشگاه سهم من شده پشت کنکوری بودن!
ناشکر نیستم نمیخام بازم بنالم و نارحت باشم چون وقتی نتایج اولیه اومد گریه هامو کردم نمیخام بیشتر از این وقتمو هدر بدم
همه چی دانشگاه نیست درسته بعد دوسال زحمت نتیجه زحمتم دود شد رفت اما ناامید نیستم امسالم برا رتبه تک رقمی تلاشمو میکنم برا روزانه صنعتی شریف ذره ای از هدفم کوتاه نمیام
مطمئنم تلاشی ک کردم یه جایی ثبت شده و ب موقعش نتیجه ش ب دستم میرسه ... امسال نشد مهرماه سرکلاس درس دانشگاه شریف باشم اشکالی نداره خداروشکر تنم سالمه بازم تلاش میکنم همینکه خدا بهم مهلت داده زندگی کنم تلاش کنم برام دنیایی ارزش داره
با آرزوی موفقیت برا تمام دوستانی ک مهرماه دانشجوی ارشد میشن و همچنین دعای خیر برای تمام دوستانی ک مث من از دیروز شروع کردن ب درس خوندن...
در پناه حق

*الا بذکرالله تطمئن القلوب*
مث تمبر به هدفم چسبیدم...Heart
** مکن ز غصه شکایت که در طریق طلب...به راحتی نرسید آنکه زحمتی نکشید **Smile
۱۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: سجاد۶۷ , nazibahar , Donna , nassim92 , H3NGAM3H , عاطفه پارسا , nmusavi , Lover Of Science , maneshty , pasargad7788 , master of net , sajjad988 , 007girl , Engineer
ارسال: #۱۸
۰۶ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۱۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۱۷ ق.ظ، توسط laplas.)
سلام
کسی در مورد وضعیت تعلق خوابگاه به دانشجوهای شبانه دانشگاه تهران چیزی میدونه؟؟ در مورد خوابگاههای خودگردان چطور؟
۱
۰
ارسال: #۱۹
۰۶ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۴۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۲۸ ق.ظ، توسط nazibahar.)
(۰۶ شهریور ۱۳۹۲ ۰۹:۰۳ ق.ظ)mgshervin نوشته شده توسط:  
(05 شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۵۰ ب.ظ)nazibahar نوشته شده توسط:  
با سلام دوست عزیز
شما چند ماه برای ارشد تلاش کردین و زحمت کشیدید و حق هم دارید از زحمتتون بهترین نتیجه را بگیرید
ولی اون شخصی هم که شاگرد اول شده ۴ سال زحمت کشیده و خون دل خورده تا شده شاگرد اول یه شبه که شاگرد اول نشده
به نظر من اگه یه سهمیه درست باشه همین سهمیه شاگرد اول هاست
این حقه که یه نفر ۴ سال زحمت کشیده و یه مشکل سر کنکور واسش پیش بیاد ۱ سال عمرش تلف بشه ؟
سهمیه شاگرد اول ها مازاد بر اعلام ظرفیت دانشگاه ها است یعنی کاری به اون سهمیه ای که بر اساس دفترچه شما انتخاب میکنی نداره
کنکور هیچ عدالتی درش نیست

دوست عزیز
طوری صحبت می کنید انگار فقط نفر اول زحمت کشیده!به نظر من اگه بگید نفر اول بیشتر زحمت کشیده،خیلی بهتره.

(۰۶ شهریور ۱۳۹۲ ۰۶:۵۷ ق.ظ)zahra256 نوشته شده توسط:  تبریک به همه دوستانی که قبول شدند.
میدونی چی سخته؟!! اینکه کل تابستون...کل این هفت ماه رو بگذرونی، کتابهاتو از کتابخونه بیرون نیاری به امید اینکه حداقل غیرانتفاعی قبول میشی ... با هزار امید واسه مهر و رفتن به دانشگاه خودتو اماده کنی و بعد موقعی که با استرس صفحه اعلام نتیجه ات رو باز میکنی ببینی زده : مردود.... و تمام!
نمیدونم...درسته من مثل خیلی های دیگه تلاش نکردم، درسته پارسال از ابان شروع به خوندن کردم ولی ...ولی...می ترسم حرفی بزنم و ناشکری بشه....
خدایا راه درست رو بهم نشون بده...
واقعا نمیدونم قراره از این به بعد چیکار کنم؟؟؟ کار مناسب که گیرم نمیاد....واسه شروع دوباره نه دل و دماغشو دارم و هم اینکه سه ماه تابستونم هدر رفت....بازهم شروع کنم مثل پارسال دیر شروع کردم و دیره....
خدایا فقط ازت می خوام ظرفیت پذیرفتن آنچه تو صلاح میدونی رو بهم بدی...و از این بلاتکلیفی و حال بدی نجاتم بدی.آمین

دوست عزیزم
مهم اینه که الان هدف دقیقت رو برای ادامه زندگی مشخص کنی و اگه میبینی واقعا میخوای ادامه تحصیل بدی هنوز دیر نشده.مخصوصا اینکه پارسال هم تا حدودی خوندی و این خودش تاثیر خیلی خیلی مثبتی داره.
من خودم پارسال از نیمه دوم مهر شروع کردم.شما از نیمه دوم شهریور شروع کن حتما نتیجه خوبی میگیری.

و ندایی که به من می گوید گرچه شب تاریک است
دل قوی دار سحر نزدیک است...
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mortez28 , mgshervin
ارسال: #۲۰
۰۶ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۳۹ ق.ظ
(۰۵ شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ)فاطمه۲۲ نوشته شده توسط:  سلام دوستان
من بعد از انتخاب رشته یه سازمان دولتی برا استخدام پذیرفته شدم الانم در شرف استخدام هستم
وحالا روزانه یه استان دیگه قبول شدم
لطفا راهنمایی کنید من چیکار کنم
البته کار برام اولویت داره ولی دلم نمیاد ارشدی که اینهمه براش زحمت کشیدم از دستم بره
خودم انتقالی به ذهنم رسید که تو سایتا نوشته ممنوعه
واقعا انتقالی ممنوعه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ممنون میشم منو راهنمایی کنید
سلام
منم شرایطم مثل شماست با این تفاوت که من شبانه یه استان دیگه قبول شدم و البته دلم میخواد اونجا رو هم برم.
با مشورتی که با اطرافیان داشتم یکی از راه حل ها اینه
ظاهرا سازمان ها دولتی چیزی به اسم مامور دارن یعنی شما مثلا برای یک سال به عنوان مامور میری به اون شهر و بعد از یک سال بر میگردی شهر خودت البته نمیدونم این کار واقعا تا چه حدی عملی هست و بستگی به جایی داره که توش استخدام شدید.
اگر میخواید شهر خودتون باشید میشه بجای انتقالی، ترم یک رو که گذرونید بعدش احتمالا میشه مهمان شد.
۰
۰
ارسال: #۲۱
۰۶ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۴۵ ق.ظ
تبریک میگم به همه دوستانی که جایی که دوستداشتن قبول شدن
من هم از کسایی هستم که دبیرستان شاگرداول بودن و رتبه کارشناسیشون هم خیلی خوب بود اما تو دانشگاه افت کردن و ارشد قبول شدن شده براشون یه افسوس
منم ۳ بار شرکت کردم ولی ۱بارش رو واقعا خوندم
امسال دوباره میخام شرکت کنم نمیدونم چی میشه از الان نگرانشم چون کارمندم کم میرسم بخونم به نسبت بچههای مانشت..
خدا کمک کنه کاش ماهم سالدیگه این موقع رتبه ها و دانشگاه های عالی خودمون را بنویسیم...

تقدیر تقویم افراد عادی است ولی تغییر تدبیر اشخاص خاص است
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۰۰۷girl
ارسال: #۲۲
۰۶ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۰۲ ب.ظ
(۰۵ شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ)فاطمه۲۲ نوشته شده توسط:  سلام دوستان
من بعد از انتخاب رشته یه سازمان دولتی برا استخدام پذیرفته شدم الانم در شرف استخدام هستم
وحالا روزانه یه استان دیگه قبول شدم
لطفا راهنمایی کنید من چیکار کنم
البته کار برام اولویت داره ولی دلم نمیاد ارشدی که اینهمه براش زحمت کشیدم از دستم بره
خودم انتقالی به ذهنم رسید که تو سایتا نوشته ممنوعه
واقعا انتقالی ممنوعه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ممنون میشم منو راهنمایی کنید
هر روز که کلاس نداری! روزهایی که کلاس داری مرخصی بگیر! تنها راهش همینه...

اگر عقیده مخالف شما را عصبانی میکند،
نشانه آن است که شما ناخودآگاه میدانید که دلیل مناسبی برای آنچه فکر میکنید ندارید، اگر کسی مدعی باشد ۲+۲ میشود ۵، یا اینکه آلمان روی خط استوا قرار دارد، شما بجای عصبانی شدن، احساس دلسوزی میکنید!
Rolleyes
۰
۱
ارسال: #۲۳
۰۶ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۱۱ ب.ظ
تبریک میگم به همه دوستانی که در رشته و دانشگاه دلخواهشون قبول شدند و برای همه آرزوی موفقیت میکنم.Shy

خدا نکنه تا آدم نشدیم دنیا بهمون رو بیاره.
خدا نکنه اگر چیزی شکستیم اون دل باشه.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mortez28
ارسال: #۲۴
۰۶ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۴۴ ب.ظ، توسط abraham.)
(۰۵ شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۵۰ ب.ظ)nazibahar نوشته شده توسط:  من بعد از دیدن نتیجه ام خیلی شوکه شدم.با توجه به افزایش ظرفیت ها در گرایش شبکه و امنیت،احتمال میدادم که یکی از دانشگاه های تهران قبول بشم.هرچند زیاد امیدوار نبودم.
از طرفی مصاحبه دانشگاه مالک اشتر هم شرکت کرده بودم و فکر نمیکردم تو مصاحبه رد بشم.
به هرحال چون تهران بودن واسم خیلی خیلی مهم بود،(به خاطر مسائل شخصی)وقتی نتیجه رو دیدم( دانشگاه اصفهان) خیلی ناراحت شدم.
حالا تا اینجا مشکلی ندارم.
وقتی فکرم درگیر شد که نتیجه بقیه دوستان و قبولی هایی که با شاگرد اولی بودن رو دیدم و خیلی تعجب کردم.حس کردم امسال رتبه های خیلی پایین تری با شاگرد اولی در دانشگاه های خیلی بهتری نسبت به پارسال قبول شدن.
راستش با دیدن این موضوع،به پشت سرم که نگاه کردم و اونهمه تلاشی که برای کنکور کردم و رتبه ای که به دست اوردم،همه اون تلاش ها واسم رنگ باختن.یعنی من که اینهمه تلاش کردم و این رتبه رو به دست آوردم،ارزشش کمتر از کسی هست که رتبش ۲-۳ برابر من شده ولی سهمیه شاگرد اولی داره؟
من هم نفر دوم توی دانشگاهمون بودم.یعنی تفاوت بین نفر اول و دوم از زمینه تا آسمون؟!حالا بماند که نفر اول چطوری شده بود نفر اول!!
حالا به نظر شما آیا این سهمیه ها عادلانه هستن؟من قبلا هم گفته بودم با هر نوع سهمیه ای مخالفم.چون بالاخره یه جاییش ایراد داره.

پ.ن: من با افرادی که از این سهمیه استفاده کردن مشکلی ندارم و روی صحبتم اصلا با اونها نبود.من با سیستمی که اینطوری باعث از بین رفتن زحمات افراد میشه مشکل دارم

نه به نظر من عادلانه نیستAngry نمی دونم شایدم مزایایی داره عقل من کش نمی ده به انجا
به هر حال برای مسولین متاسفم Angry
حالا دوباره مدیران این ارسال منو پاک کنید بگید حرف سیاسی میزنی Angry
انتقاد نکنیم میشه سیاسیAngry
از حق خود دفاع نکنیم میشه سیاسیAngry
به شاگرد اولی ها سهمیه بدین دیگه نه این قدر

شهر شلوغ شد قورباغه هفت تیر کش شد
۱
۱
ارسال: #۲۵
۰۶ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۳۴ ب.ظ
سلام به همه دوستان عزیز
تبریک میگم به دوستانی که قبول شدن و اونایی که نتونستن انشاالله امسال موفق میشن
بچه ها من بین المللیه شیراز قبول شدم راستش داشتم دوباره میخوندم برا امسال اما با این قبولی موندم برم یا نه
از میزان هزینه هاش و اعتبار مدرکش اطلاعی ندارم کسی هست کمکم کنه ؟

خداوندا
هدایتم کن
تا به این باور برسم
که جواب برخی از دعاهایم
«صبر» و «انتظار» است
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۲۶
۰۶ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۳۸ ب.ظ
با سلام،دوستان من رتبه ۱۴۹ بودم،فناوری اطلاعات تهران(محل تحصیل-پردیس قم) قبول شدم،شرایطش چطوره؟من خیلی ناراحتم،لطفا راهنمایی کنید.
۰
۱
ارسال: #۲۷
۰۶ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۳۹ ب.ظ
من بعداز نتایج اولیه با رتبه ۶۶۶ امیدی به قبولی در یک دانشگاه خوب نداشتم و برای بار سوم شروع کردم به خوندن. نتایج که اومد علم و فرهگ تهران قبول شدم خیلی ها می گن بهتره دوباره کنکور بدم تا دولتی روزانه قبول بشم، می دونم سال دیگه می تونم رتبه خوبی بیارم. ولی خیلی دودلم اخه احساس می کنم تو این یک سال عمرم تلف شده به نظر شما ارزشش رو داره یک سال دیگه وقت بذارم؟ یا ثبت نام کنم؟
۰
۰
ارسال: #۲۸
۰۶ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۵۲ ب.ظ، توسط hakim1368.)
کسانی که دانشگاه تهران -واحد قم قبول شدن لطفا ب من خبر بدن،با رتبه شون،با تشکر

با سلام،ثبت نام کن و درکنارش واسه کنکور بعد بخون،اگه شرایطشو داری ن اینکه مث ما سرباز باشی یا...
۰
۰
ارسال: #۲۹
۰۶ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۵۵ ب.ظ
شاگرد اولی که رتبه‌اش تو کنکور ( مثلا علوم کامپیوتر) بالا ۱۰۰-۲۰۰ میاد رو باید ۱ سال از کنکور محروم کرد ! شاگرد اولی هایی که رتبه بد میارن، باید به همون شاگرد اولیشون هم شک کرد نه اینکه جایزه داد بهشون !

هیچ تمدنی توسط بیگانگان از برون فتح نمی‌شود مگر آنکه ابتدا از درون خود را تخریب کرده باشد.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
(شاید به دردتون خورد)
۱۶
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: abraham , M4$0UD , farahnaz
ارسال: #۳۰
۰۶ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۱۸ ب.ظ
برادر من اونی که شاگرد اول واقعی باشه خر خون نباشه تو کنکورم رتبه ی خوبی میاره نه اینکه رتبه ی ۲۰۰۰ میاره بعد با سهمیه شاگرد اولی جایی قبول میشه که رتبه ی ۲۰۰ قبول نشده
اصلا هم صحت نداره که کار اونی که غیر انتفاعی درس خونده سخته اینها دلیل واسه توجیه نیست
خود بچه های شاگرد اول هم میدونن که این بی انصافیه
خدا از کسایی که این قانون ها را میگذارن نگذره ( قانون هایی که درست تصویب نشده )
(نفر اول) طرف هم درس میخونه هم کار میکنه هم ازدواج کرده هم تو خونه مریض داره همه بد بختی های دنیا سرش هست معدل ۱۶ میاره تو همه ی درسها هم واقعا تلاش کرده یاد گرفته. (نفر دوم) یکی هم همه چیز واسه درس خوندنش مهیاست از هزینه گرفته تا خورد و خوراک و مکان مطالعه معدل ۱۸ میاره میشه شاگرد اول. بعد نفر اول رتبه ی ۲۰۰ کنکور میشه نفر دوم میشه ۲۰۰۰ بعد نتیجه ها میاد نفر دوم روزانه قبول میشه اونم یکی از دانشگاههای تهران نفر اول اصلا قبول نمیشه اگه هم بشه شبانه شهرستان یا از اینطور چیزها .
جالبه بعد میگن این بی عدالتی نیست . که اتفاقا عین بی عدالتی می باشد
عدالت اونی هست که همه جوانب را بسنجند ببینن کی واقعا شاگرد اول هست بعد بهش سهمیه بدهند
۶
۱

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۴۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۷۰ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۰,۵۰۳ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۶۳۹ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  اهدای کتاب های تستی کنکور ارشد ۹۷ myphilo ۸ ۶,۸۵۹ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۲۳۵ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۳۸۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۸۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۶۸ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۳۳۸ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close