زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۲۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

۲۹۱نرم افزار-مردود!!!

ارسال: #۱۶
۰۶ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۲۱ ب.ظ
RE: ۲۹۱نرم افزار-مردود!!!
(۰۶ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۵۶ ب.ظ)سجاد۶۷ نوشته شده توسط:  شاید اشتباه شده باشه حتما پیگیری کنید.ولی پارسال در دانشگاه های خوب هم تکمیل ظرفیت داشتیم.اگر اشتباه نکنم امیر کبیر هم تکمیل ظرفیت داشت ۶ نفر البته شبانه.امسال چون شهریه های شبانه خیلی بالاست.احتمال پر نشدن دانشگاه های خوب هم هست.خیلی از دانشگاه ها هم که ماشاءا... خیلی تنبل تشریف دارند.تازه در تکمیل ظرفیت ها یادشون میاد اعلام ظرفیت کنند.اگر به دفترچه پارسال نگاه کنید ۵۰ درصد تکمیل ظرفیت ها این مدلی هستش.یه سری هم مجوز ندارن برای ترم دوم مجوز میگیرن.احتمالا صنعتی شیراز هم جزو اون ها خواهد بود.

امیدوارم اینطوری باشه ممنون از راهنماییت
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: سجاد۶۷
ارسال: #۱۷
۰۶ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۲۱ ب.ظ
۲۹۱نرم افزار-مردود!!!
درود
رتبه ۲۹۱ شما در سهمیه خاصی نبوده است . مثلا سهمیه شاهد یا رزمندگان یا فرهنگیان
حتما مستحضر هستید که تفاوت بسیار هست
۱
۰
ارسال: #۱۸
۰۶ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۳۸ ب.ظ، توسط Senior.)
(۰۶ شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۴۸ ب.ظ)rasoul67 نوشته شده توسط:  باید همه روزانه ها رو میزدی ...
انشالله تو تکمیل ظرفیت. پارسال شهید رجایی و رازی گرفتن تو تکمیل ظرفیت.

آخه من آموزش محور صنعتی ام زدم که حذفش کردن دیگه فکر نمیکردم روز آخر اینا اینطوری کنن

(۰۶ شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۴۸ ب.ظ)rasoul67 نوشته شده توسط:  باید همه روزانه ها رو میزدی ...
انشالله تو تکمیل ظرفیت. پارسال شهید رجایی و رازی گرفتن تو تکمیل ظرفیت.

ممکن که اینایی که حذف شدن تو تکمیل ظرفیت اضافه بشه؟؟

(۰۶ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۲۱ ب.ظ)rahim06 نوشته شده توسط:  درود
رتبه ۲۹۱ شما در سهمیه خاصی نبوده است . مثلا سهمیه شاهد یا رزمندگان یا فرهنگیان
حتما مستحضر هستید که تفاوت بسیار هست

بله ولی نه من ازین سهمیه ها نداشتم اگه داشتم که کارشناسی و ارشد شریف بودم Big Grin
۰
۰
ارسال: #۱۹
۰۷ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۰۲ ق.ظ
۲۹۱نرم افزار-مردود!!!
واقعا ناراحت شدم .پیگیری کن حتما
۱
۰
ارسال: #۲۰
۰۷ شهریور ۱۳۹۲, ۰۷:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ شهریور ۱۳۹۲ ۰۷:۳۶ ب.ظ، توسط gaslakh.)
۲۹۱نرم افزار-مردود!!!
(۰۶ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۴۲ ب.ظ)Senior نوشته شده توسط:  معلوم نسیت چه خبر!!!

۲۰% رزمندگان شاگرد اولی و...... اینام هست، شایدم اشتباه شده قبلا از این کارا کردن!
رزمندگان را نمیدونم ولی شاگر اولی اصلا ربطی به ظرفیت قید شده در دفترچه کنکور ندارید .

البته من هم فکر میکنم اشتباه شده قطعا از طریق پرتال سازمان سنجش پیگیری کنید ، حقتونه قبول شید . اونها هم باید پاسخگو باشند
۱
۰
ارسال: #۲۱
۰۸ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۲۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۲۶ ق.ظ، توسط Senior.)
(۰۷ شهریور ۱۳۹۲ ۰۷:۳۵ ب.ظ)gaslakh نوشته شده توسط:  
(06 شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۴۲ ب.ظ)Senior نوشته شده توسط:  معلوم نسیت چه خبر!!!

۲۰% رزمندگان شاگرد اولی و...... اینام هست، شایدم اشتباه شده قبلا از این کارا کردن!
رزمندگان را نمیدونم ولی شاگر اولی اصلا ربطی به ظرفیت قید شده در دفترچه کنکور ندارید .

البته من هم فکر میکنم اشتباه شده قطعا از طریق پرتال سازمان سنجش پیگیری کنید ، حقتونه قبول شید . اونها هم باید پاسخگو باشند

بله ممنون از راهنماییتون امیدوارم

(۰۷ شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۰۲ ق.ظ)pouriam نوشته شده توسط:  واقعا ناراحت شدم .پیگیری کن حتما

ممنون
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  فرق بین مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار با مهندسی کامپیوتر نرم افزار Rafaat ۰ ۳,۸۷۳ ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Rafaat
  رتبه ۹۵۵نرم افزار امنیت و شبکه و رتبه۹۹۵سخت افزار sepideh1373 ۷ ۵,۲۷۵ ۲۷ مرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: nazila73
  رتبه بندی دانشگاه های ایران منحصراً برای رشته مهندسی نرم افزار [۶۸ نرم افزار] dozham ۴ ۶,۸۰۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  مقایسه نرم‌افزار شهید رجایی با نرم‌افزار اصفهان و شیراز و مشهد soheil08 ۷ ۸,۱۶۸ ۲۲ آذر ۱۳۹۴ ۱۲:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: atish404
  روش های اندازه گیری قابلیت اطمینان نرم افزار - طراحی نرم افزار های مطمئن pink Floyed ۰ ۲,۰۰۵ ۲۰ آذر ۱۳۹۴ ۱۱:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: pink Floyed
  ۸ الگوریتم ۱۲ نرم افزار ۱۵ علوم -- نرم افزار شریف گرایش الگوریتم ahrmb ۲ ۱,۸۴۱ ۰۸ مهر ۱۳۹۴ ۰۶:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  ۱۴۸ نرم افزار، نرم افزار تربیت مدرس fatimak ۳ ۳,۳۹۰ ۱۷ شهریور ۱۳۹۴ ۰۲:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: tondar.sal
  ۲۷۸ نرم افزار و ۲۹۰ طراحی الگوریتم - روزانه دانشگاه صنعتی شیراز نرم افزار salehforum ۶ ۳,۷۵۰ ۱۱ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: parizadgh
  ۹۹ نرم افزار و ۸۱ الگوریتم - مهندسی نرم افزار - علم و صنعت mohsen-z ۱۳ ۷,۴۹۴ ۱۰ شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: mohsen-z
Sad تفاوت مهندسی تکنولوژی نرم افزار با مهندسی نرم افزار Mehran ۸ ۳۶,۲۱۳ ۱۵ مرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: khayyam

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close