زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۴۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سیستم امتیاز دهی مانشت و نمرات منفی کاملاً خود جوش!!

نظرسنجی: آیا با سیستم فعلی امتیازدهی مانشت برای "مقبولیت" موافقید؟
این نظرسنجی بسته شده است.
  • ۵۰/۰۰%
    خیر، مخالفم و باید اصلاح شود ۵۰/۰۰%
۶ ۵۰/۰۰%
  • ۵۰/۰۰%
    بلی، موافقم و نیازی به اصلاح ندارد ۵۰/۰۰%
۶ ۵۰/۰۰%
در کل ۱۲ رأی ۱۰۰%
*شما به این گزینه‌ی رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

ارسال:
۰۳ شهریور ۱۳۹۲, ۰۳:۱۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۰۴ ب.ظ، توسط hosseini2012.)
با سلام خدمت دوستان عزیز، اعضای محترم مانشت
واقعاً نمیخواستم یک چنین مبحثی رو در اینجا مطرح کنم، چون هم فکر میکنم شاید دوستان در گذشته تا به اندازه ای در مورد اون گله و شکایت به مدیران محترم سایت و انجمن داشته اند و هم اینکه نزدیک به اومدن نتایج ارشد هستیم و به اندازه کافی خودمون هیجان و شاید استرس داریم.
ابتدا هم عرض کنم که بنده یک عضو بسیار کوچک در این انجمن هستم و در برابر سابقه فعالیت برخی دوستان هیچ ادعایی هم نیمتونم داشته باشم
اما اتفاقی که امروز در این انجمن برام افتاد، من رو مجاب کرد که پستی در نقد اون بنویسم و نظر دوستان عزیز و اعضای معتدل مانشت رو جویا بشم
بنده امروز پستی رو در تاپیک مربوط نتایج ارشد ۹۲ تحت عنوان "شمارش معکوس تا اعلام نتایج نهایی سازمان سنجش" بدون هیچگونه بی احترامی و یا تنش زایی انتشار دادم، ولی متاسفانه در عرض کمتر از ۱۲ ساعت، سیلی از نمره های منفی به سمت بنده روانه شد و تا به زمان انتشار این مطلب ۱۴ نمره منفی رو از یک سری دوستان دریافت کردم که دلیلش واقعا برام نا معلوم و نا مشخصه.
دوستی فرمودند، اگر شخصی نمره منفی میگیره شاید به این دلیل بوده که صحبتش مورد اقبال قرار نگرفته و اشکال و ایرادی در اون هست. تا به الان چندین مرتبه پست های یک خطی خودم رو که با حجمی از نمره های منفی روبرو شدن مرور کردم. دریغ از یک جمله توهین آمیز و یا خدای ناکرده بی احترامی به اعضا
-----------------------------------------------------------------------------------
ما هیچکدوم در این انجمن عزت، مقبولیت و اعتبار خودمون رو از نمره های مثبت و سپاس ها نمیگیریم که بخواهیم با نمره منفی گرفتن اونها رو از دست بدیم. این رو من چندین مرتبه خدمت دوستان مختلف عرض کردم.
-----------------------------------------------------------------------------------
به هر حال فقط خواستم افرادی که عمل منفی دادن با نیت و غرض شخصی و با حرکات هماهنگ شده و بعضا باندی! برای زمین زدن یک سری افراد مشخص و به دور از هرگونه دلیل عقلی و منطقی رو نادرست میدونن و یا خودشون احیانا از این ناحیه ضربه خوردند، فقط اعلام موضع کنند و به نوعی این عمل رو تقبیح کنند.
باز هم عرض میکنم هیچ کدوممون نیاز به نمرات مثبت صرفاً برای گرفتن مقبولیت نداریم و اعلام وجود دوستان و تایید این گفته ها برایم کافیست. ایشالا اونی که اون بالاست ما رو زمین نزنه و پیش اون شرمنده نباشیم
مجددا عذرخواهی از همه دوستانم

Effort is only effort when it begins to hurt - Jose Gasset
۲۰
۴
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: elynn66 , jimjamal , sybarite , MajidManesht2012 , Aref Safari , alias , Apple.CS , xani , jparisa
ارسال:
۰۳ شهریور ۱۳۹۲, ۰۹:۵۰ ق.ظ
RE: سیستم امتیاز دهی مانشت و نمرات منفی کاملاً خود جوش!!
سخت میگیری عزیزم ! بیخیال ! به چه چیزایی میشینین فکر میکنین . این یه چیز سلیقه ایه . طرف یه لحظه حال نمیکنه منفی میده ! واسه خودت هم پیش اومده حتما ! میگی نه ؟ نیگا کن الان یه بنده خدایی پیدا میشه بهم منفی بده بی دلیل ! دلیل نمیشه شما حرف بدی زده باشی یا بی احترامی کرده باشی. پس نمره منفی هم دلیل این نیست که شما عضو خوبی نیستی. بر عکس میتونه دلیلش این باشه که تو بحثها شرکت میکنی... پس بزن بر طبل بی آری که آن هم عالمی دارد Wink
۱۶
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: Apple.CS , xani
ارسال:
۰۳ شهریور ۱۳۹۲, ۰۹:۵۶ ق.ظ
دوست عزیز تو این روزا بچه ها کمی اعصابشون تحریک پذیر هست و خیلی ها تحت فشار هستن و ممکنه عکس العمل هایی انجام بدن که شاید خوشایند دیگران نباشه ... مثلا با کوچکترین تحریکی ممکنه بیان و هی منفی بدن یا حتی با لحن نامناسب جواب بدن یا خلاصه خیلی عکس العمل های دیگه
اگر کسی اومده باشه به همه پست های شما امتیاز منفی داده باشه خب طبیعتا این خلاف هست و قابل پیگیری هست و مشخص هم میشه که چه کسی این کار رو کرده ولی اگر یه عده ای اومدن و فقط به یکی از پست های شما نمره منفی دادن، معنی اش این هست که صرفا با اون پست شما مشکل داشتن و مخالفتشون رو با پستی که زدید اعلام می کنن و این به معنی اعلام مخالفت با شخص شما نیست ... بلکه با نظر شما مخالف هستن.
بهترین کار اینه که اگر میبینین پستی زدین که برای دیگران خوشایند نیست و خیلی بهش منفی میدن، حذفش کنین تا هم خودتون بیشتر از این منفی نگیرین و هم دیگران بیشتر تحریک نشن.
به هر حال حق رای مثبت و منفی برای همه هست تا بتونن اظهار نظر کنن... و باز هم میگم که تو این روزها کمی تحریک پذیر هستن بچه ها و به نظرم اگر خیلی به دل نگیرید بهتره
ولی باز هم اگر در مورد شخص خاصی گله یا شکایتی دارید بفرمایید تا رسیدگی بشه
۱۰
۳
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Fardad-A , The BesT , svk7 , Apple.CS , احسان مومنی
ارسال:
۰۳ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۲۴ ب.ظ، توسط hosseini2012.)
پاسخ به دوست عزیزمون jimjamal: ممنون از نظرت. واقعا آدم سخت گیری نیستم و این چیزها برام اهمیت نداره همونطور که تو متن اصلی انتقاد هم گفتم. ولی دیگه یه جاهایی دل آدم درد میگیره!

پاسخ به دوست عزیزمون MSZ : ممنون از پاسخت دوست عزیز. با توجه به سیستم امتیازدهی هر کسی هم که گله و شکایتی داشته باشه به طبع نمیتونه مستندی ارائه بده مگر اینکه مدیران خودشون شخصا پیگیری کنند. و به دوست عزیزمون هم گفتم واقعا اهمیتی نداره برام نمره منفی گرفتن، ولی همیشه نظر منطقی افراد برام مهم بوده و آدم باید بفهمه که اگه واقعا داره اشتباه میکنه خودش رو اصلاح کنه. اما نه اینکه شما به یکی منفی بدی نه از روی قصد و یا غرض، اون طرف هم چون خوشایندش نبوده بیاد یک عده رو بسیج کنه برای منفی دادن به شخص بنده.
من تو این مدت فعالیت هر چند محدودم فقط ۳ نمره منفی داشتم، اون هم مربوط میشد به تاپیک های حل سوالات کنکور ۹۲ که بعضا بچه ها در شیوه حل سوالات با هم اختلاف داشتند و به راه حل نادرست منفی میدادند نه اینکه من تو یه پست بنویسم "دوست عزیز نظر شما هم محترم است" و این پست ۴ تا منفی بگیره؟! به نظر شما این انصافه و بدون هیچ گونه قصد و غرض؟!
به هر حال محفل مانشت برای من بسیار عزیزه و حیفه که با یک سری حرکات این چنینی همدیگه رو برنجونیم گرچه من از کسی چیزی به دل ندارم و نمیدونم هم که چه کسانی به بنده منفی دادند.
باری...

Effort is only effort when it begins to hurt - Jose Gasset
۶
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: MSZ , Apple.CS
ارسال:
۰۳ شهریور ۱۳۹۲, ۰۴:۳۱ ب.ظ
آقا مشکل مانشت جدید هم هست منفی مثبت که می دی نمی شه پس گرفت شاید اشتباه زده باشه Smile)) برا خودم هم پیش اومد، تاچ پد لپتاپم گهگاهی می پره اینور اونور، جای مثبت، منفی دادم Smile))

مدیرا رسیدگی کنن Smile ممنون
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Apple.CS , maneshty
ارسال:
۰۳ شهریور ۱۳۹۲, ۰۴:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ شهریور ۱۳۹۲ ۰۵:۰۵ ب.ظ، توسط good-wishes.)
RE: سیستم امتیاز دهی مانشت و نمرات منفی کاملاً خود جوش!!
(۰۳ شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۳۱ ب.ظ)pouri_sb نوشته شده توسط:  آقا مشکل مانشت جدید هم هست منفی مثبت که می دی نمی شه پس گرفت شاید اشتباه زده باشه Smile)) برا خودم هم پیش اومد، تاچ پد لپتاپم گهگاهی می پره اینور اونور، جای مثبت، منفی دادم Smile))

سلام Smile
این قابلیت که بتونید منفی رو بردارید که هیچ وقت نبوده اما تبدیلش هنوز هم کار میکنه
برای اینکه منفی رو به مثبت یا بالعکس تبدیل کنید باید بعد از اعتبار دادن یک بار صفحه رو رفرش کنید و در این حال اگر مورد مخالف امتیاز قبلیتون رو انتخاب کنید ، اعمال میشه .

انشاا... دوستانی که اینو نمی دونستند الان برن منفی هاشون رو به مثبت تبدیل کنند تا دوستانی که این روزها از این جهت دلخور شدن دلخوریشون رفع بشه Smile
۸
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: bargozideh , انرژی مثبت , pouri_sb , alias , Apple.CS , lotus , xani , maneshty
ارسال:
۰۳ شهریور ۱۳۹۲, ۰۸:۴۷ ب.ظ
(۰۳ شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۵۱ ب.ظ)good-wishes نوشته شده توسط:  
(03 شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۳۱ ب.ظ)pouri_sb نوشته شده توسط:  آقا مشکل مانشت جدید هم هست منفی مثبت که می دی نمی شه پس گرفت شاید اشتباه زده باشه Smile)) برا خودم هم پیش اومد، تاچ پد لپتاپم گهگاهی می پره اینور اونور، جای مثبت، منفی دادم Smile))

سلام Smile
این قابلیت که بتونید منفی رو بردارید که هیچ وقت نبوده اما تبدیلش هنوز هم کار میکنه
برای اینکه منفی رو به مثبت یا بالعکس تبدیل کنید باید بعد از اعتبار دادن یک بار صفحه رو رفرش کنید و در این حال اگر مورد مخالف امتیاز قبلیتون رو انتخاب کنید ، اعمال میشه .

انشاا... دوستانی که اینو نمی دونستند الان برن منفی هاشون رو به مثبت تبدیل کنند تا دوستانی که این روزها از این جهت دلخور شدن دلخوریشون رفع بشه Smile
قبلا فکر کنم رفرش نمی خواست... منظورم همون تبدیل مثبت به منفی یا بلعکس بودش، ممنون بابت آموزش Smile
۰
۱

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۲۷۴ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
Smile حضور خود را با صلوات بر محمد و آل محمد به ثبت برسانید soheila-zd ۴۱۲ ۸۸,۳۲۸ ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: salam az ma
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۶۹۴ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۳۹۷ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
  سن واقعی بدن خود را حساب کنید fahimehazimi ۷۱ ۳۵,۴۶۷ ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: gerdoo_456
  ۱۲ کد شگفت‌انگیز موبایل خود را کشف کنید elecomco ۰ ۲,۴۲۶ ۰۴ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: elecomco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۸۳۱ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  تغییرات کتاب سیستم عامل جدید سیستم عامل sima84 ۱ ۲,۵۵۲ ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۹:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۸,۸۷۳ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close