زمان کنونی: ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۰۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳)

ارسال: #۵۲۶
۱۵ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۴۳ ب.ظ
این استخدامی ها ول نمیکنن درس بخونما
تا میایم گرم درس بشیم استخدام پشت استخدام
فکر کنم یه چندروزی باید دروسی که گفتن واسه امتحانشون رو باید بخونم
ولی جا شکرش باقیه که ساختمان و نرم و شبکه و سیستم دارن و وقتم فکر نکنم به فنا بره
تنها بدیشون اینه که مولفاشون فرق داره
مثلاً واسه درس ساختمان منبعشون کتاب پیام نوره

هیج وقت دیر نیست
........................!!!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۵۲۷
۱۶ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۴۶ ق.ظ
RE: گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳)
سلام به همه
خسته نباشید
وااای من دیگه کلافه شدم از دست معماری SadSad
نمیدونم چطوری تستاشو بزنم Sad
کلا توی معماری صفرم . واسه کنکور قبلی معماری رو گذاشتم کنار . ولی الان خودمو مجبور کردم که یادش بگیرم .
کتاب پوران رو خریدم و از روی فیلم های آقای گودرزی درس رو دنبال میکنم.درس دادنشون رو دوست دارم و مبحث رو یاد گرفتم . از روی پوران هم خوندم و خوب یود .ولی وقتی اومدم تستاشو بزنم شاید ۲ یا ۳ تاشو تونستم جواب بدم.همون آسوناSmile .
تا یکم تست پیچیده میشه نمیدونم چیکارش کنم Huh اصلا قدرت تحلیل سوالای معماری رو ندارم HuhSad
به نظرتون من چیکار کنمSadSad

ولی به جاش درس های دیگه خوب پیش میره SmileBig Grin

برای داشتن چیزی که تا به حال نداشته اید باید کسی باشید که تا به حال نبوده اید .
 سپاس‌گزاری شده توسط: mastercandidate
ارسال: #۵۲۸
۱۶ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۰۱ ق.ظ
سلام

من تازه عضو این سایت شدم و نمیدونم که میشه این سوال رو تو این تاپیک پرسید یا نه؟؟؟

میخواستم بپرسم که تو این سایت ویس درسارو هم میذارن؟ اگر میذارن, کدوم قسمت هستش؟
ارسال: #۵۲۹
۱۶ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۱۹ ق.ظ
سلام به همه
منم چند وقته شروع کردم . تا اینجا که خیلی کند بودم حالا تا ببینیم چی پیش میاد :دی
فعلا :
الگوریتم ۲ فصل پوران
ساختمان داده ۳ فصل پوران (‌فصل سوم هنوز تست نزدم البته !!‌)
سیستم عامل ۳ فصل پارسه
هوش ۱ فصل پوران
منطقی ۳ فصل پوران
زبان تخصصی ۲ درس پارسه
زبان عمومی از هر کتاب ۱ درس پارسه
نظریه زبان ها تازه شروع کردم...

خنک آن قماربازی که بباخت هرچه بودش / بنماند هیچش الا هوس قمار دیگر ...
ارسال: #۵۳۰
۱۶ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۲۲ ق.ظ
کتاب شبکه راهیان با توجه به اینکه سال های اخیر از لایه های آخر میاد واسه کنکور ب درد میخوره آیا؟
چون تهران نیستم و پارسه اینجا تک فروشی نمیکنه
کتاب قدیمی پارسه رو دارم منتها سر و ته مطالب انگار زده شده و توضیح کافی نداره.. با توجه به مطالب متنش نمیتونم تست های پشت کتاب خودشو جواب بدم..
ارسال: #۵۳۱
۱۶ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۱۷ ق.ظ
سلام.یه نگاهی ب صفحات بیست ب بعد همین تاپیک بزارین خیلی کمکنون میکنه.

درپناه حضرت حق

Sent from my HTC Desire HD using Tapatalk 4

گرگ باش ، مثه من ، مثه ببر // مثه جغد تو‌ پرسه‌ های شب
مثه سنگ تو‌ لحظه‌ های سخت ، تو‌ عرصه های تنگ
نعرتُ بذار تو‌ بارون‌ُ // بشکون ردشو حتی قانونُ
دل نبند که تش تلخیِ // میشی‌ مثه من نفس تخلیه

(حصین)
 سپاس‌گزاری شده توسط: sohei.la
ارسال: #۵۳۲
۱۶ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۵۹ ق.ظ
من هم به کمک خدا از فردا(امروز) شروع میکنم، بُکُش خوندن.تو تابسبتون اینا رو یه نیگاهی انداختم
سیستم عامل: حقیقت
نظریه: کتاب لینز
دیتا : قدسی و clrs
ریاضی مهندسی :مدرسان تا سَرِ pde
امار: یه فصل ونیم از پارسه
منطقی: پوران البته مدارت آسنکرون رو نخوندم
گسسته هم که فکر میکنم بلدم :دی
ارسال: #۵۳۳
۱۶ شهریور ۱۳۹۲, ۰۷:۲۷ ق.ظ
منم شبکه رو اومدم واسه مرور! کتاب راس رو گزاشتم جلوم که دیگه از اون بخونم قبلش پارسه رو خونده بودم یه مش این ور اون ورش کردم چسبش وا رف !! فصل ۴ رو کلا از وسط کتابه کندمش!! راحت شد واسه خوندن!! یکم خوندمش (یه ۲۰ صفحه) و باز متاسفانه این ترجمه ها حال به هم زنه! راستیتش من نمیتونم قبول کنم وقتی چیزی ازش نمیفهمم روش اصرار کنم ! فعلا گذاشتمش کنار چسبیدم به حقیقت !!! تا بینیم خدا چی میخاد!!
بچه ها کاش میشد از الان هر کسی استراتژی سر کنکورشو میگف نه اینکه زود باشه اتفاقا الان خوبه بدونیم
مثلا من واسه ۳۰ تا سوال زبان وقتی واسه خوندن الان و تست زدن سر جلسه نمیزارم تا بهتر رو بقیه تمرکز کنم
تا تصمیم هامون رو نقد کنیم! اگه هم فکری نکردیم از بقیه یاد بگیریم!!

من واسه ۶ تا سوال گسسته و ۱۵ تا سوال زبان میشه گف هیچی نمیخونم وقتشم میدم به بقیه !!! شما چطور!؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۵۳۴
۱۶ شهریور ۱۳۹۲, ۰۸:۳۰ ق.ظ
Re: RE: گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳)
(۱۶ شهریور ۱۳۹۲ ۰۷:۲۷ ق.ظ)eh3an2010 نوشته شده توسط:  منم شبکه رو اومدم واسه مرور! کتاب راس رو گزاشتم جلوم که دیگه از اون بخونم قبلش پارسه رو خونده بودم یه مش این ور اون ورش کردم چسبش وا رف !! فصل ۴ رو کلا از وسط کتابه کندمش!! راحت شد واسه خوندن!! یکم خوندمش (یه ۲۰ صفحه) و باز متاسفانه این ترجمه ها حال به هم زنه! راستیتش من نمیتونم قبول کنم وقتی چیزی ازش نمیفهمم روش اصرار کنم ! فعلا گذاشتمش کنار چسبیدم به حقیقت !!! تا بینیم خدا چی میخاد!!
بچه ها کاش میشد از الان هر کسی استراتژی سر کنکورشو میگف نه اینکه زود باشه اتفاقا الان خوبه بدونیم
مثلا من واسه ۳۰ تا سوال زبان وقتی واسه خوندن الان و تست زدن سر جلسه نمیزارم تا بهتر رو بقیه تمرکز کنم
تا تصمیم هامون رو نقد کنیم! اگه هم فکری نکردیم از بقیه یاد بگیریم!!

من واسه ۶ تا سوال گسسته و ۱۵ تا سوال زبان میشه گف هیچی نمیخونم وقتشم میدم به بقیه !!! شما چطور!؟

سلام صب بخیر.افرین دقیقا حرفای منو زدی.شبکه کراس عذاب دهندس اما باید خونده بشه وبهترین مکمل کتاب پارسس.

گسسته رو ک ازش بیزارم.دوسال نصف وقت تخصصیا روش گذاشتم و دریغ از ی تست.اگه ریاضیتون مثه من متوسط یاضعیفه کلا این درس رو از بن(ریشه) بزنین دیوار.ب نظر بنده

زبان عمومیم ک بنظرم ارزش وقت گذاری و یادگیری نداره مگر قوی باشین و یادگیریتون اونقدرا نباشه.

من از گسسته،زبان عمومی،معماری صرف نظر میکنم.

شما چطور؟

موفق باشین

(حصین)
ارسال: #۵۳۵
۱۶ شهریور ۱۳۹۲, ۰۸:۳۱ ق.ظ
کاش یه نفر هم پیدا میشد و جواب پست قبلی منو میداد
ازتون دلخورم دوستااااااااااااااااان

دوست من

اگه یه روز چشاتو باز کردی و خودت رو وسط یه کوره دیدی ،

نترس و سعی کن پخته بیرون بیای ، وگرنه سوختن رو همه بلدن ...
ارسال: #۵۳۶
۱۶ شهریور ۱۳۹۲, ۰۸:۳۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ شهریور ۱۳۹۲ ۰۸:۵۵ ق.ظ، توسط Ehsan.Aboli.)
صبح همگی بخیر.بریم بعد شش ماه یبار دیگه ی ذره سرب سر این بچه پرو(ارشد) بزاریم ببینیم چرا ادعاش شده غوله.

گفته باشم اگه یکم شاخ بشه،شاخاشومیشکنم.

اینم استارت کنکور ۹۳

پارسا باشید

(۱۶ شهریور ۱۳۹۲ ۰۸:۳۱ ق.ظ)ماهنوش نوشته شده توسط:  کاش یه نفر هم پیدا میشد و جواب پست قبلی منو میداد
ازتون دلخورم دوستااااااااااااااااان

سلام صبح بخیر.

میشه یباردیگه سوالتونو واضح بپرسین؟

ایشالله ک دوستان پاسخگو هستن.

ب امید موفقیت

(حصین)
ارسال: #۵۳۷
۱۶ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۰۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۱۱ ق.ظ، توسط The Rose.)
همگی خسته نباشید
من این یک هفته اصلا خوب نخوندم! یعنی قبول دارم که کم کاری کردم، اما میخوام تلاشمو بیشتر کنم نه که یه دفعه ۱۲ ساعت درس بخونم اما تلاش میکنم هر روزم از دیروزم بهتر و پربار تر باشه
اول هفته است پس با انرژی ادامه بدیم ... Wink

(۱۵ شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۳۹ ب.ظ)Mindhunter نوشته شده توسط:  سلام دوستان عزیز امیدوارم امیدوار باشین به رتبه های برتر
خیلی از دغدغه های دوستان اینه که زبان رو نمدونن باید چیکار کنن و اونو میزارن کنار! اما تجربه ثابت کرده کار اشتباهیه .
دوستان من یه برنامه میزارم اگه از الان شروع کنید جز افرادی خواهید بود که زبان رو بالای ۵۰% بزنید حتی ۸۰ ۹۰ ۱۰۰%!!!

دقت کنید باید این برنامه رو جدی بگیرید

۲تا یا ۳ تا کتاب باید تهییه کنید. کتاب اول کتاب ۵۰۴ هست که کتاب مشهوریه. اگه اونو خوندید توصیه می کنم کتاب ۱۵۰۰ لغت تافل رو بگیرید(۱۰۰۰ یا ۱۵۰۰ یادم نیستSmile) این کتاب ها پایه لغت شمارو تقویت میکنه. برای تست هم ۲تا کتاب خوب دارم که هر دوتاش واسه ماهانه، زبان تخصصی و زبان عمومی ماهان. اگه واقعا می خواید وقت بزارید جفتشو بخونید اگه نه بنظر من کتاب زبان تخصی رو تهییه کنید. بخش اول این کتاب روی گرامر شما کار میکنه تا بتونید سوال ۱۰ تا ۱۵ کنکور رو جواب بدید. بعدش کنکور سال های ۸۱ تا ۹۲ کامپیوتر رو داره که خودش منبع خوبی برای آمادگی روی این درسه. اما کتاب زبان عمومی هم لغت داره هم گرامر هم تست و..........Big Grin

بنظر من روی ۵۰۴ و تخصصی وقت بزارید به نتیجه مطلوب می رسید.
نحوه برنامه ریزی هم مهمه. روز جمعه و شب های بیکاری می تونه زمان خوبی برای خوندن زبان باشه
امیدوارم کمک کرده باشم.
به امید زبان ۱۰۰% Wink

من ۵۰۴ رو شروع کردم الان lesson 9 هستم Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: SnowBlind , mrpking
ارسال: #۵۳۸
۱۶ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۵۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۱۹ ب.ظ، توسط atenaa.)
(۱۶ شهریور ۱۳۹۲ ۰۷:۲۷ ق.ظ)eh3an2010 نوشته شده توسط:  منم شبکه رو اومدم واسه مرور! کتاب راس رو گزاشتم جلوم که دیگه از اون بخونم قبلش پارسه رو خونده بودم یه مش این ور اون ورش کردم چسبش وا رف !! فصل ۴ رو کلا از وسط کتابه کندمش!! راحت شد واسه خوندن!! یکم خوندمش (یه ۲۰ صفحه) و باز متاسفانه این ترجمه ها حال به هم زنه! راستیتش من نمیتونم قبول کنم وقتی چیزی ازش نمیفهمم روش اصرار کنم ! فعلا گذاشتمش کنار چسبیدم به حقیقت !!!
...

فک کردم من شلخته ام و کتابام این ریختی میشه Coolکتاب راس و با هزار زور نگهش میدارم ک بالای ۱۰۰ درجه باز نشه بازم وارفت
کتاب هوش مصنوعی راهیان هم قطعه قطعه شدهBig Grin
و اخرین کتابمم ک پوکید کتاب essential words for toefl هستش ک اونم نابود شده
اما دم کتابای پارسه گرم اقلا درست حسابیه خدایی هر مدلی میخونمشون اخ نمیگن
کتاب راس رو متن اصلیش رو جلوتون داشته باشید اول ترجمه رو بخونید اگه سختتون بود همون قسمت متن اصلی رو بخونید
متن اصلی واقعا عالیه و متوجه میشید منم همین کارو دارم میکنم هرچند ک اینجوری وقت زیادی میگیره
وگرنه ک ترجمه رو ک میخونم کلا نا امید میشم

(۱۴ شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۱۸ ق.ظ)ماهنوش نوشته شده توسط:  سلام
این حل تمرینای کرمن رو باید از کجا گیر آورد؟
کسی لینکی چیزی نداره؟

بگردید تو قسمت منابع طراحی الگوریتم بچه ها گذاشتند

دنیا اگه تاریک شد
دستای فانوسو بگیر
با من بیا با من بیا
چیزی نمونده از مسیر
سرما و سوز برف رو
آهسته پشت سر بذار
امروز وقت خواب نیست
ما با همیم طاقت بیار
طاقت بیار رفیق
 سپاس‌گزاری شده توسط: mrpking
ارسال: #۵۳۹
۱۶ شهریور ۱۳۹۲, ۰۴:۱۶ ب.ظ
دوستان با توجه به اخطار مدیر مبنی بر به میان نذاشتم موضوعات مربوط به منابع ولی من یه سوال دارم
میخوام لینز بخونم ولی با توجه به تعداد زیاد ترجه موندم کدوم بهتره و روون تره اگه کمک کنید ممنون میشم

(اینجا پرسیدم چون الان دارید میخونید و میدونید کدومش بهتره نه یکی که ۳ سال پیش کنکور داده Big Grin )
 سپاس‌گزاری شده توسط: mrpking
ارسال: #۵۴۰
۱۶ شهریور ۱۳۹۲, ۰۵:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ شهریور ۱۳۹۲ ۰۵:۱۵ ب.ظ، توسط eh3an2010.)
(۱۶ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۵۱ ق.ظ)atenaa نوشته شده توسط:  
(16 شهریور ۱۳۹۲ ۰۷:۲۷ ق.ظ)eh3an2010 نوشته شده توسط:  منم شبکه رو اومدم واسه مرور! کتاب راس رو گزاشتم جلوم که دیگه از اون بخونم قبلش پارسه رو خونده بودم یه مش این ور اون ورش کردم چسبش وا رف !! فصل ۴ رو کلا از وسط کتابه کندمش!! راحت شد واسه خوندن!! یکم خوندمش (یه ۲۰ صفحه) و باز متاسفانه این ترجمه ها حال به هم زنه! راستیتش من نمیتونم قبول کنم وقتی چیزی ازش نمیفهمم روش اصرار کنم ! فعلا گذاشتمش کنار چسبیدم به حقیقت !!!
...

فک کردم من شلخته ام و کتابام این ریختی میشه Coolکتاب راس و با هزار زور نگهش میدارم ک بالای ۱۰۰ درجه باز نشه بازم وارفت
کتاب راس رو متن اصلیش رو جلوتون داشته باشید اول ترجمه رو بخونید اگه سختتون بود همون قسمت متن اصلی رو بخونید
متن اصلی واقعا عالیه و متوجه میشید منم همین کارو دارم میکنم هرچند ک اینجوری وقت زیادی میگیره

کسی لینکی چیزی نداره؟

اتفاقا من این هوش خلیلی فر رو یه دور خوندم دقیقا شد شبیه جیگر زلیخا !! اینقدر چسب خورد اخرشم یه طناب دورش بستم گم نشه!
یه عکمس ازش گرفتم با کلی بدو بیرا واس خلیلی فر فرستادم اصلا چسبش فاسده! بی مسئولیتن ! (این حاج رسولیم خدمتشم دارم!!) بهد کنکور ایمیل جفتشونو بمباران ایمیلی میکنم که ۲ میلیارد ایمیل همزمان بره واسشون درس عبرتشون بشه!!!!!
اصلا به تست های کتابشم اعتماد نکنین از پوران تستها رو بخونین!!

(۱۶ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۵۱ ق.ظ)atenaa نوشته شده توسط:  
(16 شهریور ۱۳۹۲ ۰۷:۲۷ ق.ظ)eh3an2010 نوشته شده توسط:  منم شبکه رو اومدم واسه مرور! کتاب راس رو گزاشتم جلوم که دیگه از اون بخونم قبلش پارسه رو خونده بودم یه مش این ور اون ورش کردم چسبش وا رف !! فصل ۴ رو کلا از وسط کتابه کندمش!! راحت شد واسه خوندن!! یکم خوندمش (یه ۲۰ صفحه) و باز متاسفانه این ترجمه ها حال به هم زنه! راستیتش من نمیتونم قبول کنم وقتی چیزی ازش نمیفهمم روش اصرار کنم ! فعلا گذاشتمش کنار چسبیدم به حقیقت !!!
...

کسی لینکی چیزی نداره؟

اتفاقا من این هوش خلیلی فر رو یه دور خوندم دقیقا شد شبیه جیگر زلیخا !! اینقدر چسب خورد اخرشم یه طناب دورش بستم گم نشه!
یه عکمس ازش گرفتم با کلی بدو بیرا واس خلیلی فر فرستادم اصلا چسبش فاسده! بی مسئولیتن ! (این حاج رسولیم خدمتشم دارم!!) بهد کنکور ایمیل جفتشونو بمباران ایمیلی میکنم که ۲ میلیارد ایمیل همزمان بره واسشون درس عبرتشون بشه!!!!!
اصلا به تست های کتابشم اعتماد نکنین از پوران تستها رو بخونین!!

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: atenaa , mrpking

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۸۷۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۴۲ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۸۰ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۴,۶۰۹ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۷۹۹ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۹,۰۰۴ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۹,۹۶۸ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۱۱,۷۵۸ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۷۴۶ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close