زمان کنونی: ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۵۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳)

ارسال: #۳۷۶
۱۲ شهریور ۱۳۹۲, ۰۸:۵۲ ب.ظ
RE: گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳)
(۱۲ شهریور ۱۳۹۲ ۰۸:۰۱ ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  برنامه ام داره به شدّت تغییر میکنه!!

آقا تغییر کرد بگو که ما هم استفاده کنیم

هیج وقت دیر نیست
........................!!!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۷۷
۱۲ شهریور ۱۳۹۲, ۰۸:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ شهریور ۱۳۹۲ ۰۸:۵۷ ب.ظ، توسط IT93.)
(۱۲ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۵۰ ق.ظ)jparisa نوشته شده توسط:  برید پارسه عوضش کنید نباید اینطور باشه کتاب پایگاه منم از ص ۱۹ شروع شده بود
دوستان راجع به کتاب قدسی فقط تسته ویادرس ؟
من میخوام شبکه از اول شروع کنم کراس بخونم اول خوبه؟تا فصل چندش باید بخونم؟

اخه اخرای کتاب اینطوری شده منم متوجه نشدم تا وقتی که بهش رسیدم! فصل حافظه ها.

منم وقتی کتابی رو میخونم ... خلاصه که
کتاب کلا با روز اولش خیلی فرق کرده کلی اشکال و جمله و غلط گیری و خط خطی و... بهش اضافه شده Angel

اگه هنوزم پس میگیرن برم بدمHuh
ارسال: #۳۷۸
۱۲ شهریور ۱۳۹۲, ۰۹:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ شهریور ۱۳۹۲ ۰۹:۱۲ ب.ظ، توسط The Rose.)
(۱۲ شهریور ۱۳۹۲ ۰۷:۴۶ ب.ظ)Ehsan.Aboli نوشته شده توسط:  
(12 شهریور ۱۳۹۲ ۰۵:۳۷ ب.ظ)eh3an2010 نوشته شده توسط:  بچه ها میشه هر کسی بگه این گسسته رو چیکار کرده؟
میخونین یا نه؟
من ۲۵٪ اولش رو خوندم واسش ولی یک ماهی وقتو گرفت!! بیخیالش شدم!!! از گریمالدی و پوران
با اینکه بقیش همپوشانس داره ولی بی خیال شدم! چون فک میکنم خیلی وقت گیره درسته؟

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

سلام.من دو سال این درسو ب شدت خوندم و تست زدم.مخصوصا فصل اول و دوم کتاب پوران ک منطق و احتمال هست.دریغ از ی دونه تست.دریغ.من بی خیالش شدم امسال و بنظرم اگه ریاضیتون واقعا قویه این درسو بخونین واگر بیخیال بشین چ بچسبین ب دروس دیگه.اسرار زیاد پارسال من راجع ب خوندن این درس باعث شد ک نصف وقت دروس تخصصی رو روش بزارم و دراخر ی تستم نزنم.

این دیدگاه من بود....
در پناه یزدان

Sent from my HTC Desire HD using Tapatalk HD

(۱۲ شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۴۵ ب.ظ)black_knight نوشته شده توسط:  
(12 شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۲۱ ب.ظ)nazanin_sh نوشته شده توسط:  دوست عزیز من ۴ روزه شروع کردم . ۳ درس رو با هم شروع کردمو از هرکدومپ۳ فصل با تست خوندم.
تا کنکور ۱۵۰ روز مونده .چرا نرسی؟ یه برنامه ی معقول و متناسب با قابلیتات بریز و بسم الله شروع کن . به باقیشم فکر نکن مهم اینه که آخرش خیالمون راحته از اینکه تلاشمونو کردیم باقیشم به خدا میسباریم....\
موفق باشیییییییممممم همههههههههWink
سرعتتون خیلی خوبه آفرین
چی خوندیدحالا؟
من مشترکها رو تقریبا تموم کردم دارم تستاشو میزنم
شما همزمان با خوندش تست می زنید؟ بهتر نیست اول بخونید و بعد از یک مدتی تست بزنید؟
انشالله هر کی هر چی می خواد بهش برسه Smile

وقت هست ب شرطی ک ی برنامه درست بریزین و نذارین روهم جمع بشه.

وقتی شخصی وارد ی رود خونه میشه و خلاف جهت اب حرکت میکنه و ی طرف اون رودخونه منتهی ب دره میشه،اگه ببینه سرعت پارو زدنش زیاده و دست از پارو زدن برداره تا ب قول خودش استراحت کنه،بعد از ی مدت ک نزدیک ب دره شد هرچقدر پارو بزنه فایده نداره و منتهی ب مرگش میشه...اسم ی قانون بود ک دقیقا یادم نیست....

کسایی ک اول و پرقدرت شروع میکنن اما وسط کار شل میزنن و نزدیکای کنکور دوباره فشار میارن ب هدف دلخواه نمیرسن.سعی کنین تو ی برنامه درست وحساب شده بخونین.منظم و درست....

درپناه ایزدمنان

ممنون واقعا تاثیرگذار بود!

بچه ها کیا میخوان IT امتحان بدن؟
واسه مدیریت مقسمی کافیه عایا؟!
ارسال: #۳۷۹
۱۲ شهریور ۱۳۹۲, ۰۹:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ شهریور ۱۳۹۲ ۰۹:۵۰ ب.ظ، توسط SnowBlind.)
ما که امروز آمار خوندیم، کلی خسته شدیم :دی

(۱۲ شهریور ۱۳۹۲ ۰۸:۵۰ ب.ظ)ahmad_gh1369 نوشته شده توسط:  سلام دوستان
آقا میشه یه جمع بندی کلی بکنید رو ساختمان داده و الگوریتم
من همه ی نظرات دوستان رو خوندم ولی خب نظرات بود بین پوران،مقسمی،پارسه،سی ال آر اس ،داده ساختار و مبانی الگوریتم دکتر قدسی ،۶۰۰ مساله قدسی
ینی یه جورایی دارم از صفره صفر شروع میکنم اگه زحمت نیس نظراتتون و بگید دوستان درباره اینکه کودوم کتاب و چی اول بخونیم که زده نشیم :|

سی ال ار اس با کتاب دکتر قدسی هیچ فرقی نداره(قسمت داده ساختار) و همین طور ۶۰۰ مسئله که اومده تمرینای این کتابا رو(اکثراشون رو) به صورت تست در آورده. کتاب مقسمی هم صرفا به نظر من خوب تستارو جمع اوری کرده و شما نیاز به خوندن متنش نداری(البته اگه متوسط به بالا هستید) همین ۴ تا زیاد هم هست Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: ahmad_gh1369
ارسال: #۳۸۰
۱۲ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۰۱ ب.ظ
(۱۲ شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۰۹ ب.ظ)pooyaa نوشته شده توسط:  
(12 شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۳۰ ب.ظ)Ehsan.Aboli نوشته شده توسط:  
(12 شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۵۹ ب.ظ)black_knight نوشته شده توسط:  
(12 شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۲۱ ب.ظ)hamid88 نوشته شده توسط:  راستی یادم رفت سلام کنم
سلام
صبح بخیر
واسه من صبح الانه چون دیشب تا ٣ با مدیریت داشتم میرفتم جلو
تا ۳ ماشالله به این پشت کار کاش منم مثل شما بودم
بچه ها واسه الگوریتم پیشنهادتون چیه؟من خودم نیپولیتان میخونم ولی فک کنم کافی نباشه؟ نظرتون چیه؟
بعد سی ال ار اس رو دان کن اما حل المسایلشو بخر.سوالاتو هر فصل سی ال ار اسو رو از پی دی اف نگاه کن و و حلشون کن باکمک حل المسائل.

سلام
ببخشید کدوم حل المسایل رو شما پیشنهاد میدید برای خرید؟

احسان جان سوال منو جا انداختیSad
 سپاس‌گزاری شده توسط: Ehsan.Aboli
ارسال: #۳۸۱
۱۲ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۳۵ ب.ظ
مگه باشگاه میزاره درس بخونیم Smile
واسه امروز خوب بود ۱فصل محاسبات(انتگرال گیری)/فصل ۱ ساختمان داده(مقسمی) با تست/فصل ۱ مدار منطقی(مقسمی) با تست/واسه آخر شبم معماری ادامه فصل پایپلاین(پوران)
خداییش معماری جز فصل اولش(محاسبات) بقیش خیلی قابل فهمه ولی فصل ۱Huh

اللهم اخرجنی من ظلمات الوهم و اکرمنی بنور الفهم اللهم افتح علینا ابواب رحمتک وانشر علینا خزائن علومک برحمتک یا ارحم الراحمین
پروردگارا، ذهن مرا از تاریکی های وهم خارج کن و به نور فهم مرا گرامی بدار. پروردگارا، درب های رحمتت را به روی ما بگشای و گنج های دانشت را بر ما بگستران به امید رحمت تو ای مهربان ترین مهربانان
ارسال: #۳۸۲
۱۲ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۵۱ ب.ظ
دوستان به نظرم بد نیس همه یه کمی از شرایطشونم بگن (نمیدونم شاید قبلا گفتن)

مثلا اینکه
سال چندمه دارن میخونن ، قبلا رتبه شون چند بوده(اگه میخوان بگن)
دانشجو هستن ، شاغلن

اینا رو واسه این میگم که وقتی یکی مثلا منبع معرفی میکنه، بدونیم اطلاعاتش نسبت به منابع چه قدره؟ تجربه شخصی داره یا مثلا معرفی دیگران
یا اینکه دوستان از پیشرفت کاراشون میگن، بدونیم چقدر مشغله دارن ، از خودمون انتظار نداشته باشیم با سرعت بقیه بخونیم
ارسال: #۳۸۳
۱۳ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۵۰ ق.ظ
(۱۲ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۵۵ ق.ظ)Ehsan.Aboli نوشته شده توسط:  
(12 شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۴۷ ق.ظ)alagh نوشته شده توسط:  دوستان
من واسه ساختمان و طراحی پوران خوندم.۶۰۰ مساله هم فعلا زوج هاشو حل کردم.دوست دارم یه کتاب دیگه بخونم واسه این دو درس.به نظرتون بین اینا کدومشو انتخاب کنم؟
۱-ماهان
۲-پارسه
۳-حل مساله clrs

سلام.
واسه درس ساختمان بهترین کتاب از دیدگاه من کتاب پارسه جناب طورانی به همراه ۶۰۰ مسئله هست بعلاوه هر چی تست گیرتون اومد.اینطوری ساختمان رو کامل تفهیم میشین.یعنی مطلبو پوشش دادین.

واسه طراحی بنده پیشنهاد میکنم کتاب پوران ک خوندین،درکنارش کتاب مقسمی رو ورق بزنین و مطالبی ک درکتاب پوران نیومده بخونین وتست بزنین.در اخر کتاب سی ال ار اس رو دان کنید وکتاب حل اونو تهیه کنین.چرا چون تستای سی ال ار اس از مطلبش خ مهمترن و باخوندن پوران ومقسمی شما عمده مطلبو پوشش دادید.فقط میمونه تست ک با حل المسایل سی ال ار اس پوشش میدید.
خیلی ممنون از راهنمایی کاملتون خودمم برای ساختمان پارسه در نظر داشتم که شما هم تاییدش کردین.
خود کتاب clrs ترجمشو هم دارم.اما نمیدونستم باید چه جوری بخونمش کنارش گذاشتم.تا اینکه شنیدم حل المسایل داره...
ارسال: #۳۸۴
۱۳ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۵۰ ق.ظ
(۱۲ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۰۷ ب.ظ)mary.blueribbon نوشته شده توسط:  سلام
به نظر شماها من اگ از الان شروع کنم به ارشد امسال میرسم؟

سلام.اره خیلی خیلی خوب هم میشه نتیجه گرفت اما شل کن سفت کن نداره.

خیلی زود منابع درست و تهیه کنین و شروع کنین ب خوندن.حتما یه موسسه هم شرکت کنین.

یا حق

گرگ باش ، مثه من ، مثه ببر // مثه جغد تو‌ پرسه‌ های شب
مثه سنگ تو‌ لحظه‌ های سخت ، تو‌ عرصه های تنگ
نعرتُ بذار تو‌ بارون‌ُ // بشکون ردشو حتی قانونُ
دل نبند که تش تلخیِ // میشی‌ مثه من نفس تخلیه

(حصین)
ارسال: #۳۸۵
۱۳ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۵۵ ق.ظ
(۱۲ شهریور ۱۳۹۲ ۰۸:۵۰ ب.ظ)ahmad_gh1369 نوشته شده توسط:  سلام دوستان
من همه ی نظرات دوستان رو خوندم ولی خب نظرات بود بین پوران،مقسمی،پارسه،سی ال آر اس ،داده ساختار و مبانی الگوریتم دکتر قدسی ،۶۰۰ مساله قدسی
ینی یه جورایی دارم از صفره صفر شروع میکنم اگه زحمت نیس نظراتتون و بگید دوستان درباره اینکه کودوم کتاب و چی اول بخونیم که زده نشیم :|

به نظر بنده:
بستگی به خودتون داره اگه با کتابای مرجع حال میکنید clrs یا داده ساختار قدسی.اگه با کتابای کنکوری میخاین شروع کنین پوران-مقسمی پارسه.در نهایت هم بعد از انتخاب یکی از این دوتا ۶۰۰ مساله قدسی.من خودم اول پوران و بعد ۶۰۰ مساله زوج هاشو و حل کردم و مهر به بعد هم میخوامپارسه شروع کنم.تا حالاش ک بد نبودهSmile
 سپاس‌گزاری شده توسط: ahmad_gh1369
ارسال: #۳۸۶
۱۳ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۵۸ ق.ظ
(۱۲ شهریور ۱۳۹۲ ۰۸:۲۲ ب.ظ)ahmad_gh1369 نوشته شده توسط:  
(11 شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۱۱ ق.ظ)saeidkhan نوشته شده توسط:  
(11 شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۰۰ ق.ظ)ahmad_gh1369 نوشته شده توسط:  
(11 شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۴۴ ق.ظ)saeidkhan نوشته شده توسط:  بچه ها من نمیدونم شبکه چی باید بخونم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کروس رو هم ندارم
داداش پارسه گیر بیار خیلی خوبه واسه راه افتادن
کتابه راس که خیلی خوبه ولی به نظرم واسه شروع پارسه خیلی خوبه
منکه حسه درس نبود اصن اینو خوندم خیلی خوشم اومد میخ کوبم کرد :|
کتابای پارسه خیلی خوبه ،یه نواخت نیست ،آدم متنشو راحت میفهمه
راس بزار واسه مرور اونم مبحثی نه همش

راسش من ۲ هفتس شروع کردم،ولی یجوری نیرو محرکم کتابخونس
خونه که نشده جذبم کنه !!
حالا از مهر دانشگاه برم باز بهتره آدم ۴ تارو میبینه میفته تو رقابت :/
ولی پاشید برید کتابخونه و خیلی امیدوار باشید و با انگیزه ...

مرسی برادر .
ولی به نظر شما پارسه کافیه؟
والا من ساله اولمه
از تجربه بقیه گفتم ، فعلا همون پارسرو بخون یه نظرم
سلام

شما چارمین نفری هستین ک از دیشب سوال درباره منبع شبکه کردین.بنده دیشب فک کنم توی صفحه ۲۳ هست ک ب نقل از دکتر طرقی حقیقت نسبتا کامل درموردش توضیح دادم.ی نگاه ب پستای قبلی بکنین منظورو کانل متوجه میشین....

منو دوستانت درخدمتیم...

ب خدا میسپارمت....

(حصین)
ارسال: #۳۸۷
۱۳ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۰۴ ق.ظ
سلام

منم دست پا شکسته دارم میخونم ولی یه مسئله خیلی ذهنمو مشغول کرده.من هفت ترمه تموم میکنم واین ترمو میخوام مرخصی بگیرمو ترم هفتم که ترم آخرم میشه و بهمن برم.الان درسا رو ارائه دادن از شانس بد من دروس عمومی با دروس اصلی که باید بردارم تداخل داره.نمیخوام این ترم انتخاب واحد کنم، فقط رفتم ببینم واسه ترم بعدم چه اتفاقی میفته، اگه یه وقت کنکور بدمو بعدش کارشناسیم گیر بیفته چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

وای خدا اصلا نمیتونم درس بخونم، چقد این برنامه ریزی دانشگاه بده، نمیدونم باید چیکار کنم، نکنه نه ترمه بشم و کنکورم بپره!!!!!!

وَ مَنْ أَحْیَاهَا فَکَأَنَّمَا أَحْیَا النَّاس جَمِیعاً
وهرکس انسانى را ازمرگ رهائى بخشدچنان است که گوئى همه مردم را زنده کرده است.
سوره المائدة آیه۳۲

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ارسال: #۳۸۸
۱۳ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۱۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۳۴ ق.ظ، توسط Ehsan.Aboli.)
(۱۳ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۵۵ ق.ظ)alagh نوشته شده توسط:  
(12 شهریور ۱۳۹۲ ۰۸:۵۰ ب.ظ)ahmad_gh1369 نوشته شده توسط:  سلام دوستان

به نظر بنده:
بستگی به خودتون داره اگه با کتابای مرجع حال میکنید clrs یا داده ساختار قدسی.اگه با کتابای کنکوری میخاین شروع کنین پوران-مقسمی پارسه.در نهایت هم بعد از انتخاب یکی از این دوتا ۶۰۰ مساله قدسی.من خودم اول پوران و بعد ۶۰۰ مساله زوج هاشو و حل کردم و مهر به بعد هم میخوامپارسه شروع کنم.تا حالاش ک بد نبودهSmile

باسلام...

دوست خوبم جواب خوبی داد اما من یبار کامل توضیح میدم با توجه ب تجربه دوسالم از کنکور و مصاحبه های رتبه های برتر و سخن اساتید.
درس طراحی و الگوریتم و ساختمان داده ب شدت مفهمومی هستند واصلا نیاز ب حفظ کردن کد های طولانی نداره.فقط شما باید روی هر مطلب یادگیری صددرصد داشته باشی و با اونو تغییر بدب تا بتونی حل کنی.

ی مثال ساده از طراحی جستجوی دودویی.توی کتابا اومده ی حالت عادی رو توضیح داده ک درش احتمال پیداکردن کلید در هرخونه باهم برابره.اما ی تغییر یاده اینکه بیای احتمال خونه های ۵ تا ۱۰ رو دو برابر خونه های دیگه ارایه کنی.اونوقت میتونین حالت متوسط اجرای دستور اصلی(پیچیدگی) رو پیدا کنین؟

این مثال نشون میده ک قدرت مانور سوال در این دو درس بسیار بسیار بالاست.پس کلید موفقیت یادگیری مطلب و تاکید بسیار زیاد روی تسته.

کتاب مرجع که سی ال ار اس هست عین ی دیکشنری میمونه و خوندش هم وقت زیادی میگیره و هم امکان غرق شدن توی مطالب وجود داره.

برای طراحی:
کتاب پوران رو بخونین،بعد کتاب مقسمی رو ورق بزنین و مطالبی ک در پوران درج نشده رو بخونین.این واسه پوشش مطلب.

واسه تست هم ک دانلود کتاب سی ال ار اس و تهیه کتاب حل المسایل اون.چرا گفتم کتاب Clrs رو فقط دان کنید چون شما نیاز ب تستای اخر فصول کتاب با استفاده از حل المسایل رو دارین و اگر ب مشکل برخوردین ب مرجع رجوع کنین.یعنی کلیه تستای الگوریت از پوران+مقسی و درنهایت تستای فصول Clrs هست ک دیگه حرفی واسه گفتن تو این درس نیست.

برای ساختمان:
من کتاب مقسمی و پوران و طورانی رو خوندم.بهترین کتاب،کتاب پارسه اقای طورانی هست ک مطلبو پوشش داده.واسه تست هم ک ۶۰۰ مسیله چند گزینه ای از داده ساختارهای انتشارات فاطمی اقای قدسی هست.

فک نکنم دیگه حرفی واسه این دو درس باشه.

درپناه حضرت حق

(۱۲ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۰۱ ب.ظ)pooyaa نوشته شده توسط:  
(12 شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۰۹ ب.ظ)pooyaa نوشته شده توسط:  
(12 شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۳۰ ب.ظ)Ehsan.Aboli نوشته شده توسط:  
(12 شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۵۹ ب.ظ)black_knight نوشته شده توسط:  
(12 شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۲۱ ب.ظ)hamid88 نوشته شده توسط:  راستی یادم رفت سلام کنم
سلام
صبح بخیر
واسه من صبح الانه چون دیشب تا ٣ با مدیریت داشتم میرفتم جلو
تا ۳ ماشالله به این پشت کار کاش منم مثل شما بودم
بچه ها واسه الگوریتم پیشنهادتون چیه؟من خودم نیپولیتان میخونم ولی فک کنم کافی نباشه؟ نظرتون چیه؟
بعد سی ال ار اس رو دان کن اما حل المسایلشو بخر.سوالاتو هر فصل سی ال ار اسو رو از پی دی اف نگاه کن و و حلشون کن باکمک حل المسائل.

سلام
ببخشید کدوم حل المسایل رو شما پیشنهاد میدید برای خرید؟

احسان جان سوال منو جا انداختیSad

جانت سلامت.ببین عزیز من کتاب Clrs ترجمه قلزم رو تهیه کردم ک حقیقتش تهرانو زیرو رو کردم با اینکه تهرانی نیستم(اخه شهرستانیم Sad)
اما پیدا نشد گفتن اول مهر،از طرفی توهمین انجمن اساتید این کتاب و نقض کردن و گفتن مشکل داره(یعنی Clrs ترجمه قلزم) و کتاب Clrs انتشارات نص بهتره.

شما CLrs نص و حل المسایلش رو تهیه کن.

از دیدگاه من کامل میشه....

موفق باشین....

(۱۲ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۵۱ ب.ظ)remove نوشته شده توسط:  دوستان به نظرم بد نیس همه یه کمی از شرایطشونم بگن (نمیدونم شاید قبلا گفتن)

مثلا اینکه
سال چندمه دارن میخونن ، قبلا رتبه شون چند بوده(اگه میخوان بگن)
دانشجو هستن ، شاغلن

اینا رو واسه این میگم که وقتی یکی مثلا منبع معرفی میکنه، بدونیم اطلاعاتش نسبت به منابع چه قدره؟ تجربه شخصی داره یا مثلا معرفی دیگران
یا اینکه دوستان از پیشرفت کاراشون میگن، بدونیم چقدر مشغله دارن ، از خودمون انتظار نداشته باشیم با سرعت بقیه بخونیم

سلامی دوباره....

بنده امسال سال سومیه ک میخوام ارشد امتحان بدم(یبار ترم ۳ کارشناسی و یبارم بعد فارغ التحصیل و امسالم ک هست..)

حمل بر خود ستایی نباشه اما تمامی منابع رو خوندم و دقیقا ب مشکلاتی ک شما الان دارین مواجه شدم،از طرفی دوستام ک رتبه های خوب و دانشگاههای عالی رو اوردن از اونا هم پرس وجو کردم و در ضمن اساتیدم ب سطوح اوردم.

پس ی دید جامع رو بهتون ارائه میدم.رو هوانمیگم ک فردا روز ب اعتمادی ک کردین خیانت بشه.
واسه اون دسته از دوستان ک پیش خودشون میگن چرا همچین شخصی قبول نشده باید بگم مشکل من خوندن و تست زدن نبود،مشکل من استرس بسیار زیاد خود کنکور بخاطر شرکت نکردن در موسسات بود ک ایشالله امسال برطرف بشه....

بازم میگم تموم حرفام از تجربه شخصی،مصاحبه رتبه ای برتر و استید و هیچ حرفیو بی سند بهتون عرضه نمیکنم...

امیدوارم بتونم با کمک ب شما ب خودم هم کمک کنم در پی اون حدیث(ک ب اهل زمین رحم کن تا اهل اسمان ب تو رحم کنن)

درپناه مهربانترین مهربانان

(حصین)
 سپاس‌گزاری شده توسط: black_knight , atenaa , ahmad_gh1369
ارسال: #۳۸۹
۱۳ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۵۰ ق.ظ
(۱۲ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۳۵ ب.ظ)black_knight نوشته شده توسط:  مگه باشگاه میزاره درس بخونیم Smile
واسه امروز خوب بود ۱فصل محاسبات(انتگرال گیری)/فصل ۱ ساختمان داده(مقسمی) با تست/فصل ۱ مدار منطقی(مقسمی) با تست/واسه آخر شبم معماری ادامه فصل پایپلاین(پوران)
خداییش معماری جز فصل اولش(محاسبات) بقیش خیلی قابل فهمه ولی فصل ۱Huh

آره بابا چرا اینجوریه؟؟؟ بنظر من هادی باید از بیس سیستمم اعداد رو میگفت تو این کتاب اما گویا تو کتاب مدارمنطقی گفته!!

تمرکزCool
 سپاس‌گزاری شده توسط: black_knight
ارسال: #۳۹۰
۱۳ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۵۳ ق.ظ
همگی خسته نباشید! کیا میخوان کنکور IT شرکت کنند؟
واسه مدیریت مقسمی کافیه؟

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۵۷۳ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۲۴ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۶۵ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۴,۱۴۲ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۶۴۹ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۳۳ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۸,۶۰۱ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۹,۹۲۴ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۶۹۴ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close