زمان کنونی: ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۱۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

قبول شدن در کارشناسی ارشد آسان است!

ارسال:
۳۱ مرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ مرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۴۵ ب.ظ، توسط Nazanin_kheradmand.)
تو این تاپیک چند تا کارنامه ی افرادی که سال گذشته تو آزمون ارشد کامپیوتر قبول شدنو آوردم! میخوام دوستان ببینن قبول شدن تو آزمون ارشد انقدرها هم سخت نیست. نگاهی به درصدها شما رو هم با من هم نظر می کنه!

دانشگاه فردوسی مشهد (روزانه)
تخصصی نرم افزار : ۲۴/۴۴
دروس مشترک: ۲۳/۰۸
ریاضی: ۱۳/۳۳
زبان: سفید
-------------------------------------------------------
دانشگاه صنعتی اصفهان (روزانه)
تخصصی سخت افزار: ۱۶/۶۷
دروس مشترک: ۲۱/۳۲
ریاضی: ۶/۶۷
زبان: ۲۳/۳۳
-------------------------------------------------------
دانشگاه امیر کبیر (شبانه)
تخصصی نرم افزار: ۲۴/۴۴
دروس مشترک: ۲۳
زبان: ۱۳/۳۳
۶
۵
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: ali ghaemi , mohammadali1990 , Saoshiyant , alice , kingxerxes , بهارک شجاعی , Aref Safari , zander , Happiness.72
ارسال:
۳۱ مرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۵۰ ب.ظ
بیرون نشستی میگی لنگش کن
شما بفرما شروع به خوندن کن
واسه نتیجه گیری یکم زوده

هی ایـــــــــــــــــــــــــــــــــزد...
Angel
۴
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: salty_co , ana_12345 , kati , mohammadali1990
ارسال:
۳۱ مرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ مرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۴۱ ب.ظ، توسط kati.)
اگر سخت نیست که بسمه الله.... شروع کنید
اگر بخواییم در حالت عادی به کارنامه ها نگاه کنیم ...بله شاید بگیم کاری نداره این درصد ها رو اوردن!!!
در حالی که حجم زیاد درس ها ، تسلط به تک تک مباحث ، شرایط جلسه ، استرس ، فراموشی ، زمان ، نوع سوالات و خیلی چیز های دیگه باعث میشه که کسب همین درصدهای به نسبت کم و اسون واسه ادم خیلی سخت بشه...
به نظرم بهتره بگیم با تلاش زیاد و زحمت کشیدن قبولی سخت نیست و ما هم می تونیم مثل دوستانمون موفق بشیم. وگرنه با یه نگاه به کارنامه ها که نمیشه قضاوت کرد......
به قول دوستمون واسه نتیجه گیری زوده...
۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , Amir V , fatemeh85 , fereshteh JI , Nazanin_kheradmand , احسان مومنی
ارسال:
۳۱ مرداد ۱۳۹۲, ۰۲:۰۳ ب.ظ
با تلاش و اراده هر کاری بی استرس و بدون دردسر حل میشه. به قول معروف معما چون حل شود آسان شود، شما هر وقت که ارشد رو ایشالا قبول شدید میبینید که واقعا اون استرس کنکور هم بیهوده بوده و هر کسی به میزان تلاشی که میکنه به نتیجه مطلوبش میرسه البته ۱% هم استثنا شاید وجود داشته باشه که به نظرم اون افراد هم قضیه شون به تقدیر باز میگردد و خیرشون این بوده که دیگه ادامه تحصیل ندن و یا یکسال دیرتر این کارو انجام میدن.
در ضمن خانم نازنین، این درصد ها و نتیجه قبولی های که گفتید خیلی مشکوکه!، حالا با سخت افزار کاری ندارم اما در مورد کارنامه های نرم افزاری که زدید این درصد ها در حالت بدون سهمیه شاید اصلا هیچ روزانه و شبانه دولتی نمیشد پارسال قبول بشی!!! و یا اینکه دوستان با این کارنامه + سهمیه(شهدا، رتبه اولی و ...) تونسته اند که این دانشگاهها رو قبول بشوند!!!
من با این قضیه موافقم که نباید سخت بگیرید به خودتون و کنکور یه غول بی شاخ و دم نیست، اما مواظب باشید با دست کم گرفتن کنکور از اون بر پشت بام نیفتید!!!
بهر حال کارنامه دوستان توی سایت هست ببینید. شاید واسه نرم افزار برای قبولی جاهایی که گفتید میانگین تخصصی و مشترک یکی ۳۵ به بالا و یکی ۴۵ به بالا میشد پارسال قبول شد!
موفق باشیدSmile
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Nazanin_kheradmand , Doctorwho , سجاد۶۷
ارسال:
۳۱ مرداد ۱۳۹۲, ۰۳:۰۶ ب.ظ
البته که باید تلاش کرد هر موفقیتی قطعأ با تلاش بدست میاد هدف دلگرمی و انگیزه برای دوستانه که به طور میانگین با جواب دادن به ۲ سوال از ۱۰سوال میشه یه دانشگاه خوب قبول شد بازم تأکید میکنم تلاش زیادی هم میخواد ولی لازم نیست به همه دروس تسلط کافی داشته باشیم یا سر جلسه کنکور بخوایم به همه سوالات جواب بدیم بنظرم بهتره فقط سوالایی که بلدیمو جواب بدیم.

از دوستای گلم میخوام اگه کسی کارنامه ای از دانشگاهای درجه ۲ هم داره خواهشأ بزاره رو سایت .

ممنون از همتون
۲
۰
ارسال:
۳۱ مرداد ۱۳۹۲, ۰۳:۲۷ ب.ظ
(۳۱ مرداد ۱۳۹۲ ۰۳:۰۶ ب.ظ)Nazanin_kheradmand نوشته شده توسط:  لازم نیست به همه دروس تسلط کافی داشته باشیم یا سر جلسه کنکور بخوایم به همه سوالات جواب بدیم بنظرم بهتره فقط سوالایی که بلدیمو جواب بدیم.
اولین اشتباهی که داری انجام میدی همینه که از الان میخواهی به ۲ تا سئوال جواب بدی
این باعث میشه که خیلی از مطالب و سرفصل ها رو حذف کنی و فقط به چندتا سرفصل اکتفا کنی
اگه خیلی خوش شانس باشی سئوالات دقیقا از جایی که خوندی میاد رتبت زیر ۵۰۰ میشه
درحالت متوسط از اون دوتا فقط یکی رو جواب میدی رتبت زیر ۲۰۰۰ میشه
و در بدترین حالت هیچی که رتبت بالای ۴۰۰۰

میگن به مرگ بگو که به تب راضی شه
تب شما اینجا یه سئوال هم نمیشه

برای موفقیت باید مرگ رو ۷۰% در نظر بگیرید که تبش دور و ور ۴۰% وایسته
نه اینکه بیایید ۳۰% در نطر بگیرید که ۱۰% هم به زور وایسته

مهمترین عوامل موفقیت در کنکور به طور خلاصه
۱-منابع(تو مانشت به اندازه کافی بحث شده)
۲-تلاش و پشتکار که باید انگیزه کافی برای اونها وجود داشته باشه
۳-کمی شانس(کمی نه خیلی)
۴-کنترل استرس در سر جلسه
۵-برنامه ریزی

و اینکه مهمترین عامل که فرد موفق رو از دیگران متمایز میکنه اینه که آدم این توانایی رو داشته باشه که حداقل ۶ ماه از زندگیش بزنه و فقط به کتاب و درس فکر کنه که کار همه نیست
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar_2000 , sahar bano , alice , fereshteh JI , Nazanin_kheradmand , Aref Safari , ashena1
ارسال:
۳۱ مرداد ۱۳۹۲, ۰۴:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ مرداد ۱۳۹۲ ۰۴:۱۱ ب.ظ، توسط Nazanin_kheradmand.)
دوسته عزیز ممنون از راهنماییه خوبت باهات موافقم .
من منظورم حذفه درسی به طور کامل نبود منظورم این بود که اگه به یه سری دروس خاص یا در هر درس به یه سری مباحثه خاص مسلط بشیم میتونیم وضعیت نسبتأ خوبی هم کسب کنیم من فکر میکنم با میانگینه ۳۰ به بالا میشه یه دانشگاهه خوب قبول شد .
به من این کارنامه ها انگیزه مضاعف داد امیدوارم برای بقیه دوستان هم همین طور باشه.

(۳۱ مرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۰۳ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  این درصد ها و نتیجه قبولی های که گفتید خیلی مشکوکه!، حالا با سخت افزار کاری ندارم اما در مورد کارنامه های نرم افزاری که زدید این درصد ها در حالت بدون سهمیه شاید اصلا هیچ روزانه و شبانه دولتی نمیشد پارسال قبول بشی!!! و یا اینکه دوستان با این کارنامه + سهمیه(شهدا، رتبه اولی و ...) تونسته اند که این دانشگاهها رو قبول بشوند!!!

crevice عزیز ممنون از راهنمایی جامع و مفیدتون این کارنامه یکی از دوستام بوده سهمیشم آزاد بود واز هیچ سهمیه ای استفاده نکرده.
۱
۰
ارسال:
۳۱ مرداد ۱۳۹۲, ۰۴:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ مرداد ۱۳۹۲ ۰۵:۰۰ ب.ظ، توسط svk7.)
(۳۱ مرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۴۵ ب.ظ)Nazanin_kheradmand نوشته شده توسط:  دانشگاه فردوسی مشهد (روزانه)
تخصصی نرم افزار : ۲۴/۴۴
دروس مشترک: ۲۳/۰۸
ریاضی: ۱۳/۳۳

سهمیه ای در کار بوده وگرنه با این درصدا نمیشه فردوسی اونم از نوع روزانش قبول شد
خودم که با این درصدا شدم ۳۵۵
تخصصی نرم افزار :۳۲
دروس مشترک: ۴۶
ریاضی: ۶/۲۵

(۳۱ مرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۴۵ ب.ظ)Nazanin_kheradmand نوشته شده توسط:  دانشگاه امیر کبیر (شبانه)
تخصصی نرم افزار: ۲۴/۴۴
دروس مشترک: ۲۳
زبان: ۱۳/۳۳
اینم جای تعجب داره

یا راهی‌ خواهم یافت و یا راهی‌ خواهم ساخت
شاید زندگی آن جشنی نباشد که آرزویش را داشتی ولی حال که به آن دعوت شدی تا میتوانی زیبا برقص
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Nazanin_kheradmand
ارسال:
۳۱ مرداد ۱۳۹۲, ۰۵:۰۵ ب.ظ
قبول شدن در ارشد اسان هست!!!!!این اولین باریه که من این حرف رو شنیدم!!!درمورد رشته ی کامپیوتر حرفیست نسنجیده!!!!شما صرفا از روی چندتا کارنامه اینقدر سطحی نظر ندید!!!گاهی همون دوتا سوال هم جواب دادنش کار بسیار دشواریه!!!گاهی اصلا نمیشه به یک سوالش حتی فکر کنی!!!شما شروع کن به خوندن و یکبار کنکور بدین انشاله همه چی دستتون میاد!!!!

درمیان مردمی که میدوندبرای زنده بودن،آرام قدم برداربرای زندگی کردن!!
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: nassim92 , Nazanin_kheradmand , ashena1 , shayesteNEY
ارسال: #۱۰
۳۱ مرداد ۱۳۹۲, ۰۶:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ مرداد ۱۳۹۲ ۰۶:۵۲ ب.ظ، توسط crevice.)
RE: قبول شدن در کارشناسی ارشد آسان است!
(۳۱ مرداد ۱۳۹۲ ۰۴:۰۴ ب.ظ)Nazanin_kheradmand نوشته شده توسط:  دوسته عزیز ممنون از راهنماییه خوبت باهات موافقم .
من منظورم حذفه درسی به طور کامل نبود منظورم این بود که اگه به یه سری دروس خاص یا در هر درس به یه سری مباحثه خاص مسلط بشیم میتونیم وضعیت نسبتأ خوبی هم کسب کنیم من فکر میکنم با میانگینه ۳۰ به بالا میشه یه دانشگاهه خوب قبول شد .
به من این کارنامه ها انگیزه مضاعف داد امیدوارم برای بقیه دوستان هم همین طور باشه.
crevice عزیز ممنون از راهنمایی جامع و مفیدتون این کارنامه یکی از دوستام بوده سهمیشم آزاد بود واز هیچ سهمیه ای استفاده نکرده.
ایشالا که در کنکور موفق خواهید بود و حتی از این درصد هایی که در نظر دارید عملکرد بهتری داشته باشید. مهم دو دو نکته هست این که شما ضمن بالا بردن روحیه با کنکور به جدیت برخورد داشته باشید. این که بخواید هدفتون رو واسه دانشگاههای تراز اول قرار ندید هیچ ایرادی نداره، اما اگه میخواید موفق بشید و دوست عزیزمون هم گفتن روی درصد و عملکرد بهتری برنامه ریزی کنید تا ریسک کارتون کمتر بشه.
موفق باشیدSmile
۰
۰
ارسال: #۱۱
۳۱ مرداد ۱۳۹۲, ۰۸:۴۲ ب.ظ
خواستن توانستن است
اگه کسی تلاش کنه حتما قبول میشه
مهم نیست همه درس ها رو کامل بخونیم مهم اینه هرچی خوندیم روش تسلط داشته باشیم
مهمتر از همه اینه که خودتو باور داشته باشی

تمام حقایق سه مرحله را پشت سرگذاشته‌اند: اول، مورد تمسخر واقع شده‌اند. دوم، به شدت با آنها مخالفت شده است. سوم، به عنوان یک چیز بدیهی پذیرفته شده‌اند.
۱
۰
ارسال: #۱۲
۰۱ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۳۷ ق.ظ
بنظرم نمیشه خیلی به درصدا اکتفا کرد اولا تو این درصدا تاثیر معدلو شما لحاظ نکردین شاید معدلاشون خیلی خوب بده درثانی یه سال ممکنه مثلا سوالات ریاضی خیلی سخت باشه و کسیکه ۲۰ درصد ریاضی میزنه خیلی رو قبول شدنش تاثیر داشته باشه بعلاوه باید درصدایه همه رو باهم مقایسه کرد و با چند تا کارنامه نمیشه به این نتیجه رسید و جدا از همه اینا با توجه به حجم مطالب و استرس سر جلسه همین درصدا هم فقط ظاهر آسونی داره ...
البته نمیخوام نا امیدتون کنم چون باتلاش میشه به هرچیزی رسید
موفق باشید
۳
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۸۵ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  راهنمایی درباره مقطع کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۲۷ ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ ۱۰:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ عزیز دادخواه ۲ ۳,۸۴۳ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات ۱۴۰۱ tablighjonoub ۰ ۱,۵۰۲ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: tablighjonoub
  ۷ قانون طلایی یادگیری آسان مکالمه زبان انگلیسی morweb ۱۲ ۱۱,۱۴۵ ۰۶ خرداد ۱۴۰۰ ۰۳:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  سوالات آزمونهای کارشناسی ارشد با پاسخ تشریحی sima84 ۰ ۲,۲۷۱ ۰۱ اسفند ۱۳۹۹ ۱۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  حل تمرین شدن و مصاحبه دکتری siiib70 ۱ ۳,۲۹۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  فروش کتابهای تست ارشد قیمت استثنایی jasin ۰ ۱,۶۹۱ ۲۳ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: jasin
  مهمان شدن دانشگاه nasrin81r ۲ ۲,۴۳۸ ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۳:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: majidnourirad10
  طرح آ ت ت یا مصاحبه برای کارشناسی ارشد sima84 ۱۸ ۹,۵۰۰ ۲۴ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close