زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۱۲:۴۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

آموزش مجازی زبان"کانون زبان ایران"

ارسال:
۲۰ مرداد ۱۳۹۲, ۰۲:۰۸ ب.ظ
با سلام
دوستان من میخوام شروع کنم و زبان رو بخونم.از سطح ۱ هم باید شروع کنم.اما دسترسی به کلاس زبان ندارم.میخواستم بدونم آیا این دوره های آموزشی مجازی کانون زبان ایران خوب هست یا نه ؟یا اگه کسی کانون مجازی دیگه ای رو میشناسه که خوب هست رو معرفی کنه. ممنون میشم.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۱ مرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۵۳ ب.ظ
اول از همه اگه شما وقت در حد هفته ای ۲ جلسه ۱/۵ ساعته دارید بهتره که به کلاس زبان دوره top notch برید.
در غیر اینصورت هیچ چیزی نمیتونه واسه شما برای یادگیریتون بهتر از تلاش خودتون باشه! به جز speaking که حتما باید یک partner داشته باشید.
در ضمن شما میتونید کتاب دوره top notch رو دانلود کنید یا خریداری کنید و با خوندن اونها زبان خودتون رو تقویت کنید.
درون سایت زیر میتونید منابع مختلف رو دانلود کنید:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sepidsal , Lonely Palm , donya22
ارسال:
۲۱ مرداد ۱۳۹۲, ۰۵:۲۶ ب.ظ
خودت بشین بخون خیلی بهتره اگر برای کنکور میخوای که میتونم بهت بگم اصلا برات سودی نداره من خودم زبان و برای ارشد خوندم ۶۰ درصد زدم الانم دارم روی تقویت گرامر و لیستنینگ کار میکنم یعنی هدفون و از گوشم جدا نمیکنما ادرس سایت هم که دوستان گذاشتن توی این سایت از مبتدی برنامه و کتاب داره تا پیشرفته به نظر من کلاس فقط برای شروع خوبه اونم برای سنین پایین از ۲۰ سالگی به بعد دیگه همت خودت مهم تره
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: donya22
ارسال:
۲۲ مرداد ۱۳۹۲, ۰۷:۱۸ ب.ظ
دوستان توی همین سایتی که دوستمون معرفی کردن اگه کتابهای Interchange intro رو به همراه فایل pdf کتاب ها و فایل های صوتی و فیلم های آموزشی دانلود کنم کفایت میکنه ؟
۰
۰
ارسال:
۲۲ مرداد ۱۳۹۲, ۰۷:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۲۹ ب.ظ، توسط crevice.)
(۲۲ مرداد ۱۳۹۲ ۰۷:۱۸ ب.ظ)donya22 نوشته شده توسط:  دوستان توی همین سایتی که دوستمون معرفی کردن اگه کتابهای Interchange intro رو به همراه فایل pdf کتاب ها و فایل های صوتی و فیلم های آموزشی دانلود کنم کفایت میکنه ؟
دوست عزیز، شما میتونید با هر کدوم از این متدهایی که راحت تر هستید کار کنید. البته این نکته رو باید بهتون بگم که دوره top notch دوره جدیدتر و موفق تری نسبت به interchange به نظرم هستش.
در ضمن باید دید شما چه چیزی از یادگیری میخواید واسه زبان که بشه گفت کافیه یا نه.
اگه فقط میخاید که سطح زبانتون تا حد خوبی بهبود پیدا کنه، بله این متد ها میتونه مفید باشد.اما اگر شما میخواید که سطح زبانتون به لول بالایی برسه باید بسته به زمانی که دارید از متدهای متفاوتی استفاده کنید. اما باز اگر زمان مناسبی مثلا در حد ۲ سال دارید میخواید زبانتونو در حد تافل بالای ۱۰۰ حتی برسونید کار کردن این متدها طی چندین ماه اولیه به عنوان شروع تلاشتون، میتونه مفید باشه.
موفق باشیدSmile
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: donya22
ارسال:
۲۲ مرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۰۴ ب.ظ
عالیه ممنون

دوست من

اگه یه روز چشاتو باز کردی و خودت رو وسط یه کوره دیدی ،

نترس و سعی کن پخته بیرون بیای ، وگرنه سوختن رو همه بلدن ...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آموزش زبان ترکی ( آذری ) Eternal ۱۴۶ ۵۹۶,۲۷۵ ۰۳ دى ۱۴۰۱ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: yeni_iran_1290
  فیلم آموزش ساختمان داده negin_bt ۰ ۹۶۵ ۲۰ مهر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: negin_bt
Question در آمد مهندسین در ایران. اشتباه کردم پزشکی نخوندم؟ sepanta1990 ۷۴ ۴۶,۹۰۷ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  آموزش نحوه گرفتن پرتره ای حرفه ای mortazangz ۰ ۱,۲۱۱ ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ ۰۲:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mortazangz
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۴۳۶ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۱ ۱۲,۹۲۶ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47
  سایت آموزش زبان H-Arshad ۳ ۳,۹۹۶ ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  آموزش زبان انگلیسی:اصطلاح حساب حساب کاکا برادر! cyruskingsolomon ۰ ۱,۹۷۴ ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۴۵ ق.ظ
  آموزش مکالمه زبان انگلیسی برای مبتدی ها + مکالمه وحشتناک واقعی cyruskingsolomon ۰ ۱,۶۶۸ ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۸ ب.ظ
  اصطلاحات انگلیسی با رنگ‌ها آموزش زبان انگلیسی cyruskingsolomon ۰ ۱,۶۰۲ ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ ۱۲:۳۰ ق.ظ

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close