زمان کنونی: ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۲۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت مردادماه کنکور ۹۳

ارسال: #۵۸۶
۲۸ مرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۱۱ ب.ظ
یه سوالی ؟ سرعت خوندن من فقط اینطوره یا شما هم هستین؟
من مهندسی نرم رو هر ۳ ساعت ۱۰ صفحه میخونم

با ۱۰۰۰ تومان چیکار میشه کرد؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۵۸۷
۲۸ مرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۱۳ ب.ظ
(۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۰۶ ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  واقعا مهندسی نرم رو میشه زود خوند؟
نمیدونم. حسم میگه میشه. آخه حفظیه. ما که برا امتحانش ۱ روزه خوندیم Big Grin
(۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۰۹ ب.ظ)mastercandidate نوشته شده توسط:  منم همین برداشت آقا مهدی رو داشتم که سخت افزاریا بد بختی ما ها رو ندارن تو معماری و خوشا بحالت ای سحت افزاری Smile)
دمت گرم آقا مهدی. دمت گرم. آدم باس این جوری باشه... نه من کلا سرعت مطالعه ام متوسطه. یعنی همون آمار شما. تو درسی که مشکلی ندارم زیاد، هر یک ساعت و نیم، ۱۵-۱۷صفحه می خونم Sleepy
آقا اینجوری که میگین من میترسم اینا رو نفهمیده رد کنم :-s Huh
آخه تا اینجای فصل ۳ سیستم عامل که فقط روخونیه. مثلا تو ۱ ساعت میشه ۲۰-۳۰ رو خوند!! :-؟

کمربنـــــــــــــــــــــ(ها را ببندید)ــــــــــــــــــــــد
قراره کلی خوش بگذرونیم
ارسال: #۵۸۸
۲۸ مرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۱۸ ب.ظ
برای امتحانش من یه شبه خوندم ولی اصلا اون حساب رو روش باز نکن

ارسال: #۵۸۹
۲۸ مرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۱۹ ب.ظ، توسط mastercandidate.)
(۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۱۱ ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  یه سوالی ؟ سرعت خوندن من فقط اینطوره یا شما هم هستین؟
با اجازه اگه ناراحت نمیشی باس بگم کند می خونی.
نرم رو این جوری بخونی، گسسته و معماری و.. رو چه می کنی؟ یک کم سریعتر خب... رد شو از روش . سخت نگیر Big Grin

Keep Going
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammad.ardeshiri
ارسال: #۵۹۰
۲۸ مرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۲۰ ب.ظ
خدا رو شکر من هی داشتم فک میکردم چقدرررر سرعتم کمه !!!! امروز خودمو کشتم ببینم میشه تو یه ساعت ۲۰ صفحه خوند سیستم عامل نشد !!!!
(۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۱۳ ب.ظ)mehdi1902 نوشته شده توسط:  قا اینجوری که میگین من میترسم اینا رو نفهمیده رد کنم :-s Huh
آخه تا اینجای فصل ۳ سیستم عامل که فقط روخونیه. مثلا تو ۱ ساعت میشه ۲۰-۳۰ رو خوند!! :-؟
نه نفهمیده که رد نمیکنین چون این یکیو واااقعا میدونم بلدین !!! ولی خیلییی سریعیین !!!!!!!

تکیه بر تقوا و دانش در طریقت کافریست /// راهرو گر صد هنر دارد توکل بایدش
ارسال: #۵۹۱
۲۸ مرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۲۱ ب.ظ
RE: گروه درسی مانشت مردادماه کنکور ۹۳
(۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۱۸ ب.ظ)mastercandidate نوشته شده توسط:  
(28 مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۱۱ ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  یه سوالی ؟ سرعت خوندن من فقط اینطوره یا شما هم هستین؟
با اجازه اگه ناراحت نمیشی باس بگم کند می خونی.
نرم رو این جوری بخونی، گسسته و معماری و.. رو چه می کنی؟ یک کم سریعتر خب... رد شو از روش . سخت نگیر Big Grin

مشکل دقیقا همین نرم هست معماری که کاری نداره خیلی سریع میخونم و هنوز شروع نکردم (پارسال خوندم) گسسته هم نمیخونم ولی بقیه درسا سرعتم بیشتره

ارسال: #۵۹۲
۲۸ مرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۲۴ ب.ظ، توسط mastercandidate.)
(۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۱۳ ب.ظ)mehdi1902 نوشته شده توسط:  آقا اینجوری که میگین من میترسم اینا رو نفهمیده رد کنم :-s Huh
دقیقش رو بخوای، سیستم رو شروع نکردم که بگم اون خوندنش چه جوریه واسم.
مدل خوندن هر کی متفاوته. قیاس این جوری باعث بهم ریختگی ذهنه به نظرم. یکی کنده. یکی تنده. یکی دروس مفهومی زود می گیره. یکی دروس ریاضی توپه....
ولی به نظرم کنکور خوندن ی تعادل می خواد. اونو داشته باشی حله Smile

(۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۲۱ ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  مشکل دقیقا همین نرم هست معماری که کاری نداره خیلی سریع میخونم و هنوز شروع نکردم (پارسال خوندم) گسسته هم نمیخونم ولی بقیه درسا سرعتم بیشتره
گویا در این جمع، فقط من مشکل معماری دارم Sad
ولی خدایی معماری و سریع خوندن؟ :-؟
دم همه تون گرم
نمی دونم چی بگم. ولی نرم چون حفظیه و ججم بالاس و جای پیچوندن زیاد نداره، به نظرم سرعتت رو تندتر کن

Keep Going
ارسال: #۵۹۳
۲۸ مرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۲۶ ب.ظ
(۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۲۲ ب.ظ)mastercandidate نوشته شده توسط:  دقیقش رو بخوای، سیستم رو شروع نکردم که بگم اون خوندنش چه جوریه واسم.
مدل خوندن هر کی متفاوته. قیاس این جوری باعث بهم ریختگی ذهنه به نظرم. یکی کنده. یکی تنده. یکی دروس مفهومی زود می گیره. یکی دروس ریاضی توپه....
دقیقا من به مهندسی نرم برسم پدرم در میاد. چون کلا این مدل درسا رو گند میزنم.

قراره کلی خوش بگذرونیم
ارسال: #۵۹۴
۲۸ مرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۲۸ ب.ظ
(۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۰۷:۵۱ ب.ظ)mastercandidate نوشته شده توسط:  
(28 مرداد ۱۳۹۲ ۰۷:۴۲ ب.ظ)violet نوشته شده توسط:  من امروز سیستم عامل حقیقت تموم شد
خدا قوت پس Smile
ما که هنوز تو معماری موندیم، نصف هم نشده چه برسه تمام Big Grin
OS رو گذاشتم بین درسام، کم کم اونم... چه قدر طول می کشه تمام شه به نظرت؟ چند ساعت در مجموع مال حقیقت طول کشید. منم میخوام از حقیقت بخونم. پایه سیستمم هم خوبه

من تو ۱۰ روز روزی ۵ساعت خوندمش.اونم تو ماه رمضونSmile.تستاش هم سراسری ها رو حل کردم.ولی سمافور مانیتور حالیم نشدSad
اگه کسی واسه این دو قسمت پیشنهادی داره بگه خواهشا
ارسال: #۵۹۵
۲۸ مرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۳۱ ب.ظ
(۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۲۸ ب.ظ)alagh نوشته شده توسط:  من تو ۱۰ روز روزی ۵ساعت خوندمش.اونم تو ماه رمضونSmile.تستاش هم سراسری ها رو حل کردم.ولی سمافور مانیتور حالیم نشدSad
اگه کسی واسه این دو قسمت پیشنهادی داره بگه خواهشا
مانیتور رو یادم نیست ولی سمافور رو سیلبرشتس خوب گفته بود Big Grin

قراره کلی خوش بگذرونیم
 سپاس‌گزاری شده توسط: alagh
ارسال: #۵۹۶
۲۸ مرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۳۴ ب.ظ، توسط mastercandidate.)
(۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۲۸ ب.ظ)alagh نوشته شده توسط:  من تو ۱۰ روز روزی ۵ساعت خوندمش.اونم تو ماه رمضونSmile.تستاش هم سراسری ها رو حل کردم.ولی سمافور مانیتور حالیم نشد
شما دقیقا آمار Violetرو دادید.
گذاشتمش تو برنامه OSرو. بعد از اتمام معماری نوبتشه Big Grin

(۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۲۶ ب.ظ)mehdi1902 نوشته شده توسط:  دقیقا من به مهندسی نرم برسم پدرم در میاد. چون کلا این مدل درسا رو گند میزنم.
میگم برای شادی دل خدا، من وقتی دارم معماری می خونم شما کمک کن، شما وقتی نرم داشتی می خوندی، من میام کمکتون Big Grin
عدالت هم برقرار شده اینجوریBig Grin
من تو نرم افزار، مشکلی ندارم..آخراشه ... چند فصل مونده Smile

Keep Going
ارسال: #۵۹۷
۲۸ مرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۵۵ ب.ظ، توسط mohammad.ardeshiri.)
(۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۲۲ ب.ظ)mastercandidate نوشته شده توسط:  [quote='mehdi1902' pid='201313' dateline='1376937838']
آقا اینجوری که میگین من میترسم اینا رو نفهمیده رد کنم :-s Huh
دقیقش رو بخوای، سیستم رو شروع نکردم که بگم اون خوندنش چه جوریه واسم.

(۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۲۱ ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  مشکل دقیقا همین نرم هست معماری که کاری نداره خیلی سریع میخونم و هنوز شروع نکردم (پارسال خوندم) گسسته هم نمیخونم ولی بقیه درسا سرعتم بیشتره
گویا در این جمع، فقط من مشکل معماری دارم Sad
ولی خدایی معماری و سریع خوندن؟ :-؟
دم همه تون گرم
نمی دونم چی بگم. ولی نرم چون حفظیه و ججم بالاس و جای پیچوندن زیاد نداره، به نظرم سرعتت رو تندتر کن
[/quote]

حفظیه ولی خدایش ۸۰۰ صفحه حفظی خیلی سخته با توجه به اینکه عقبه ناجوری تو درسای حفظی دارم
معماری منم مشکل داشتم پارسال اولش خستت میکنه و نافهمه یه کم بری جلو بیشتر تو مغزت میشینه

(۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۳۲ ب.ظ)mastercandidate نوشته شده توسط:  [quote='alagh' pid='201322' dateline='1376938724']
من تو ۱۰ روز روزی ۵ساعت خوندمش.اونم تو ماه رمضونSmile.تستاش هم سراسری ها رو حل کردم.ولی سمافور مانیتور حالیم نشد

میگم برای شادی دل خدا، من وقتی دارم معماری می خونم شما کمک کن، شما وقتی نرم داشتی می خوندی، من میام کمکتون Big Grin
عدالت هم برقرار شده اینجوریBig Grin
من تو نرم افزار، مشکلی ندارم..آخراشه ... چند فصل مونده Smile

شما مهندسی رو از کتاب کنکوری میخونی؟

ارسال: #۵۹۸
۲۹ مرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۱۹ ق.ظ
(۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۳۷ ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  شما مهندسی رو از کتاب کنکوری میخونی؟
نه من فعلا دارم پرسمن می خونم و اخراشه Smile

Keep Going
ارسال: #۵۹۹
۲۹ مرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۳۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ مرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۴۰ ق.ظ، توسط mohammad.ardeshiri.)
(۲۹ مرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۱۹ ق.ظ)mastercandidate نوشته شده توسط:  
(28 مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۳۷ ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  شما مهندسی رو از کتاب کنکوری میخونی؟
نه من فعلا دارم پرسمن می خونم و اخراشه Smile

از رو چه ترجمه ای ؟ از کی شروع کردین Tongue خوشبحالتون

این مهندسی نرم رو تموم کنم به کل مانشت صور میدم اونم چه صوری؟ صور عمومی

ارسال: #۶۰۰
۲۹ مرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۴۸ ق.ظ
(۲۹ مرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۳۵ ق.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  از رو چه ترجمه ای ؟ از کی شروع کردین Tongue خوشبحالتون
این مهندسی نرم رو تموم کنم به کل مانشت صور میدم اونم چه صوری؟ صور عمومی
سالخورده.ویرایش ۷
من ما بین خوندم ۳ هفته وقفه افتاد و بد هم شد برام... خیلی Sad
سرجمعش کنی، یک ماه
موازی خوندن البته هاااا.. فقط که این درس نیست Smile ولی به طور متوسط هر یک فصل ۳-۴ ساعت Smile

Keep Going

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۸۹ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۳۴ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۷۴ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۴,۳۲۲ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۷۳۷ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۶۵ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۹,۵۷۹ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۱۱,۳۶۳ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۷۱۸ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close