زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۴۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت مردادماه کنکور ۹۳

ارسال: #۵۴۱
۲۷ مرداد ۱۳۹۲, ۰۲:۱۹ ب.ظ
(۲۷ مرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۱۵ ب.ظ)mastercandidate نوشته شده توسط:  مشغول خواندن معماری کامپیوتر از جزوه دکتر اجلالی هستم Smile
بعدش میرم سراغ معماری پوران Shy
آقا نتیجه‌ی خوندن جزوه‌ی دکتر اجلالی رو بگو لطفا. من پوران خوندم. میخوام حالا این جزوه رو یه دور بخونم. تا چه حد موثره ؟؟ Big Grin

کمربنـــــــــــــــــــــ(ها را ببندید)ــــــــــــــــــــــد
قراره کلی خوش بگذرونیم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: ریحان
ارسال: #۵۴۲
۲۷ مرداد ۱۳۹۲, ۰۳:۱۵ ب.ظ
همه دوستان خسته نباشن یه سوال داشتم که زیاد مربوط نمیشه به بحث هایی که میکنید -
۱ من تازه دارم شروع میکنم به نظرتون خیلی عقبم ؟؟؟؟؟؟؟
۲ کسی میدونی تو گرایش معماری کامپیوتر از هر درس چنتا سوال میاد و از هر مبحث جنتا ( خیلی گشتم ولی متاسفانه چیزی نیافتم )
و سوال اخرم با عرض پوزش مربوط به ۲ تا درسه که کلا تو سایت چیزی پیدا نکردم با اجازتون اینجا بپرسم
توروخدا یکی منبع مناسب واسه vlsi و الکترونیک دیجیتال معرفی کنه مردم از بس گشتم چیزی پیدا نکردم
ممنون از همتون
ارسال: #۵۴۳
۲۷ مرداد ۱۳۹۲, ۰۳:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ مرداد ۱۳۹۲ ۰۳:۴۷ ب.ظ، توسط mastercandidate.)
(۲۷ مرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۱۹ ب.ظ)mehdi1902 نوشته شده توسط:  آقا نتیجه‌ی خوندن جزوه‌ی دکتر اجلالی رو بگو لطفا. من پوران خوندم. میخوام حالا این جزوه رو یه دور بخونم. تا چه حد موثره ؟؟
ببین بستگی داره خودت تو معماری چقدر دستت پره، اگر فکر می کنی خوبی توش، نرو سمت جزوه دکتر، بعد از خوندن پوران برو سراغ تست، دستت بیاد تست ها، ولی اگه فکر می کنی می لنگی، بیا بخون، برات خوب جا میفته مطالب.
من خودم دستم پر که هیچ، خالی بود آقا Smile)

(۲۷ مرداد ۱۳۹۲ ۰۳:۱۵ ب.ظ)hiddenman نوشته شده توسط:  همه دوستان خسته نباشن یه سوال داشتم که زیاد مربوط نمیشه به بحث هایی که میکنید -
۲ کسی میدونی تو گرایش معماری کامپیوتر از هر درس چنتا سوال میاد و از هر مبحث جنتا ( خیلی گشتم ولی متاسفانه چیزی نیافتم )
و سوال اخرم با عرض پوزش مربوط به ۲ تا درسه که کلا تو سایت چیزی پیدا نکردم با اجازتون اینجا بپرسم
توروخدا یکی منبع مناسب واسه vlsi و الکترونیک دیجیتال معرفی کنه مردم از بس گشتم چیزی پیدا نکردم
ممنون از همتون
ببین واسه VLSI این کارت رو راه میندازه:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

واسه عقب بودن و.. برو تو قسمت مشاوره ی ارشد :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اون سوال معماری رو هم من بلد نیستم Big Grin

Keep Going
 سپاس‌گزاری شده توسط: hiddenman
ارسال: #۵۴۴
۲۷ مرداد ۱۳۹۲, ۰۴:۲۰ ب.ظ
RE: گروه درسی مانشت مردادماه کنکور ۹۳
(۲۷ مرداد ۱۳۹۲ ۰۳:۴۵ ب.ظ)mastercandidate نوشته شده توسط:  
(27 مرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۱۹ ب.ظ)mehdi1902 نوشته شده توسط:  آقا نتیجه‌ی خوندن جزوه‌ی دکتر اجلالی رو بگو لطفا. من پوران خوندم. میخوام حالا این جزوه رو یه دور بخونم. تا چه حد موثره ؟؟
ببین بستگی داره خودت تو معماری چقدر دستت پره، اگر فکر می کنی خوبی توش، نرو سمت جزوه دکتر، بعد از خوندن پوران برو سراغ تست، دستت بیاد تست ها، ولی اگه فکر می کنی می لنگی، بیا بخون، برات خوب جا میفته مطالب.

(۲۷ مرداد ۱۳۹۲ ۰۳:۱۵ ب.ظ)hiddenman نوشته شده توسط:  همه دوستان خسته نباشن یه سوال داشتم که زیاد مربوط نمیشه به بحث هایی که میکنید -
ممنون از همتون
ببین واسه VLSI این کارت رو راه میندازه:

واسه عقب بودن و.. برو تو قسمت مشاوره ی ارشد :

اون سوال معماری رو هم من بلد نیستم Big Grin

ممنون از جوابت من قبلا همه این پست ها که گفتی رو مطالعه کردم ولی در باره اون ۲ تا درس از بچه ها که الان دارن میخونن میخاستم بپرسم چی دارن میخونن و اینکه راضین و کلا میخاستم نظر بچه هایی که الان در شور و هیجان درس هستنو بدونم شاید این هیجان به منم منتقل بشه Big Grin
ارسال: #۵۴۵
۲۷ مرداد ۱۳۹۲, ۰۴:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ مرداد ۱۳۹۲ ۰۴:۳۲ ب.ظ، توسط mehdi1902.)
(۲۷ مرداد ۱۳۹۲ ۰۳:۴۵ ب.ظ)mastercandidate نوشته شده توسط:  ببین بستگی داره خودت تو معماری چقدر دستت پره، اگر فکر می کنی خوبی توش، نرو سمت جزوه دکتر، بعد از خوندن پوران برو سراغ تست، دستت بیاد تست ها، ولی اگه فکر می کنی می لنگی، بیا بخون، برات خوب جا میفته مطالب.
من فک کنم متوسطه. با این وجود فک کنم یه نگاه سری باید به جزوه بکنم Wink

(۲۷ مرداد ۱۳۹۲ ۰۴:۲۰ ب.ظ)hiddenman نوشته شده توسط:  ممنون از جوابت من قبلا همه این پست ها که گفتی رو مطالعه کردم ولی در باره اون ۲ تا درس از بچه ها که الان دارن میخونن میخاستم بپرسم چی دارن میخونن و اینکه راضین و کلا میخاستم نظر بچه هایی که الان در شور و هیجان درس هستنو بدونم شاید این هیجان به منم منتقل بشه Big Grin
از طرف بقیه نمیخوام حرف بزنما ولی فک کنم از بچه‌ها ندیدم کسی اینجا برای درسای معماری حرفی زده باشه :-؟
حالا اگه کسی هست بیاد بگه خودش Big Grin
ولی شما تو بحثا و اینا شرکت کن. خودش انگیزه میده Wink

قراره کلی خوش بگذرونیم
ارسال: #۵۴۶
۲۷ مرداد ۱۳۹۲, ۰۴:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ مرداد ۱۳۹۲ ۰۴:۴۱ ب.ظ، توسط hiddenman.)
دوستان ۲ تا پست هست که نیازمند مساعدت شماس
اولی یه نظر سنجی درباره بهترین موسسه برگزار کننده کنکور ازمایشی هست اگه نظر بدید میتونیم از تجربیاتتون استفاده کنیم Blush

لینک دوم هم بهتر چیزی دربارش نگم که برداشت اشتباه نشه خودتون مطالعه کنید شاید مفید باشه Idea

در ضمن کسی نمیدونه از هر درس چنتا سوال تو کنکور کامپیوتر میاد (حداقل ریاضی و مشترکارو بگید )
ارسال: #۵۴۷
۲۷ مرداد ۱۳۹۲, ۰۴:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ مرداد ۱۳۹۲ ۰۴:۵۰ ب.ظ، توسط mehdi1902.)

کتاب رایگانی هست که راهیان ارشد منتشر کرده و در مورد سوالات و ایناست. فک کنم جواب شما رو بده Wink

قراره کلی خوش بگذرونیم
ارسال: #۵۴۸
۲۷ مرداد ۱۳۹۲, ۰۵:۱۱ ب.ظ
(۲۷ مرداد ۱۳۹۲ ۰۴:۴۳ ب.ظ)mehdi1902 نوشته شده توسط:  
کتاب رایگانی هست که راهیان ارشد منتشر کرده و در مورد سوالات و ایناست. فک کنم جواب شما رو بده Wink

ممنون از کجا میتونم تهیه کنم لینک دانلودی هست یا اسم کتابش چیه ؟؟
ارسال: #۵۴۹
۲۷ مرداد ۱۳۹۲, ۰۵:۱۳ ب.ظ
روی کلمه‌ی "این" تو پست قبلی کلیک کنین Big Grin Wink

قراره کلی خوش بگذرونیم
ارسال: #۵۵۰
۲۷ مرداد ۱۳۹۲, ۰۵:۱۳ ب.ظ
دوستان کسی میدونی طرح ۹۰% پارسه چی هست - خیلی تعریفشو شنیدم ولی چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ارسال: #۵۵۱
۲۷ مرداد ۱۳۹۲, ۰۶:۴۲ ب.ظ
(۲۷ مرداد ۱۳۹۲ ۰۴:۲۹ ب.ظ)mehdi1902 نوشته شده توسط:  من فک کنم متوسطه. با این وجود فک کنم یه نگاه سری باید به جزوه بکنم Wink
قطعا ضرر نمی کنی اگه وقتشو داری Smile
(۲۷ مرداد ۱۳۹۲ ۰۴:۲۰ ب.ظ)hiddenman نوشته شده توسط:  ممنون از جوابت من قبلا همه این پست ها که گفتی رو مطالعه کردم ولی در باره اون ۲ تا درس از بچه ها که الان دارن میخونن میخاستم بپرسم چی دارن میخونن و اینکه راضین و کلا میخاستم نظر بچه هایی که الان در شور و هیجان درس هستنو بدونم شاید این هیجان به منم منتقل بشه
من همون حرف آقا مهدی رو می زنم که ندیدم کسی بیاد بگه، لا اقل تو این تاپیک!
بین همین بحثا کلی شور و هیجانه. اگه استرس نمی گیری، بیا شرکت کن. البته اگه قصد شرکت تو کنکور رو داری Wink
(۲۷ مرداد ۱۳۹۲ ۰۴:۳۹ ب.ظ)hiddenman نوشته شده توسط:  لینک دوم هم بهتر چیزی دربارش نگم که برداشت اشتباه نشه خودتون مطالعه کنید شاید مفید باشه
اینو خوندم. منم. واسه اونایی که هنوز پارسه ننوشتن خوبه. اونا که نوشتن که هیـــچ Smile) البته من واقعا صحت این کار رو تائید نمی کنم و نمی دونم پارسه همچین کاری می کنه یا نه، به عهده کسی که نوشته و گفته!

Keep Going
ارسال: #۵۵۲
۲۷ مرداد ۱۳۹۲, ۰۷:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ مرداد ۱۳۹۲ ۰۷:۱۷ ب.ظ، توسط hiddenman.)
درباره صحتش باید بگم که درسته - اگه تعداد به ۳۰ نفر برسه حدود ۴۰ درصد تو هر کدوم از ازمون هایی که بخوای بری تخفیف میدن و این خیلی خوبه برای ما که دنبال تخفیف هستیم

(۲۷ مرداد ۱۳۹۲ ۰۵:۱۳ ب.ظ)mehdi1902 نوشته شده توسط:  روی کلمه‌ی "این" تو پست قبلی کلیک کنین Big Grin Wink

اها درسته - از همین الان دارم با نکته های کنکوری اشنا میشم Big GrinBig GrinWink
متنش نکته دار بود Smile

دوستان کسی چیزی از طرح ۹۰ درصد پارسه نمیدونهههههههههههه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ارسال: #۵۵۳
۲۷ مرداد ۱۳۹۲, ۰۹:۲۷ ب.ظ
(۲۷ مرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۱۹ ب.ظ)mehdi1902 نوشته شده توسط:  
(27 مرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۱۵ ب.ظ)mastercandidate نوشته شده توسط:  مشغول خواندن معماری کامپیوتر از جزوه دکتر اجلالی هستم Smile
بعدش میرم سراغ معماری پوران Shy
آقا نتیجه‌ی خوندن جزوه‌ی دکتر اجلالی رو بگو لطفا. من پوران خوندم. میخوام حالا این جزوه رو یه دور بخونم. تا چه حد موثره ؟؟ Big Grin
تاثیرش تبدیل درصد زیر ۱۰ معماری به بالای ۷۰ هست. Smile
ارسال: #۵۵۴
۲۷ مرداد ۱۳۹۲, ۰۹:۴۴ ب.ظ
(۲۷ مرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۲۷ ب.ظ)soada نوشته شده توسط:  تاثیرش تبدیل درصد زیر ۱۰ معماری به بالای ۷۰ هست. Smile
الان فقط میتونم بگم :
woooow. really ???!! Big Grin

قراره کلی خوش بگذرونیم
ارسال: #۵۵۵
۲۷ مرداد ۱۳۹۲, ۱۰:۱۸ ب.ظ
(۲۷ مرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۴۴ ب.ظ)mehdi1902 نوشته شده توسط:  
(27 مرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۲۷ ب.ظ)soada نوشته شده توسط:  بستگی داره به هوش شما وگرنه ایشون چیز خاصی نمیگن
تاثیرش تبدیل درصد زیر ۱۰ معماری به بالای ۷۰ هست. Smile
الان فقط میتونم بگم :
woooow. really ???!! Big Grin

هیچ هیولایی خطرناک تر از انسان نیست

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۳۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۳۱ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۶۸ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۴,۲۰۴ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۶۹۳ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۴۲ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۹,۱۷۵ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۱۰,۷۵۲ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۷۰۳ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close