زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۲۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

Cloudsim: implementation

ارسال: #۹۱
۱۰ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۱۲ ب.ظ
RE: Cloudsim: implementation
سلام دوستان برای زمانیندی کارها بین مراکز داده از چه کلاس هایی باید استفاده کنم؟ آیا برای شبیه سازی شبکه باید حتما فایل brite را ایمپورت کنم ؟ برای لحاظ کردن پهنای باند لینک های ارتباطی بین مراکز داده از چه روشی استفاده کنم؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۹۲
۱۱ شهریور ۱۳۹۳, ۰۸:۵۱ ق.ظ
(۱۰ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۱۲ ب.ظ)مونامحمدی نوشته شده توسط:  سلام دوستان برای زمانیندی کارها بین مراکز داده از چه کلاس هایی باید استفاده کنم؟ آیا برای شبیه سازی شبکه باید حتما فایل brite را ایمپورت کنم ؟ برای لحاظ کردن پهنای باند لینک های ارتباطی بین مراکز داده از چه روشی استفاده کنم؟
سوال اولتونو نمیدونم اما در مورد سوال دمتون شما به ازای هر vm علاوه بر سی پی یو میتونید برای ram و band width اون هم مقداری رو ست کنین که اگه تشریف ببرید ببینید متوجه میشید به جای مقدار ۰ تنظیم شده با اساین کردن utilizqtionmodelnull
برای گرفتن ایده که چجور مقداری رو باید تنظیم کنین براش میتونین از فایلی با نام شبیه planetlabcpumodel استفاده کنین که در واقع بهره وری vm ها رو ا فایل میخونه و برای vm اساین میکنه.
امیدوارم موفق باشید.
۰
۰
ارسال: #۹۳
۱۳ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۵۷ ق.ظ
سلام دوستان برای اینکه نحوه تخصیص تسک به ماشین های مجازی را که در مرکزداده های متفاوتی قرار دارند را تغییر دهیم کدام متد از کلاس دیتاسنتر بروکر را باید تغییر دهیم ؟ ایا باید متد submittask را تغییر دهیم؟
۰
۰
ارسال: #۹۴
۲۲ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۳۳ ب.ظ
سلام دوستان آیا در کلاس cloudletSchedulerSpaceShared به ازای هر ماشین مجازی صف انتظار و صف اجرا در نظر گرفته می شود؟
۰
۰
ارسال: #۹۵
۰۲ آبان ۱۳۹۳, ۰۸:۰۱ ب.ظ
دوستان عزیز سلام
کسی میدونه یک کد جاوا را که از اینترنت دانلود کردم در محیط کلودسیم ران کنم؟
۰
۰
ارسال: #۹۶
۱۴ آبان ۱۳۹۳, ۱۱:۳۸ ب.ظ
(۱۳ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۵۷ ق.ظ)مونامحمدی نوشته شده توسط:  سلام دوستان برای اینکه نحوه تخصیص تسک به ماشین های مجازی را که در مرکزداده های متفاوتی قرار دارند را تغییر دهیم کدام متد از کلاس دیتاسنتر بروکر را باید تغییر دهیم ؟ ایا باید متد submittask را تغییر دهیم؟

بله باید متذ submitcloudlets را تغییر بدهید
۰
۰
ارسال: #۹۷
۱۵ آبان ۱۳۹۳, ۰۱:۱۱ ب.ظ
کسی نیست سوال من را جواب بده؟
کد جاوا الگوریتم ژنتیک را چطور میتوان در کلودسیم ران کرد؟ و اجرا گرفت؟
۰
۰
ارسال: #۹۸
۱۵ آبان ۱۳۹۳, ۰۹:۴۰ ب.ظ
(۱۵ آبان ۱۳۹۳ ۰۱:۱۱ ب.ظ)sepideh67 نوشته شده توسط:  کسی نیست سوال من را جواب بده؟
منظورتون دقیقا چیه؟
کد جاوای شما بر بیس کلودسیم پیاده سازی شده بوده؟ یا شما میخواید اونو بر بیس کلودسیم کنین و اجراش کنین؟
اگر بوده که نحوه ی اجرای کدهای مختلف فرقی با هم نمیکن... منظورم اینه که خوب کد شما یک کلاس راه انداز داره که اونو با shift+f6 اجرا میکنین.
اما اگر میخواید یک کد ژنتیک رو پورت کنین به پروژه کلود سیم هم این امکان وجود داره. البته خوب باید بسته به اینکه میخواید چه فانکشن یا بخشی از ژنتیک استفاده بشه ممکنه کدتون رو مجبور باشد توی کلاسهای متفاوتی قرار بدید.
موفق باشید
۰
۰
ارسال: #۹۹
۱۸ آبان ۱۳۹۳, ۱۰:۴۷ ق.ظ
با سلام خدمت دوستان عزیز
موضوع پایان نامه من طراحی زمانبندی جریان کار بر اساس الگوریتم ژنتیک و فاخته در محیط محاسبات ابری که من خیلی سر در نمی یارم می خواستم از دوستانی که روی شبیه ساز کار کردن بپرسم برای کسی که از صفر می خواد شروع کنه باید چی کار کنه؟کسی شبیه این موضوع کار کرده؟
۰
۰
ارسال: #۱۰۰
۱۹ آبان ۱۳۹۳, ۰۷:۱۳ ب.ظ
خوبه گفتین ... کاش کسی از صفر میگفت چیکار کنیم
منم تو شبیه سازیش موندم
من نت بینز را دانلود کردم اما نمیدونم کلودسیمی ک دانلود کردم از سایت آقای پاکیزه را چطور در نت بینز اجرا کنم
۰
۰
ارسال: #۱۰۱
۲۱ آبان ۱۳۹۳, ۱۲:۰۱ ب.ظ
(۱۹ آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۱۳ ب.ظ)sepideh67 نوشته شده توسط:  خوبه گفتین ... کاش کسی از صفر میگفت چیکار کنیم
منم تو شبیه سازیش موندم

من نت بینز را دانلود کردم اما نمیدونم کلودسیمی ک دانلود کردم از سایت آقای پاکیزه را چطور در نت بینز اجرا کنم
سلام
اینقدرم هم صفر نیستیم من یه فایل میزارم براتون تا بتونید مثالاشو اجرا کنید

فایل‌(های) پیوست شده
Cloudsim_2.pdf
اندازه فایل: ۱/۱۹ MB
۱
۰
ارسال: #۱۰۲
۰۲ آذر ۱۳۹۳, ۱۲:۵۹ ق.ظ
باسلام
از دوستان کسی طریقه پیاده سازی الگوریتم های زمانبندی مانند FIFO یا Min-min و ... را در محیط کلودسیم و نت بینز پیاده سازی میدونه؟؟؟؟
لطفا راهنماییم کنید
۰
۰
ارسال: #۱۰۳
۱۰ آذر ۱۳۹۳, ۰۳:۰۹ ق.ظ
با سلام . موضوع من مدیریت منابع در ابر بر اساس الگوریتم سرد و گرم فلزات هستش که یک الگوریتم فراابتکاری از الگوریتم های هوش هستش....
ایا این الگوریتم رو در سیاست broker اعمال کنم....
ممنون میشم از راهنماییتون
۰
۰
ارسال: #۱۰۴
۲۱ آذر ۱۳۹۳, ۰۷:۵۲ ب.ظ
سلام دوستان
وقت همگی بخیر
دنبال کسی هستم بتونه نرم افزار CloudSim رو اموزش بده. از چند نفر پرسیدم کسی نتونسته کمکم کنه.
ممنون میشم اگر کسی خودش آشنا هست و بلده یا شخص دیگه ای رو میشناسه (تو تهران باشه عالیه) بهم اطلاع بده.
(در رابطه با هزینه آموزش هم نگران پرداختش نباشن دوستان)
۰
۰
ارسال: #۱۰۵
۲۱ اسفند ۱۳۹۳, ۱۲:۱۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ اسفند ۱۳۹۳ ۱۲:۱۷ ق.ظ، توسط maryam_AI.)
(۱۵ آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۴۰ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  
(15 آبان ۱۳۹۳ ۰۱:۱۱ ب.ظ)sepideh67 نوشته شده توسط:  کسی نیست سوال من را جواب بده؟
-------------------------------------------------
منظورتون دقیقا چیه؟
کد جاوای شما بر بیس کلودسیم پیاده سازی شده بوده؟ یا شما میخواید اونو بر بیس کلودسیم کنین و اجراش کنین؟
اگر بوده که نحوه ی اجرای کدهای مختلف فرقی با هم نمیکن... منظورم اینه که خوب کد شما یک کلاس راه انداز داره که اونو با shift+f6 اجرا میکنین.
اما اگر میخواید یک کد ژنتیک رو پورت کنین به پروژه کلود سیم هم این امکان وجود داره. البته خوب باید بسته به اینکه میخواید چه فانکشن یا بخشی از ژنتیک استفاده بشه ممکنه کدتون رو مجبور باشد توی کلاسهای متفاوتی قرار بدید.
موفق باشید

سلام
میشه بیشتر توضیح بدید که برای اعمال ژنتیک توی بحث زمان بندی وظایف چه کلاسهایی رو باید تغییر داد؟
و اینکه چه کلاسهایی دیگه ای درگیر میشن و اضافه کردن ژنتیک، ما رو ملزم به تغییر چه کلاس یا سیاستی میکنه؟؟
آیا با اعمال ژنتیک سیاست Time Share & SpaceShare نادیده گرفته میشن؟
اینا سوالای من بودن...
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  CloudSim یا NeSSi2 αɾια ۱ ۱,۶۶۳ ۰۵ دى ۱۳۹۶ ۰۷:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: αɾια
  CloudSim askari.1368@yahoo.com ۰ ۱,۸۶۲ ۰۵ تیر ۱۳۹۴ ۱۱:۱۰ ق.ظ
آخرین ارسال: askari.1368@yahoo.com
  CloudSim (ضروری) rahil.mehraban ۱ ۱,۶۷۴ ۲۱ آذر ۱۳۹۳ ۰۳:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  درخواست کتاب Design and implementation of programming languages e2000 ۰ ۱,۳۲۴ ۰۴ اسفند ۱۳۹۲ ۱۰:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: e2000

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close